Paroháčův sen

Nejde o povídku, ale o skutečný příběh a nikoliv můj, přesto to podávám  v 1. osobě a proto je to krátké…

Paroháčův sen

Stalo se mi před pár lety toto… V práci se mnou flirtovala kolegyně, hezká a o pár let mladší než já, ale nebral jsem to vážně, protože v té době se mnou žila přítelkyně. No, ale bohužel mě pak někdo anonymně posla email i fotkami, jak mě přítelkyně podvádí. V první chvíli jsem zuřil a chtěl jsem jí okamžitě vyhodit ze svého domu, ale pak jsem jí chtěl ublížit stejně jako ona mě. Nějakou dobu jsem mlčel, ale když jela na školení, které trvalo 3 dny tak jsem pozval den před tím než se měla vrátit kolegyni na večeři. Původně to mělo být jinak probíral jsem to s ní v práci a ona souhlasila že u mě jenom přespí v jiném pokoji a ráno budeme předstírat, že jsme spolu spali. Jenomže večeře s ní byla skvělá a pak jsme si ještě pustili doma v obýváku film a popíjeli a bavili se o všem možném a pak najednou jsme po sobě skočily a bylo to. Skončilo to tedy tak, že u mě byla celou noc a ráno nás načapala budoucí ex. A nejtrapnější bylo jak křičela na celý dům jak jsem jí to mohl udělat. Nejvíc mě pobavilo jak na mě ex celou dobu křičela a nadávala mě. ale jakmile uviděla ty fotky tak byla najednou bílá jak stěna a chování se otočilo o 180 stupňů. Postavil před ní zabalené tašky dal jí do ruky fotky z emailu a řekl ať mě navalí klíče a vypadne začala brečet a říkat že mě to vysvětlí a že mě miluje a ten druhý pro ni nic neznamená jenom jsem jí řekl ať mi dá klíče a vyprovodil jsem jí za bránu a tu hned zamkl.

Od té doby jsem s ní nemluvil, jenom se mě doneslo, že se ten její nabíječ na ní za týden vykašlal, protože mu na to přišla jeho manželka a dala mu na výběr: buď ona a děti nebo ho vykopne a děti nebude vídat.

Já nakonec skončil s kolegyní. Z kolegyně se velice rychle stala přítelkyně protože nás to k sobě od té noci táhlo a po roce jsme se brali. Oba si vážíme jeden druhého a oba víme jaký je to pocit když vás někdo podvádí u ní to byl její první manžel co byl pěkné hovado – nejen že ji podváděl, ale byl to ten typ chlapa. co si všechno hojí na ženě. A se ženou jsme 3už  roky manželé a čekáme první dítě a historka o tom jak jsme se dali dohromady pobavila už spoustu lidí.

Přiznávám, že to bylo špatně řešení a mohl jsem to udělat tak, že bych ji bez jediného vysvětlení vyhodil z domu, ale zraněné a uraženě mužské ego zapracovalo, ale nelituji toho. Kdo ví, kde bych dneska byl, určitě bych nemaloval a nepřipravoval dětský pokoj. Spousta lidí by mě řekla, že jsem měl tomu chlapovi rozbít hubu, ale co bych z toho měl, akorát problémy. Lepší byla ta ostuda, když se to rozneslo. A bývalá i když jsem byl na ni ještě dlouho naštvaný, tak jsem jí nakonec odpustil a přiznal jsem si, že ten náš vztah neměl budoucnost a ta její nevěra bylo to nejlepší, co se mi mohlo stát. Akorát mě mrzí jak je na tom teď. Vzala si naprostého kreténa, který ji i jejich dítě opustil a vypařil se někam do ciziny s milenkou.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Slabota. Nadpis je blbost. Povídka sem nepatří.

 2. Pajdo – paroháči nejsou jen ti, co se v tom bahní, ale naprostá většina paroháčů nejsou kandové. takže pro tebe-kandu slabota a pro mě je takový chlap borec, že si nenechal srát na hlavu.

 3. To nezapada moc do konceptu stranky: EROTICKÉ POVÍDKY O NEVĚŘE, SEXU A FLIRTOVÁNÍ PRO PAROHÁČE A NEVĚRNÉ POTVORY…

 4. Šlo o nevěru, Šlo! Byl ten chlap paroháem, když mu žena zahýbala? byl!
  Byla ona nevěrná porvra? No byla !

 5. Sorry, oprava: má být paroháčem a potvora. už mám deset let starý noťas a do některých kláves musím více ťukat.

  Nic proti vašim názorům, ale tak se m dávejte povídky, protože s těmi tu chcípá pes.

 6. Chápu, že pro kandy a cuckoldy to vzrušující není. Jenže ten co se mu to stalo byl paroháčem nechtěným a nebyl kandou. Fór je v tom, že jiný by vypěnil, řval jak zavalený horník a pak by ji vyhodil a finito. Tento se ale ovládl a pomstil se a to protinevěrou. Kanda by asi k manželčině nevěře mlčel a cuckoold by ji za to ještě lízal nohy. Každý jsme jiný.
  Dobrá pomsta by bylo takové couře předat na Valenýna dárek – formulář, že jsem požádal o rozvod.

  • Povidka o nevere dobra, ale jsme na webu, kterej ma ‚podtitul‘ Eroticke povidky o nevere, tak se logicky ptam kam se ti ztratilo to Eroticky… A ze mas povidky s trestem pro nevernici plne chapu a nemam s tim zadnej problem.

 7. Ona toto není povídka, to je skutečný příběh jak jsem jej převzal. Však to na začátku píši. Být to ode mě povídka, tak to je alespoň na 4 stránky.

 8. A proč „Paroháčův sen“, to je hodně zavádějící. To je jak všechny ty reklamy na internetu, co tě na něco nalákají a pak, když to rozklikneš, tak je tam něco úplně jiného. Většinou (a teď se neuraz), ale pěkná blbost. Toto je možná příběh do Vlasty, ale ne sem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *