Potvora Zdeňka

Ahoj, jmenuji se Zdeňka a už se mi nezadržitelně blíží padesátka. Jsem již několik let rozvedená a vzhledem k tomu, že bývalý manžel byl velice dobře zajištěný a já na něm vysoudila pěkné peníze, mohla jsem si pořídit pěknou vilku na kraji města. Díky penězům si mohu dovolit se o sebe ve svém věku patřičně starat a je to na mě vidět. Však mi to také netrvalo dlouho a ulovila jsem mladého zajdu, se kterým jsme spolu už přes rok. Martinovi je lehce přes 30 let a je vystudovaný právník. Ze začátku našeho vztahu byl trošku nesmělý, ale já ho to brzy odnaučila.

Náš první sex probíhal v mém autě. Po večeři na kterou mě pozval, jsem Martina vezla ještě k jeho rodičům, kde tehdy bydlel. Po cestě jsem se s ním bavila s brzy mu začala přejíždět po stehně. Byl velmi nesmělý, moc žen ještě neměl. Třásl se vzrušením. Poté co jsem mu rozepla kalhoty jen zavzdychal. A já si užívala ten skvělý pocit, jaký cítí jen starší žena, které se do ruky dostal mladý, pevný a zcela připravený penis. Ne, že by byl Martin nějaký obr, spíš takový průměr, zažila jsem už větší klády, ale moc mě vzrušovaly jeho břišní svaly a celkově šlachovité tělo a nevinný kukuč, takže jsem se s velikostí příliš nezaobírala. Po zastavení jsem mu nakázala, aby obešel auto. S rozepnutými kalhotami ke mně přišel. Já si vyhrnula svoji sukýnku a z blůzky vyndala svoje objemné čtyřky. Jemně jsem mu zatlačila hlavu do svého klína, kde už na něj čekala moje jemně zarostlá kundička. Když si mě dostatečně připravil, osedlala jsem si ho a brzy se přivedla k orgasmu. Potom jsem ho Martinovi dohonila na svá prsa. Jeho semeno sice nebylo příliš objemné, ale dostříklo opravdu všude, dostalo se až na obličej a zašpinil mi s ním blůzku. Hezky jsem ho oblékla a vystříkaného poslala domů, ať může o dnešku v klidu přemýšlet. Já zatím doma usínala s pocitem mírné dominance nad tak mladým mužem a užívala si pocit, že jsem de facto uspěla v konkurenci o dvacet, třicet let mladších sokyň.

Martin se ke mně asi po 3 měsících našeho chození, a nutno říci i častého sexu, nastěhoval. Jeho rodičům jsem se zprvu moc nelíbila, ale nakonec se ukázal můj šarm a elegance a začali jsme si spolu rozumět. Aby také ne, vždyť jsme byli vrstevníci. Však po mě také můj skorotchán občas nemravně koukal. Vzhledem k jeho spíše hubenější manželce jsem taky byla kus ženské, navíc s vkusem pro oblékání. Občas jsem ho trochu poškádlila nějakým větším výstřihem, kozačkami a sukní, nebo aspoň dvojsmyslnou narážkou.

Horší to bylo, když jsme spolu s Martinem šli na nákup, nebo se třeba jen tak projít do města. Některé pohoršené pohledy nebo kyselé úsměvy nebyly moc příjemné. Ale našli se i tací, kteří mě Martinovi docela záviděli. Jeho kamarád a bývalý spolužák – David si totiž do školy přišel pro svého prvňáčka. Nevěda o koho jde se mnou, jako s paní učitelkou jeho dítěte, začal decentně flirtovat. To se několikrát opakovalo a jednou z něj vypadlo pozvání na kafe – k němu domů! S příjemným vzrušením a již také jemným vlhkem v kalhotkách jsem souhlasila a jakoby mimoděk mu přejela po hrudi.  V tom ale přišel Martin. Občas mě jako překvapení ve škole vyzvedával. Oba byli vyjevení, když se potkali a ještě k tomu u mě v kabinetu. Martin nevypadal příliš nadšeně. No, zahrála jsem to do outu a rychle s Martinem vyrazila domů. Byla jsem tak nadržená, že jsem ho hned v chodbě vysvlékla a začala ho hezky kouřit. Nutno říci, že jsem přitom myslela na Davida, na to jaké asi jeho péro je. Doufala jsem, že přece jen větší než Martinovo a hodlala jsem to brzy vyzkoušet. To už se ale Martin blížil ke svému vrcholu, při kouření obvykle dlouho nevydržel. Jak se mi svěřil, kouřím nejlíp ze všech jeho přítelkyň a neskutečně ho to vzrušuje. Však jsem také za sebou měla dlouholetou praxi, nejen s bývalým manželem, ale také s několika staršími i mladšími milenci. To ale Martin netušil a já se mu s tím nechlubila. Brzy se rozvzdychal a já při myšlence na Davida poprvé spolykala Martinovo sperma a poslušně, jako správná žena mu očistila jeho citlivý penis.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.