Při sexu myslí na bývalého

Je to přesně dva dny, kdy jsem se dozvěděl, že je mi má milovaná nevěrná s bývalým. V myšlenkách. Bylo to v sobotu, vrátili jsme se z hospody kde jsme něco málo vypili a Markéta byla taková podrážděná. Myslel jsem si že je to tím, že jsme spolu dlouho nespali, tak když jsme si lehli do postele, začal jsem naléhat. Odstrčila mě, že prý smrdím a ať neotravuju. To mě rozlítilo, protože jsem se osprchoval a měl jsem umyté zuby. Ptal jsem se, co se děje, proč je naštvaná. Nemám to prý řešit a jít spát. To bylo něco co jsem nesnesl. Začal jsem jí vyslýchat co se děje a proč se mnou nechce spát, že celý večer v hospodě byla v pohodě a teď najednou nic.

Tak se otočila a chtěla spát ale já jsem pořád naléhal a otáčel jsem ji, ať se mnou mluví ale nic. Řekl jsem jí, jestli je mi nevěrná, nebo proč se mnou nemluví a nespí. No najednou se otočila a řekla. Já nevěrná? Si myslíš že jsem ti nevěrná? Kéžby. Prý to pořádně neumím a ona potřebuje sex, pravidelně. S Karlem, to je její bývalý to prý měla každý den, jenom vyjímečně nebyl sex a prý to bylo mnohem lepší. Prý už několikrát mi mohla být nevěrná, Karel totiž chodí do té hospody jako jsme byli. Ale prý se vždycky držela.

Padalo to z ní, nechápal jsem a jenom jsem civěl s otevřenou pusou. Prý mi nikdy nebyla nevěrná ale když se milujeme, často na myslí. Prý Karel měl mnohem většího a uměl to s ní lépe. Taky mi řekla, že se mnou nikdy neměla orgasmus, jsme spolu 4 roky a celou dobu to prý předstírá. Nikdy se neudělá když jsem v ní, musí si to dělat sama.

A proč je naštvaná? Karel byl v hospodě a měl tam nějakou buchtu, nějakou blondýnku tak se na to nemohla dívat. prý je smutná a ne naštvaná a chce jít spát, tak nemám otravovat.

Co si o tom myslíte? Byla dost opilá, ale ve víně je prý pravda. Jsem z toho na nic, celou dobu přemýšlím co budu dělat, sice mi nebyla nevěrná, ale není to snad nevěra ? Když myslí na bývalého při každém našem sexu? Vůbec nevím co budu dělat a vůbec se mi už do hospody nechce, kdybych viděl jejího bývalého, asi bych se neudržel.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. jo, kamaráde, tak to máš blbé. Jestli měla s Karlem pokaždé orgasmy a s tebou ne, jestli ho má Karel většího a ona říká, že to Karel uměl líp, tak proč vlastně s tebou je??? Tohle chlapovi na jeho sebevědomí nepomůže, spíš naopak a nasere. Tedy mne by to nasralo a vypakoval bych ji, ať si táhne za Karlem. Sám bych si našel jinou. takhle budeš mít Karla pořád na talíři, bude ti sokem a porazit ho v její mysli nedokážeš. Karel je pro ni idol sexu a droga.

  2. Ona byla opilá a já jsem naléhal, hodně, aby mi řekla proč nechce sex proč chce spát. A tak mi odpověděla nu.

  3. Najdi si jinou. A nenech se tím moc rozhodit, to, že nedokáže přestat myslet na bývalého, je hlavně její problém.

  4. Ve víně je pravda. v opilosti se někdy řeknou takové věci po pravdě, které se za střízliva úzkostlivě tutlají. Jen se divím, proč od toho Karla odešla, když je to takový borec? A proč tedy byla s tebou celé ty 4 roky? Seš snad tak dobře finančně situovaný, že to pro ni bylo lákavější být s tebou než s Karlem? Chápeš ji? Já ne.

  5. No, až bude střízlivá a nebude ji proti mysli mít s tebou sex. Tak si vzpomen, že máš malí péro a neumíš to. Ja byt na tvém místě, najdu si jinou. Je totiž otázkou času než začne hledat někoho kdo její potřeby uspokojí.

    • Třeba jí časem navrhne, aby si Karla dovedla domů. Ženská by neměla být neuspokojená. A ona mu vlastně vyzradila svoje přání. Jestli jí má rád, měl by s tím nadšeně souhlasit 🙂

  6. A tak si říkám, jak si můžeš být vůbec jistý, že je ti nevěrná jenom v myšlenkách. Podle mě jí dávno dává Karel do čáry a když ho tam viděla s jinou, tak proto byla naštvaná. Je to paradox, ale ženy umí neuvěřitelně žárlit na svého milence. Být tebou, tak bych si s Karlíkem popovídal mezi čtyřma očima jako chlap s chlapem. Jestli ti nasazuje parohy, ať má aspoň tu slušnost a řekne ti to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *