Příběh jedné mistress (Začátek) – 1.díl

Ahoj, jmenuji se Bára, je mi 36 let, mám dvě děti a manžela, bydlíme v domku na okraji Prahy a tohle je můj soubor příběhů o zrození jedné hotwife.

Za život jsem měla přes 20 sexuálních partnerů, někteří mě provázeli životem delší dobu, někteří jen sloužili k naplnění mých sexuálních tužeb.

Možná pár lidí zklamu, ale první povídky budou spíše soft. Žádné litry spermatu ve všech dutinách, ale nebojte, i to přijde ?

Příběh První – Sladkých náct

Jsem holka z vesnice, která nikdy moc nepatřila do party. Nenosila jsem módní oblečení, nebyla jsem extra hezká, ani tlustá ani hubená, a i když mě bavilo tančení, na žádné párty jsem nejezdila, protože jsem na to neměla peníze. A když se nějaká akce konala u nás, většinou hasičská, musela jsem pomáhat mamce a taťkovi, protože se vždy nabídli, že se vším pomůžou, aby přilepšili rodinnému rozpočtu, a já je v tom nemohla nechat.

Alespoň za barem si mě někdo všímal, protože obdařená jsem po mamce a to mi také všichni přiopilí hasiči vždy říkali. Nevadilo mi to, aspoň si mě někdo všiml, a také s nimi byla zábava a něco jsem si přivydělala. Občas mě i nějaký tatík vytáhl na parket, abych se také pobavila. Oni byli rádi, že tančí s mladou prsatou holkou, které nevadí, že ji koukají do výstřihu a zároveň věděli, že z toho nebudou mít doma velký průšvih, protože jejich manželky mě znaly. Našli se i občas i tací, co si chtěli šáhnout, ale báli se, že jim táta rozbije hubu, kdyby to zjistil.

Hrozně moc se mi tehdy líbil jeden tatínek bývalé spolužačky, vždy byl ke mně milý, a když přišel pro pivo, tak vždy říkal „co bychom si bez té naši Barči počali“. Byl to dobře stavěný čtyřicátník, vysoký, široká ramena a oproti ostatním, hnědé oči a na krátko střižené vlasy. Často jsem si ho představovala, jaké má asi tělo. Jak jsem sama doma a on si přijde k tátovi něco půjčit, ale místo toho si půjčí mě. Jak mě líbá, hladí a nakonec si mě vezme a pořádně mi to udělá. Představovala jsem si, jak si ho osedlám, on mi bude laskat bradavky a já mu z jeho penisu a koulí vyždímám poslední kapku spermatu. Byly to moje nejsilnější masturbační představy. Jenže to bylo tak vše.

Prakticky jsem ještě byla panna, technicky už ne. O blanku jsem přišla při pádu z kola, kdy jsem se narazila na představec. Ani pořádné odpanění mi osud nedovolil. Na druhou stranu jsem se nemusela bát prvního sexu a že by to mohlo bolet.

Můj sexuální život se smrsknul na občasnou masturbaci o jednom starším muži a mladí kluci mi moc neříkali, ale bylo to dáno zklamáním, které mi připravovali.

Začalo to Frantou, to mi bylo skoro 16, on o skoro 2 roky starší. Sladké řečičky, dával mi lístky za okno s básničkami. Po pár rande mě vzal do lesa, prý na houby. Docela jsem se těšila, protože jsem se do něj vážně zamilovala. Šli jsme lesem, víc si povídali, než hledali houby až jsme došli na mýtinu. Chtěla jsem se s ním líbat, ale po pár polibcích se na mě vrhnul, ať mu ukážu prsa a pipku. Jako dobře vychovaná holka jsem odmítla. Nevím, kde se to v něm vzalo, ale myslel si, že co nedostane dobrovolně, může si vzít silou. Jenže dostal po čuni a bylo. To víte, holka, co je zvyklá makat a se vším pomoci, má jinou sílu, že princezny z rodin, kde se vše točí kolem nich.

Druhý kluk, kterého jsem si pustila k tělu byl Radim. Kluk od nás z vesnice, tehdy nám oběma bylo 17. Rozešla se s ním holka, se kterou jsme se z duše nenáviděli a on se rozhodl, že se ji pomstí tím, že se mnou bude chodit. No chodit, že se mi dostane pod sukni a “vysmýčí” mi pavučiny, jak sám s oblibou před ostatními říkával. Tehdy mě varovala starší ségra, ale spíš tím věc urychlila.

V té době jsem objevila nějaké staré porno kazety, kde si mladou holku bral starší pán. Viděla jsem snad 100x, představovala si sama sebe místo té holky na videu. Bylo to i poprvé, kdy jsem si zkusila vyprstit zadeček, ale moc se mi to nelíbilo.
A protože mi už nestačilo si ji jen honit a chtěla jsem cítit, jaké to je, mít tam horkou pulzující kládu, přistoupila jsem na jeho plán, takže mi to bylo jedno, že to není ta pravá láska.

Bylo teplé odpoledne a u dolního rybníka to žilo a Radim chtěl být u toho. Původně jsem ho chtěla vzít k nám domů, kde nikdo nebyl, ale jemu hrozně záleželo na tom, aby byl i u rybníka, protože tam měla být i jeho bývalka. Nebudu to dlouho protahovat, líbat uměl hezky a jeho doteky mi dělaly dobře, ale chtěla jsem zkusit něco víc.

“Nepůjdeme potom k hornímu rybníku?” zašeptala jsem mu do ucha.
“Proč? Mně se tu líbí.”
“Víš, že tam nikdo nechodí, měli bychom soukromí..” pokračovala jsem. “A kdo ví, co bychom vymysleli.”

Ano, nebyla jsem vzor ženské krásy v obličeji, ale zbytek těla nebyl určitě k zahození. A upřímně, který 17-letý kluk odmítne si šáhnout na holku.

Když se začalo u rybníka vylidňovat, sbalili jsme věci a on začal hulákat na kluky přes celý rybník, jako že už jde, aby si všichni všimli, že jdeme na druhou stranu, než byla vesnice.

U horního rybníka nikdo nebyl. Našli jsme si místo, kde budeme mít soukromí a rozdělali deku.

Radim si na ni lehl a mírný rozkazovacím tónem mi řekl, abych zůstala stát. Poslušně jsem poslechla a stála nad ním jen v plavkách.

“Tak se mi ukaž” řekl sebevědomě. Nic jsem nenamítala, i když se mi ten tón nelíbil.
Když jsem si sundala horní díl plavek, a prsa se mi trochu zhoupla, upřeně na ně hleděl a vypadal, že dech nemohl popadnout.

“A sundáš mi spodek aspoň sám?” pobídla jsem ho a přistoupila k němu. Jeho sebevědomí bylo rázem to tam, ale i ve mně byla malá dušička. I když jsem si to doma v mysli přehrávala, co a jak, a byla jsem přesvědčená, že to fakt udělám, nikdy by mě nenapadlo, že tohle řeknu, natož udělám.

Byla jsem stydlivá, sice doma jsem se na dvorku občas opalovala nahá a to jen když jsem byla sama, nebo s mamkou či ségrou. Ale tohle bylo něco jiného…

Položil mi ruce na stehna a pomalu směřoval ke kalhotkám, které ze mě nervózně stáhl. Vykoukla na něj moje sice upravená, ale chlupatá kundička. Když jsem si sundala kalhotky úplně, trochu jsem se rozkročila, aby měl dobrý výhled. Hladil mě po stehnech, upřeně mi na ni koukal a pomalu směřoval své ruce opět do mého rozkroku.

Jeskyňka se před ním otevírala a já cítila, jak dole vlhnu. Nejdříve mi ji jen hladil, ale pak mi prstem projel mezi ochlupené závojíčky, a když cítil, že jsem vlhká, zajel do mě prstem. Bylo to o mnoho jiné, než když jsem si to dělávala sama.

Na to, jak se všude prezentoval, byl dost neohrabaný, ale něžný. Připadalo mi, jak kdyby sahal holce do rozkroku poprvé v životě. Nevadilo mi to, zavřela jsem oči a představovala si úplně někoho jiného. Nechala bych se takhle uspokojovat dlouho, ale také jsem si chtěla šáhnout.

Pomalu jsem šla do dřepu tak, aby ze mě nemusel ruku vyndat. Když jsem si dřepla, přeci jen ze mě vyjel prstem, a začal mi hladit lasturku. Prsa měl přímo před obličejem, a tak mi volnou rukou začal hladit prso. Bradavky jsem měla už pěkně tvrdé a působily na něj jak magnety. Oči na nich mohl nechat a prsty si začal s jednou bradavkou hrát. Cítila jsem vlny vzrušení, které jsem nikdy předtím necítila a bála se, abych se neudělala.

Když už mi chtěl cucat bradavku, strčila jsem do něj, aby si lehl na záda a se slovy “teď mi ukaž ty, co tam máš”, jsem mu rukou přejela přes poklopec.

Upřímně, čekala jsem, že tam najdu víc. Když jsem mu sundala kraťasy, můj pocit se jen potvrdil. Nebyl to žádný mikroskopický pindík, ale ani obr ba ani průměr. Dnešním odhadem tak 12cm. Sice kratší, ale celkem tlustý. Z předkožky na mě koukal jeho lesklý žalud. Už to mě mělo varovat.

Rukou jsem mu sjela po břiše a vzala ho do ruky. Pomalu jsem jsem mu odhalila celý žalud. Ucítila jsem, jak ztuhnul a ruku mi pokropila dávka horkého spermatu.

Byla jsem dost zaražená, protože jsem to vůbec nečekala. Asi jsem ho dost nepochválila, nebo něco naznačila, protože se dost naštval a sbalil, že jde pryč. Ještě mi vyhrožoval, že jestli to někomu řeknu, že zmlátí mého mladšího brášku.

Od té doby, jsem na kluky zanevřela. Ale kdybych věděla, co vím dnes, tak bych se netrápila. Život mi přichystal mnohem lepší překvapení…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Fajn, těším se na pokračování.

  2. Super. Jen tak dále.

  3. ahoj, super povídka.. kdy bude pokračování?

  4. Doufám že není konec

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *