Paroháč a nevěrná žena, jak dál?

paroháčAhoj, tohle není povídka o paroháči, který se těší, jak mu jeho žena zahne, naopak. Zaujala mně tahle stránka a rád bych se svěřil s problémem, který mám, s tím, že jsem paroháč a nevím si rady.

Nejdříve asi řeknu, jak to vše začalo. Je to asi rok co jsem se oženil se svou nevěrnou manželkou (že jsem, nebo budu paroháč jsem jaksi netušil) a radoval jsem se, jak mi všechno v životě klape. V minulosti už mi některé partnerky parohy nasadily, poučil jsem se z chyb a věřil jsem, že paroháč už nikdy nebudu. Užíval jsem si tedy, že mám věrnou ženu a pak z ničeho nic přišla rána.

Moje manželka se zamilovala do kolegy v práci a ze mě se stal ze dne na den paroháč. Nedokážu myslet na nic jiného, nedokážu pracovat, nedokážu normálně žít. Z toho co jsem zjistil, tak došlo už i na něco fyzického, asi se scházejí už docela dlouho.

Manželka je žena, u které bych tohle nikdy nečekal,. Nikdy bych nevěřil že ze mě udělá paroháče. Je to milá a citlivá a moc hodná bytost, nevěřil jsem, že by snad dokázala lhát, natož si zašukat s jiným. Vždyť dokonce ona byla ta, která mě ještě na vejšce v podstatě sbalila.

Rok předtím než došlo na svatbu, když jsem ještě nebyl paroháč, jsme žili ve společné domácnosti. S blížícím se termínem svatby se začala chovat nějak jinak. Přišlo mi že je nějaká chadnější, ale nikdy bych to nepřisuzoval tomu, že se ze mě stává paroháč, říkala, že je jenom unavená, že je hodně práce s přípravami a já to chápal.

Po svatbě se to trochu uklidnilo, ale jenom na chvíli. Vybavovali jsme si byt, plánovali rodinu, budoucnost, byli jsme šťastní novomanželé. Pak to zase přišlo a já ucítil že se stahuje a že je zase chladná a nemá zájem o sex. Vášeň byla taky pryč, když už jsme se milovali, bylo to o tom, že mi teda podržela, abych nenaléhal a pak jsme šli spát.

Začala brát HA tak jsem si myslel, že je to tím. To bylo taky zvláštní, nikdy předtím HA nebrala a teď, když jsme se začali bavit o dětech, tak se začne chránit? Asi už jsem byl paroháč a ona se chtěla pojistit, že se nestane žádná nehoda, která by ji provalila. Možná její milenec neměl rád kondomy? Těžko říct. Každopádně náš sex stál za nic a jediné, co jsem si opravud pochvaloval, že můžu stříkat do ní, když bere prášky. Ale jak rychle jsem se nadchnul, tak rychle mě vrátila zpátky na zem. Prý nesnáší, jak to z ní teče, takže i když bere HA, mám si brát kondom.

Jednou večer jsme si tak povídali a ona se mezi řečí prořekla, že po ní jede kolega z práce. Asi to chtěla formulovat nějak jinak, ale prořekla se, takže to vyznělo jako zpověď zamilované šestnáctky. Zářily jí oči, když o něm mluvila. Sice povídala, jaký je to blbec a jak ho nemusí, ale začalo mi být jasné, která bije.

Začali jsme ho probírat čím dál častěji a já si začal uvědomovat, že už jsem asi docela dlouho paroháč. To mi ona vždycky vyvracela, začala se smát a vše bagatelizovat. Ale když jsem ho začal urážet, nebo schválně vypichovat jeho špatné chování a vlastnosti, o kterém mi sama říkala, že ji vadí, tak se ho zastávala. Ano, začínalo mi to být jasné, jsem paroháč a on mi šuká ženu.

Pak se náš seuxální život zlepšil – asi cítila možný problém, tak začala sekat latinu, ale na společné dovolené u moře se to zase vydralo na povrch. Chodila večer běhat na pláž, což nikdy předtím nedělala a brala si sebou mobil. Já trčel na pokoji a čekal na ni, protože se mnou běhat nechtěla. Když se vrátila, neustále smskovala a pak si dala mobil pod polštář a usnula. Vlastně to byla dovolená o ničem. Když jednou usnula, vytáhl jsem mobil z pod polštáře na šel na něm dvě nové zprávy. Byly od něj. Nedokázal jsem se ovládnout a otevřel je. Co jsem viděl, mě úplně dostalo, roztřásl jsem se a dostal zimnici :

„Tak až se vrátíš, já se o tebe postarám. Promilujeme celou noc i den, jenom si to nějak zařiď“

„Asi už spíš. Moc mi chybíš, nejak to tam vydrž, už brzy budeme spolu“

Nemohl jsem ani dýchat, natož rozumně přemýšlet. Zprávy jsem otevřel, takže byly přečtené a to by asi zjistila. Proto jsem je smazal a mobil vrátil pod polštář. Druhý den jsem byl jako vyměněný, nemohl jsem se na ni ani podívat. Neustále se ptala, co se děje, jestli se něco stalo a tak, ale copak jsem mohl odpovědět? Měl jsem ji říct, jo, děje se, jsem paroháč? Jsem paroháč co neprojde dveřma a ty se ptáš, co se děje?

Ne, byl jsem na pokraji sil, ale byla to moje manželka, miloval jsem ji a nenáviděl současně. Stejně jsem ale věděl, že ji odpustím, že o ni nechci přijít, že se to nějak vyřeší a ona na něj zapomene. Namlouval jsem si, že jsem jenom dočasný paroháč, že to bude zase dobré, že se budu více zajímat a starat a ono to nějak zmizí. Představoval jsem si, že to zmizí jako bolest zubu, ale nezmizelo. I zub se občas musí vytrhnout, stejně jako paroháč nemůže svoji ozdobu jen tak snadno sundat z hlavy.

Vrátili jsme se domů a já jsem začal obracet náš život naruby. Neustále jsem se své lásce věnoval, bral jsem ji ven, na výlety, na bazén, jezdili jsme o víkendech do wellnesu, atd. Výsledek byl opačný. Přišlo mi, že jsem nepřestal být paroháč, naopak, že mi moje paroží ještě více rostlo. Doma měla manželka veškerý servis a luxus, tak si u milence vybírala jenom ten sex a měli na něj více času. Takže na náš sex už nezbýval čas žádný. Už jsem nebyl manžel paroháč, už jsem byl jenom paroháč.

Jednou večer, když jsme seděli ve vinárně a upíjela druhou dvojku, víno ji asi dodalo kuráž a všechno to vybalila. Mluvila klidně, chladně, jako by to měla všechno před zrcadlem nacvičené. Říkala že si neumí poručit, že se cítí špatně, že má z toho výčitky a trápení. Vlastně to podala tak, že ona je ta oběť, ona je chudák, protože si neumí vybrat. Nechce prý nikomu ublížit, ale musím prý chápat, že nedokáže poručit své živočišné touze, prý je v tom chemie a ona se nedokáže racionálně ovládat. Prý mě miluje a chápe, že jsem kvůli tomu paroháč, ale v posteli jí to semnou nic neříká, prý u toho musí myslet na něj, aby se vůbec překonala a roztáhla mi nohy.

Běhal mi z toho mráz po zádech a málem jsem se pozvracel, ale její klid mě tak odzbrojil, že jsme odešli zavěšení do sebe a společně domů. Prý se to bude snažit zvládat a maximálně to omezit, že nechce přijít o náš vztah, naše manželství.

Nemůžu jíst, spát, pracovat, pořád musím myslet na to, co se jí honí hlavou, jestli když na ni sahám, tak myslí na něj. Být paroháč je hodně těžké a žít s nerozhodnou, která si neumí vybrat mezi dvěma muži, to je ještě těžší. Čekám, jak se rozhodne a trvá to už moc dlouho. Občas se vrátí z práce až večer, občas odjede na víkend pryč a já vím, že v tu chvíli jsem hloupý paroháč, který by měl prásknout do stolu a vyházet jí kufry, ale pak se to ve mně nějak pohne a snažím se to přečkat.

Vím, že to musí nějak vygradovat, že nemůžeme žít ve třech. On je ženatý, jeho žena už se to taky dozvěděla. Dokonce si jednou počkala na moji manželku a nafackovala ji. Oni dva se ale chovají jako zamilovaní puberťáci a nevydrží to bez sebe déle jak týden.

Poraďte mi, co mám dělat? Opustit? Já vím, ale to není řešení, nedokážu to. Jak jí pomoct, aby se od něj odpoutala? Aby zase vše bylo jak má být, abych nebyl paroháč?

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Já bych s ní vyrazil dveře. Že podvede protože se jí zblázní pudy, to se dá pochopit. Omluvit už hůře, ale pochopit se to dá. Ale že z tebe dělá takového pitomce a udržuje vztah s váma oběma, to bych nerozdýchal. Seš za debila, ona se ti vysmívá do xichtu a ty nevíš, co máš dělat?

  Tohle bych netoleroval a dal jí nůž na krk. Pokud se ti teda tahle situace nelíbí. Ale to bys asi nepsal tímhle tónem, spíš mi připadá, že ji miluješ a nedokážeš se od ní odpoutat, ale když to neuděláš ty, udělá to časem ona. Jenom tě do té doby psychicky zdeptá a zničí.

  • Nejde to, miluju ji, nedokážu ji vykopnout. Kdyby to udělala ona a rozešla se semnou, bylo by to snadné, byl bych rád, ale ona to neudělá, nechce, říkal jsem jí to stokrát a prý mě má ráda a nechce to nechat plavat, jen se prostě zamilovala a musí si urovnat zmatek v hlavě. Ničí mně to, ale neumím si pomoct. Jedině snad že bych udělal něco aby se semnou rozešla. Podvedl ji? Ale to nedokážu.

   • To je taky řešení, znechutit se jí natolik, že tě vyrazí sama. Nemusíš být nevěrný, stačí, když si to věrohodně vymyslíš a dramaticky to předneseš. Víš, lásko, musím se ti s něčím svěřit… Nemohl jsem být v nejistotě a užíral jsem se tím, co jsi mi udělala, tak jsem si potřeboval dokázat, že jsem ještě chlap a podvedl jsem tě.

    Třeba by to dokonce mělo zajímavý účinek na tu tvoji, třeba by si rychleji rozmyslela, koho vlastně chce. A až by bylo po všem a ona se třeba k tobě vrátila, ale byla by tam ta pachuť té tvé nevěry, mohl by ses zmínit, že to byl jen džojk

 2. Nechápu proč jí nedokážeš podvést, když ona s tebou takhle zametá. Ještě tímhle stylem, že tě normálně oznámila, že vás má oba a s tebou skoro ani nechce spát, za to u něj se na to těší. Čím víc se tomu budeš podvolovat, tím víc u ní klesneš a ona si bude myslet, že je to normální, že si klidně může dovolit i víc. A pomálu ale jistě se z tebe stane jen její peněženka a onuce.
  Naopak kdybys jí podvedl, nabalil nějakou mladší a hezčí, tak by čuměla. A začalo by jí to pěkně šrotovat v hlavě, zas bys u ní začal být chlap.

  Oni ženský vždycky chtěj „hodný a milý chlapy“ říkají, ale ve skutečnosti je nechtěj. Ve skutečnosti chtějí alfa samce, z kterých srší sebevědomý. Když má ženská nějakého hajzla co je alfa, ale je na ní hustej i jí třeba dá pár facek, tak pak po čase už toho má žena po krk a chce někoho hodného samozřejmě, ale když zase má ženská dlouho jen hodného „troubu“ tak se jí to taky přejí a chce nějaké dobrodružství chlapa co srší adrenalinem.

  Takže nejlepší je nebejt až tak „zlatej“, a dát jí důvod k tomu aby ona žárlila. Zajít s kámošema do města, a tam se třeba i skamarádit s novou ženskou. Pak s ní třeba i zajít na kafe. Prostě musíš tu svojí doma udržovat v napětí, že se o tebe pořád musí snažit. Dát jí najevo, že ty seš ten „chlap“ a ostatní ženský by o tebe stály.

  Nejhorší co se může stát bude, že ona bude dělat žárlivý scény tobě a ona bude za tu chudinku a ne naopak. Ale když je chlap za tu chudinku, tak je to prostě vždycky špatně, protože v očích ženy pak pomalu ztratí ty vlastnosti co z něj dělají chlapa a zůstane u ní jen jako ta „hodná finanční jistota“

  • Viš jak ja ti rozumim? Ja jsem si taky planoval že to tak udělám a jak budu silný a že to tak nenechám. Nikdy bych neřekl že budu paroháč. Vždycky se mi hnusilo když byl někdo paroháč a všichni se mu smáli. Teď to mám doma, nevěrnou ženu a jsem paroháč a co mám dělat, nevím. Za rady děkuju ale stejně budu muset sebrat odvahu to udělat. Miluju ji, z celého srdce, nedokázal bych ji podvést. Nedokázal bych to, nemám vůbec na ženy chuť, hnusí se mi, dělal bych to jen proto, abych u ní nějak vzbudil odpor. Abych už nebyl paroháč ale abych si mohl najít jinou ženu. Ale teď když si to představím, je mi do pláče, že bych měl být s jinou.

   Nedokážu to snášet když vím že bude s ním, že se za ním chystá, že si s ním volá, je to šílené, ona to se snaží to skrývat aby mi neubližovala ale to nejde nevidět, člověk co miluje to pozná 🙁

 3. No každopádně hodně štěstí a nervů přeji. Já bych s jejím přístupem už měl na kontě párkrát escort a jednu stálou milenku.

  • Mohu se jeste zeptat, kolik ti je?

    • Díky. To není jako o věku, že když seš mladej tak tvůj názor nemá váhu, ale jenom jsem chtěl vědět, kdo mi radí 🙂 Čím jsi starší, tím je to totiž složitější ty vztahy, jak navazování, tak potom případné rozchody, když jste spolu hodně let a máte zážitky a spojuje vás toho moc.

     • To je samozřejmé. Záleží na tom co jsi s tím člověkem prožil, největší faktor je i pak jestli máte děti. Podle mě pokud nejsou děti a není dotyčnému 60, tak se odejít dá vždycky. Jde jen o to co má pro tebe větší prioritu, a kam až jsi ochotný zajít. I když máš a s někým spousty společných zážitků a záleží tě na něm, tak si musíš sám v duchu říct jestli tě to za to stojí. Za ty problémy a bolest.

 4. Nazdar kamarade, situace je slozita, vetsinou nevera trva par let, pak se to vyresi. Ale jses mladej, deti nemate, SJM taky nebude problem. Vsechno dej na jednu kartu, ale priprav se, ze co se stane, stane se. Udelej poradny kraval a sbal si nebo ji (nevim na koho je byt) kufry. Soukrome Ti reknu proboha utec, ale pokud ji mas rad, rid se tim co jsem napsal vys. Jo a mam 39 kopu deti a ne zrovna idealni vztah, hlavu vzhuru, nejses zadny trouba a slusnost neni a nesmi byt slabost.

 5. Zažil jsem neco podobného. Taky jsem čekal a doufal, ze ho nechá být. Nemohla si ale proste pomoct. Zlomilo se to ve me a vyrazil sem ji. Pak se mi neskutečně ulevilo. Samozřejmě, v pohodě jsem úplně nebyl, hlavně kvůli dítěti. Nejlepším lékem se ukázaly byt jiný ženský. Zasoulož si s jinou a mavnes nad tim vším s úsměvem rukou.

 6. Neviem ako dlho uz tobis zo seba takehoto blbca, ale aj nemate deti, tak ju vypras ako prasivu suku. Co dufas, ze s tymto skonci a bude vsetko ok? Vzdy to uz vo vztahu ostane ako problem. A navyse ak musi myskiet na ineho aby s tebou spala, tak to nema vyznam. Dnes je to tento a zajtra to bude druhy. Najhorsie co by si mohol urobit je spravit jej dieta. …..mozno sa bojis, ze si inu nenajdes, ale takto zbytocne stracas cas. Vaz si aj samseba a nenechaj zo seba robit vola.

 7. Ahoj Jeníku mě se stalo to samé jenže po tom co jsem ji vyrazil mi zůstala v péči 9 letá dcerka tohle ti bude dělat pořád jelikož má pocit zázemí a jelikož ví že jí miluješ o to víc s tebou bude zametat vyraž jí okamžitě a uvidíš co se bude dít jo a honem si pořiď novou kamarádku ale tohohle se zbav přeju pevný vervy

 8. Ahoj Honzo.
  Možná jsi už mezitím problém vyřešil. Rozumím tvým pocitům, sám jsem před lety zažil něco podobného, jen to nebyla manželka moje. Strašně jsem ji miloval a slibovala, že se kvůli mně rozvede. Po půl roce jsem jí přestal vyhovovat, potřebovala změnu, takže to naštěstí ukončila ona.
  Můj návrh je pro tebe možná nepoužitelný. V 50ti letech jsem se cítil sám a na netu jsem našel filipínskou seznamku. S maželkou jsme spolu už 10 let, máme 2 milé děti a věřím, že i ona je šťastná.

 9. uff no riadne mi ztuhol. ja na tvojom mieste by som si od neho nechal vyšukať riť

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *