První hádka

Dveře za Lenkou ten večer neskutečně práskly. Právě jsme se pohádali. Byla to naše první velká hádka po třech letech vztahu. Nejhorší je, že šlo jen o kravinu. Nic zásadního. Nic co by stál normálně za tak velkou hádku. Ovšem v práci den blbec a já vůl si vylil zlost na Lence, kterou bezmezně miluji. Co teď? Čekat nebo za ní běžet? V hlavě zmatek, ale byla to moje chyba a Lenka vběhla dost na lehko, takže se za ní vypravím. Vyběhl jsem na chodbu našeho bytového domu. Koukám po schodech dolů a Lenka nikde. Že by běžela těch 6 pater tak rychle? Pak mě napadá střecha, kam máme přístup a občas jsme tam chodili koukat na západ slunce.  

 

Otevřel jsem potichu dveře, abych ji nevyplašil. A už z dálky jsem slyšel mou Leničku jak ještě vzlyká. Ovšem více mě překvapilo, když jsem ji slyšel, že ji tam někdo utěšuje, že to bude dobré. Plížil jsem se jak nějaký lupič. Zajímá mě kdopak utěšoval mou holku. A už jsem na ně viděl a poznal jsem toho hejska. Je to kluk souseda z 2 patra. Ovšem, aby toho nebylo málo, tak je to cikán jak poleno. Respektive celá jejich rodinka je. V malém bytě jich bydlí asi 6. A tenhle je nejstarší z jejich dětí. On už ani nebyl dítě, protože minulý rok mu bylo 18. Od Lenky hlavy se vyvalil kouř dýmu. Přitom nekouří, ale pak předávala cigárko jemu. Vítr zavanul kouř až ke mě a já hned poznal, že to není cigareta co kouřili, ale tráva. Lenka mu začala ochotně vylévat srdéčko a vyprávěla co vše jsme si při hádce v afektu řekli. Jen co vše odvyprávěla podal jí hejsek opět brko, aby mohla potáhnout. Bylo zvláštní ji vidět hulit, protože to ani se mnou nikdy nechtěla zkusit, když jsem na začátku našeho vztahu ještě občas trávě holdoval. A dokonce to byla ona kdo mě ukecal ať už nehulím trávu. Stál jsem tam a pozoroval je jak dokuřují.

 

Chtěl jsem se k nim připojit, když ji hejsek objal kolem ramen a pěkně pomalinku si ji k sobě přitáhl. Ona neprotestovala jen děkovala, že ji tak hezky uklidnil. Trochu jsem zpozorněl a čekal co bude. On ji hned říkal, že to nebyl žádný problém a tak hezké holce, že rád kdykoliv pomůže. A v závěru dodal něco ve stylu a nechtěla by jsi se ještě více uklidnit? A jeho ruka sjela na její holé stehno. Lenka na sobě totiž měla jen šatičky, které si nově koupila a chtěla se mi v nich jak přijdu z práce předvést. Lenka hned pochopila jeho sexuální narážku. Zkusila oponovat tím, že má mě, ale zároveň na ní působila tráva, takže nezněla moc přesvědčivě. Toho on hned využil a rukou zajel pod sukni nejspíše až k její kundičce. Zde jedna má část těla chtěla vyběhnout a dát tomu hajzlovi co proto, ale vyhrála ta druhá, která mě totálně znehybněla. Lenka mu místo facky nepochopitelně roztáhla trochu nožky, takže měl snadnější přístup. To hejsek, také bral jako souhlas, aby pokračoval. Jeho pusa se přiblížila k jejímu krku a začal ji na něm pusinkovat.

 

Ten pohled se mi vryl do paměti na vždy. Jeho tmavá hlava a její světloučké tělo byly tak zvláštně kontrastní. Lenka trošku ucukla, když se pokusil mladík ke krku přisát. “To ne co když by jsi mi udělal cucfleka.” Hlesla na něj, ale on ji hlavu natočil k jeho a místo krku ji začal líbat. Vzduchem se nesl mlaskavý zvuk a to nejen od líbání, ale i od jeho ruky v jejím rozkroku. Protože jeho ruka neuvěřitelně kmitala, takže mi bylo jasné, že ji dokonale prstí dírku až to čvachtá. Však i Lenička už začala pěkně vzdychat a oddávala se přívalu slasti, kterou ji hejsek dopřával. A on se podruhé zkusil přisát na její hedvábný krček. Tentokrát už Lenka byla natolik omámená, že ho nechala. A on se skutečně činil a vydržel být přisátý snad několik minut. Nakonec s mlasknutím její krk pustil, ale hned bylo i z dálky jasné, že to bude vzorový cucák. On se samozřejmě pousmál nad tak krasným výsledkem a nad tím jak mi ji na několik dnů označkoval.

 

Nakonec vstal a rychle stáhl své tepláky ke kolenům. Před Lenky očima, tak najednou stálo jeho péro. Nebylo o tolik delší jak mé, ale jeho tloušťka byla výrazně větší. “Tak ukaž jak se umíš přisát ty?” Lenka koukala na jeho naběhlý úd a jako by si dodávala odvahu. Nakonec ji našla a pusu otevřela. On na nic nečekal a zajel ji rukou do vlasů a pěkně si její hlavu nabodl na ocas. Hned ji také nastavil rukou tempo jaké mu vyhovovalo. Jak si nechal kouřit, tak se rozhlédl po střeše až se jeho pohled setkal s tím mým. Moc dobře věděl, že s Lenkou chodím. A místo, aby rychle sundal ruku z její hlavy, tak přidal druhou a mrknul na mě. Zmetek si užíval, že má péro v puse mé holky a já jen koukám. Celou dobu co ho kouřila mě on po očku sledoval. Když už si byl jistý, že jsem na střeše jen jako divák, který nezakročí, tak Lenku postavil a začal ji zase líbat. Dával si dobrý pozor, aby jen on měl výhled na mě, ale ona ne. Pak ji otočil a vyšpulil její zadeček k jeho trčící kládě. Sukni ji vykasal na záda a já až teď zjistil, že je celou dobu Lenka naostro. Opět jeho pohled na mě a i jeho arogantní mrknutí. Žaludem ji začal jezdit přes mokré pysky. “Počkej kondom.” Vykřikla, když si uvědomila k čemu se schyluje. Jenže jen tu větu dořekla, tak on nasadil žalud na správné místo a přirazil.

 

Lenka vyvalila oči jak ucítila tvrdý nástroj v jejích útrobách. “Už tam je i bez.” Řekl jí s klidem a začal přirážet zatím jen tak něžně na zahřátí. Opět se podíval na mě, aby zjistil co se mnou udělalo to že ji právě nabodl na své péro. Chvilku mě pozoroval a mou pasivitu odměnil dalším až dominantním úsměvem a plácnutím přes její krásný zadeček. Pak ji ještě více předklonil a rukama zajel pod šaty až našmátral její prsíčka, která začal pěkně zpracovávat a Lenka se krásně pod jeho přírazy kroutila. “Jak se ti líbí moje uklidňování?” Ptal se jí dost nahlas, abych to nemohl přeslechnout. “Je to krásný.” Hekala ze sebe. “A umím mrdat líp než ten tvůj? Protahuje ti tu tvou kundu i on takhle?” Už během těch otázek do ní začal bušit dost razantněji. “Takhle ne…” Vykřikla a já si připadal jako ubožák co neumí holku udělat. “Neboj kdykoliv je ti mé péro k dispozici. Miluji takové bílé kurvy jako jsi ty. Už dlouho jsem po tobě koukal.” Já promluvit někdy během sexu takovým tónem, tak se mnou Lenka vyběhne a co teprve, kdybych o ni řekl, že je kurva. To by byl požár hned na střeše, ale od toho cikána se jí to snad ještě líbilo. “Ta tvoje kunda je pěkně těsná. Ta se bude pěkně plnit mrdkou.” Pronesl a Lenka i já jsme zpozorněli. Já vždy používám kondom a on je v ní naostro a ona nic nebere. “To né radši do pusinky.” Pronesla Lenka a oblízla se jako, že už se na to těší i když mě nikdy nedovolila ji vystříkat pusu. “Pusinku až jindy. Poprvé vždy cákám do kundy. A drž už to bude!” Pronesl hodně dominantním tónem. “To nejde neberu antinu.” On se na mě opět koukl. “To je dobře. To já rád plodný samice k naprcání.” Opět ji plácnul přes zadek.  

 

Teď byla ještě asi poslední možnost, kdy jsem se do toho mohl vložit, ale místo vzteku ve mě rostlo překvapivě vzrušení a touha vidět vše až do samotného konce. “Tak čubičko pěkně se vyšpul ať tě vystříkám hluboko až na dělohu jasný!” Přikázala a ona nevím zda si to uvědomila opravdu prdelku vyšpulila co to jen šlo. “To je ono jen drž kurvičko…” Zakřičel cikán slastí a zajel do ní naposled po kořen. “To je ono pěkně se udělej a vysaj mě!” Křičel dál v extázi a i Lenka se skutečně dokázala udělat společně s ním. On jen párkrát péro trošku povytáhl, ale jen aby s dalším výstřikem zajel až na její dno. “Bože co jsem to udělala?” Začala se ptát nahlas sama sebe, když z ní ten hejsek vyjel a po stehnech cítila Lenka jeho semeno. “Bože co když… co když…” Koktala. “Co když jsem tě naprcal?” Dokončil on za ní a ona jen souhlasně přikývla. “Tak si vezmeš toho tvýho blbečka a budete mít rodinku. Stejně jsi říkala, že i přes tu hádku ho miluješ tak co.” Vytáhl si další brko a s klidem si ho zapálil. “Já takhle nemůžu domu. Co bych řekla?” Ukazovala na tekoucí semeno. “Na to je nejlepší usmiřovací mrdačka. Prostě přijdeš povalíš ho, že chceš mrdat a je to.” Potáhl si a podal jí, aby si taky ještě zahulila. “A ještě lépe až ho povalíš, tak si pěkně osedlej jeho hlavu ať to z tebe vylíže. A když se bude ptát co to teče, tak řekneš, že ty z něj a je to.”

 

Celý rozhovor byl slyšet slovo od slova. On samozřejmě naschvál dost zvyšoval hlas, abych o nic nepřišel. Nakonec jsem se ze střechy vytratil a čekal doma. Lenka přišla asi za 15 minut po mě. Já ležel v posteli a čekal co se bude dít. Lenka přišla do ložnice a hned zhasla. “Miláčku přišla jsem se usmířit co ty na to?” Její ruce jeli po mých nohách pomalu až k rozkroku, kde stálo mé péro. Stálo při té představě co jsem viděl. “Koukám, že chceš.” Špitla mi do ucha a už se hrnula na mě. A dokonce udělala co jí on radil. Postavila se nad mou hlavu a pěkně mi dala její vystříkanou kundičku až před pusu. “Podívej jak z tebe už teču. Vyliž mě prosím.” Kdybych nebyl nadržený, tak to asi neudělám, ale já byl nadržený, takže jsem nejprve letmo jazykem zašmátral přes její pysky. “No tak miláčku prosím lízej jak nikdy.” A já skutečně začal lízat jak nejlépe umím. Po nějaké chvílí už jsem z ní vylízal vše co z ní teklo. To už vstala a ze stolku vzala kondom, který mi obratem nasadila a hned si mě osedlala. Nikdy jsem nezažil, že by ji měla tak volnou. Doslova jsem v její kudničce plaval a ztrácel se, ale před očima jsem měl jeho jak ji plní, takže jsem nevydržel a začal plnit gumu. Lenka pak padla vedle mě a usnula.

 

Já ještě vstal a šel do kuchyně se napít. Koukám a na telefonu mám novou zprávu: Škoda, že jsi odešel dal jsem té kurvě ještě jednou co proto. Tady máš aspoň kousek. Ve zprávě bylo i video. Nebylo dlouhé, ale Lenka ležela na zádech a on ji mrdal na misionáře. “Roztáhni nohy děvko.” Křičel a ona i rukama si pomáhala, aby splnila příkaz. “Zase to na mě jde. Zase ti ji naplním.” Ona už nedokázala odpovědět, ale souhlasně kývala hlavou. “Stříkám…” Křikl a záběr zaostřil na jeho pulzující úd. “To je ono cítíš jak se v tobě rozlévám? To bude krásná kukačka.” A tím video končí. Ten parchant mi ji zprznil hned dvakrát. A já jako vůl ji ještě po něm dokonale vyčistil. A nejhorší je, že mi z toho videa opět stojí péro.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Jo, konečně další povídka od mého oblíbeného autora. Navíc se vrací stylem k topové Zlobivé mrše. Doufám, že povídka bude mít pokračování a to brzo 🙂 už jsem se tu začínal nudit. Skvělá záchrana.

  2. Další díl v plánu nemám. Nechal jsem takto otevřený konec jen pro to, aby si každý domyslel podle své chuti co se dělo s jejich vztahem dal. Ať už došlo třeba k rozchodu nebo se z něj stal poslušný paroháč. A nebo jakékoliv jiné řešení 🙂

  3. Dost dobrá povídka od dost dobrého autora. Chlape, piš dál, je to super, jak si s tím dokážeš pohrát.

  4. Zlobiva mrcha je moje nejoblibenejsi povidka tady asik. Jsem rad ze je tady neco podobneho zase, to tema se mi libi.

  5. Skvělé. Tohle je povídka pro gurmány, přesně podle mého gusta. Škoda že nebude další díl. Od tebe jsou ty povídky prostě nejlepší Dr25. To vystříkání i když sám přítel si o tom může nechat jen zdát, cikáni, černoši. Vytříbené, přesně co u povídek hledám.

  6. Děkuji za slova chvály. Vzdy potěší 🙂 psaní mě baví a píši vždy když mám čas. Toho je sice stále málo, ale i tak si občas chvíli najdu a něco sepíšu.

    Snad nezklamu ani při psaní další povídky 🙂

  7. Zase kvalitní práce kámo. Parádní povídka. Bylo by třeba více takových autorů. Kdyby jsi se ty a Mágl zmixovali, a psali tvůj styl příběhů s jeho rychlostí, tak je tu o zábavu postaráno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *