Překvapivá trojka

To co se stalo před několika měsíci mi v paměti už na vždy zůstane jako ten nejerotičtější zážitek. Byl jsem tehdy pomoci Rudovi mému nej kamarádovi už od základky. Stěhoval se se svojí snoubenkou Evou do nového bytu. Ruda mě poprosil, abych jim pomohl stěhovat těžké skříně. No nechtělo se mi, ale nedokázal jsem odmítnout kamaráda. Stěhování trvalo déle než jsme čekali. Venku už skoro padala tma, když jsme konečně donesli poslední skříň. Ruda mi hned za mou ochotu nabízel peněžní odměnu, kterou jsem odmítl a také vyndal lahev whisky. Tu už jsem neodmítl, protože to byla má oblíbená. Evička jeho překrásná tmavovlasá snoubenka mi dokonce nabídla nocování, abych nemusel jet domů v noci. Byl jsem u nich na svém skútru, který na noční cestování nikdy nebyl dobrý.

 

Nocování jsem tedy s radostí přijal a po večeři jsem otevřel whisky. Všichni tři jsme lahev nakonec během klábosení o všem možném vypily. Všem nám alkohol příjemně stoupl do hlavy a začalo se mluvit o starých láskách a už ani nevím kdo první nadhodil slovo sex. Bavily jsme se co jsme zažily a co chtěli zažít. “Já bych ráda někdy zažila dva chlapáky.” Začala se smát a zároveň červenat Eva a já zůstal v němém úžasu co na to její Ruda. Ten mě ještě více vyrazil dech. “Jsme tu dva chlapáci.” A také se začal smát. Když se oba přestali smát, tak se na sebe vážně zahleděli. Z jejich vzájemného pohledu jsem vytušil co se asi bude dít pokud je oba trochu vyhecuji. “Ruda má pravdu jsme dva chlapáci. A já jsem byl vždy pro každou špatnost.” Oba teď na mě koukali a já zkusil zda Ruda opravdu touží po tom, abych mu zkusil obdělávat snoubenku. Ruku jsem ji dal na stehno a postupoval pod její sukní nahoru až jsem narazil na její kalhotky. Evička vypustila tichý sténaví ach a Ruda jen přikyvoval hlavou.

 

Bylo jasné, že on chce abych dál pokračoval. Neváhal jsem ani chvilku a její kalhotky šli stranou a já se tak dostal k její vyholené štěrbině. Začínala být již trochu vlhká. Stačilo chvilku kroužit po poštěváku a s tichého sténání se stávalo hlasité. Ruda mezitím začal Evičku líbat a neustále říkal něco jak ji miluje a jak je nádherná. Ovšem moc jsem to nevnímal a plně se věnoval její svatyni. Měl jsem obrovskou chuť ji ochutnat, takže jsem si ji trošku přitáhl a vykasal ji sukni. “To už nebudeš potřebovat.” A její kalhotky šli s tou větou dolů. Konečně jsem ji viděl v plné kráse.  Už byla krásně orosená vzrušením. Má hlava se zabořila mezi stehna a já začal lízat tu její božskou tekutinu. Byla krásně sladká. Vylizoval jsem ji jak medvěd včelí úl. Ani jeden záhyb jsem nesměl vynechat. Však její hluboké dýchání mi dávalo jasně najevo jak moc se ji celá situace líbí. Ruda ji totiž začal dráždit prsa, která uvolnil ze sevření trička a podprsenky.

 

Jen kousek vykasané sukně ji zahaloval bříško, kam se sukně přesunula. Její prsa nebyla ta největší, ale i tak jim dával Ruda co proto. “Bože co mi to děláte.” Hekala Eva, ale určitě si nepřála, aby kdokoli přestal. Její kundička byla dokonale připravená, takže jsem ze sebe začal během lízání svlékat oblečení. Ruda nezůstával pozadu a podlaha pokoje tak byla plná našeho oblečení. Všichni jsme již byly nazí a v místnosti byla typická vůně vzrušení. Nemohl jsem a ani nechtěl déle odolávat. Zaklekl jsem mezi její nohy a začal žaludem přejíždět pysky. Bože ta byla mokrá. Hrozně jsem se do ní těšil. Ještě poslední pohled na Rudu a už jsem s jeho kýváním na souhlas začal pronikat do jejího nitra. “Ty jsi úzká!” Překvapilo mě. Ruda totiž měl možná větší péro jak já. Krásně jsem ji začal vyšukávat. Nikam jsem nespěchal a vychutnával si každé zajetí až po kořen okořeněné jejím hlasitým výdechem.

 

Neměl jsem už přes měsíc holku, takže moje vzrušení bylo neskutečně veliké a proto jsem volil pomalé tempo, abych se neudělal hned. Ruda si chvíli nechal kouřit jeho péro, ale evidentně na tom se vzrušením byl stejně jako já a raději se přesunul vedle Evy a jen ji laskal prsa a občas líbal. Ale častěji koukal na mé péro jak przní jeho do té doby nejspíše věrnou snoubenku. “Co kdybych tě vystříkal?” Měl jsem na to hroznou chuť. “To není dobrý nápad. Chceme se po svatbě pokusit o miminko.” Zabrzdila rukama mé přírazy, aby se nestala nějaká nechtěná nehoda.  “Proč čekat do svatby můžeme to přeci zkusit hned.” Zažertoval jsem a patřičně jsem se začal smát. “Co ty na to miláčku?” Vyhekla vážně směrem k honícímu Rudovi. “Zkus to!” Odpověď nebyla mířená jí, ale mě.

 

V péru mi při té větě zaškubalo. “Slyšel jsi…” Hekla ona a zavřela oči jako by si chtěla dokonale mé finále vychutnat. Nikdy v životě jsem neměl plodnou holku. Vždy moje něco brali a nebo mezi mnou a jí byl kondom. Radši jsem se už na nic neptal co kdyby si to jeden z nich rozmyslel. Začal jsem ji opět šukat pěkně zlehka, ale brnění v péru už bylo jasnou připomínkou, že brzy budu stříkat. Snažil jsem se co jsem mohl oddalovat onu chvíli, ale nedalo se. Myšlenka, že vystříkám nechráněnou holku jinému a ještě před jeho zraky byla natolik silná, že jsem prostě už musel být. Eva moc dobře poznala, že to na mě jde a ještě svou kundičku dokonale párkrát stáhla kolem mého tvrdého údu. To už byla poslední kapka. Přirazil jsem do ní a koukal na Rudu jak vzrušeně honí nad tím jak mu začínám pumpovat do holky semeno. “Bože ten toho má…” Vyhekla s úsměvem a já v klidu dál vypouštěl neshromážděné semeno hluboko do jejího lůna.

 

Měsíc bez mrdání byl znát, takže jak jsem vyjel, tak se ven dralo obrovské množství semene. Ruda mě okamžitě vystřídal a žaludem zatlačil příval mého semene zpět do ní. I on už musel být hodně vzrušený. Nevím kolik to mohlo být přírazů, ale možná jen deset když do ní taky zarazil svůj nástroj co to šlo a i on do ní pustil svou celou dávku. To Evička nerozdýchala a s křikem se na Rudovo nástroji konečně udělal i ona. Místnost byla zahalena vůní čerstvého mrdání. Všichni tři jsme sladce oddechovali. Nakonec jsme už bez mluvení usnuli všichni tři ve stejné místnosti. Ráno jsem se probouzel s lehkou kocovinou. Rozhlédl jsem se a uvědomil si co jsem včera pod vlivem alkoholu vyvedl. Ruda spal zkroucený v křesle a Eva v místnosti nebyla. Za poslouchal jsem se a uslyšel proud vody. Byla ve sprše. Přikradl jsem se ke koupelně a pozoroval jak si Eva myje své krásné tělo. S pohledu na její krásu a myšlenkám co jsem s ní dělal  mi samozřejmě  začalo tvrdnout péro.

 

“Co tam koukáš.” Zahalovala se za sklem Eva jako bych ji včera neviděl nahou. “Promiň šel jsem se jen podívat kde jsi.” Vešel jsem do koupelny a nic si nedělal z jejího zahalování. “Včera to byla chyba.” Zavrčela. “Nemyslím si. Bylo to krásný a všichni jsme si to užili, tak proč chyba?” Stál jsem už u skla a jen to mě od ní oddělovalo. “To ta whisky nejsem na to zvyklá.” Už se dál sprchovala, protože pochopila, že nemá cenu se stydět. Já svlékl své trenky a nechal vystřelit péro ke stropu. “Co to děláš?” Ptala se, když jsem otevřel dveře k ní a vešel jsem. “Chci si dát jen sprchu.” Lhal jsem. “Tak snad počkáš ne?” Než mohla dá pokračovat v protestech už jsem ji zezadu nahmatával prsa. “Neblbni Ruda může přijít.” To mě nemohlo ovšem odradit. Krev se mi už dávno přesunula do spodního mozku. A ten chtěl ještě jednou okusit její úzkou kundičku.

 

“Neboj to bude rychlovka.” Pošeptal jsem ji a zakousl se do ušního lalůčku. Než stihla protestovat už jsem do ní začal pronikat špičkou. Krásně se roztahovala a uvolňovala se pod tlakem tvrdého péra. Byla rozkoš cítit zase tu její úzkou dírku. Dnes to bylo o to lepší, že jsem v sobě neměl alkohol. “Máš božskou kundu!” Oznámil jsem ji drsným hlasem. “A ty tvrdý péro…” Vyhekla mi zpět. Chytl jsem ji pěkně za boky těsně nad zadečkem a začal tvrdě přirážet. Tekoucí voda se mísila s jejím hekáním. “Za chvilku budu.” Hlásil jsem. “Né do mě!” Upozornila ona. “Vždyť chceš mimčo ne?” Ptal jsem se na oplátku já. “Ano…” Rychle jsem ji skočil do věty. “Pššš tak vidíš. Zapracujeme na něm jako včera. To se ti líbilo ne?” Pár mohutných přírazů a už se mi krásně podvolila. “Ano…” Zněla už úplně klidně. “Tak vidíš. Uděláme mimčo… chci ti ho udělat… a ty ho chceš mít… všichni budeme spokojený…” Dráždil jsem sebe i Evičku. “Ruda…” Hekla ona. “Ano i Ruda bude hrdý otec. Nic nepozná a kdyby, tak to včera v noci chtěl. Pěkně drž už budu cákat!” Nastoupil jsem na ní opět trochu dominantně.

 

Tak jako v noci mi krásně brnělo v žaludu. Ty pocity byly za střízliva ještě intenzivnější. “Připravená na miminko?” Už se to nezadržitelně blížilo. “Ano…” Vyhekla do proudu tekoucí vody. Pro mě to byl konečný souhlas k tomu abych ji opět vystříkal. Zarazil jsem jí péro až k děložnímu čípku a ucítil první stříknutí. Byla to nádhera. Evička dokonce začala stahovat své svaly což bylo moc příjemné a krásně ze mě tahala všechno semeno. “To je ono… Vysaj ze mě všechno…” Chválil jsem ji a užíval si poslední dozvuky orgasmu. Pak už mi péro změklo a vyjelo ven. Proud vody hned uklízel napáchané škody co tekly z její kundičky ven. Rychle jsem se opláchl a vyšel ven. Ruda v pokoji ještě spal, takže jsem se v klidu oblékl. Eva přišla pár minut po mě. Už byla také oblečená a měla krásný úsměv na tváři. “Měl by jsi raději jet. Nevím co Rudík řekne na včerejšek. Radši to s ním proberu sama.” Trochu jsem byl za toto galantní vyhození šťastný. Nechtěl jsem s Rudou probírat včerešjí noc, protože jsem si vůbec nebyl jistý, zda to opravdu tak chtěl.

 

Ještě ten den večer mi však Ruda psal. Prý si to užil, ale doufá, že chápu, že se jedná o jednorázovou akci. Teď si chce Evu vzít za měsíc a založit s ní rodinu. No možná jsem mu ji už založil já ani to ještě neví. Byl jsem, ale rád, že to dopadlo v klidu. Dokonce jsem pak na svatbu byl pozván. Když jsem tančil sólo s nevěstou, tak mi stihla pošeptat. “Mám zpoždění dva týdny. Asi jste byly ten večer šikovný.” Smála se a vypadala šťastně. “A nebo jsem byl šikovný až druhý den ve sprše.” Neodolal jsem ji připomenout. Oba jsme se zasmáli a pokud vím narodila se jim dcerka Pavlínka. Ruda i Eva jsou hrdý rodiče a já jsem hrdý, že jsem s nima zažil něco co už asi nezažiju.     

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Velmi příjemná povídka na čtení

  2. Super povídka, prosím piš více takových, líbí se mi to

    • Abych řekl pravdu tak nějak dochází inspirace. Většina povídek co píšu je založena na nějaké aspon kapce pravdy. A teď nového nic nemam bohužel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *