Tanga

Peter dlouze přemýšlel, co má dát své milence k narozeninám, které se tak rychle blížily. Začínal z toho už být z toho pomalu nervozní až pak si vzpoměl na touhy jejich společného zmrdečka… Prádelko, to je nápad.

Začal se mu v hlavě odehrávat skoro hříšný plán. Den před narozeninym, kdy věděl že Lucie není doma se vydal k ní domů. Když zazvonil, tak mu přišel otevřít Lukáš, alias zmrdeček, jejich společný otrok. Jakmile viděl Petera, byl velmi překvapen až zaskočen. Nicméně byl již naučen jak vítat svého pána, tak okamžitě zaklekl. Peter vešel dovnitř, rychle zavřel dveře a zeptal se zmrdečka: Kde máš svou paní, zmrde? Zmrdeček v pokleku sundávaje boty svého pána odpověděl, že je sám doma a paní dojde až pozdě v noci.

Peter, jako by tam zmrdeček ani nebyl, pokračoval směr obávak, kde se v poklidu usadil. Otrok se poníženě a poslušně plazil za svým pánem, tak jak byl zvyklý, aniž by se zeptal co si pán přeje. Peter co se pohodlně usadí a nechá si přinest drink a pustit tv, přikáže: pojď pěkně k mým nohám ať máš blízko můj ocas ke kuřbě. Otrok, ač je vychován, takovou návštěvu ještě nezažil a je lehce nesvůj. Nezbude mu však než poslechnout. Aniž by zmrdeček cokoliv tušil, tak se Peterovi v hlavě rodí jeho nemilosrdný plán. Přikáže mu: Lelkování už bylo dosta, tak mi koukej svléknout kalhoty a pust se do kuřby, tak jak si zvykly. Zmrdeček, tak jak je zvyklý okamžitě uposlechne rozkaz svého pána a zbavuje jej oblečení aby se dostal k jeho chloubě, která na něj čeká uvnitř trenek jako dáreček.

Když se před zmrdečkem objeví povadlý ocas, ta jej již zkušeně vezme jednou rukou ze spodu za koule a druhou ruku si pomalu vsouvá lehce ztopořený úd do pusy a začíná zkušeně kouřit. Už ví jak to má pan rád. Ze začátku se s ním mazli, líže kulky, jazykem přejíždí přes celou jeho délku, a něžně ho u toho honí. Pán jen něžně přivírá oči a tlačí si rukama jeho hlavu na svůj ocas. Tempo se pomalu zrychluje, zmrdeček se moc snaží aby byl pán spokojen nicméně netuší co bude během pár okamžiku následovat. V ocasovi začíná pomalu škubat, pán si jej přitlačí a v tom začíná mohutně stříkat. Není to však obyčejná mrdka, je to sérum vzrušení, které v mžiku promění zmrdečka v kus černého hadříku, krásné tanga.

Chvíli visí na jeho ocasu, zmrdeček je v šoku a pán pomalu oddychuje. Jakmile se vzpamatuje, vezme kus toho hadříku, otře si s ním ocas a pohodí ho na gauč. Pomalu se obláká a jen prohodí: Stejně jsi nebyl k ničemu, i Lucka to několikrát říkala. Sama ti to ještě zopakuje.

Zmrdeček než se stačí vzpamatovat, tak skončí u Petera v kapsy od kalhot, tak blízko jeho ocasu…

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *