Nudapláž

Mé jméno je Tomáš a je mi 31 let. Mám manželku Petru 29 let a jsem s ní už skoro devět let. Během vztahu se nám již zadařilo i udělat jedno dítko. Tomu už budu skoro pět let a mi poprvé plánovaly jet na kratší dovolenou jen s manželkou. Babička už se těšila jak si užije prcka několik dnů a mi se těšily na soukromý a možnost pokusit se udělat druhé dítě, které jsme chtěli. Výběr dovolené byl jasný. Petra miluje Francii, takže jsme se rozhodli projet několik míst a užít si více lokalit. A když už jsme vše měli, tak hezky naplánované, tak jsem zkusil Petru poškádlit a ukecal ji na přespání v nudistickém kempu Le Ran Du Chabrier. Vždy jsem toužil Petru ukazovat nahou a co si budeme povídat i já se mohl pokochat nějakou tou francouzkou. Onen kemp jsme zařadili hned na začátek jako super start našeho výletu.

 

Konečně jsme byly na cestě a já se těšil jak se budeme nahý slunit ve Francii. I Petra už se nemohla dočkat a dokonce byla ráda, že první dny nemusí řešit co na sebe. Brala to skutečně dobře a já byl šťastný. Z domova jsme vyjeli už v noci a v kempu jsme byly už v osm ráno. Ubytovali jsme se do jedné chatičky, abychom nemuseli tahat stany a podobné blbiny. V chatičce jsme se hned svlékly do naha a protože počasí přálo, tak jsme se vydali hned na obchůzku. Byla sezóna, takže zde bylo neskutečné množství lidí. A dost chlapů aspoň podle mě mou Petru obdivovalo. Přeci jen její skoro čtyřky prsa, blond vlasy a vysoká postava se nedalo jen, tak přehlédnout. Petra hned po porodu začala na sobě makat, takže by do ní nikdo neřekl, že už jedno dítě má. Došli jsme až k řece, která kempem protéká a na pláži se opalovalo několik lidí. Přeci jen bylo teprve devět ráno, takže pláž se teprve plnila. Petra neustále sledovala jedno místo. Koukl jsem tím směrem a uviděl ležet na dece pěkně rostlého a holohlavého černocha. Petra jakoby zapomněla, že jsem tam s ní, protože mlčky seděla a pozorovala ho snad patnáct minut. I on si po chvíli všiml jejího pohledu a na dálku spolu flirtovali za pomocí řečí těla.

 

Zatím jsem držel svou žárlivost na uzdě, ale jak jsem uviděl, že pohled na mou Petru způsobuje tomu černochovi erekci, tak jsem musel nějak zakročit. Petru jsem doslova prosil, zda by jsme mohli jít nakoupit do místního obchodu, aby jsme měli zásoby. Evidentně se jí vůbec nechtělo opouštět pláž. Černoch, taky nasadil smutný výraz, když viděl jak mu jeho objekt vzrušení evakuuji pryč. Nakoupily jsme vše potřebné a prošli ještě zbytek kempu. Na pláž jsme se dostali až k obědu a byla plná lidí. Černocha jsem nikde neviděl, takže jsem byl v klidu. Petra nikdy nemusela koupání v řece, takže jsem šel několikrát sám a jednou při návratu vedle ní ležel on. Myslel jsem, že mu dám hned přes hubu, ale než jsem k nim došel, tak jsem se trochu uklidnil. Petra mi řekla, že si ani nevšimla, že si vedle ní lehnul, že podřimuje po cestě. Naštěstí Petra neuměla jazyky, takže nehrozilo, že by s ním flirtovala jinak než tím, že mu ukazovala svá výstavní prsa. Však už mu opět péro rostlo do obřích rozměru. Petra mě po nějaké době poprosil, zda dojdu do chatky pro opalovací krém co zapomněla. Nechtěl jsem ji tam s ním nechat, ale zase co by mohli dělat na pláži plné lidí? I tak jsem raději běžel, abych se rychle vrátil.

 

Při návratu jsem zdálky viděl, že je černoch o dost blíže u Petry. Jak jsem se blížil, tak jsem pochopil proč je blíž. Ona mu normálně honila ocas. Stál jsem jak solný sloup a nemohl se hnout. Proboha jak k tomu došlo? Jak se s ním domluvila? To ho prostě jen tak začala beze slova honit? Tisíce otázek mi běželo hlavou. Jak jsem tak koukal, tak najednou černoch zaklonil hlavu a začal mocně stříkat na své tělo. Petra se usmívala nad dobře odvedenou prací a on se pak vydal očistit do řeky. Jak on odešel, tak já vyšel k ní. Čekal jsem co mi řekne jak to vysvětlí, ale ona se jen usmála a řekla. “Jé ty už jsi tady? Namaž mi prosím lásko záda.” Žádný hele teď jsem držela černý péro a honila ho. Žádná lítost nebo nějaký náznak něčeho nenormálního v očích a nebo tváři. Byl jsem naštvaný, ale byl jsem i rád, že to nakonec dopadlo takto. Černoch se pak vrátil už s povadlým penisem vzal si deku a odešel. Mám pocit, že ještě na Petru mrknul, ale nebyl jsem si jistý, tak jsem to neřešil.

 

Večer se blížil a mi chtěli okusit večerní bar. Nahota už nám přišla jako zcela běžná věc, takže jsme si to oba doslova užívali. Cítil jsem se volně jak nikdy. V baru jsme popily pár koktejlů a já se těšil na večerní řádění v chatce. Měl jsem už týden bez zásunu, takže jsem se dost těšil. Petra před odchodem musela na záchod. To by bylo normální, kdybych si nevšiml při jejím odchodu, že za ní jde on. Sakra co teď. Co když ji jde znásilnit. Musel jsem za ní. Vyběhl jsem od baru ovšem mé překvapení bylo, že záchody na které Petra měla jít byly na druhé straně než šla. Vyšel jsem do tmy a šel směrem kam Petra a černoch. Po vyšlapané cestě jsem došel docela daleko a slyšel Petru jak se směje. Plížil jsem se jak lupič až jsem uviděl jí s ním. Opět držela jeho naběhlé péro a na znásilnění to moc nevypadalo. Naopak si to Petra užívala a měla svůj obvyklí výraz pro nadrženosti. Však to také byla ona kdo udělala překvapivě další krok. Klekla si před něj a začala olizovat jeho naběhlý žalud. Nejprve ho lízala jako zmrzlinu a postupně zkoušela i zasunout mezi rtíky. No nakonec ho kouřila jak nějaká děvka. Copak neví, že na ní čekám? Co jako myslí, že děla? Tisíce myšlenek opět zavalilo můj mozek a mé tělo nehybně stálo a sledovalo show.

 

Černoch ji rukama brázdil ve vlasech a hlasitě si začínal užívat její dobrou ústní práci. On však chtěl evidentně víc. Pomohl Petře na nohy a hned ji líbal a jedna ruka ji začala hnětat prsa a druhá zajela rovnou na její kundičku. Ta už krásně zvlhla a on neměl problém do ní začít postupně strkat prsty. Její hekání bylo tlumené jejich vášnivým líbáním. Bylo to jak sledovat porno, ale zde hrála má manželka. Ta se kterou jsem už skoro deset let a ta, kterou jsem já odpanil. Ano byl jsem její jediný muž, kterého poznala po sexuální stránce. Nikdy neříkala, že by ráda zkusila někoho jiného. Nebo dokonce, že by zkusila černocha. Ale podle jejího výrazu těla mu i ona chtěla nabídnout vše co může. Sex z nich vyloženě vyzařoval. Čtyři prsty jsem napočítal v její mokré kundičce, když ji otočil a opřel o strom. Vyšpulila na něj bez váhání zadeček a on jen nasměroval trčící péro správným směrm. Přirazil do ní a ona vykřikla. Nic tak velkého v sobě dosud neměla. I on to musel podle její úzké kundičky poznat a počkal několik sekund než ji začal tvrdě zezadu mrdat. Petra začala mocně hekat na celý les a jak se prohýbala, tak on měl krásně možnost rukama dráždit její houpající se prsa. Občas ji sáhl i na klitoris a tam prsty nejspíše rychle kroužil, protože se z ní vždy táhl dlouhý výkřik.

 

Ona se dokonce dokázala při této poloze s cizím chlapem v sobě udělat. To bylo neuvěřitelné. Ona vykřikla a kroutila se jak ji zavalil orgasmus a on dál mrdal.  Já, když chci Petru udělat musím vždy zvolit dlouhou předehru a hraní, aby dosáhla vrcholu. A tady měla během rychlovky asi tři orgasmy. Frekvence a rychlost jako ji mrdal byla neuvěřitelná. Já se přistihl, že mi celá situace vyvolala, také mohutnou erekci. Začal jsem si rukou třít zlehka péro a dál koukal co bude. Černoch ji chytl za její dlouhé blond vlasy a chystal se do finále. Jeho přírazy byly pomalé, ale pokaždé do ní zajel skutečně co to šlo. A s velkým křikem do ní začal beze slova pumpovat semeno. Ona se chtěla neposlední chvíli vysmeknout, ale on ji jen přitáhl za vlasy, takže se sama nabodla na jeho ejakulující penis. Bože ten pohled byl tak silný, že se mi navěky vryl do paměti. To jak ona nechtěla, aby stříkal v ní, ale on prostě chtěl, tak si to vzal. Petra to vzdala po prvním jeho střiku do jejích hlubin. Bože vždyť ona půl roku nic nebere. Vždyť zkoušíme zadělat miminko. A já teď sleduji jak to zkouší nějaký cizí černoch. Ona místo panického křiku a pokusů vytlačit jeho semeno ven jen stála opřená o strom a smála se. On v ní stále byl nabodnutý a znemožňoval gravitaci, aby něco teklo ven. Já se při tom všem co se událo nedokázal udržet a začal, také stříkat. Jen mé semeno dopadlo na strom předemnou.

 

Nevím co bylo dál musel jsem pryč. Šel jsem zpět k baru a dal si asi dva panáky než dorazila ona. V patách ji šel on s velkým úsměvem na tváři šel za partičkou se kterou zde nejspíše byl. Ti ho samozřejmě s velkým aplausem vítali, protože jim určitě řekl, že jde mrdat bílou kundičku. Petra se opět tvářila jako, že se nic nestalo. Dokonce ani neřešila, že ji “záchod” trval půl hodiny. Prostě si dala koktejl a šli jsme spát. Cestou k chatce z ní ještě trochu teklo jeho sperma, ale ani to ona neřešila. Chtěl jsem ji tu noc moc zkusit, také omrdat, ale to jak jsem se udělal při tajném sledování a alkohol mi znemožnili, abych dokázal ještě jedno kolo. Takže jsme nakonec usnuli a ona už ani nešla do sprchy. Ráno jsem se probudil sám. Vstal jsem a začal Petru hledat. Měl jsem tušení, že šla do sprchy konečně smýt včerejší mrdku.

 

Došel jsem až ke sprchám a nahlédl do nich. Opět jsem byl v šoku, protože Petra sice šla do sprchy, ale s ním. On ji měl položenou na umyvadle s roztaženýma nohama a normálně ji tam mrdal. Dokonce tomu aktu přihlíželo několik holek a měli z toho velkou zábavu. “Já neber… I do not… ty prášky… take pills.” Křičela najednou moje Petra. Kde se najednou naučila anglicky? Možná si to přes noc stihla vygooglit. Ovšem on jen dál přirážel a užíval si publikum, které mu fandilo. Dokonce některé křičeli. “Send She home pregnant!” Ať ji pošlou domu těhotnou. Nebo “Knocked Up” zbouchni ji. Což ho nabudilo a s výkřikem “Yesss…Take my baby…” Ji opět začal plnit. Holky tleskaly a Petra si opět začala jeho stříkání užívat. Dokonce se udělala. Tentokrát z ní hned vyjel a z ní teklo semeno. Jenda holka černocha před odchodem políbila a dokonce mu péro očistila. Jiná zase přišla k Petře a začala jí lízat kundičku a prsty do ní vracela bílou nadílku. Opět jsem musel odejít, ale Petra se ani holkám a jejich dotekům nebránila. Přišla do chatky až po hodině.Opět nic neříkala jen byla vysmátá jak nikdy. Asi jí holky ještě náležitě utěšily říkal jsem si.

 

Celou dovolenou jsem ji pak i já mrdal vždy s výstřikem do ní. A teď tři měsíce po dovolené mi Petra šťastná oznámila, že je těhotná. A já sám jsem teď zvědav zda jsem to byl já a nebo onen vybavený černoch, kdo dokázal Petru oplodnit.  Každopádně už musím nějak vymyslet co říci případně prarodičům pokud bude dítě tmavé…

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. No, já vím, je to jen povídka, ale moje reakce by byla tato: Na chatce bych jí řekl, že co jsem viděl, to mi staří, že je kurva. Tak bych se sbalil a odjel a bylo by mi fuk, že ona chce zůstat. Doma bych došel k soudu a požádal o rozvod. A kdyby za mnou přišla, že je v tom, hned bych požádal i o popření otcovství. Sice bych asi až 6 měsíců po narození černého panchartka musel ty nespravedlivé alimenty na negříka platit, ale až by určené DNA testy jasně dokázaly, že já autorem nejsem, měl bych klid a parohy shozené.

  • Chápu každý ke jiný. Znám takové co by dítě přijali za své i s jinou barvou pleti. Pak takové jako v povídce, že do poslední chvíle samy neví co udělat. Ale jsou pak i chlapy jako ty a nebo ještě rovnou takový co by černochovi rozbili hubu dřív než by mu ji začal mrdat. V tom je svět krásný, že každý je jiný a každý může udělat a chovat se zcela jinak.

  • Parohy shozené? A to jsi viděl kde? Jednou paroháč, navždy paroháč, toho se nezbavíš. To je stejné, jako by si kurva nechala udělat plastiku panenské blány a prohlásila o sobě, že je opět panna!
   Ne, to že jsi paroháč znamená, že jsi si nedokázal udržet ženskou, že k tobě žena dostatečně nevzhlížela. Kdyby ano, nepodvedla by tě. Takže tohle by byla maximálně racionální reakce, abys ze sebe nedělal vola. Ale paroháčem se staneš a je to konečný stav, to není něco, co můžeš odložit.

   • Jo a jinak černé dítě bych nikdy nevychovával. Kdyby se partnerka spustila a podvedla, já bych ji bezmezně miloval, tak bych možná snesl že si udělala bílé dítě. Nesl bych to těžce, ale nebyl bych za úplného debila. Ale vyjít si na procházku se ženou a černouškem a být všem pro smích? Tohle dokáže jedině paroháč masochista.

 2. Josef Zajíc

  Je to jen krásně napsaný blábol, při jeho psaní i čtení u všech dochází ke vzrušení a u mnohých i k uspokojení. Krásně se to čte. Nudistická pláž a nudismus není o sexu, ale o volnosti, o nahotě, opalování a koupání. K erekci u mužů tam někdy dochází, ale to je dáno zákony přírody a muž tuto skutečnost není schopen ovlivnit. Jak to vnímají a reagují ženy, to nedokážu posoudit. Jejich primární vzrušení není natolik zjevné jako u muže.

 3. Neber to tak smrtelně vážně, je to jenom povídka, není to v sekci realita 🙂

 4. Parádní povídka, moc se mi to líbilo. Abych řekla pravdu, černochy moc nemusím, ale mám to jako s těmi staršími chlapy, je v tom kus perverze. Takže kdyby se nějaký dobře vybavený černoch naskytl, tak bych se nechala… Noooo, pořádně ošukat a vystříkat…

 5. co je moc to je moc , opravdu nereálné

 6. Neviem co tu robíš,to je stránka pre parohacou kandaulistou! ako sa u vás v Čechách hovory bjez do ŕiti!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *