Princezna Nikola

Čekal jsem ji doma jako každý pátek, kdy se od něj večer vracela. Dala mi běžné domácí úkoly, které mi vyplnily čas. Umyl jsem nádobí, vyžehlil vyprané prádlo a očistil jí boty. Zatím se nikdy nestalo, že by u něj spala, bylo to takové naše nepsané pravidlo, které samozřejmě mohla kdykoliv porušit a já bych s tím nenadělal nic.
Blíží se osmá hodina večer a ona se stále nevrací… Touto dobou už tady bývá. Koukám na telefon, ale žádná zpráva. Zapínám počítač a kontroluju objednávky, něco málo předělávám na firemních stránkách. Slyším pod okny přijíždět auto, podívám se přes závěs ven a vidím ji, jak vylézá ze sporťáku a auto zase odjíždí. Trochu mě znepokojuje, že už ten kluk ví, kde bydlíme, ale ten divný pocit vzápětí přebijí vzrušení, které se mě zmocnilo při pocitu, že se mi princezna vrátila.
Jdu jí otevřít, v jejím obličeji vidím, že k tomu došlo, usmívá se na mě, ale můj pozdrav mi neopětuje, jen se vyzouvá a jde dál. „Tak co, jak jsi se dnes měla?“ ptám se jí a přitom neskrývám nedočkavost na to, co se mi chystá vyprávět.
„Měla jsem fajn, bylo to moc pěkné. Párkrát jsem si přitom vzpomněla i na tebe. Chceš si mě zkontrolovat?“ ptá se mě s ledovým klidem a přitom ví, co to semnou dělá.
Jdu do kuchyně pro láhev drahého bílého vína, které má ráda a následně přicházím za ní do obýváku, kde se mezitím pohodlně usadila na pohovku. Odšpuntoval jsem lahev a nalil jí do sklenky na vysoké stopce. První sklenici vypila poměrne rychle, načež jsem jí znovu dolil a nalil i sobě. Chvíli mi povídala o tom, jak se dnes měla, o škole, o profesorovi, který si na ni zasedl, o eseji, který nestihla vypracovat. Ptá se mě, jak to šlo dnes ve firmě… Nechává mě čekat, ale snažím se aby to na mě nebylo poznat. Chci být trpělivý, za ty roky co jsme spolu už vím, že slintaly nemá ráda.
Vypili jsme už přes půlku lahvinky, po chvíli se zvedla z pohovky a stoupla si přede mě. Cítím její odeznívající parfém, který se míchá s vůní jejího těla po perném dni. Měla na sobě džíny a triko s dlouhým rukávem. Lehce ji odhrnuju triko a dávám pusu na břicho.
„Dneska začnem od zadu.“ řekla polohlasem a otočila se ke mě zády.
Klekl jsem si na zem a dal jí několik polibků na zadek. Po chvíli dala mé ruce pryč a rozepla si kalhoty. Pomalu jsem ji je shrnul dolů a začal jí znovu líbat zadek přes její bílé kalhotky. Cítil jsem vůni jejího zadečku a kundičky, odkud se slabě linul jemný zápach semene.
Stáhla si kalhotky, které ji spady ke kotníkům a přede mnou se objevil nahý zadeček. Chytila si půlky a mírně je roztáhla. Neváhal jsem a začal opatrně přejíždět jazykem okolo dirky. Po minutce popošla a klekla si na pohovku. Zadeček vystrčila do přístupnější polohy a já měl krásný přístup i k její použité kundičce. Když jsem se přiblížil a chystal se znovu ji začit líbat na zadečku, dala si do rozkroku ruku. Ke kundičce jsem tedy přístup měl uzavřený. Pustil jsem do toho, co mi povolila, což byla její anální dirka. Zajížděl jsem jazykem hlouběji a hlouběji a Nikča přitom začala sténat. Všiml jsem si, jak ji po prstech, kterými si zakrývala kundičku, stéká šťáva se spermatem.
Po chvíli prozřela a dráždivým polohlasem řekla „Ale přeci nechceme aby ze mě celé tvoje překvapení vykapalo ven… že ne…“ zeptala se mě jako malého kluka.
Dala mi najevo, že si mám lehnout na pohovku. Klekla si nademě obkročmo tak, že jsem měl její kuničko přímo u svého obličeje.
„Chtěl bys slyšet, co jsme spolu dnes dělali? Jaká zlobivá holka jsem dnes byla?“
„Ano Nikolko…“ zasténal jsem
Opatrně si sedla na můj obličej. Cítil jsem její voňavý zadeček a jazykem jsem ji začal nejistě jezdit v kundičce, ve které dneska lítal cizí penis. Seděla na mě a přitom si vysklékla triko, takže již byla celá nahá. Její dlouhé vlasy mě rajcovaly ještě více. Ucítil jsem, jak mi jemně chytila penis a utřela špicku žaludu do své ruky, kterou následně otřela o mé břicho.
„Neslintej mi tady“ zasmála se
Pomalu ho začala honit a přitom polohlasem vyprávěla. „Dneska si mě vyzvedl přímo u školy a odvezl rovnou k sobě domů. Hned v předsíni, když jsem si zula boty mě tvrdě chytil a začal líbat…“ v tom si všimla, že už se blíží můj orgasmus.
„Ale copak, přeci by ses nám dneska neudělal tak brzy…“ přestala mi honit a začala mě lehce přejíždět nehty po břiše a bradavkách.
„Přesli jsme k němu do ložnice, kde ze mě sundal oblečení. Vzala jsem si schválně ty kalhotky, které jsi mi dal k Vánocům, abych ti udělala radost…“ výstřik se mezitím oddálil a ona si vzala znovu můj penis do ruky.
„Nedělala jsem drahoty, rovnou se předklonila a vytrčila mu pipinu. Dnes nechtěl ani pokouřit, byl hodně pod parou. Chytil si mě za vlasy a zběsile ze zadu přirážel jako býk, dokud se celej nevystřikal do naší pipinky. Chtěla jsem si to utřít, ale myslela jsem na tebe.“
V tom jsem to v sobě už neudržel, tělo se mi začalo svíjet a penis stříkal na všechny strany. Nikča na ten okamžik čekala a v tu chvíli přestala honit. Jen dominantně držela cakající penis, jako prostředek, přes který mě měla zcela ve své moci.
Sesedla si ze mě a dala mi rychlou pusu.
„Miluju tě…“ řekl jsem jí za hlasitého dýchání
Usmála se a odešla do koupelny.
—-
Pokud si budete přát, bude i pokračování.
Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Neregistrovaný uživatel

    Četlo se to dobře, určitě píš dál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *