SM nevěra

Dlouho jsem si jen četl o nevěře cizích manželek a partnerek. O pocitech mužů i žen, nebo i jen prostý text méně či více květnatě popisující sex s nevěrou spojený. Dlouho trvalo, než jsem s podobnou myšlenkou oslovil svou krásnou ženu. Dlouho trvalo, než o mých pocitech a touhách začala vážně uvažovat. Pak přišlo pochopení, první náznak vstřícnosti, první nesmělý pokus končící v mé nepřítomnosti doteky a masturbací s milencem. A pak … dlouho, dlouho nic …

Možná to znáte, to čekání na skutek, na zjištění, zda to, co vás láká, není jen neodbytná mylná představa. Zda váš pocit, že právě tohle chcete, je správný. Možná i víte, jak jste se cítili, když jste odpověď na všechny otázky dostali a svět začal dávat větší smysl. O nalezení smyslu právě pro mne, bych se s vámi rád podělil.

Přeskočím všechno to dlouho a otázky … stalo se 🙂

Přišel k nám domů, jak bylo předem domluvené. S mou ženou se viděl jednou. První a také poslední seznamovací schůzka. Civilní posezení u kávy ve frekventované restauraci. On pro mou ženu nebyl pocitově i tělesně odpudivý. Pro něj byla má žena příjemný překvapením. Netajil se tím, že měl obavy, zda vyměněné fotografie a písmenka odpovídají realitě. Ano, prostě chlap … když nabídka nezávazného sexu, tak jen s krásnou ženou. Věděl jsem, že nebude zklamaný. Má paní … lehce přes třicet let, ale nikdo jí tolik nehádá. Necelých 170cm, štíhlá, sportovní postava. Prsa pevná, menší, ale dokonale tvarovaná. Nenosí podprsenku, téměř nikdy a určitě ne na schůzku jako byla tato. Pod přiléhavým oděvem bylo vidět víc než dost. I mnohem méně by stačilo, aby souhlasil …

Pustil jsem ho do bytu a zavřel za ním dveře. Počkal jsem, až si odloží. Chladná noc, déšť. Byl lehce zmáčený, teple oblečený.

Odvedl jsem ho do obýváku. Já a on. Scénář naší schůzky nezahrnoval přítomnost mé ženy. Ne v této místnosti. Ta čekala v ložnici. Spoutaná. Oběť, která za své zostuzení a nevěru neponese nejmenší morální odpovědnost. Vzpomínal jsem, když jsem jejímu budoucímu milenci naléval sklenku vína a nezávazně konverzoval o cestě a nevlídném počasí, jak jsem ji pro něj připravoval. Oblečená tak, aby ji bylo možné pomilovat bez svlékání, nebo částečně odhalenou … možnost zcela z ní servat oblečení patřila k možným scénářům. Lehla si na postel, na záda. Postupně jsem jí uvázal ruce připravenými pouty k pelesti. Žádný kov. Příjemná, ale pevná látka a suchý zip. Hrané násilí, nebylo v plánu ženě ubližovat. Pak přišli na řadu nohy. Roztažené do širokého V, pokrčené v kolenou. Kotníky přivázané k bokům postele. Kožené popruhy na stehnech a další provazy. Nemohla dát nohy k sobě, ani kdyby sebevíc chtěla. Nemohla ani řídit intenzitu prožitku jejich sevřením kolem milence. Mohla jen … přijmout jeho mužství a vydržet než s ní skončí. Tak to chtěla. Bezmocná, využitá, vše jen a jen má budoucí vina. Přes oči a část tváře maska. Ani výraz v její tváři neměl zavdat důvod k pomyšlení, že se jí sex s ním líbí. Ale oba jsme věděli, už když jsem ji připravoval, že být „znásilněná“ je samo o sobě prožitkem, po kterém touží. SM bez pocitu viny. Na řadu přišla páska přes ústa s malou dírkou na dýchání. Přidusit, zabránit srozumitelnému slovnímu projevu. Část plánu, která byla dlouho na pomezí ANO/NE. Ale stačilo si spolu vyzkoušet, jaké to je být čistě obětí a podlehla. Takto si ji mohl muž vzít proti její vůli a to ji, jak sama zjistila, vzrušovalo. Znásilněná správně, ne střet s tvrdou realitou někde v nočním opuštěném parku. Ležela … ležela a přerývavě dýchala, když jsem vedle ní postavil lubrikační gel a vibrátor. Největší co doma máme. O téhle části plánu nevěděla. Když jsem odcházel z ložnice, vrhala na mne téměř rozčilené pohledy a pod páskou něco divného mumlala. Usmál jsem se a nechal jsem ji tam samotnou, po tmě.

Dopili jsme sklenku. Záměrně jsem prodlužoval čas, než milence ke své ženě pustím. Jen ať si i ona to čekání užije. Já musel čekat roky. Ani on nespěchal. Tušil jsem, že pro něj bude nejhorší ten přechod mezi naším neformálním povídáním a prvními doteky věnovanými úžasnému tělu mé ženy. Nervozita byla znát z chvění rukou, změn intenzity hlasu. Chápal jsem ho, cítil jsem se stejně.

Stál ve dveřích ložnice. Díval se na mou ženu, jak tam leží, bezmocná, připravená pro jeho chtíč. Já rozsvěcel připravené svíčky. Chtěl jsem se dívat, ale také jsem chtěl dát prostor své fantazii. Dva plameny svíček stačili víc než dost.

Obdivoval ji. Oblečenou, ale i tak zcela bezpochyby dokonalou. Všiml jsem si, že během doby, co na nás čekala, svezla se jí lehká sukýnka od kolen níž a její klín nebyl nedostupný zvědavému zraku milence. Možná to byl ten správný impuls …

Klekl si k ní. Já zůstal stát. Opřený o zeď. Křeslo připravené pro případ, že akce bude dlouhá a budu hledat pohodlí pro erotický program, který jsem si na tuto noc tak pečlivě připravil.

Jeho dlaně zprvu nesměle, po chvíli stále více a více odvážněji, klouzaly po hebkých lýtkách a stehnech mé paní. Díval jsem se a věděl, že jsem své pocity odhadl správně. Osměloval se. Hladil ji tak, aby sukně skrývala čím dál méně a když se poprvé dotkl jejích okvětních plátků, celá se zachvěla. Hlavu měla otočenou bokem, ne směrem k milenci. Chvěla se, téměř neslyšně vzdychala. Laskal ji. Zprvu něžně, pak silněji a nakonec do ní zajel dvěma prsty a hrál si v její dírce. Tušil jsem, že je mokrá. Stále se snažila tam „nebýt“, ale její tělo dokazovalo, že právě tehdy a tam být chce. Díval jsem se a toužil chytit svůj nástroj do ruky a přidat se k nim. Honit si a užívat. Ale nechtěl jsem skončit dřív než oni. Z tlaku v mých slabinách mi bylo jasné, že masturbovat mohu až těsně před koncem, jinak se s nimi do cíle ve stejný čas nemám šanci dostat. Prstil ji a druhou rukou hladil po bříšku, prsou, krku, tváři. Snažil se ji svléknout. Roztřeseně a ne zcela šikovně rozepínal knoflíčky její košile a postupně obnažoval její krásná a viditelně vstřícná prsa. Konečně nahá. Košile rozprostřená pod ní. Sukně shrnutá u pasu. Byl spokojený a mne snad ani nevnímal. Líbal její bradavky, jazykem kroužil kolem dvorců a pak z jednoho prsa na druhé. Mačkal ty její pevné kozičky a druhou rukou stále řádil mezi jejíma nohama. Postupně na ni nalehával. Rozuměl jsem mu, také miluji ten okamžik, kdy mám svou lásku bezmocnou pod sebou. Horká, hebká kůže. Rozevřená stehna, já mezi nimi. S každým nádechem prsa zvedající se proti mé hrudi. Stále odmítla směrem k němu obrátit zahalenou tvář. Ale přes pásku na ústech sípala a roztouženě kňučela. Znám ji dobře. Vždy to znamená jediné … vraz mi ho tam!!!

Musel jsem se posadit. Ne únavou. To když přestal laskat její tělo a začal se sám svlékat. Sportovní postava. Rozhodně lepší než mám já. Mladší, pružnější. Oblečení zahodil vedle postele, pak mi věnoval krátký pohled plný vzrušení. Když jsem kývl, navedl své péro do klína mé manželky. Bylo to … šílené. Bál jsem se, že z těch všech pocitů a extrémního vzrušení upadnu. Že my nohy vypoví službu, jak jsem se třásl. Sedl jsem si a on začal svou chloubu zasouvat do klína mé ženy. Okamžik, který jsem toužil přehrávat ve své mysli každý další den i noc. Dával si na čas. Pomalu tam, až na konec. Pak pomalu ven a stále dokola. Má žena … dívala se směrem k milenci. Oči zakryté, ale bradu jeho směrem. Chtěla ho. A on to vycítil. Musel vnímat, jak se pod ním prohýbá. Ne aby se osvobodila, ale aby ho do sebe mohla přijímat s větší intenzitou. Byla to pouta a provazy, co jí nedovolily se kolem něj víc sevřít. Musela trpět. Věděl jsem, že trpí. Kdykoli se milujeme v této pozici, svírá mne stehny, drtí mne a nechává se šukáním pohazovat po posteli. Ale být znásilněná má svá pravidla … rozkoš pro milence, trápení pro oběť.

Svět se se mnou točil. Má žena, má láska. Nahá, zpocená, chrčící, jak se do ní milenec opíral s neskutečnou silou a touhou. Mrdal ji a ona nemohla víc, než držet a nechat se šukat. Seděl jsem, kalhoty u kolen, penis v ruce a honil jsem v rytmu jejich píchání. Bylo mi jedno, kdy skončím já a kdy oni. Jen jsem toužil po vyvrcholení.

Zakřičel, má žena mu tlumeně odpověděla a pak se s křečí vytrhl z její díry a po pár tazích rukou jí celou dávku semene nastříkal na břicho a prsa. Já vstal z křesla a přidal se k nim. Fascinovaně jsem sledoval, jak se mé semeno pojí s jeho. Jak smíšené stéká po jejích bocích a kape na postel. Honil jsem a ždímal ze sebe poslední kapky, stejně jako milenec mé ženy kousek ode mne.

Vstal a já spolu s ním odešel do obýváku.

Vzdychající a totálně zničenou ženu jsem zanechal v posteli. Špinavou, zneužitou, mokrou.

Omyl se, já se očistil v kuchyni. Pak jsme se rozloučili a já šel odpoutat mou krásku. Pomalu, něžně, tiše.

Nechal jsem ji ležet bez pout. Nehladil jsem ji, nečistil. Tušil jsem, že vše, co se právě odehrálo, musí projít jejím tělem i myslí a že až bude připravená, přijde a pak …

Šli jsme spát. Mlčky. Prsty rukou propletené, s polibkem na dobrou noc. Na slova budou další večery. Na další SM nevěru …

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Krásně napsáno, stejně jako ostatní texty autora, jehož sloh a popis je unikátní.
    Prosím o napsání pokračování povídky jednoho „velmi zakázaného“ silvestra, klidně bez Tebe – autore. Důležité jsou touha, stud, chtíč, ponížení a nakonec i uspokojení „tvé ženy“ 🙂

    PS. Mohu zkusit oslovit Tvou ženu a doufat v podobný zážitek výšše pospsaný ? nebo jsou to převážně fantazie Tvoje ?
    Dík za odpověď.

  2. Podle mě je špatně v názvu nevěra, jak tohle může být nevěra?
    Jinak pěkná povídka 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *