Nevěrná se zajíčkem

Byl krásný letní den a už ráno když jsem vstala cítila jsem chvění po celém svém těle, ale začneme hezky postupně. Vyskočila jsem z postele jen v krátké košilce jsem vyšla na balkón našeho domu a nechala vítr ať si pohrává se saténem, jak se mu zachce. Bylo to hodně vzrušující . Abyste byli v obraze, tak Vám alespoň trošku popíšu jak vypadám a taky jak s manželem žijeme.

Tak tedy je mi 43 let, postava už není to, co zamlada, ale pořád se je na co mrknout, prsa mám takové větší dvojky, spíš ke trojkám, klín hladce vyholený, někdy si nechávám provokativní čárku a zadeček, na který jsem uhnala svého manžela. Když s ním zavrtím, chlapi se ještě pořád ohlížejí a to mi dodává sebevědomí.

Děti už odrostly a opustily domov a manžel workoholik věčně běhá po nějakých jednáních a v posteli svou ženu zanedbává. Asi si ani nepřipouští, že bych mu mohla být nevěrná. No a protože to chvění nepolevovalo, tak jsem se dnes rozhodla zajet do supermarketu jen tak naostro, aby bylo nějaké vzrůšo.

Vzala jsem si na sebe růžový bavlněný komplet, který těsně obepínal mé křivky, boty na vysokém podpatku a nalakovala jsem si výrazně nehty. Vyrazila jsem autem do nedalekého supermarketu. Procházela jsem se tak po obchodě a pokukovala po chlápcích, ale žádné hluboké pohledy. To mě zklamalo.

Koupila jsem si tedy alespoň krém a nanuk a vyrazila ke kase. Byla tam slušná řada a přede mnou stál asi 25 letý mladík v kraťasích a tílku. Prohlížela jsem si jeho mladé, opálené tělo tělo, silné, vypracované ruce a nemohla jsem si nevšimnout jeho krásné prdelky. Bože, hned mě popadly myšlenky na to, že bych byla manželovi nevěrná a začala jsem si představovat, jaké by to bylo zatínat do něj svoje nehty kdyby do mě taková prdelka přirážela.

Všimla jsem si že ten klučina po očku sleduje moje kozy, co sleduje, nemůže si pomoct a pořád mi na ně civí a tak jsem se otáčela abych mu nabízela ty nejlepší pohledy co šly. Kundička se mi trošičku orosila při pomyšlení na to, že jsem naostro. Kdyby to tak věděl, asi by měl v kraťasích pěknou bouli a já bych neodolala a přejela mu po ní rukou.

Řada se už bohužel chýlila ke konci a když ten kluk odcházel od kasy jako by na mě mrknul. Zaplatila jsem a vydala se k autu, musím přiznat, že jsem spěchala, co mi moje vysoké podpatky dovolily. S odstupem času mi to připadá směšné, ale byla jsem hnána svým chtíčem, ten kluk mě úplně očaroval a já jsem toužila odevzdat do jeho silných rukou svoje chvějící se tělo a být s ním manželovi nevěrná.

Doběhla jsem ho když vzadu na parkovišti vybaloval zboží do auta a když jsem nasedala, koketně jsem se na něj podívala a on se ještě jednou za mnou otočil a zamával. Když jsem projížděla okolo jeho auta všimla jsem si nápisu, že je to opravář a vedle reklamy bylo i telefonní číslo.Věděla jsem, že dnes budu zlobit, že budu nevěrná manželka.

Hned jsem si to zapsala a po příjezdu domů jsem usilovně přemýšlela, co bych si mohla nechat spravit. Ideálně tak, aby to manžel ocenil a ještě zaplatil. Mám to. Třeba to blikající světlo v kuchyni.

Vytočila jsem jeho číslo a ozval se dotyčný klučina. Chvilku jsme konverzovali, asi netušil, kdo volá a domluvili jsme se, že se staví ještě dnes odpoledne. Manžel byl celý den pryč, měl se vrátit až druhý den, takže nehrozilo, že by mě přistihl při tom, jak jsem mu nevěrná.

Nemohla jsem se dočkat a netrpělivě jsem nakukovala z okna, kdy se objeví zajíčkova dodávka. Abych si zkrátila čekání, dala jsem si spršku, hladce jsem se vyholila, umyla a vyfoukala jsem si vlasy, namazala jsem si celé tělo krémem. Chtěla jsem pro něj být dokonalá, aby si to maximálně užil. Celou dobu, když jsem se pro něj připravovala, cítila jsem to vzrušení. Chvěla jsem se vzrušením a kundičku jsem měla pořád vlhkou.

Když jsem byla hotová, čekala jsem na něj v županu když náhle zazvonil zvonek a za dveřmi stál ten klučina. Rozbušilo se mi srdce a měla jsem ho až v kalhotkách, když jsem otevírala dveře. Klučina byl překvapený, když mě zahlédl, ale pak nahodil úsměv od ucha k uchu a zeptal se : „Tak s čím potřebujete pomoct, paninko?“

Popsala jsem mu svůj „problém“ a nechala jsem jej v kuchyni pracovat. Když si začal rozbalovat své nářadíčko, ještě jsem se otočila ve dveřích a kochala jsem se těmi pohyby, jak zručně bere do ruky šroubovák a jak to s ním umí. Byl to sice zajda, ale tak mužný, toužila jsem být s ním svému manželovi nevěrná. Zase jsem byla myšlenkami úplně mimo a musela jsem se hodně ovládat, abych se nevrátila, neklekla si před něj a nezačala líbat tu jeho bouli mezi nohama.

Šla jsem proto raději do obýváku, ale schválně jsem nechala pootevřené dveře a rozepnula si župan. Vzrušovalo mě, že by mohl vtrhnout dovnitř a překvapit mě takhle odhalenou. Přemýšlela jsem, co by dělal, jak by si mě vzal a ukojil by si na mě svoji touhu a chtíč. Pár tvrdými přírazy by mi udělal orgasmus, který tak potřebuji a potom by se soustředil jen na svůj chtíč a plné koule, hnala by ho ta potřeba vycákat to všechno do té vdané paničky, co s ním v obchodě tak nestydatě koketovala jenom proto, aby mohla být svému manželovi nevěrná, protože ji zanedbává.

Když už jsem byla tak pěkně rozjetá napadlo mě trošku ho vyhecovat, abych ho motivovala k nějaké akci a tak jsem si skočila do kuchyně jen tak, v poloodhaleném županu pro pití. Když jsem si do něj sypala led, kousala jsem se do rtu a pozorovala práci mého mladičkého dělníka a bylo mi líto, že marní svuj talent a čas na tom starém světle.

Odešla jsem zase do obýváku a dveře jsem nechala otevřené ještě víc, aby na mě dobře viděl. Do dlaně jsem si nasypala led a začala si ho roztírat po bradavkách, které byly okamžitě v pozoru, k tomu jsem začala tiše vzdychat, aby to slyšel i můj opravář.
Netrvalo dlouho a byla jsem totálně mokrá. A to jak na kozách, tak mezi nohama. Potřebovala jsem to. Potřebovala jsem, aby mi ho tam vrazil a vymrdal tu nadrženou děvku ve mě, toužila jsem konečně být ta nevěrná mrcha.

Z kuchyně se najednou ozvalo:„Paninko, nemohla byste mi pomoct?“ Šla jsem tedy do kuchyně a tam jsem uviděla toho kluka a hlavně jeho klacka, mu trčí v jeho kraťasích našponovaných na maximum. Beze slova jsem před ním poklekla a stáhla mu kraťasy z jeho skvostné prdelky. Byl naostro, takže kraťasy spadly na zem a přede mnou z nich vystřelil jeho mohutný čurák, který se majestátně tyčil a jeho žalud byl celý mokrý a lesknul se kapičkami touhy.

Uchopila jsem ho zkušeně do levé ruky, byl jako ze železa, pořádně tvrdý, hrubý mladý čurák, připravený vymrdat moji mokrou a nadrženou díru. Toužila jsem aby vymrdal moji vdanou kundu, toužila jsem dneska být svému manželovi nevěrná a udělat z toho neschopnýho workoholika paroháče.

Rukou jsem tu jeho macatou kládu nemohla ani obejmout, ale do pusy se mi vešel. Začala jsem ho pomaličku kouřit, byla jsem jak nadržená nevěrná děvka, blahem bez sebe a moje kunda z té situace, jak klečím v naší kuchyni a hulím tohle veliké péro cizího zajíčka úplně tekla. Přehmátla jsem do druhé ruky a opět ucítila tu neuvěřitelnou tvrdost, mačkala jsem ho co se dá a přitom jsem ho držela za koule a olizovala jeho krásný žalud, který stále pouštěl ty sladké kapičky.

Chvilkami jsem to střídala a jeho žaluda zpracovávala prsty a svým jazykem jsem se věnovala jeho krásným, velkým a pořádně nalitým koulím. Lízala jsem mu je a líbala, jako poslušná děvka. Strašně mě to vzrušovalo, jak před ním klečím, on se rukama opírá o naši kuchyňskou linku a jemně mi přiráží do pusy, mrdá mi v naší kuchyni pusu jako nějaké nevěrné děvce. Taky se mu to moc líbilo, protože po chviličce jsem ucítila jak mu začíná škubat v ocasu a koulích, nastavila jsem mu svoji tvář na kterou mi během chviličky začaly s mohutným škubáním dopadat veliké proudy jeho hustého semene.Držela jsem přitom jeho koule a jemně mu je masírovala, takže byl v sedmém nebi, když z něj vyletěla poslední bílá čára semene.

Nechala jsem si to stékat po tváři na svoje kozičky s tvrdými bradavkami, odkud to teklo přes bříško a pupík přímo do klína. Něco taky nakapalo na moje stehna, takže jsem se celá leskla. Myslela jsem že je po všem a byla trochu smutná, ale jak jsem zjistila, tak jsem si vybrala dobrou firmu, protože mladík je zvyklý svou práci udělat pořádně a hlavně ji dokončit.

Postavila jsem se, on mě chytil rázně za krk a nasměroval si mě ke kuchyni. Posadil si mě na kuchyňský stůl, roztáhnul svýma silnýma rukama moje stehna, pak padnul na kolena a zabořil svoji hlavu mezi moje nohy. Nevadilo mu, že se na mojí kundě mísí moje šťávy s jeho horkým semenem, zkušeně začal lízat moji pičku, až jsem padla na lokty, zaklonila hlavu a začala se zmítat v přívalu rozkoše, doprovázejíce to tlumeným vzdycháním a fňukáním. Lízal mi kundu jako zkušený milovním a já jsem mu na našem kuchyňském stole naříkala a sténala jako osmnáctka při svém prvním orgasmu.

Když slyšel, že se blíží moje chvíle, chytil do ruky moje kozy a začal mi je mačkat. To už jsem nevydržela a stehny jsem sevřela jeho hlavu, roztřásla jsem se a padla zády na stůl. Křičela jsem u toho jako smyslů zbavená, takže i naši sousedé museli slyšet, jak mému muži rostou parohy, že mě ten opravář určitě píchá.

Když jsem se vzpamatovala, jeho velká kláda se zase tyčila nad mojí rozmáčenou kundou. Díval se mi do očí, usmíval se, ale byl v tom vidět chtíč. Pokynula jsem hlavou a bylo mi jasné, že ještě nemá dost. Že neskončí, dokud svoji paničku pořádně nevymrdá. Chytila jsem ho za péro a vedla jsem si ho do obýváku.

Tam jsem se opřela přes opěradlo sedačky a vyšpulila na něj prdelku. Strašně mě ta situace vzrušila. Já, nevěrná manželka tady nastavuji svoji promáčenou kundu cizímu mladíčkovi a čekám, co semnou udělá. To čekání co bude, to bylo ono. Zase jsem se mírně třásla a když jsem ucítila jeho žalud položený na můj zadek, tak jsem sebou škubla.

Nejdříve mě rukama hladil po zádech, na bocích a prohlížel si mě. Tak krásně jsem se mu naservírovala, asi si užíval ten pocit, napínal mě, hrál si se svojí paničkou, která tak prahla po jeho mladém, čerstvém, velkém a tvrdém péru. Na svého manžela který teď někde v zasedačce vysvětloval svoje nudné plány jsem ani nepomyslela, jediné na co jsem se soustředila byly jeho silné ruce, které ohmatávaly moje hebké tělo, jeho tvrdý čurák, jehož žalud mě tlačil do stehna a který už za chvíli určitě bude zabodnutý hluboko v mé roztoužené, nevěrné kundě.

Když se nabažil pohladu na moje záda a kulatý zadeček, plácl mě přes něj, chytil do ruky můj cop a nasadil svůj žalud na okraj mojí vlhké kundy. Projel mnou elektrický výboj, když zatlačil a hlavičk jeho velkého tuhého macka si rozrazila cestu mezi mými pysky. Vykvíkla jsem do látky sedačky, zaryla do ní svoje nehty a podlomila se v kolenou. Podvolila jsem se mu a on si mě pořádně chytil a začal si mě brát. Bože, ale jak. Hekala jsem a kousala jsem se do ruky, abych nekřičela na celý byt. On pustil můj cop a začal si mě držet za krk a rameno. Druhou rukou šmátral přes mé kozy a tahal za ně. Jeho buchar pravidelně přirážel do mé nepřipravené kundy a roztahoval ji na svoji velikost. Něco takového jsem se svým manželem nikdy nezažila. Cítila jsem jeho přírazy až kdesi v krku, chvílemi jsem nevěděla, jestli je to bolest, nebo rozkoš, ale chtěla jsem jenom jediné. Ať to nepřestává, ať to dělá, zase a znova, ještě a víc, pořád. Byla bych ho o to klidně i prosila, jenom aby bušil svým dokonalým čurákem do mojí dokonale mokré kundy.

Natáhla jsem ruce dozadu a snažila jsem se nahmatat jeho prdelku, abych cítila, jak do mě přiráží. Otočil si moji hlavu a dal mi prsty do pusy. Lízala jsem mu je a u toho jsem hekala a chroptěla jako smyslů zbavená. On mě plácal přes zadek a mrdal s ledovým klidem, jako by to dělal denně.

Pak mě vzal za cop a odtáhnul mě zpátky do kuchyně. bylo to trochu surové, ale šíleně mě to vzrušovalo, jak majetnicky si mě vede, jako svoji děvku, Bylo mu jedno, že je mezi námi 20 let rozdíl, prostě si mě vodil, jako bych byla jeho coura. Položil mě na stůl, poplácal mi kundu svým čurákem a už ho do mě zase tlačil. Položila jsem se na stůl a zavřela oči. Chytil mě za kozy a zasunul svého klacka až po koule dovnitř. Už jsem jenom hekala a roztahovala pořádně nohy, aby měl ten mladý zajda maximální komfort. Byla jsem jeho matrace, jeho děvka, chtěla jsem aby se na mě uspokojil. Zasloužil si to, za takové píchání bych mu i zaplatila.

Když začal zrychlovat, bylo mi jasné, že to na něj přichází. Já už jsem prožila svůj třetí orgasmus, takže jsem mu chtěla dopřát ten pocit uspokojení. Stáhla jsem kundu, podívala jsem se mu upřeně do očí, olízla jsem si rty a vyslovila tiše ale rozhodně to slovo : „TAK POJĎ!“

Začal tiše stánat a bušit do mě vší silou. Chytil si mě za hlavu, začal mě líbat a přirážel jako zběsilý. Strkal svůj jazyk do mé pusy, já jsem ho lízala a při tom jsem cítila, jak intenzita jeho přírazů roste. Pak se jeho veliký macek ještě trochu zvětšil a já jsem věděla, že právě teď začal sázet všechno horké semeno do mojí kundy a hasit tak můj spalující chtíč. Držela jsem ho rukama za prdelku a přitahovala ho k sobě, cítila jsem jak ji zatíná a jak se jeho rytmické přírazy změny v prudké bodnutí pokaždé, když z jeho péra vyjde ten mohutný výstřik. Byla jsem toho plná, cítila jsem, jak se jeho semeno tlačí kolem jeho velkého čuráka ven a stéká mi až na zadek.

Podíval se naposledy do mých očí, pak ze mě vyklouzl, rychle si sbalil své věci a odešel. Ve dveřích se naposledy podíval do mých očí. Ten pohled si pamatuji jako dnes. Nedokážu to popsat. Byla to směsice vzrušení, pýchy, ale i pokory. Jako by cítil, že udělal něco špatně, ale byl na to v koutku duše hrdý.

Nešla jsem se umýt, do večera jsem ležela v obýváku a před očima si přehrávala dnešní den. Byla jsem svému muži nevěrná. Ale stálo to za to. Den, na který se nezapomíná. Den, který stálo za to žít. On se to nikdy nedozví a ten kluk? Ten na to nikdy nezapomene.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *