Pomsta za svedení mé první lásky

V životě mě potkalo hodně těžkých vystřízlivění. Nejtěžší zkušeností bylo, když mi můj nejbližší kamarád odloudil mojí první holku. Jmenovala se Míša, byla moc krásná a já jí hrozně miloval. Představte si tu nejkrásnější, zdravou lehce buclatou holku s modrýma očima a plnými rty. Je jí vlasy byly na mikádo, živé, jiskřivé. Když šla po  pochodbě naší školy každý si jí všimnul. Každou přestávku jsem za ní chodil, abychom se líbali na chodbě plné spolužáků. Její moc krásná prsa byla na omak tak jemná a hebká. Velikostí akorát do ruky, ale celé byste je neuchopily. Nejčastěji jsem jí hladil přes triko, protože Míša byla dost zdrženlivá. Její panenskost mě přímo dráždila. Na druhou stranu Míše dělalo dobře, že byla středem pozornosti. Koketně se z každým zdravila a kluci z celé školy mi jí záviděli. Po půl roce chození mi nedovolila víc než doteky a polibky. Zkušenoti chyběli i mě, tak se to celé moc neposouvalo. Byl jsem prostě už zoufalý a těžce zamilovaný.

Ale chtěl bych Vám říci taky něco o sobě. V té době jsem byl 18.letý, pohledný, světlovlasý kluk co se ve škole dobře učí. Rodiče mi poskytli vždy co jsem chtěl. V 18.letech jsem už například jezdil do školy autem. Tělesnou stavbou jsem moc nevynikal. Moje vytáhlá postava nevypadala moc mužně. Do školy se mnou chodil i kamarád z mládí Radek. Takové to dítě ulice. Z povzdálí byste řekli, že jsme bráchové. Při bližším pohledu, byl tak o půl hlavy větší. Silné šlachovité nohy z fotbalu a klenutý hrudník byly prostě znát. Kdybych byl ženou a chtěl mít hezké silné dítě, volil bych jeho. Ačkoli jsme se znali a respektovali, přesto bylo cítit, že mi závidí moje ekonomické zázemí a teď i Míšu. Nikdy mě však nenapadlo, že by po ní mohl vyjet. Když mi vždycky po víkendu vyprávěl, kterou kde šoustal, tiše jsem záviděl. Měl asi svůj propracovaný systém svádění. Nejhorší bylo, že dokázal svůj cíl rychle dostat, ale s žádnou to nevydržel moc dlouho.

Jednou jsem před školou čekal na Míšu a pořád nic. Kamarádky už byly dávno doma,ale Míša se ze školy vybrala až po necelé hodině. Zastoupil jsem jí cestu. Vytknul jsem jí, proč nezavolala a neměla telofon zapnutý. Řekla, že si ho zapoměla zapnout a že si dopisovala sešity. Celou dobu mi nekoukaka zpříma do očí. Aby mi dala francouzáka na uvítanou musel jsem jí přitáhnout až k sobě. Ten polibek chutnal tak nějak jinak, štiplavěji nebo trochu hořce. Docela mi to celé vrtalo hlavou. Druhý den se to zopakovalo. To jsem už nevydžel a odchytl její spolužačky, abych zjistil, kde zas může být. Holky mi poradily ať se zajdu podívat do 2. patra, kde byly málo používané učebny jazyků a kreslení. Pomalu jsem tam vyšel a zkusil kliky. Jedna učebna byla zamčená, ale dalo se vylézt na stolek a koukat dovnitř velkým světlíkem. Když jsem se rozhlédl po učebně málem jsem omdlel. Radek celý nahý šukal mojí krásnou Míšu. Její tělo leželo na lavici a Radek jí rytmicky bral. Její krásné kozy, které jsem viděl naživo až teď, sloužily k pobavení mého kamaráda.

Její prsa byla vytažená na denní světlo a sprostě se kolíbala a natřásala. Cítil jsem, že láska byla zničena. Přepadl mě obrovský smutek a vzek na oba dva. Radek mezitím Míšu otočil a prcal jí ze zadu kundičku. Její mlaďouná kůžička prciny objímala jeho velké péro. Radek přirážel a Míša občas udělala gesto rukou, aby ho do ní necpal až nadoraz. Radek po chvíli vyndal svoje oslizlé brko a obešel jí dokola. Chvíli si ho pohonil a pak jí nasunul péro do pusinky. Míša se snažila udržet na čtyřech a její tělo se zmítalo pod přírazy jeho penisu. Ten tlutej pták jí narážel až někam do hrdla. Bylo vidět, že chvílemi natahuje na zvracení. Když trochu zvolnil tempo, začala mu ho lízat po žaludu. Najednou jsem chvíli zapoměl, že je to moje holka a dělá to s mým kámošem.  Představil jsem si, jak líže můj žalud a skoro jsem si ustřík do gatí.  Po chvíli už zase zasouval a jezdil v Míšině krku. Pak se prohnul a začal stříkat. Aby mu neucukla podržel jí hlavu. Tak se jí vystříkal do úst. Míša se začala kroutit a vydala ze sebe takové tlumené UU UUhh. Chvíli jí pak ještě rejdil v puse až jí sperma vylézalo na rty.

V tom okamžiku jsem si slíbit, že se Radkovi za tohle pomstím. Taková nehoráznost, ponížení a beznaděj se nedá ani popsat. Když to ukončili, sednul jsem si před dveře a čekal až výjdou. Po chvíli cvakl zámek a vyšly na chodbu. Když mě viděli, úplně ztuhli. Radek se provokativně pousmál a utrousil, že jenom dopisoval s Míšou úkoly. Potom se rychle rozešel a zmizel na schodišti. Míša začala dělat jakože nic a zkoušela to zamluvit. Musela při tom moc dobře vidět můj žárlivý obličej.
Rekl jsem jí: Tak pojď ukaž co jste se učili a vtáhnul jí do učebny.
Začala se bránit, že to není jak si to myslím.
Řekl jsem jí vzteky s přidušeným hlasem: „Tak a teď mi ukážeš co jste se tady učili.“
„Ty jsi taková kurva, celou dobu co tě tady na tý lavici mrdal, jsem Vás pozoroval.“
Začala něco nesouvisle blekotat.
Tak jsem rozkázal:“Teď se svleč a udělej mi to samé co Radkovi.“
Řekla mi: „Ale já, už to teď měla“ „Dole mě to ještě bolí a v puse mám jako v pekle.“
Já: „Aby ne, když jsem viděl co ti prováděl, za to by se nemusela stydět kdejaká pouliční šlapka.“
„Jak ti chutná jeho mrdka, nic moc co?“
„Minule jsi mi to předala při líbání ty perverzačko.“
„Teď mi pojď vykouřit, uvidíš že to nebude ode mě lepší.“
Byl jsem vyrajcovaný na maximum. Míša klekla a vytáhla moje již hodně oslizlý péro. Jenom párkrát jsem jí projel pusu a bylo vymalováno. Byla to mocná dávka až z toho Míše vytryskly slzičky. Nemilostdně jsem dál přirážel až jí většina vytekla po bradě za výstřih. Pak jsem odstoupil a řekl uštěpačně: „Tak teď vypadáš opravdu přirozeně ty děvko.“
Rozčíleně se na mě podívala a řekla: „No co, Radek je prostě chlap, ty jsi po půl roce dokázal akorát tak šmatat na prsa.“ „Nevydržel jsi ani 5 minut ty chudáčku.“
To mě naštvalo ještě víc. Stáhnul jsem jí na záda na zem a sundal z ní oblečení. Chichotala se u toho jako prdlá.
Otočil jsem se prdelí k ní a zasedl jí obličej a vrazil jí péro do pusy. Pomalu jsem jí mradal a ona roztáhla do široka nohy. prstil jsem jí tu zarudlou kundu a občas jí přes ní plesknul. To mi pak vždycky lehce skousla ptáka až to zabolelo. Když jsem se vyřádil na její pusince udělal jsem otočku a nasunul jí ptáka do prciny. Hezky dlouho jsem dorážel. Snažil jsrm se co nejhlouběji až jsem jí viděl na očích, že mám končit. Přání jsem jí splnil hned co jsem jí vystříkl hezky hluboko. Míša sebou cukla a pak začala histericky bouchat do mých prsou. Fakovala mi ruce, abych ho už z ní vytáhl.
Vykřikla: „Ty jsi se zbláznil ty mě chceš udělat dítě nebo co?“
Trochu jsem to přehnal to uznávám. Míša však brala hormony, ale nebyla zřejmě zvyklá, že jí někdo napustí. To mě trochu uklidnilo, že zas není taková kurvička. Míša se mnou po tomto výstupu chodila asi rok a pak jsme se stejně rozešli.

Na pomstu Radkovi jsem na hodně dlouho neměl prostor.
Příležitost se mi namanula až po nějakých deseti letech.

Na školním srazu střední školy se mi Roman svěřil, že je docela v prdeli, že by chtěl ženu na rodinu, ale že pořád nic. Narazí vždy na nějaký vyčůraný zlatokopky, který děti moc nechtějí. Dal jsem mu naději a slíbil, že mu zkusím najít spolehlivé děvče na vdávání u nás v restauraci, kde dělám vedoucího.
Věděl jsem totiž, že k nám před půl rokem nastoupila do kuchyně jedna pěkná holka rovnou po škole.
Jenže se pak zjisilo, že to je taková vykutálená dávačka.
Dokonce se mi kvůli ní kuchaři poprali. Údajně si pracovní postup urychlovala kouřením a šukáním v šatnách. Kuchaři jí slíbily většinou modré z nebe a pak když dostali své, dělali blbý.
Když jí to nevyšlo, nechávala se škukat i za peníze. Po 2. měsících otěhotněla a zkoušela to na někoho navalit. Když jsem to zjistil, věděl jsem, že mám ženu pro zrádce Radka.

Zavolal jsem ji do kanceláře a rovnou jsem jí vysvětlil, čeho se v pracovní době dopustlila a požádal jí o zprávu od lékaře.
Milá slečna zbledla jako stěna a začala mi vysvětlovat, jak k tomu došlo. Musela být trochu nymfomanka, protože začala zabředávat do detailů co mě sice zajímaly, ale ne jako jejího zaměstnavatele.
Když jí došla štáva, pohrozil jsem jí okamžitou výpovědí a tím,
že můžu zařídit, aby v pohostinství už nemohla popracovat. To se jí dotklo a začala hystericky brečet a litovat se. Když jsem se jí snažil trochu upokojit, klekla si na kolena prosila ať to neřeším a tak. Musím říct, že to na mě udělalo dojem a pozoroval jsem jak jí tečou slzy do výstřihu na pěkný kůzlátka.
Seděl jsem před ní a péro mi začlo cukat jako o život. Ta potvůrka se po kolenou přilezla až ke mě a plačící obličej mi položila mezi stehna. Boule již byla patrná ta mladá běhna mi začala automaticky rozepínat poklopec. Prohodil jsem trochu rozpačitě: „I tohle je určité řešení situace.“
Dělala to perfektně a já to ten den už taky uvítal. Když to všechno spolkla, vzorně mi ho olízala a uložila zpátky do poklopce řekla:“Šéf se už doufám nezlobí?“

Pohladil jsem jí a domluvil se na dalším postupu. Jelikož si chtěla dítě nechat, navrhl jsem jí sňatek s mým kamarádem. Slíbil jsem jí, že však chci, aby se chovala jako doteď. (šukat s kuchaři a skladníky)
Vysvětlil jsem jí, že kamarád Radek se rád o Vás postará. Že chce mít rodinu, ale to dítě co máš v břiše mu utajíme. Jinak by to neskousnul.
Radek se s ní sešel. Po několika týdnech naprosté spokojenosti byla svatba. Asi za dva měsíce mi Radek volá, že mu něco nesedí. Jestli by se mohl zastavit, až bude jeho kuchařka v práci. Zeptal jsem se ho, o co jde.
Řekl mi: „Hele víš co, už před svatbou jsem začal střílet, aby měla se mnou dítě“.
„Když mi oznámila, že je v tom, požádal jsem jí o ruku“ Teď je to 3. měsíce a ona má břicho jako v 6.měsíci!“
„Je to fakt divný, víš o ní něco z minula?“
Odpověděl jsem:“Ty jo, fakt nevim, lidi toho nakecaj.“
„Klidně se přijeď namátkově podívat, dám ti klíče od kuchyně.“ „Dnesķa má večerní směnu, tak přijeď.“

Řekl jsem zaměstnancům,že jdu domu, ať to večer zvládnou sami. Mezitím jsem si sednul do auta a čekal.
Asi za hodinu přijel Radek a nenápadně vklouznul do kuchyně.
Pustil jsem si tajné kamery, v mobilu, které používám pro kontrolu, jestli vše dobře funguje. Radek kouknul do kuchyně kde chyběla ta jeho. Šel teda do šaten, kde mezi dveřma zůstal nehybně stát. Když jsem přepnul kameru do šatny, uviděl jsem proč. Jeho těhotnou manželku měl na sobě naražený vousatý obtlouslý kuchař. Číšník z restaurace jí právě vystříkával pusu mrdkou. Byla to teda podívaná. Krásná těhulka s nalitými prsy pokapanými semenem. Roman mezi ně vletěl jako vítr. Serval ji z kuchaře, který se právě udělal do jejího těhotného lůna. Jak vstala, zlila kuchařův tlustý klacek teplým semenem z kundy.
Roman celou tu dobu nadával a gestiluloval. Potom jí vzal za vlasy a vymáchal jí obličej v kuchařově ochlupení s jezírkem z mrdky. Potom jí odtáhl stranou do sprchy. Co se dělo tam nevím. Po chvíli oba nasedli do auta a už jsem je rok nepotkal.

Poučení to bylo pro oba.
Já mám v kuchyni konečně zase klid.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Pekne… Sice chvili Radek chvili Roman ale to jsou jen detaily…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *