Nuda

Má manželka miluje sex což není úplně nevšední. Po patnácti letech manželství a dvou dětech už milování ztrácelo jiskru. Zapoměl jsem nás představyt já Jaroslav, manželka Jitka. Z každodenního sexu se měnil sex jednou za týden, někdy déle má žena začala být podrážděná čím dál víc.

Když zavolal můj otec s prosbou o pomoc na jeho hospodářství, probral jsem vše se svou ženou rozhodli jsme se k němu na čas na stěhovat. Děti byly nadšené a má žena byla po dlouhé době v pohodě po tom klidu co tu panoval.

Mému otci pomáhal jeho kamarád trochu jednoduchý ale jinak velmi hodný děti si ho hned oblíbili a hned s nadšením pomáhali což se moc ne stávalo. Jednou když jsem přišel z pole domů viděl jsem už zdálky jak má žena na něco přímo čuměla, sotva jsem přišel blíž vidím jak Josef leží na scéně (to je ten tátovo kamarád) a ho ní si pero, není divu že na něj žena čuměla to co měl v ruce připomínalo spíš Šišku vysočiny nakonci s obrovským žaludem.

Nej prve jsem chtěl na něj vyletet ale pak jsem si řekl že počkám na to co řekne žena, schoval jsem se za suché dřevo. Josef zjistil že na něj Jitka kouká a říká líbí se ti, ona se zakoktala nejdřív nevěděla co říct a pak když si dodala odvahu mu řekla že jestli se nestydí on že ne a že kdyby měl takovou ženskou tak ji pořád suka. No to si musíte nějakou najít, když mě žádná nechce prej jsem moc hloupý. A co vy tady mi čumíte na pero, já vůbec ne a odešla.

Týden se nic nedělo když děti i s otcem odjeli k tetě květe kam jsem je vezl, měl jsem přijet až druhý den ale nechtěl jsem Jitku nechat samotnou doma, sotva jsem přijel domů vidím jak se svítí v kuchyni a ustolu sedí Josef s mou ženou pijí víno a hrajou karty. Naštěstí bylo otevřené okno já vše slyšel. Tak co si jít zahrát o fanty ona proč ne mužem pochvilce hraní byla Jitka skoro nahá, když už měla sundat i poslední díl oblečeni nabídl jí Josef jestli nechce radši úkol. Jitka souhlasila, tak mi ho vyhon, vykulila oči a než stačila cokoliv říct už ho měla v ruce. Začala ho honit a zalibne si tu kladu prohlížela, no mohl být tak 25cm dlouhý ale tloušťka byla kolem 7 cm sotva ho objem rukama objala, co když ho vezmeš do pusinky, ona poslušně vzala žalud do pusy sotva se tam vešel a začala sát pomalé chvíli mu v něm za skubalo a všechno semeno pustil manželce do úst ta se za kuckala a všechno vyplivla hned mu začala nadávat a odešla do koupelny. Já se vrátil do auta a udělal že se vracím domů.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Bude pokracovanie?

  2. Super. Těším se na pokračování.

  3. Úroveň povídek tu jde prudce dolů. A to i pravopisně. Jak někdo může napsat „představyt“? To, že je povídka bez fantazie, stereotypní a nudná, to je další věc.

  4. Příšerný. To se nedá číst.

  5. To psal někdo po lobotomie ne? ? oddělování vět neexistuje…To co má být dohromady píše rozděleně a naopak ? „pomalé chvíli mu v něm za škubalo“ to je prostě moc. A gramatické hrubky jsou jen třešnička na dortu.. Prostě nějaký puberťák se chtěl vybouřit ? asi by ti neuškodilo chytit chvilku do ruky knížku… víš jak místo úžovky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *