Sklípek

Sklípek

Ach ta naše Morava. Kdo z Čechů by neměl rád výlety na Moravu. Do vinných sklípků popít dobrého vína. Po letech mě kamarád z vysoké školy pozval i s manželkou na ochutnávku mladých vín. Ve sklípku se sešla veselá společnost. Ochutnávali jsme, tančili a bavili se.

Okolo půlnoci ovíněni jsme s manželkou a kamarádem skončili v příjemně vytopené místnosti nad sklípkem. Popíjeli jsme lahodného moravského vínka. Vzpomínali na studentské časy a lásky. Musím říci, že jsem měl vína plný brejle. Najednou slyším, jak říkám: „To by chtělo nějaký striptýz.“

Místo záporných odpovědí od manželky jsem jen uslyšel: „Není tady žádná hudba.“  Ačkoli jsem vypil asi 2 litry vína, zpozorněl jsem. Kamarád ovšem nezaváhal a okamžitě přinesl rádio, ze kterého se linula romantická hudba. Nejsem žadný puritán, ale tanec manželky mě neuvěřitelně vzrušil.  Nádherně tančila a postupně odhazovala své oblečení. Když svlékla tričko, podíval jsem se na svého kamaráda. Vzrušeně ji sledoval s rukou na poklopci.

Manželka dotančila v tangách a podprsence. Podívala se smyslně na nás a řekla: „Teď už je to na vás.“ A opřela se o kraj postele.

Kamarád se na mě podíval. Pokrčil jsem rameny na znamení, jdeme do toho. Štěstí, že jsme byli každý jiného zaměření. Já manželce rozepínal podprsenku, on stahoval kalhotky. Lehla si na postel. Mnul jsem ji prsa a cucal bradavky.  Byl jsem nesmírně vzrušený. Ohlédnul jsem.

Můj kamarád právě vyndal prsty z manželky, naslinil si penis a až na doraz do ní zasunul. Úžasný pohled. Vzal jsem penis do ruky a vrazil ho ženě do úst. Abych nevybuchnul, začal jsem myslet na naše hokejové mistrovství v Nagánu. Manželka sténala, kamarád přirážel jako o život. A já abych předčasně nevystříknul, bruslil na branku soupeře.

Kamarád manželku opravdu nešetřil. Kdyby neměla můj penis v ústech, určitě by křičela na celou vesnici. Držel ji za kotníky s nohama daleko od sebe a přirážel jako o život.

Snažil jsem se ženě vrazit penis hluboko do krku, jako jsem to viděl v pornofilmech. Bohužel nejsem Rocco a mých 15cm nemohlo moji ženu zalknout. Přesto jsem byl vzrušený jako nikdy. Po deseti letech monogamního vztahu si užít trošku svobody. Podíval jsem se na svoji ženu s láskou. Zrovna se vzepjala a vydala nádherný vzdych, který jsem od ní slyšel kdysi v mládí. I můj kamarád se najednou vzepjal a postříkal mé ženě bříško.  Moje žena mně promnula koule a už jsem ji stříkal do pusinky.

Unaveni, ale uspokojeni, jsme leželi společně na posteli. Hladil jsem ženu po ňadrech a kamarád ji něžně prstil.

„Kdo si dá skleničku?“ Všichni. Obléknul jsem se a šel do sklípku, kde ještě probíhala zábava. Nepozorovaně jsem sebral lahev ryzlinku a vrátil se zpátky.

Můj kamarád mezitím šukal moji ženu pěkně z boku zezadu. Otevřel jsem láhev, nalil do skleniček a donesl do postele. Aniž by přestali souložit, připili jsme si na život. Pomalu jsme popíjeli, střídali se v souložení manželky a vzpomínání na staré časy.

‚Tvoje žena prý nikdy nezažila sendvič. Co s tím uděláme?“ pravil kamarád. „Asi nejvyšší čas to napravit,“ pomyslil jsem si. „Kde máš nějaký olejíček?“…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Velmi pěkný příběh, rychlý spád, děj super.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *