Odloučení

S Markem jsem se seznámila díky své práci. Pro firmu, v níž pracoval, připravovala naše agentura několik reklamních projektů. Netrvalo to ale dlouho a vztah přerostl pracovní rovinu. Bylo mu 35, mě 29, prostě jsem tak nějak cítila, že Marek je ten pravý, že se k sobě hodíme. Před ním jsem měla dva vztahy, ale nakonec jsem poznala vždycky tak do dvou let, že to není to pravé ořechové.  Začali jsme spolu chodit a po pár měsících i žít. Sehnali jsme si dvougarsonku v posledním patře vysokého paneláku v Modřanech a bydleli spolu jako pár. Když se pak u Marka v zaměstnání uvolnilo místo po jeho odcházejícím kolegovi, navrhl mi, abych se do výběrového řízení také přihlásila. Udělala jsem to a byla úspěšná.

Klapalo nám to i v pracovní rovině. Skvěle jsme se doplňovali a měli další společnou zálibu. Jo, práci, která nám oběma byla koníčkem. Když bylo potřeba dotáhnout nějaký projekt o víkendu, nebyl ten druhý naštvaný, protože jsme na tom dělali společně. Po roce a půl jsme se vzali a náš život byl krásný sen. Jenže za necelý rok našeho manželství a celkově tříletém vztahu idylka vzala za své.
Ne, nerozešli jsme se, jak by někoho asi hned napadlo. Nebyla v tom žádná jiná žena či z mojí strany chlap. Nic z toho…  Jen v našem životě a to jak pracovním, tak soukromém a intimním nastala změna. Šéf odcházel do penze a na jeho místo byl z Arabských Emírátů povolán člověk, který tam byl tři roky zástupcem pobočky naší firmy.
A nastaly „škatule, hýbejte se“.
Já povýšila na Markovo místo a Marek byl poslán na místo nového šéfa do Dubaje. Po kariérní stránce nás obou to byl postup a vyšší platy, kdy jsme mohli v budoucnu zrealizovat náš záměr vzít si hypotéku a až se Marek vrátí, koupit si dům, ovšem po stránce nás dvou tak trochu neštěstí. Mára v Emírátech a já v Praze. Domů mohl jezdit jednou za měsíc, protože tam to byla práce i přes víkendy. Dnem pracovního klidu je tam pátek a v sobotu i neděli se tam pracuje.. Samozřejmě, že jsme si mohli telefonovat každý den, nebo skypovat, ale to nebylo ono.

Teď je Marek v Dubaji už půl roku. Je mi teď 32, jsem ženská v nejlepším sexuálním věku a musím takhle žít v odloučení. Tělo si žádá své a já nemínila strádat a tak jsem si přes e-shop koupila úměláka. Dělám si to vlastně každý en. Večer si lehnu na záda, rozevřu nohy a dělám si dobře, jak to jen jde. Můj vibrátor má 22 cm a je takový vroubkovaný. S jeho pomocí jsem dosáhla orgasmu. Ruka mě úplně bolela, jak moc jsem s ním do sebe přirážela až na dělohu, aby se nakonec moje prcina stahovala ve vrcholné slasti. A večer od večera to bylo lepší. Představovala jsem si, že mi to dělá Marek a nebo nějaký herec či někdo z mého okolí. Třeba ten Radek, ten mladý soused. Postupně jsem chytila ten správný grif, vyvrcholení jsem dosahovala rychleji, protože jsem věděla, kam si sáhnout, kam si co strčit a tak.

Ano, mladý soused Radek… Před třemi měsíci se totiž do bytu, který sousedí s naším, přistěhoval takový zvláštní pár. Jí je 35 a tomu jejímu zajdovi Radkovi je 18. On ještě chodí na střední školu, ona, jmenuje se Karolína, je  učitelkou na základní škole kdesi ve Vršovicích.

Ale abych nepředbíhala, začnu od začátku…

Víte, jak to chodí v paneláku, všechno je slyšet. S tím člověk počítá, zároveň se každý snaží zbytečným hlukem sousedy neobtěžovat.
Po týdnu, co se nastěhovali, se šli představit lidem z patra, tedy mě a sousedům, kteří bydlí naproti. Byla jsem ráda, nemám ráda, když kolem sebe lidé chodí, sotva se pozdraví a neví o sobě nic. Ten kluk, ten Radek byl neskutečně kouzelný, má nadherné oči ve kterých jako bych se ztrácela a když se na mne usmál…
Od toho dne se na něho moc ráda koukám, pořád ho pozoruji a on se na mě taky občas koukne (on ví, že ho pozoruji). Už od prvních dnů, kdy jsem ho začala potkávat, se mi líbil, ale nijak jsem to neřešila. Teď ano.

Od té chvíle, co se přistěhovali je trvale v mých představách, kdy si prcinu protahuji svým robertkem. Nevím, co se to se mnou stalo, ale hrozně jsem po něm toužila.Prostě mne přitahuje a na svého Marka jsem skoro zapomněla. Jsem z Radka fakt blázen.
Oba i přes ten věkový rozdíl působili mile. Tehdy jsem ještě myslela, že jsou matka a syn, až ten hluk při šukání mi byl divný.
„Že by matka souložila se synem, Incestní vztah?“
Naši noví sousedé si ale s nějakou ohleduplností nelámali a pořád nelámou hlavu. Hluční jsou opravdu dost.. Oni jsou nějací strašně náruživí, dělají to každý den, někdy i víckrát. Často mne to vzbudilo třeba v půl šesté ráno, někdy mám zvukovou kulisu k večeři a pravidelně večer po desáté, když se chystám spát. Nevím čím to je, nikdy jsem na mladíčky nebyla, spíš na muže své věkové kategorie, ale co jsem poznala mladičkého souseda Radka, začal mne neskutečně přitahovat. Líbí se mi jeho roztomilý obličej, jeho blonďaté vlasy, to že už nemá chlapecké tělo…

Při autoerotice , když jsem měla v sobě umělého vibrujícího kamaráda jsem si mezi rozevřenými stehny nepředstavovala Marka, ale Radka. Představovala jsem si jeho mladé pružné tělo, jak do mne zaráží svůj adoscelentní penis i jak do mě s bezohlenou lehkomyslností semení.Vedle Karolína má asi antikoncepci, kdežto já ji nebrala. Na co? Marek v Tramtárii a já tady sama. Když jednou za měsíc přiletěl tak na tři dny domů, milovali jsme se s kondomy.

Nikdy by mne nenapadlo Radka oslovit, nějak se s ním chtít sblížit. Byla jsem vdaná, měla Marka, on měl Karolínu. Jednou se mi Karolína přiznala, že bývala jeho třídní učitelkou, která jej navíc měla na češtinu a dějepis. Prý se do něho zblbla už když chodil do 8. třídy, tedy když měl 14. Riskovala skandál, kriminál, konec své pedagogické kariéry, ale nemohla si pomoci. Ten svůj zakázaný vztah prý naštěstí ututlali, dokud nevyšel z devítky. Od té doby už nebyla jeho učitelkou a tak už to nemuseli tolik tajit. Sama se dala rozvést s o deset let starším manželem, protože on nikdy nechtěl děti, kdežto ona s Radkem se tomu nebrání. Prý když na to přišli před dvěma roky jeho rodiče, dělali jim peklo. Nikdo ale nedokázal, a Radek to prý popíral, že by s ním měla v době jeho základní školní docházky něco více, než-li platonický vztah. K sexu se přiznali až prý když mu bylo 16. V osmnácti Radek odešel z domova a nastěhovali se spolu sem do našeho domu. Takže jsem měla jasno… Nikoliv matka a syn, žádný incest, nýbrž učitelka a její žák… O tomto druhu sexuální přítažlivosti a vztahu jsem toho četla dost. V USA a Velké Británii už dost učitelek skončilo kvůli tomu za mřížemi. Je to takový doposud tajený, tabuizovaný fenomén.

S Karolínou jsme se celkem sblížily. Ostatně i věkově jsme si byly blízké. Já mám 32, ona jen o tři roky více. Po té tzv. lidské stránce jsme si sedli. Nabídla mi tykání a já přijala. Začala jsem k nim chodit na kávu, oni dva zase ke mě. Já jim popovídala, že mám manžela služebně na delší dobu v Dubaji, že jsem taková samotinká… No a tak jsme začali ve třech chodit do kina, občas na večeři, dokonce i na výlety na kola atp. Markovi jsem pochopitelně o nových sousedech řekla, ale o tom, že se mi líbí Radek a že si představuji sex s ním, o tom samozřejmě ne. Ještě že mi manžel nevidí do hlavy.

Kromě vibrátoru jsem si to dělala taky pomocí prstů a dělala si jak vaginální, tak klitoriální orgasmy, a tak jsem si proháněla prcku a zároveň jsem si rejdila po poštěváčku prsty a udělala se i několikrát.

Byla sobota večer a já byla doma. Zazvonili sousedé, jestli něco společného nevymyslíme. Já ale nikam nechtěla, takže to dopadlo na posezení u nás. Zprvu to bylo poklidné, pak se to ale tak nějak zvrhlo. Jestli za to, co následovalo, mohl alkohol, moje bujná fantazie, nevybouřené hormony, těžko říct. Prostě se začalo mluvit v dvojsmyslnostech, tak nějak provokativně, alkohol odvál můj ostych, morální zábrany, naopak se čím dál tím více dostavovalo vzrušení z té blízké přítomnosti mého „milence z mých fantasií“.
Najednou jsem se líbala se sousedem Radkem. Nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo, ale bylo to divné. Zvlášť, když u toho byla Karolína. Přestali jsme, koukali trapně na sebe a na ni jako školáci přistižení při kouření na školním záchodě. Karolína nás pozorovala, tak zvláštně se usmívala a pak to vyslovila: „Moniko, jestli chceš zkusit mladého kluka, tak máš možnost. Nejde přece o lásku, ale jen o sex, né? Ty miluješ manžela, já Radka, ale zašukat si spolu klidně můžete. Já tě chápu, muže máš daleko a masturbace není to pravé ořechové, že? Živý ocas je živý ocas a když je jeho majitel mladý, zdravý, štíhlý, pružný a k neutahání…“ Radek se usmíval. Mylím, že i on mě chtěl a s Karolínou o tom asi spolu předtím už mluvili. Zato já žasla a byla v rozpacích. Nebyla jsem schopna slova. Neřekla jsem sice: Ano, tak jó, chci to“, ale ani jsem neřekla žádné kategorické: „Ne, tohle né, to nemůžu!“

Karolína mi řekla: „Radkovi se jako žena líbíš, sexuálně ho přitahuješ, chce tě. Mě to nevadí. Jsem tolerantní. Lepší, když to budete dělat tady přede mnou, než za mými zády. Tohle za nevěru nepovažuji. A neboj, tvému muži to ani já ani Radek neřekneme. Když se ti něco nebude líbit, když to budeš chtít utnout, skončíte s tím.“

To mi vyhovovalo. Chtěla jsem se jen líbat a mazlit, to jsem za nevěru nepovažovala.
I Radek měl něco vypito a tak neměl vůbec žádnou ostýchavost. Ostatně byl už vytrénován svojí učitelkou Karolínou. A tak jsme se zase líbali, naše jazyky se o sebe třely, Radek mne začal hladit po krku, po vlasech, po tvářích. Prostě to přišlo tak nějak nenápadně. Vůbec mi nevadilo, že Karolína přitom zůstala tak nějak stranou a jen nás se sklenkou vína v ruce pozorovala. Ona snad Radka chtěla vidět, jak to nedělá s ní, ale se mnou. Já to nějak neuřídila, zlehčovala a brala to v ovínění jen jako neškodnou hru s mlaďasem. Jenže najednou mi Radkova ruka jezdila po ramenou, po ňadrech přes triko pod nímž jsem měla jen své trojky bez šprndy. Samozřejmě jsem cítila to mravenčení ve vzdutých bradavkách, ty tetelící se motýlky v podbříšku. A po chvilce, ani nevím jak, najednou se Radkova ruka ocitla na mém nahém prsu pod trikem. Bylo to boží. Najednou nadzdvihl látku trika nad moje prsa, která se tím pádem ocitla na světle a před jeho očima. Radek se kochal pohledem na odhalenou kůži mých ňader. Svlékl si sám tričko a přitiskl se na mě a svými rty zamířil na můj krk. „Ne!“ řvalo moje vnitřní já, ale Radek mi přesto líbal ňadra, dráždil mi jazykem vytrčené bradavky a rukou mi prsa stále mačkal.

Karolína jako by na mne vypozorovala můj vnitřní boj a jen ke mě pronesla: „Nebraň se! Poddej se mu, on to umí! Nebudeš litovat…“ Říkala ta slova zrovna ve chvíli, kdy u mne nastalo to, z čeho jsem měla strach. Byl to pocit nevěry. Můj rozum mne varoval: „Jestli si s ním něco začneš, půjde tvoje manželství z kopru. I když“, a to jsem se sama sebe vnitřně ptala já: „Jsem si jistá, že už tím  vším moje manželství není ztracené? Ještě že tu Marek není a že mi nevidí do hlavy. Jak tohle dopadne?“Prostě jsem to nezarazila.

Když mi začal triko přetahovat přes hlavu, nebránila jsem se a zdvihla naopak ruce. Radek si vysvlékl kraťasy, takže tam byl jen v boxerkách. Pak si klekl k mým nohám a začal mi líbat stehna. Přitom rukama rozepnul knoflík na mých riflových kraťasech a pak stáhl i zip. „Počkej co děláš?“ ohradila jsem se, ale ten kluk byl nekompromisní a s vášnivým tónem v hlasu pronesl: „Moniko, já tě chci!“.  Znělo to jasně a nekompromisně. Na to jsem nemohla říct nic a nechala se nadzvednout, takže mi naráz stáhl kraťasy i kalhotky zároveň. Byla jsem jako bych byla nafetovaná, prostě jako bych nechápala situaci a pokorně jsem spolupracovala. Prostě jsem najednou seděla na kraji pohovky už úplně nahá, kolena široko od sebe a  vychutnávala si Radkovu prstovou hru s mým poštěváčkem. Ten byl naběhlý a hladký, jako hrozínek vína. Jen co se jazykem dotkl okraje dírky, nahlas jsem vzdychla a celá se zachvěla. Obrátila jsem se na znak, kotníky položila Radkovi na ramena a prudce jsem pohnula pánví. Ten kluk mi svým jazykem dělal pomyšlení. Líbal mi prcinu, mazlil se se závojičkami malých stydkých pysků a prstil ji dvěma prsty jako zběsilý. Prsty bořil do měkké dírky a laskal mi celý klitoris. To už jsem nemohla déle vydržet…, to pokušení.
„Rad…kuuu, já ho… tam strašně… chciii, musím ho…tam mít.“ zasténala jsem a sama objala svými prsty s pěstěnými nehty ten nádherný mužský úd, horký, tvrdý jako žula, dlouhý nějakých sedmnáct či osmnáct centimetrů. Radek nic neřekl, jen přivřel oči. Přitáhla jsem si jej nad sebe.
Jeho připravený pyj zajel do mé vagíny tak rychle, že se mi zatmělo před očima.
Ani jsem si neuvědomovala v té záplavě slasti, že do toho mého teplého a kluzkého tunýlku zajel jen tak, bez kondomu… Cítila jsem v tu chvíli jen jeho. Ocitl se až na samé děloze mé rozdrážděné dírky a nemohl jinak, než se začít pohupovat v bocích. Při každém pohybu jsem cítila jak mi pulzuje bříško, že se to pomalu nedalo vydržet. Chtěla jsem jeho úd v sobě uvěznit a nepustit ven. Oba jsme křičeli vzrušením. Vyzařovalo z nás neuvěřitelné sexuální neukojení, chtíč, touha…
Při každém pohybu Radkova penisu v sobě jsem cítila jak mi pulzuje bříško, tepají spánky a z hrdla se mi derou výkřiky slasti.
Roztáhla jsem nohy ještě víc jako smyslů zbavená. Když mi narážel na děložní čípek rozlil se mu po tváři šibalský úsměv. Zjistil, jak moc jsem nadržená a že mé výheky a výkřiky slasti mu dávají zelenou ve všem, co chce udělat.
Já najednou ucítila takovou rozkoš, jak už dlouho ne. Radek svou stydkou kostí masíroval můj Venušin pahorek a já se nezadržitelně blížila k vrcholu. Moje pánev narážela na jeho tvrdý úd a já se náhle zmítala v nádherném orgasmu, křičela jako beze smyslů, měla pocit, že mi mozkem projelo několik elektrických výbojů a břišní svaly se mi stahovaly. Bylo to stejné, jako by v mém těle explodovala sopka. Mé svíravé kontrakce svírající Radkův úd vedly jen k tomu, že se do mne náhle natlačil a jeho vzbouřené spermie vyrazily k útoku. V Radkově penisu zaškubalo a on pak mohutně do mne vyvrcholil. Oba jsme se chvěli a sténali.. Radkův penis mi vstřikoval spermie přímo na dělohu v pravidelných pulzech přímo na děložní čípek a mě to bylo úplně jedno…

Když jsem se vydýchala a vzpamatovala, uvědomila jsem si, co jsem dopustila a udělala. Karolína mne sice chlácholila, že o nic nejde, že bylo slyšet a vidět, jak si to užívám a tak podobně. Já si ale rychle kalhotkami utřela vytékající sperma, oblékla se a jako v šoku stále opakujíc, že tohle se nemělo stát, že jsem blbá kráva a tak podobně, rychle jsem sousedku s Radkem vypakovala a pak šla do vany v níž jsem seděla snad hodinu. Věřte, že ze svého poblouznění r Radka jsem rychle vystřízlivěla.

 

Protože mi už tři dny nefungoval Skype, něco se pokazilo a tak jsem požádala svého bráchu, aby mě to přeinstaloval (měl přijít v pondělí odpoledne), tak jsme si mohli s Markem zatím jenom telefonovat. Nevím ani proč, ale ten den jsem měla od něho zprávu, vlastně to byl spíš dopis či takové vyznání.

Marek mi psal:

„Moje nejdražší Moniko, naše odloučení už začíná být nesnesitelné. Když jsem kývl na tuhle pracovní nabídku, ani ve snu mě nenapadlo, jak těžce budu snášet odloučení od Tebe…
Nikdy jsem si více a hlouběji neuvědomil, jak moc pro mě znamenáš a jak jsem s Tebou šťastný. Jsem tu bez Tebe už šest měsíců, a i když jsem se snažil brát věci tak, jak jsou, v posledních dnech zjišťuji, že je to těžší, než jsem si dokázal představit.

Když večer zavírám oči, jsem alespoň v duchu s Tebou. Představuji si, jak
tě hladím po vlasech, šíji, sjíždím rukou na Tvá nádherná ňadra. Nahmatám krajkovou podprsenku a prsty pomalu zajedu dovnitř a stisknu bradavku, která je již krásně vzrušená. Rozepnu knoflíčky Tvé halenky a odhalím Tvá oblá ramena… hlavou se zabořím mezi tvá prsa a vdechuji vůni tvého těla, cítím, jak se chvěješ vzrušením, a v uších se mi ozývají Tvé vzdechy.

Bože…

Nemůžu se už dočkat, až ucítím tvou vůni, až stisknu mezi svými rty Tvůj maličký vrcholek rozkoše…. Miláčku, nikdy jsem žádnou ženu neslyšel tak krásně vzdychat.

Laskám Tě ústy a jazykem, ruce nahmatají ňadra a prsty drtí bradavky… Už chceš, abych vnikl dovnitř, jsi připravená, toužící…Trošku tě trápím a přiznávám, že mě nesmírně vzrušuje Tvá touha, to, jak moc to chceš, teď hned… Vzdycháš a sténáš, prosíš, abych to už udělal…

Pozoruji Tvůj výraz, jsi tak krásná, nádherná, tak moc Tě miluji …
A tvůj pohled po milování je něco, co mi zůstane v paměti navždy. Zrychleně dýcháš, hladíš mě po tváři, nastavuješ ústa k polibku… a Tvé oči jsou tak něžné, tak oddané…

Nemohu se dočkat, až se vrátím, až Tě budu cítit ve své náruči… Jsi moje láska.“

Když jsem to četla, tekly mi po tvářích slzy jako hrachy. Bulela jsem lítostivě jako malá holka. Bože, jak mi bylo hrozně, jak mě bylo líto, co jsem udělala, jak jsem Marka zradila.

Když jsme si druhý den v neděli s Markem volali, musela jsem se hodně ovládat, abych se nerozbrečela. Hanba mne fackovala, ale držela jsem se.

Uvědomovala jsem si, že neužívám antikoncepci a že ten kluk, ten Radek se do mne vydatně vysemenil. Jak jsem to mohla dopustit? Pochopitelně se snažím Karolíně a Radkovi co nejvíce vyhýbat. Sice je skoro každý den slyším, ale jen mi to jitří moje svědomí. A když se náhodou potkáme, jen se pozdravíme. Co mne však štve je ten jeho takový poťouchlý úsměv, jako by se mi vysmíval.

Následující víkend přijel Marek. Prý na týden na dovolenou. Vyrazili jsme tedy na chatu Markových rodičů do Jižních Čech. Oni zrovna jeli na dva týdny do Řecka.

Milovali jsme se každý večer, ale i když jsem se toho kluka snažila vytěsnit z hlavy, stejně jsem se stále  vracela k sexu s ním, když mi to zatím dělal můj muž.

Byl to vlastně Markův nápad, že prý mi je dvaatřicet a tak mám nejvyšší čas snažit se o dítě. byl překvapen, že jsem s ním souhlasila. a tak jsme souložili na ostro o sto šest. Marek byl překvapen mými spontánními orgasmy.

Když mi pak manžel zase po týdnu odjel, zase jsem se vrátila ke svému vibrátoru a vlastnoručnímu prstění. Všechno se vrátilo do starých kolejí. Menstruaci jsem dostala, což mne uklidnilo, ale pak jsem se začala cítit tak nějak divně. Pořád bych spala, vzdálenost, která mi trvala běžně 20 minut, mi zabrala třeba hodinu. Pálila mne žáha a zhruba v době, kdy jsem měla dostat další menstruaci jsem začala zvracet. Bylo to hrozný. Nevím, proč se tomu říká ranní nevolnost, já zvracela furt, po všem, snad i po tom, co jsem nesnědla. No a také jsem chodila stále na záchod čůrat. Kolegyně v práci se mne zeptala, zda náhodou nejsem v tom. Hájila jsem se, že menstruaci jsem dostala a teď že čekám další. No, koupila jsem si v lékárně gravitesty a jaké bylo moje zděšení, když na nich byly jednoznačné dva proužky.

Letěla jsem hned na gyndu a tam mi to jen potvrdili. Prý: „Neprovozujte žádné náročné sporty, kde jsou skoky, posilování břicha, hrozba úderu míčem a nejezděte na kole. Jezte pestrou stravu a dodržujte pitný režim…“

Jsem v naprosto zoufalé situaci. Vím, že dítě jsem počala s tím sousedčiným Radkem a né s mým Markem. Už kvůli tomu, že stát se to s manželem, bylo bych byla v sotva v 6. týdnu, ale já jsem už ve více jak sedmém. Když jsem o těhotenství řekla manželovi, byl hrozně nadšený.

Těhotenství se pro mě ale změnilo v noční můru kvůli tomu, že Markovi takhle lžu a klamu všechny kolem sebe. To mne docela ubíjí….Pláču a vyčítám si vše, co jsem způsobila, jak nezodpovědně jsem se zachovala… Také se děsím, až to na mne bude vidět. Co asi Radek a Karolína?

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *