Stěhování

 

Leden venkovní počasí tomu odpovídá a Jirka se svou Žanetou netrpělivě vyhlíží nákladní vůz. Ten se k jejich bytovému domu brodí čerstvě napadaným sněhem. Manželé jsou spolu již pět let, ale společně jsou již osm. Jemu je 31 a jí 29. Mají spolu i jedno krásné dítě. To, ale na dnešní a celý další den muselo k babičce. Důvod je jediný. V bytě ve kterém žijí potřeboval konečně vyměnit nábytek a přestěhovat místnosti pro případný přírustek do rodiny, který plánují letos zkusti zadělat. Starý nábytek už byl během dopoledne odvezen a tak bylo na celé odpoledne dost práce se skládáním toho nového. Řidič ochotně pomohl dopravit paletu s krabicemi až k vchodovým dveřím. V ten moment přichází na scénu kamarád manželského páru. Tomáš, kterému je 33 let přijel přes 200km. Měl volno a chtěl se podívat do svého rodného města. Jirku se Žanetou zná od dětství a chodili spolu i do školy. Když Tomáš vystudoval našel práci hodně vzdálenou od domova. A proto byl šťastný, že se mohl ubytovat u manželského páru co zná.

 

Samozřejmě Tomáš si hodlal onu noc odpracovat pomocí se skládáním. Bylo to několik dlouhých hodin práce, ale té se Jirka ani Tomáš nikdy nebály. A Žaneta jim k tomu nosila sem tam svačinku či pivo. Měla na sobě své oblíbené jak ona říká šaty lítací. Prostě takové ty na doma, které se mohou ušpinit či zničit. Jirka miloval, když se takto oblékala a i Tomáš se kochal jejím tělem i když se to samozřejmě neúspěšně snažil tajit, ale jeho oči ho vždy prozradili. Jako poslední kousek nábytku je čekala manželská postel.   

 

Samotné skládání zabralo oproti předchozím kouskům jen pár desítek minut. Krásná masivní postel a vyztužené rošty. “Teda to bude dovádět miláčku.” Skočil Jirka do postele na čerstvě umístěné nové matrace. Jako by zapomněl na Tomášovo přítomnost. Ale Jirka vždy rád svou ženu nejen ukazoval, ale i ji vždy rád přivádí do rozpaků podobnýma poznámkma. Ženeta se jen lišácky usmála a trošku se začervenala. “Tako hotovo Tome. Dík moc za pomoc sám bych to dělal asi do rána. Což to zapít něčím kvalitním? Mám tu dobrou whisky tu ty rád co si pamatuji.” Tomáš rád souhlasil a Jirka odběhl hledat whisky do krabic. Žaneta si otevřela vínečko a šla si sednout do ložnice. Stále na sobě měla šatičky a jak seděla vedle Toma, tak ten měl výhled do výstřihu. Hned poznal, že nemá podprsenku a začal cítit jak mu vaří krev v žilách. Přeci jen je sám už několik měsíců, takže se mu hned krev lila do rozkroku. Naštěstí se Jirka vrátil i s lahví. “Tak na váš nově vybavený byteček.” Pozvedl Tom sklenku a všichni si připili.

 

Během hodinky so sebe kluci hodili pár panáku a Žanetka statečně zdolávala svou láhev vína. Během toho se samozřejmě klábosilo na různá témata a jak alkohol uvolňoval, tak docházelo častěji na dvojsmysly a občas i řeči o sexu. “Teda to je hodin, asi by jsme měli jít spát.” Vyhrkla Žaneta, když koukla na mobil. “No já bych ještě spát nešel. Chtělo by to udělat zátěžový test postele.” Prohodil Jirka jasnou narážku na chuť se milovat. “Tak to já abych raději šel spát vedle na gauč. Pokud nechcete pomoct dělat zátěžový test.” Prohodil Tomáš ve srandě. Jenže Jirka se hned podíval na Žanetu. I ona pochopila, že mají vynikající možnost zažít trojku. Stejně ji chtěli v budoucnu zkusit. Jirka dokonce už hledal adepty na internetu, ale zatím bez úspěchu. A teď tu měli najednou Tomáše v posteli. Evidentně byl při chuti. “Proč ne.” Řekli manželé odpověď sborově. Tom byl evidentně zaražený, ale Jirka nechtěl, aby si to rozmyslel a už se vrhnul na Žanetu. Začal jí líbat a pomalu ji sundaval šaty. Ta najednou stála před svým mužem a kamarádem jen v kalhotkách. “To budeš jen koukat jak se dělá zátěžový test? Nebo nám i pomůžeš?” Prohodila koketně na Toma. Ten už se konečně oklepal a trošku nesměle se začal dotýkat jejích boků až jeho ruce dojeli k prsíčkům. Jirka pokračoval v líbání a sem tam zajel a pusinkoval ji krk což ona miluje. Místností se linuli zvuky slastného sténání. Žaneta si užívala příval vzrušení a šátrání rukou dvou mužů. “No tak to stačí chci vylízat!” Rozkázala s hodně rozklepaným hlasem. “Slyšíš dámu Tome? Jsi náš host, tak máš právo prvního líznutí.” Pomohl Jirka rozhodnout kdo začne. Žaneta mezitím lehla do prostřed postele a JIrka ji obratně sundal poslední dílek oblečení. “Teda vy jste mi gentlemani. Já jsem nahá a vy pořád oblečení?” Tento problém začal nejrychleji řešit Tom. Jeho tričko letělo někam na podlahu a kalhoty šli dolů i s trenýrky. Manželský pár tak poprvé viděl jaké nářadíčko Tom má. Jirka se, také slvékl a Žaneta si mohla oba stojící údy prohlédnout pěkně vedle sebe. Jirka měl péro trošku více baculaté, ale Tom zase o kousíček delší.  

 

Žanetka roztáhla své nohy a Tom se s chutí vrhnul mezi stehna k vyholené lasturce. Jirka na Žanetku jen mrknul a zmizel ve vedlejší místnosti. Žaneta tušila, že se vydal najít krabici, která obsahuje jejcih zásobu kondomů. Jenže krabic bylo tolik, že Jirka nedokázal najít to co potřeboval. A protože slyšel slastné hekání své ženy nevydržel a šel zpět. Chtěl vidět jak se jeho ženuška kroutí vzrušením. Tom byl stále na svém místě a lízal sténající Žanetu ze všech sil. Ta jen rychle koukla na Jirku ve dveřích, který pokrčil rameny a kroutil hlavou, že nenašel. “To bude dobrý.” Vyhekla nakonec ze sebe ona a Jirka pochopil, že se bude pokračovat což ho potěšilo a ještě více vzrušilo. “Ukaž chci ji taky ochutnat.” Poklepal na Toma a ten ochotně vyklidil prostor mezi stehny. Jirka zabořil svou hlavu do jejího klína a začal ji lízat, tak jak to má ona nejraději. Žaneta si zároveň přitáhla Toma ke své hlavě. “Hmm pěkný můžu?” Kroužila mu prstem po péru. Tom už nebyl vůbec ostýchavý ani zakřiknutý. Naopak pěkně ji chytil za vlasy a už ji cpal péro do pusy.

 

Jirka díky zkušenostem dokázal svou ženu rychle rozpálit až ji nakonec lízáním udělal. Ale i přes orgasmus dál snaživě pokračovala v kouření Tomova údu. Jirka kouknul na svou ženu jak pěkně kouří a sám trochu pohonil péro, aby ještě více ztvrdlo. Pak už nasadil žalud na závojíčky a začal zasouvat. Byla tak mokrá, že to ani nemusel dělat opatrně. Naopak mohl si dovolit drsně přirazit. Jirka věděl, že ona miluje tvrdší zacházení, takže ji začal mrdat co nejrazantněji mu to šlo. To už musela občas Žaneta vyndat péro s pusy a jen ho honit, aby se pořádně nadýchala vzduchu. A protože Žanetka nikdy neměla problém se udělat, tak se s Jirkovo pérem opět udělala. “To je ono. Ještě prosím.” Křičela nahlas a Jirka díky alkoholu pokračovat mohl. Normálně by se už nejspíš s ní udělal, ale whisky otupila smysly, takže teď mohl mrdat tvrdě jak nějaký pornoherec. “Střídání jinak dostanu infarkt.” Vysunul Jirka udýchaně péro a uvolnil místo. Tom ochotně Jirku vystřídal a už se těšil až poprvé zasune do cizí manželky. “Můžu?” Raději se zeptal i Žanety. “Musíš! Vraž ho tam!” Byla její odpověď a sama mu rukou pomohla nasadit a Tom už jen přirazil. “To je ono. Hluboko.” Hekala slastně. I Tom nasadil divoké tempo, aby se nenechal Jirkou zahanbit.

 

Žanetka si s Tomem udělala hned několikrát. Dokonce vystřídali i více poloh. Tom ji chvíli mrdal zezadu a Jirka ji při tom plácal po zadku a pak si nechal kouřit péro a koukal jak krásně se nabodává na Toma. Těžko říci jak dlouho celá akce trvala, protože všem se to zdálo jako nekonečná jízda. Žaneta už zase ležela celá vysílená na zádech nohy do široka od sebe a Tom ji opět nabodával pěkně hluboko. “To je ono hluboko to miluji. Udělej se!” Komentovala jeho snažení. Jirka akorát dráždil její prsa a koukal dolů jak pravidelně zajíždí cizí péro do jeho manželky. Ten pohled pro něj byl úžasný a nedokázal se ho nabažit. Pak si všiml, že Tom změnil frekvenci přírazů. Byly o dost pomalejší. A taky si všiml, že ono péro v jeho ženě začíná sem tam pocukávat. To netrvalo dlouho a Tomovo péro už sebou škubalo výrazně. “Joo.” Hekala ze sebe ona. Tom párkrát ještě zajel pěkně hluboko. Jirka měl tušení, že se právě Tom do jeho ženy udělal. Ale Tom to na sobě nedal vůbec znát. Jen najednou vytáhl povadlý úd. “Promiň já se asi neudělám. To ten alkohol, ale jsi skvělá.” Omlouval se jí za nepovedený závěr. “To nevadí co ti miláčku? Ty se uděláš?” Jirka neváhal jen jí řekl, že ji chce pěkně zezadu. Žaneta se mu nastavila a vyšpulila svůj zadek. Jirka do ní zajel jak po másle. Pořád v hlavě měl to jak Tomovo péro cukalo. Pořád mu v mysli běželo, že je možná vystříkaná. S takovou už dlouho nevydržel. Bylo to vždy jeho tajné přání, aby cizí chlap vystříkal jeho ženu. “Bože už jsem.” Jirka vysunul péro a začal ho zběsile honit nad jejím zadečkem. Jen co jeho péro vyjelo už stříkalo cákance semene daleko na její záda.

 

Po takovém výkonu nakonec všichni odpadly a usnuli na manželské posteli všichni tři. Jirka se za pár hodin probudil a viděl svou ženu jak je otočená zadečkem k Tomovy. Oba byly pod jednou dekou a Jirka měl svou. Tom byl také vzhůru a evidentně nevěděl co si počít. Protože ona se zadkem tlačila na jeho rozkrok a on byl při chuti. Jirka svou ženu znal a věděl, že ona ráda, když ji občas protáhne kundičku ve spaní. Někdy se probudí, ale někdy ne a to pak prý má krásné sny. Jirka souhlasně pokynul na Toma a ten správně pochopil, že se nemusí bát si ulevit. Deka se začala rytmicky pohybovat a Jirka si jen v hlavě mohl představit co se asi pod peřinou děje a co se zrovna zdá jeho lásce. Toma překvapivě vzrušovalo, že manžel jen leží a kouká jak on mu pod peřinou przní ženu. Užíval si každý zásun. Jirka si nakonec začal pod peřinou honit péro až najednou Tom zrudnul a přestal přirážet. Jirka opět jen tušil, že se Tom udělal. Ale kam? Vytáhl a cákal na zadek? Nebo ho prostě nechal v ní? To už se nedozví a bude to předmětem jeho fantazii až dokonce života.

 

Ráno je čekalo probuzení. Tomáš se bál, že předchozí noc byla za čarou. Dokonce čekal, že možná dostane přes hubu. Ale úsměv Žanety a za ní ležícího Jirky ho uklidnil. Během snídaně Jirka ještě Tomáše uklidnil, že je to v pohodě, že to byla jen zábava. Že to tak berou a nemusí se ničeho bát. Žádné žárlivé scény ani nic podobného. Tomáš ještě přes den pomohl poklidit byt až nakonec odpoledne vyrazil domů. Až nyní se mohl Jirka zeptat manželky zda je v pohodě. “Já ano. Ty snad nejsi? Užila jsem si to.” Usmívala se a pusinkovala ho. “Já taky, ale nezapomněla jsi na něco?” Ptal se a narážel na nepřítomnost kondomů během celé akce. “No co stejně je přestaneme používat. A neříkej, že bez to nebylo lepší.” Oba znali své touhy a sny. A Jirka měl vždy touhu, že u druhého zadělávání by byl jen jako pomocník, ale milenec by byl ten co ji oplodnil. Žaneta to věděla proto asi byla v klidu a Jirka vlastně taky. “A myslíš, že se fakt neudělal jak říkal? Zajímal Jirku názor jeho manželky. “Popravdě? Udělal se určitě. Ale nevím zda on to ví. Možná fakt po alkoholu nepoznal, že to na něj přišlo. Ale já cítila jak do mě začal stříkat.” Konstatovala a Jirkovo péro hned ztvrdlo.

 

Co dodat závěrem? No asi jen to, že od Tomovo návštěvy už Žaneta nedostala menstruaci. A doktor poblahopřál k přírůstku do rodiny. Jirka ani Žaneta neřeší jak se to stalo. Protože se pořád milují stejně. A protože to vlastně oba stejně chtěli.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Palec nahoru!

  2. Jó,já přiznat se,že neznat jazyk tvůj kmen….Tolik pravopisných chyb….Nauč se česky a pak piš povídky kašpare,nebo si tvůj text nech opravit od toho,kdo česky umí.Četl jsem tři minuty a jazyk tvůj kmen stačil,abych to dále nečetl.

  3. Dobře se kritizuje, ale co se takhle, trampe, předvést se svou brilantní češtinou a napsat povídku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *