Prokleté slunce

Snídám v kuchyni a nová máma, tedy, nová žena, nahrazující mi matku nikde. Je to prapodivné, že si otec přivedl domů tak mladou ženu. Měl by tu mít tak alespoň o deset let starší.

Jen mi tu připravila jídlo a patrně si šla zase lehnout. Teprve včera se na stěhovala a tak je asi unavená. V noci jsem zaslechl nějaký šustot z tátovy ložnice, a tak si myslím, že toho má dost a trochu si pospí.

Vtom se kdesi otevřely dveře, a když jsem pohlédl do chodby, zahlédl jsem ji vycházet z ložnice.

Hezká, jen o sedm let starší žena s blond vlasy a štíhlou postavou, si to namířila ke mně jen tak, v krátké bílé noční košilce. Hned jsem si povšiml jejích pěkných, vypracovaných nohou.

„Ahoj, Peťánku. Tak jsem dobře odhadla, kdy vstaneš.“ Pozdravila usmívaje se.

„Jo, děkuji. A já jsem si myslel, že si ještě po včerejšku pospíš ty.“

„Ne, to ne. Dnes ale půjdu spát dřív.“

„Nenechal tě?“ Ptám se dosti drze, ale ona hned odpovídá: „Něco jsi zaslechl. Hmmm.“

„Nic moc.“ Uklidňuji situaci.

Pokrčila rameny a zalila si z konvice kávu.

S pohledem ven prohodila: „Dnes tam bude asi pod mrakem, že?“

„Hm, nějak se to tam honí. Chvíli tak, chvíli onak.“

Vzala si šálek a sedla si naproti mně. Trošičku se ji při usedání rozevřela košile na prsou, ale okamžitě si škvírku skryla rukou a stáhla košilku k sobě. Její rychlý pohled na mne ji asi ubezpečil, že jsem nic neviděl. Pletla se.

Venku se právě začalo maloučko klubat slunce, když vstala, popošla k francouzskému oknu a chvilku se dívala ven.

„Životodárné slunce, ukaž se!“ Zvolala s doširoka roztaženými pažemi, mírně rozkročena a připravena přivítat paprsky plné energie. A slunce ji poslechlo. Vykouklo naplno. Kdyby ona věděla, co jsem v tu chvíli uviděl. Vpád slunečních paprsků úplně vygumoval její krátkou noční košilku a odhalil přede mnou tak celé její pružné tělo. Stála přede mnou najednou nahá, jen kalhotky ji z části zakrývaly to, co zakrýt měly.

Byla v tu chvíli nádherná. Paprsky, obtékající její tělo obkreslily každou křivku, každý záhyb kůže, každé vzrušující místo a v obnažených podpažích, i mírně do stran vychýlené prsy.

A životodárné slunce dodalo život mě. Přesně tam, kde jsem to v tuto chvíli nepotřeboval, do penisu. Ten v okamžení obživl a napjal slipy, ve kterých jsem seděl. A pak, když se pomalu otáčela, její profil byl k neunesení. Prsy, trčící dopředu, krásně držely formu a ploché břicho nechalo vyniknout jejímu vystouplému Venušinu pahorku. Prostě nádhera.

Mezi slunce a její nádherné tělo se najednou vetřel další mrak a ona se vrátila ke stolu. Představení skončilo, jen následky přetrvaly.

Ať jsem skrýval erekci jak jsem chtěl, viděla to hned, jak dosedla. Až se ji zadrhla slova, když mi sdělovala, jak miluje slunce.

„A jak vidím, ty taky.“

„Co, taky?“ Ptám se pitomě.

„Taky miluješ slunce, nebo ne? Jako by ses připravoval.“

„Jo.“

„Blbej vtip, omlouvám se. To nic, to se po ránu stává. Jen mne to překvapilo.“ Chlácholivě mi projela prsty vlasy a nervózně poposedla.

Kdyby věděla, co jsem všechno viděl. Kolik tajemství mi mi bylo na jejím těle odhaleno tím jejím milovaným sluncem. Ještě stále mi buší srdce vzrušením. Až teď jsem si povšiml, jak se ji při poposednutí rozhoupaly prsy pod košilí. Jsou velké a cítím z nich pružnost. Začal jsem doufat, že se mi někdy poštěstí je alespoň náhodou zahlédnout, až se bude třeba převlékat. Těšil jsem se na to, a nová máma mi v tu chvíli byla blíž, než by asi sama chtěla.

Večer šla opravdu dříve spát a celou noc jsem z ložnice nezaslechl ani hlásku. Než jsem usnul, kvalitně jsem si ho vyhonil s představami o ni. S představami, jak ji hltám ústy ty špičaté bradavky, zvedám ji prsy a bořím mezi ně tvář, a jak ji plním pochvu semenem. Tak jsem se při tom vzrušil, že jsem si komplet zastříkal válendu. Přikrývku jsem si otočil, o to nic, ale musel jsem stáhnout prostěradlo, protože se na něm nedalo spát. Nechal jsem ho tedy vedle postele na zemi.

Nové ráno, a snídaně na mne nečeká sama. Iveta sedí u stolu na mém místě a pije kávu.

„Hned se ti uhnu, počkej.“ Zvedala se a chtěla opustit mé obvyklé místo.

„Ne, jen seď, je mi jedno, kde budu.“

„Dík.“  Pronesla a všiml jsem si, že si mne prohlíží. Byl jsem jen v bílých, silonových slipech a stejném tílku. Než jsem si sedl, napadlo mne, že si dojdu do rohu kuchyně a z kanapátka si vezmu podušku pod zadek. A hned jsem to taky udělal. Ani ve snu mne nenapadlo, že musí dvakrát projít kolem toho francouzkého okna. A slunce skrze ně svítilo, jako blázen.

Vrátil jsem se ke stolu a s podsedákem usedl. V tu chvíli mne to napadlo. Až pak jsem si povšiml jejího výrazu. Seděla strnulá, koukala na mě a usilovně na něco myslela. Bradavky ji chtěly propíchnout košili a její ruka se zachvěla, když si dávala pramen vlasů za ucho.

„Co se stalo?“ Ptám se něco tuše, protože neřekla ani slovo a vypadala překvapeně.

„Co? Nic.“ Zmlkla a tiše se na mne dívala. „ Tys včera viděl to samé, co já teď?“ Zeptala se pomalu.

„A co jsi viděla?“ Ptám se a už mi to úplně doteklo.

„Jak to slunce………Bože…..já se stydím.“ Zadrhla se.

„Jo, to, jak to slunce…..?“

„Jo.“  Potvrdila.

„Ano, viděl.“

„Bože, já se tak stydím.“ Omlouvala se.

„A za co? Náhodou ti to slušelo.“

„A proč jsi mi něco neřekl?“

„A co jsem měl říci? Uhni, je to hnusný? Nebo co? Nebylo to hnusný a líbilo se mi to.“ Vysvětluji.

„Jsem tvá matka….“

„Seš jen o osm let starší, než jsem já. Nic víc. Mámu už jsem měl, než zemřela.“

„Takhle ty to bereš?“

„Ano. A zároveň jsem rád, že tu jsi se mnou.“

„To jsem ráda. Ani nevíš jak. A na to okno ušiji závěsy.“

„To ne, museli bychom tu svítit, a také bych se nemohl těšit, že zase něco zahlédnu.“ Žertuji.

„No, to je důvod. Dám si tedy pozor, kudy chodím a na závěs se vykašlu.“ Uzavřela a hned to porušila, protože prošla tím rentgenem a nabídla mi na moment svou pružnou prdelku, osvícenou ranním sluncem. Kdo ví, zda to tehdy nebylo naschvál. O chvíli později mi poradila, abych si v pokoji vyvětral, a že mi vyměnila povlečení, a že to dala do pračky.“ Jako by nic, jen tak. Strašně jsem se styděl, že jsem na to zapomněl.

Také mohla mlčet, ale asi chtěla, abych věděl, že o tom ví.

A bylo po rentgenu. Opravdu si od té doby dávala pozor a neodkryla nic, co by se mi líbilo. Až později, asi za měsíc. Koupala se zamčená v koupelně a na mne najednou přišla potřeba navštívit WC. A jak to bývá, bylo v koupelně. Musel jsem ji požádat, zda by nevylezla z vany a neposkytla mi soukromí na záchodě. Zaslechl jsem cákání vody, odemčení zámku, a jen jsem otevřel, zahlédl ji, jak se rychle vrací zpět do vany. Nedalo se nic dělat. Tím, co udělala, oba dva jsme najednou museli jeden před druhým odhalit velkou část toho nejosobnějšího soukromí. Ona, část své nahoty ve vodě, já, výkon své potřeby na míse. Oba jsme se v tu chvíli styděli.

Snad aby to odlehčila, když jsem byl hotov, zeptala se: „Petříku, neumyl bys mě záda? Byla bych ti vděčná.“

„Jistě.“ Přistoupil jsem k ni a hned jsem viděl, že nepoužila koupelovou pěnu a jej nahé tělo mají mé oči k plné dispozici. Schoulila se sice, ale to už jsem ji měl zmapovanou. Usedl jsem na kraj vany, ona mi podala namočenou žínku. Pomaloučku jsem s ní přejížděl po jejích štíhlých zádech, a při tom nenápadně sledoval pod vodou její stehna.

„Kápni si tam tohle.“ Podala mi nějaký šampon. A tak jsem ji po zádech roztíral nádherně vonící pěnu. A ne jen po zádech. Několikrát jsem prsty, nebo hřbetem ruky zavadil pod pažemi o ňadro. Když poděkovala a já odcházel, viděla, co způsobila. V kalhotách jsem měl teepee a ona se tomu potutelně usmívala.

Než se umyla a osušila, měl jsem svou masturbační pětiminutovku za sebou. Tentokrát jsem to ale pochytal do kapesníku a ten jsem schoval pod polštář. Nemusí vědět, že jsem to dělal.

Na další den tam byl kapesník úplně jiný a ten použitý jsem našel v koši na prádlo. Jak to uschlo, vypadal nechutně.

Ráno, u snídaně se mě najednou zeptala: „Asi si myslíš, že za tebou často uklízím, viď?“

„No, trochu.“

„Nemusíš to schovávat. Všichni kluci ve tvém věku to dělají, vlastně i holky, ale tam je to jiné. Když to budeš dělat, použij ručník a hoď to pak do prádla. Jo?“

„Dobře.“

„Táta ti o tom nic neřekl, viď?“

„Ne. O tom jsme se nikdy nebavili.“

„Tak můžeš se mnou, pokud se nebudeš stydět. Chtěl bys něco vědět?“

„Jo, ale stydím se před tebou.“

„To nemusíš. Je to normální. Taky jsem to dělala. Vlastně ještě…..O co jde?“ Zeptala se rychle.

„Myslíš, že bych už měl mít holku? A dělat sex?“

„A tys ještě žádnou neměl?“ Ptá se překvapeně. „Je ti osmnáct.“

„Ne.“

„Aha.“ Vzdychla si a odešla k lince, že bude vařit. Pak se náhle otočila a řekla: „Odpoledne si spolu můžeme sednout, nebo lehnout, a popovídat si o tom, chceš?“

„Ano.“ Odpovídám a sleduji její nádherný zadek, který ji vždy trošku vykoukne vždy, když se ohne ke spodní skříňce. Nevěnovala mi už ani pohled.

Jenže odpoledne nebyl čas. Otec si vzal volno a odvedl si ji někam do města. Vrátili se až večer, když už jsem ležel a četl si.

Iveta pak jen využila chvilky, kdy byl otec v koupelně, přispěchala ke mně a tiše mi řekla, že na to bude čas až zítra. Prohrábla mi vlasy prsty a zase odběhla.

Ranní posezení ve třech mne nebavilo, a tak jsem brzy zase odešel do svého pokoje. Iveta za mnou přišla, až když otec odjel do práce.

„Nezlob se, nejsem jen svým pánem. Nešlo to.“

„To nic, o nic nejde.“

„Tak pak přijď do kuchyně, můžeme si povídat.“

„Dobře.“ S vidinou, že se mi předvede zase nějaký kousek jejího těla, jsem za ni hned vyrazil.

Cosi začala vařit a já ji pozorně sledoval. Musela vědět, že si ji prohlížím, ale nic proti tomu neudělala. Naopak. V jednu chvíli prošla našimi známými paprsky slunce, a nechala se pro mne prosvítit. Už to, že na sobě měla stále ještě noční košili, mi bylo divné, a teď mne utvrdila, že to udělala naschvál. A aby to ještě víc zdůraznila, zamrzla v proudu světla, skousla si ohnutý prst mezi zuby, a zvolala: „Jé, já zapomněla.“ Při tom stále hleděla na mne, zda se dívám. Až po chvíli z proudu světla vystoupila a vrátila se k lince. Mě nechala, abych se vyrovnal s tím, co jsem zahlédl. Neměla dnes totiž kalhotky a světlo ji vymodelovalo část rozkroku, v němž se tísnily dva visící stydké pysky. Určitě nemohla vědět, co jsem zahlédl, a já ji to neřeknu, ale měl jsem ji od toho okamžiku plnou hlavu. A nejen hlavu. Byl to ten okamžik, od kterého jsem se do ni chtěl dostat. Prostě jsem ji od té chvíle chtěl pro sebe.

„Odpoledne dávají v televizi Buriana, mám ho ráda, budeš se dívat se mnou?“

„Jasně, taky ho mám rád, v kolik?“

„Ve tři. Řeknu ti, neboj.“

„Tak jo.“ Souhlasím a chci se jít k sobě vyhonit, ale zastavila mně, jestli bych ji nepomohl. A v přístí hodině jsem okrajoval brambory a povídal si s ní o škole, na kterou po prázdninách nastoupím. Masturbace mě přešla, a jak jsem později zjistil, o to ji právě šlo. Přiznala se mi k tomu.

Po obědě sklidila nádobí, umyla ho, uklidila kuchyň a pak si zalezla do koupelny. Byla tam hodinu. Vyšla voňavá, s upravenými vlasy a oblečená v krátkých lehkých minišatech s milionem knoflíčků vpředu. Hned na první pohled jsem zjistil, že nemá podprsenku. Ňadra se ji pohupovala při každém pohybu a mne to vzrušovalo až do krajnosti.

„Dáš si se mnou kávu?“ Volá z kuchyně.

„Ne, moc ji nepiji.“

„Tak pusť tu telku.“

Zapnul jsem ji a uvelebil se na jedné straně sedačky.“ Byl jsem připrven na umělecký prožitek.

Přišla s hrnečkem kávy, postavila ho na stolek a uprostřed sedačky si sedla na pokrčené nohy. Pak ještě vyskočila, přičemž jsem znovu zahlédl kousek jejího zadečku, vzala ze skříně přikrývku, zase si sedla a hodila si ji přes nohy. Zkontrolovala mne pohledem, lokla si kávy a čekala na Vlastu Buriana. Bavili jsme se oba dobře.

Asi uprostřed filmu se natáhla, srovnala si nohy a zabrala celý zbytek sedačky vedle mne.

„Nemačkám tě?“ Ptá se.

„Ne, to je dobrý.“ Povídám, i když se mi loktem opřela o stehno. A ještě ji na druhé straně čouhaly nohy.

„Nevadilo by ti, kdybych si ti položila hlavu na klín? Je tu málo místa.“

„Jak chceš, mě to nevadí.“ Odpovídám a ona to hned udělala. Položila si mě hlavu přesně do klína a dívala se stranou na televizi. Děkoval jsem bohu, že se mi ještě nepostavil penis. Musela by to cítit.

„Poškrábal bys mi záda, prosím, něco mě tam svědí. Jo, tam, ještě výš, jo. Tam, děkuji.“ Reagovala, když jsem ji vyhověl. Jenže s dotykem prstů na jejích zádech to přišlo. Začal se mi zvětšovat a tvrdnout. Už to musela cítit, ale tvrdošíjně držela pozice na mém klíně. Pak už to nemohla utajit, stejně, jako já.

„Nějak ti to tady………bože, jak je tvrdý.“ Pronesla, když ho vzala do ruky přes tepláky. Jak ho odlehčila, vyskočil výš a utvořil mi v klíně stan.

„Mohu se podívat? Jen trošku.“ Pohlédla na mne a na nic nečekala. Zajela rukou do tepláků, uchopila ho a vytáhla ho ven z kalhot, podebrala prsty šourek a gumu od tepláků a slipů zadrhla pod ním. Penis mi trčel ke stropu, koule mi visely mezi roztaženýma nohama, a ona od něj nemohla utrhnout pohled. Až po chvíli.

„Bože.“ Řekla, nevím proč. Najednou se otočila od televize, položila si mi hlavu na stehno a sledovala, jak ho hladí, ohrnuje a zase schovává, prohmatává šourek a prstem objíždí žalud. Burian ji najednou nezajímal a mne po pravdě také ne. Při tom všem se ji pod předloktím pohyboval jeden z prsů a já si dodal odvahy. Zajel jsem ji rukou do šatů a uchopil část jejího poddajného prsu. Bylo tam málo místa, a ona mi hned pomohla. Zavlékla prsty ve výstřihu a rázným trhnutím utrhla několik knoflíků, abych nebyl nějak omezený. Naše pohledy se střetly jen na moment, ale řečeno jimi bylo vše, co jsme v tu chvíli potřebovali sdělit jeden druhému.

Posadila se a rychle si přes hlavu strhla šaty s těla. Také jsem se rychle svlékl a zůstal koukat. Neměla ani kalhotky. V mžiku mi seděla obkročmo na klíně, tiskla se na mne prsy a líbala mně, že jsem nemohl popadnout dech. Ani nevím, jak se to stalo a žalud do ni pronikl tak náhle, až nás to oba dva překvapilo. Odtáhla se ode mne, chvilku se mi dívala do očí a zašeptala: „Táta se o tom nesmí dovědět. Jasné?  V žádném případě.“ Stále na mne hledíc si přiložila prst ke rtům, abych věděl, že musím mlčet. Pak mne znovu vášnivě políbila a dosednutím jsem do ni pronikl zcela. Houpala se na mně pánví , penis se v ni hýbal, zajížděl do ni, vyjížděl z ni a mně došel čas. Ve chvilce jsem do ni prcal semeno, přičemž se mi vpíjela pohledem do očí. Sledovala každý můj prožitek. Po skončení ještě poseděla, a když to z ni začalo vytékat, přitiskla si na ni ruku a chvátala do koupelny. Mně tam nechala tak, nahého, s vlhkým, povadlým ptákem, a trochu unaveného. Bylo to poprvé a bylo to nádherné. Stokrát lepší, než rukou.

Když se vrátila z koupelny, oblékla si znovu ty šaty, podívala se na mně a řekla: „Ustroj se, ty ostudo. Na co čekáš? Teď už to nepůjde, ale později uvidíme.“ A odešla po své práci.

A cosi se změnilo.

Od toho odpoledního milování se ke mně začala chovat jinak. Kdykoli jsem se k ni přiblížil, nebo ona ke mně, dotkla se mne. Na rameni, na ruce, na hlavě, kde ji napadlo. Když jsme byli sami, nebo to bylo bezpečné, sáhla mi i do rozkroku. Vždy to bylo jemné a ohleduplné.

Ještě ten den večer, když šla z koupelny okolo mne, jsem ji vzal za ruku, ona se ke mně přitočila, přitiskla si mou tvář do rozevřeného županu, mezi prsy, a zašeptala: „To jsem ti to právě chtěla navrhnout. Myslíš, že bys mně zase chtěl?“

„Tebe chci vždycky.“ Odpověděl jsem ji a stáhl ji s sebou na podlahu. Vysoký koberec nám po chvilce nahradil oblečení, které se válelo všude okolo a já ji cumlal ty nádherné, pružné kozy s tvrdými bradavkami. Přidržovala mi hlavu na hrudi, svou obracela dozadu a čišelo z ni štěstí. Zabloudil jsem ji rukou do klína a hned při prvním dotyku prsty doširoka rozevřela stehna, přičemž ji z úst uniklo tiché „Ano.“

Ponořil jsem dva prsty do jejího vlhko a velmi horkého lůna a ona své ano opakovala několikrát za sebou. To už měla ve své ruce trčící penis a velmi zkušeně mi ho honila. Jemně, ne jako já, a bylo to o moc příjemnější. Už už to vypadalo, že zase exploduji, ale ona to vycítila a skončila s tím. Nechala ho tak, volného a dokonce scvakla stehna a mé prsty v sobě uvěznila.

„Potřebuješ jen chvilku odpočinku, miláčku, nespěchej.“ Vypustila mé prsty, stáhla mne s sebou na zem a překrásně mne chvíli jen líbala. Ležel jsem na zádech, ona mi hladila prsa dlaní a líbala, kde se dalo. Jazykem dovede velké věci. A ne jen v mých ústech. I jinde. To až později. Po nějakém čase se zvedla, sedla mi na penis, srovnala si ho pod sebou a několikrát se po něm sklouzla. Kundičkou si mne promazala, a při jednom z jejích skluzů si pomohla prsty a nechala mne do sebe vklouznout. Penis do ni vjel, jako by to znal. Nekladla mu žádný odpor a on pronikl tak hluboko, jak jen mohl. Zakňourala při tom a vzrušeně se na něm zatřásla. Už jsem to pak u jiných žen nikdy neviděl. Třásla se, tiskla mne koleny jako koně a skrze zaťaté zuby cosi bručela. Pak ji to přešlo a ona se ještě chvíli jen tak píchala. Pak na mne odpadla a já ji přikryl svými dlaněmi. Trvalo to ale jen chvilku. Pak se pomalu posunovala dolů, až měla tvář nad mým klínem. Uchopila tvrdý penis, ohrnutého ho olízla a zasunula si ho do úst. Celou tu dobu, co to dělala, mi stále hleděla do očí. Nepředstavitelně nádherný pocit se mi rozlil po celém podbřišku. Zasunovala si ho dovnitř a ven, olizovala ho, citlivě ho okusovala a já se mohl zbláznit.

„Už můžeš, miláčku, už.“ Zašeptala a vcucla do úst jednu z koulí. Natáhla šourek, pak vcucla i druhou a znovu ho natáhla. Když si penis znovu zasunula do úst, vybouch jsem. Jedna várka semene za druhou ji létaly do úst, a kdybych neležel, podklesly by mi nohy. Dívala se mi vítězoslavně do očí a celou tu nálož přede mnou spolkla. Nedělá ji to potíže, to už vím.

Ještě mi olízla žalud a přitiskla se ke mně.

„Hezké, už jsi muž. Dovedeš uspokojit ženu.“

„Chtěl bych ještě.“ Drmolím.

„Blázínku.“ Odpověděla. Vstala, dala si ke rtům prst a řekla: „Hlavně pssst. Někdy to ještě uděláme, ale psssst.“ Zase odběhla do koupelny.

Dělali jsme to spolu celý měsíc. A po tom měsíci jsem už přesně věděl, co po mně chce a jak to po mně chce. Pravidelně každý den mne nějakým způsobem vysemenila. Měl jsem dokonale zmapované její krásné tělo, každý záhyb, každou křivku. Věděl jsem, jak kde chutná a stejně tak ona u mě. Už jsem znal její reakce a ona mé.

Naposledy jsme to dělali pozdě v noci. Otec odešel na noční a Iveta, jako už mnohokrát přišla za mnou. Ještě  v stoje u válendy se svlékla a chvilku se mi jen tak předváděla. Uchopila mi ruku, roztáhla nohy a projela s ní svou štěrbinu. Už mne jen nechala, abych se v ni šťoural. Jen stála a držela. Později mne odkryla, obráceně se na mne položila a přitiskla mi kundu k ústům. Sama pohltila penis a chvíli ho dovedně kouřila, zatím, co jsem ji lízal.

„Teď se vyměníme.“ Řekla a položila se vedle mě. Klekl jsem nad ni, položil penis mezi prsy a projížděl jím tou nádhernou soutěskou. Tlačila si při tom ze stran prsy k sobě. Pak si mně přitáhla, znovu pohltila ústy penis a nechala mně, abych ji píchal do úst, dokud jsem se ji tam nevysemenil.

Bylo to nádherné, já všechno spolykala a jak se při tom tvářila šťastně.

„A teď ty mně.“ Řekla, překulila se se mnou a obsadila stejné místo, jako já před chvílí u ni. Ústy v její kundičce jsem ji škádlil až k bodu, kdy právě dosáhla vyvrcholení.

Bohužel to byl právě i ten bod, kdy se otec vrátil z práce a vešel k nám.

Bylo na něm znát, že to pro něho asi nebylo zas takové překvapení. Asi to tušil. Chvíli se na nás díval ode dveří, pak přistoupil a vlepil Ivetě facku.

„Sbal se, ty kurvo, a ať jsi za pět minut pryč. A ty, ráno odjedeš na kolej a vícekrát tě tu nechci vidět.“ Pak odešel z domu.

Už jsme se pak nikdy neviděli, ani s ním, ani s ní.

Je mi to líto, byla opravdu nádherná.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Neskúšal si ju nájsť?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *