Služební cesta

Příběh, který vám popisu je skutečný a stal se asi před pěti lety.

Byl jsem vyslán na služební cestu s několika dalšími lidmi z naší firmy. A tak nějak jsme chtěli s mojí kolegyní sedět v autobuse vedle sebe. Už v té době jsme spolu měli dobře utajený poměr. Který fungoval k oboustranné spokojenosti.  Měli jsme dvě placatky na zkrácení dlouhé chvíle během cesty. Po celonočním cestování jsmevdorazili do cílového města a šli jsme se ubytovat do hotelu. Já s kolegou a ona s kolegyní z jiného oddělení. Po ubytování jsme měli naplánovaný program a tak jsme se nemohli dočkat večeřa,  kdy jsme se po večeři chystali do města na prohlídku. Chtěli jsme sami, ale nějak se to nabalilo a přidalo se k nám pár lidí. Procházeli jsme staré město a obhlíželi památky. My jsme s sebou měli znova naplněné placatky a tak jsme ucucávali. No dostali jsme se do nálady a cestou zpět nám kolegové tak říkajíc zdthli. Ani nám to nevadilo a co chvíli jsme se líbali a různě ohlazovali. Erotické napětí by se dalo krájet, klacek mi stál a dával najevo touhu. Ani partnerka na tom nebyla jinak a bradavky ji stáli a toužili být laskány.

Po příchodu na hotel jsme si napsali jak moc to chceme, ale nebylo kde. A tak jsme se sešli dole ve vestibulu a šli se projít. Pod vlivem vypitého alkoholu chtěla kolegyňka souložit už na první parkové lavičce. Já jsem byl však proti tomu, protože jsem nechtěl, aby jsme se stali v autobuse tématem č.1. Vydali jsme se tedy po ulici vedoucí okolo hotelu, ale nenašli jsme vhodné místo. Až cestou zpět kdy jsme již vzdávali myšlenky na krásnou rychlovku, jsme šli okolo výklenku ve zdi kde byli dva vzrostlé stromy. Náhle mne ruka kolegyně zatáhla za strom. Ve stavu své nadřazenosti a v absolutní tmě my stáhla kalhoty a vrhla se na můj klacek. Začala mi jej honit rukou a hned vzápětí si jej vzala do pusy. Nejdříve jen špičku a posléze mizel v půdě celý. Byl jsem zcela odevzdán její aktivitě. Vzhledem k tomu, že jsem byl již nažhaven z města tak jsem dlouho nevydržel a chtěl jí svléknout a zasunout. Sama však řídila tuto hru a evidentně nehodlala přestat. Cítil jsem tlak, který předchází výstřiku a náhle jsem byl v sedmém nebi. Můj mohutný výstřik jí naplnil pusu a ona vše spolkla. “ Takovou dávku jsem ještě neměla“ řekla s takovým radostným tónem. “ A co teď? Měli by jsme taky nasytit tvují mušličku.“ Ve tmě jsem si jí opřel o strom a jednou rukou jí stáhnul kraťasy. Stáhnul jsem jí mezi nohy a přejel přes mušličku. Klitoris měla naběhlý a když jsem se hej dotkl jen sykla. Ucítil jsem i zvětšené pysky a pocítil mokro jejího rozkroku. Zasunul jsem svoje znovu stojící péro a jal se jí také uspokojit. Během milování mne škrábala a kousala do ramene a já jí drtil bradavky. No netrvalo asi moc dlouho, ale kdo počítá čas? Začala při svém orgasmu hlasitě hekat a to mne ještě víc vydráždilo a vystřikal jsem do ní druhou mohutnou dávku.

Po vydýchání jsme se oblékli a vydali se k hotelu. Před hotelem jsem si všiml, že máme oba špinavý oděv. Ale co bylo horší kalhotky mé parťačky byli v kapse a ona měla flek od vytékajícího mého sperma v rozkroku. Tak jsem šel před ní a doufali jsme, že nikoho nepotkáme. Povedlo se, protože  všichni už spali, neboť byli dvě hodiny ráno.

A tak dostala má manželka jak se říká parohy a do roka se stala i ex manželkou.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *