Poslušný pejsánek

Mám nádhernou přítelkyni, kterou miluji a udělal bych pro ni všechno na světě. Je to moje životní láska a já jsem do ní úplně bláznivě zamilovaný. Ona to ví a dost toho zneužívá. Je to velmi atraktivní brunetka s velkýma prsama a macatým zadečkem a všichni chlapi na ní mohou oči nechat. Protože je trochu potvora, ráda je provokuje a pozoruje jejich reakce.

Vůbec jí nevadí, že stojím vedle ní, klidně s nimi otevřeně flirtuje a dává tím najevo svou nadřazenost v našem vztahu.

Když zjistila, že mi to nevadí a že nedělám žárlivé scény, začala to stupňovat. Dnes mi už klidně říká, že jsem její hlupáček, nebo hodný a poslušný pejsánek. Někdy jsem z toho v rozpacích, ale vzrušuje mě to, tím více, že mi to říká tak krásná žena.

Jednou ji kamarádky pozvaly na otevírání místního tanečního klubu. Běžně chodí s kamarádkami na víno a já čekám poslušně doma. Vždy se vrátí včas a já jsem rád, že se dobře pobavila. Já do hospody nechodím, nechybí mi to, raději se podívám na televizi, nebo třeba uklidím.

Tentokrát to bylo jinak. Vrátila se pozdě v noci a už když si otevírala dveře, poznal jsem, že je dost opilá, protože šramotila a shazovala věci. Měla na sobě jen kratičkou sukni, těsné tričko a kozačky. Miluji když nosí kozačky, má v nich naprosto nádherné nohy a ještě více to podtrhuje její dominantní osobnost.

Byla celkem v ráži a velmi veselá, takže se ani nezula a hrdě s hlasitým klapotem podpatků vešla do obýváku. Posadila se do sedačky a zavolala : „Pejsánku, panička se vrátila, chci přivítat!“

Protože už jsem dávno spal (byly asi 3 ráno), tak jsem rozespalý vešel do pokoje, dal jsem jí pusu a myslel jsem si, že půjdeme spát, ale když jsem se na ni zadíval, jak tam sedí, nohu přes nohu, sukýnka, botičky a viděl jsem ten její nadřazený, až arogantní pohled, nastala chvíle trapného ticha a já jsem pochopil, že se něco stalo.

Dlouho jsme spolu neměli sex, protože sex s paničkou mívám hlavně za odměnu a já jsem teď dost zlobil, neudělal jsem co mi panička naplánovala. Ona si mě takhle vychovává a líbí se ji, když se za ní pořád otáčím a doprošuji se nějakých intimností. Ráda kontroluje to sexuální napětí a dívá se, co se mnou dělá, když si vezme něco rajcovního na sebe, nebo když mi třeba jen tak mimochodem pošeptá, že se jí zdálo o pořádném šukání. Když se mi postaví a jsem celý v transu, zasměje se a řekne mi, že dnes ne, dnes spěchá za kamarádkami. Vím, že to dělá naschvál, abych na ní byl zcela závislý, ale mi se to líbí a vzrušuje mě to, že tím vlastně řídí moje vzrušení.

Takže jsem byl nadržený doslova jako pes, když jsem koukal na svou paničku v křesle a moje okamžitá až extrémní erekce mě zcela prozradila. Panička si toho okamžitě všimla a zasmála se.

„Vidím, že ses na paničku těšil! Pejsánku, zuj paničce boty.“

Okamžitě jsem si klekl a začal paničce sundávat kozačky. Těšil jsem se, že si pohraji s jejíma nohama a možná dojde i na sex, ale ona měla jiné plány. A u nás se jede podle toho, co chce panička.

Usmála se na mě a mírně roztáhla nohy. Pomaličku si začala vyhrnovat sukýnku se slovy, že mi přinesla dárek. Myslel jsem si, že tím dárkem myslí svoji kundičku a že si ho mám rozbalit tak, že sundám její kalhotky a pak si užiju se svou paničkou milování, na které se už týden těším.

Ale chyba. Žádné kalhotky na sobě neměla. To mi bylo dost divné, protože jsme je spolu večer vybírali. Ptala se, jaké si má vzít a já ji ochotně pomáhal s rozhodováním. Asi si všimla, že jsem zaražený a překvapený a tak se zeptala.

„Ale copak pejsánku? Něco se ti nelíbí?“

„Nooooo, víííííš, ehm, miláčku, kde máš…“

„Kalhotky?“ Skočila mi do řeči.

„Ano, kalhotky, ty nemáš kalhotky zlatíčko?“

„Jsi hlupáček. To víš, že mám. Ale byly mokré a špinavé, tak jsem je schovala. I moje kundička je nějaká mokrá a ušpiněná, chtěl bys mi ji očistit jazykem?“ Řekla trochu smutně a hodila na mě ten svůj pohled, když mě o něco prosí.

Hrklo ve mně a skoro jsem se roztřásl vzrušením.

„To víš že chci. Moc rád.“

Ta představa, jak olizuji její mokrou kundičku mě přiváděla k šílenství. Těšil jsem se na to jako pes na misku se žrádlem. A ona to moc dobře věděla, jenom si se mnou hrála a napínala mě.

„Tak si klekni, líbej paničce nožičky a škemrej o to.“

V mžiku jsem byl na čtyřech a líbal jsem její nádherné nohy

„PROSÍM, moc prosím, miláčku, lásko moje, princezničko, nechej mě olízat tvoji vlhkou kundičku, moc tě o to prosím, strašně moc to chci a udělám pro tebe cokoliv“

Jen se usmála a pokynula hlavou.

„Tak pomalu, pokračuj výš, nespěchej a dej si záležet“

Postupoval jsem z kotníků na lýtka, líbal jsem je a lízal, až jsem se dostal ke kolínkům, na stehna a pomalu ke kundičce. Péro mi stálo a bylo tvrdé jako kámen, div jsem se z toho samovolně nevystříkal. Ale když jsem pomalu došel mezi její krásná stehna, všiml jsem si, že její kundička je nějaká červená a lepkavá. Když jsem to olíznul, chutnalo to divně.

Už jsem jednou musel slízat semeno z bříška mojí paničky, když jsem se udělal i přesto, že jsem to měl zakázané a tak jsem tušil, že to, na co jsem narazil je sperma. Cizí sperma, na kundičce mojí paničky.

„Copak pejsánku? Něco jsi našel? Nelíbí se ti to? Už mi nechceš lízat kundičku? Chceš? Aha, tak pokračuj, nepřestávej…“

Celý jsem se chvěl. Už jsem chápal co se to tady děje. Lízal jsem své paničce kundičku vystříkanou od cizího chlapa. Plnou cizího semene. Ale byl jsem tak vzrušený, že jsem nedokázal přestat. Lízal jsem dál, čistil jsem ji celou, i stehýnka, byl jsem jako v transu až byla úplně čistá, panička u toho přivírala oči a pohodlně se opírala do sedačky, hladila mi vlasy a přidržovala si mě, bylo vidět, že si to moc užívá.

„Líbí se ti to pejsánku?“

Jen jsem pokýval hlavou.

„Líbí se ti lízat sperma ty můj paroháčku?“

Zase jsem pokýval.

„Chtěl bys ještě trochu semene, chtěl bys ho ještě papat ze svojí paničky?“

Pokýval jsem hlavou. Chytila mě za vlasy a odtáhla mi ji od kundičky. Podívala se mi výsměšně do očí a řekla : „Tak popros! Pěkne popros, jinak už nedostaneš.“

„Prosím, lásko, nechej mi vylízat všechno semeno z tvé kundičky. Moc bych chtěl ještě lízat tvoji nádhernou kundičku ulepenou od toho semene“.

„Tak se mi to líbí. Lehni si na záda, ty můj paroháčku“

Lehnul jsem si, ona si klekla nad mou hlavu a vyndala si z kundičky svoje zmuchlané kalhotky. Ta potvůrka. Ucpala si jimi kundičku, aby mi mohla všechno přinést domů.

Když vyndala kalhotky, proud teplého semene se pomalu řinul z její lasturky a začalo to odkapávat do mojí pusy.

„Panička myslela na svého pejsánka. Věděla jsem, že to máš taky rád. Donesla jsem ti teplé semínko, aby sis to taky užil. Já jsem si to užila náramně. Víš jak byl hezký a urostlý? A jak měl krásně velkého čuráka? Uspokojil ti paničku a nechal ti v její kundičce dáreček, ten byl ale hodný, že? Já jsem mu za to zaplatila útratu z těch peněz, co jsi mi dal sebou.

Tak šup šup, hezky si to všechno spapej, doufám, že to máš ještě teplé, spěchala jsem s tím přímo za tebou.“

Šíleně mě to vyrajcovalo, když jsem si představil, jak ji nějaký kolík šuká někde na diskotéce velikým čurákem a ona mu poslušně drží a ještě si nacpe do kundy kalhotky, aby to z ní jen tak nevyteklo. To že ho za mé peníze pozvala na panáka byla už třešnička na dortu.

Strkal jsem do ní jazyk, rejdil jsem v ní jako smyslů zbavený a vylizoval její úžasnou lasturku. Musel jsem se hodně ovládat, abych se z toho neudělal, ale vím, že by to paničku rozzlobilo, pejsánek nikdy nestříká dokud se panička neudělá. Když jsem vylízal všechno do poslední kapky, panička se zvedla a sedla si do křesla, roztáhla nohy a luskla prsty.

„Lízej! DĚLEJ, chci jít spát!“

Byl to jasný příkaz. Tvářila se u toho opravdu nadřazeně a já věděl, že až se udělá, odejde spát. Já jsem ji vůbec nezajímal.

Přisál jsem se proto na její teplou kundičku a chtěl jsem si to pořádně vychutnat. Několika zkušenými kmity jazyku jsem ji dostal do extáze. Propnula se v sedačce a hlasitě zasténala. Přidal jsem ještě pár prstů a poslal ji do krajiny rozkoše.

Zmítala se v křesle a hlasitě sténala, svírala mi stehny hlavu a její pánev se chvěla v nádherné orgastické křeči. Ten moment miluji. To je jediná chvíle, kdy mám pocit, že je mi má panička oddaná. Je to pár vteřin, kdy mám pocit, že jsem pro ni opravdu důležitý.

Když dozněl její orgasmus, pohladila mě po vlasech a prudce odstrčila nohou, až jsem se převalil na záda. Ležel jsem na zemi a přemýšlel. Ona oddychovala a tvářila se spokojeně. Ta chvíle trvala věčnost, ale užíval jsem si ji. Myslel jsem, že až se vzpamatuje, udělá mi to, nebo mi dovolí, abych si třeba vyhonil. Potřeboval jsem to. Těšil jsem se na to, stačilo jednou přetáhnout předkožku a stříkal bych.

Po chvilce vstala, setřela nohou zbytky spermatu na podlaze a otřela mi chodidlo o obličej.

„Máš tady bordel. Měl bys to uklidit, pejsánku. Jdu si lehnout, jsem totálně vyčerpaná. Ráno mi připravíš snídani do postele, ty můj hafíku. Zaštěkej mi na dobrou noc.“

„HAF! HAF!“ Byl jsem zoufale nadržený, ponížený, unavený, ale šťastný. Ráno si přivstanu, skočím pro pečivo a budu doufat, že panička mou snahu ocení. Už týden si nepřeji nic jiného, než se konečně vystříkat.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. zajímavá povídka. Není to sice moje parketa, ale připomíná mi jednoho mého známého, který to tak doma má.

 2. Ta fotka je vzrusujici, mam podobnou manzelku a mame to taky tak, jsem jeji pejsanek a ona je moje bohyne. Miluju jeji nohy a zadecek, ale zatim mi tedy nepodvedla, nebo si to myslim. Nejake vecy uz byly co nasvetvovaly tomu ze by mohla – nadbihal ji kolega v praci ale myslim ze je mi verna. Stejne na to porad musim myslet

 3. Frajere tak ty ses marnej, twl takoveho bych chtel fakt mit doma, myslis si ze si te ta zenska muze vazit, kdyz jsi takova rohozka? A ze jsi sezral sperma? Fuj, tim jsi u me ztratil posledni zbytky hrdosti, jak si muzes rikat chlap

  • Jinak samice je to dobra jestli je ta fotka jeji nebo je ji aspon podobna, ale proc bys kvuli tomu mel zrat sperma? Ji radsi poradne osukej ne?

  • Seš na chlapy, že řešíš, jestli bys ho chtěl mít doma?
   Jinak miluju, když někdo kecá do něčeho, čemu vůbec nerozumí 🙂

 4. Tak pokud ho má malýho, tak panička touží po větším. Ale sperma bych nemohl, to jsi humusák…

 5. Super, bude nejake pokracovani? Celkem bych si precetl co mu zase vyvedla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *