Vyděrač

V dnešní době moderních technologií a internetu není radno být neopatrný a dávat nějaké fotky na nějaký web s erotickou tématikou. A zvláště, když bydlíte na malém městě jako my s Janou.

Nejdříve než začnu vyprávět náš příběh nás představím. Jsme mladý pár. Já se jmenuji Michal a je mi 30 let, moje manželka se jmenuje Jana a má 27. Oba jsme středoškoláci a bydlíme i pracujeme ve Volarech. Volary jsou město nacházející se na jihu Čech, v jihozápadní části Jihočeského kraje 16 km jihozápadně od Prachatic.
Já, pracuji ve firmě Visy Electronic spol. s r.o. jako technik-kvalitář na výstupu výroby (naším nosným výrobním programem je výroba pevných vrstvových i drátových odporů, polohových snímačů, transformátorů a vícevrstvých keramických axiálních a radiálních kondenzátorů, které se kromě běžné spotřební elektroniky používají v automobilovém, železničním a kosmickém průmyslu, letectví a lékařství.)

Jana dělá úřednici-fakturantku u dřevozpracující firmy Sesazovna spol. s.r.o.
Bydlíme ve 2. patře panelového domu v bytě 2+1 a jsme tu spokojeni, protože zde máme známé, kamarády, a rodiče také poblíž. Já pocházím z Lenory a Jana z Želnavy.

Poznali jsme se díky facebooku. Přiznám se, že ona byla moje první a zatím jediná dívka a já také její první a jediný. Po průmyslovce absolvované v Českých Budějovicích jsem našel práci ve zmíněné firmě. nejdříve dva roky ve výrobě a pak na své současné pozici. V té době jsme se s Janou už znali a tak za mnou do Volar přišla, našla si tu zmíněnou práci a po nějakou dobu jsme bydleli v podnájmu. Před třemi lety, když jsme se vzali, jsme si vzali hypošku a koupili jsme si ten panelákový byt o němž jsem se zmínil a v němž bydlíme do teď.

Já mám jeden problém… Není zdravotní, ale je v mé hlavě… Už jako adoscelent jsem v sobě objevil dřímající kandaulismus. Tak zhruba od doby, co jsme spolu začali bydlet, a to podotýkám, že v sexu nám to klapalo a klape, jsem začal Janu naťukávat, zda ji nemrzí, že sexuálně zná jen mne, zda netouží vyzkoušet si i jiný penis, ale podával jsem jí to opatrně a Jana k tomu žádné sympatie neměla. Snil jsem o tom najít někoho třetího, ale neměl jsem odvahu se s tím manželce svěřit. Ona je dost tenká linie mezi klady a zápory, kdy se může stát, že se to zvrtne v můj neprospěch.

Jenže já při sexu s manželkou jsem si představoval, jak ji to dělá někdo jiný a téměř jsem jiné představy neměl. No, ale protože sex máme rádi oba a moje narážky a jisté přemlouvání k tomu Janě nasadily toho pověstného červíka, který jí v hlavince hlodal, až nakonec začala sama mluvit o tom, že když to já tedy tak moc chci, že by to jako zkusila. Jediný problém v našem případě byl, že Jana ze zdravotních důvodů nebere HA, protože od 21 let má nějaké problémy s hustotou krve a musí brát warfarin na ředění, ovšem HA účinnost warfarinu narušuje a tak ji má od lékaře zakázánu.

Já si začal psát asi před rokem s jedním klukem z Plzně. Měl 22, student, který by prý chtěl zkusit něčí manželku s manželovým požehnáním. Byl to ale takový vyjukaný zajda, co nejspíš byl ještě panic. Jana věděla, co si s ním píšu, však jsme to spolu konzultovali a ona se mě několikrát ptala, jestli to fakt chci, abych ho nepozval a pak si to nerozmyslel. Ten kluk byl takový hezounek a Janu moc lákal. Ještě než k něčemu mělo dojít, tak se kluk, jmenoval se Aleš, do mojí Jany zabouchl, tedy víceméně do jejích fotek. On věděl, že jsme manželé a i když mu sama Jana psala dvojsmyslné a lechtivé zprávy, nepochopil, co se mu snažíme naznačit. To nás s Janou štvalo. Přitom jsme mu napsali, že chceme jen nezávazný sex bez citů. Jenže Aleš to, pitomec, pochopil tak, že by s ní měl jako paralelní vztah.
Naší chybou bylo, že jsme jej chtěli navnadit. V roce 2018 se mí i Janini rodiče složili a zaplatili nám k ročnímu výročí svatby 11 denní pobyt na Kanárských ostrovech. Byla to paráda. No a tam jsme udělali takovou malou sérii fotek Jany. Něco jsem fotil já a něco náš tamní kamarád José, kterého jsme chtěli využít do naší první trojky, jenže se z něho vyklubal skrytý gay. Tak nic nebylo, ale on byl naším průvodcem a společníkem. Až na závěr našeho pobytu se mi svěřil, že jsem jej zajímal hlavně já.

Ta série fotek tak nějak vyplynula z nálady a byla velmi odvážná. Však jsme si ji nafotili na kartu, kterou jsme pak striktně oddělili od té s normálními fotkami, aby nebyl trapas. No a mi, pitomci, já i Jana, jsme některé ty fotky Alešovi posílali, aby se jako kluk navnadil. Jenže on je měl asi jen jako inspiraci na honění si péra a k větší zamilovanosti do mojí ženy. Přitom se Jana celou dobu té konverzace s ním snažila nebýt romantická, aby mu nezavdávala příčiny a naděje. Prostě jen sex a nic víc. Asi dvakrát jsme se s ním domlouvali na schůzce, vždycky z toho z nějakého důvodu sešlo.
Pak se ale jednou přece jenom poštěstilo a on skutečně přijel na motorce z té Plzně.

Tak jsme si s ním pokecali o životě. A on na Janu pěl ódy a skoro jí přede mnou vyznal lásku.
S Janou jsme měli připravený scénář, že ho trochu opijeme, takže on nebude moci řídit a my ho ubytujeme v obýváku na pohovce, aby u nás přespal. Při našich rozhovorech jsem mu naznačil, že jsem tolerantní a k manželce přející. Jana se oděla vyzývavěji a i tak nějak se před ním předváděla. Ono nás se ženou nejvíce vzrušovala představa, že se na to flirtování a její předvádění chytí a že se mu pak sama nabídne, když bude u nás spát. Takže přímo o trojku nám nešlo. Ale říci mu to na rovinu – na to jsme zase přece jen dost stydliví. Já prostě neměl ty koule říci mu naplno: „Aleši, vem si ji, šukej s ní, oba to chceme a já se budu jen dívat“
Nenapadlo nás, že když už k nám, páru, přijede na noc a Jana s ním bude flirtovat a chodit vyzývavě oblečená, že on se k ničemu nebude mít ani když něco vypije. Prostě jeho to ani nenapadlo. A to jsme byli připraveni, že pokud zareaguje, tak že za ním v noci Jana přijde do obýváku nahá. No bohužel… Toho to snad ani nenapadlo a tak v noci nic nebylo, protože Jana se obávala a v noci za ním přišla, mohl by ji odmítnout a ona by se cítila prý trapně jako nevěrná panička. Tak nebylo nic a on ráno po snídani odjel.
Jenže on začal Janě psát. Začal ji zvát na výlet, do Plzně, ale jen ji, prostě vůči mě se vymezil. Takhle to trvalo asi měsíc do doby, nežli mu Jana napsala, že jí nešlo o lásku a vztah, ale jen o sex a že miluje opravdu jenom mě. Alešek se nakrkl a přestal psát. Asi pochopil, že u Jany má smůlu.

Jenže ten pitomec Aleš byl asi na nás oba nasraný a tak si myslel, že se nám pomstí. Všechny ty fotky, které jsme mu poslali a na nichž byla Jana vyfocená na těch Kanárech i v dost hambatých až pornografických situacích vložil na web. kde jsou fotky 48 hodiny a pak jsou smazány. Hošan se asi bál, že bychom jej mohli zažalovat a měl by velký průser. Když se to smaže, zvláště když web je zahraniční, tak i když si to někdo stáhne, my na něj budeme krátcí. Navíc my ani o tom, že to na ten web vložil nevěděli. Naštěstí si toho nevšiml ani nikdo z našeho obojího příbuzenstva, přátel, známých či spolupracovníků v zaměstnání. Nikdo, až na jednoho… a bohužel toho největšího kreténa, totiž mého bratrance Romana. Strejda Karel je prima chlap i jeho  žena, teta Jolana je také normální hodná ženská. Ten Roman musí mít ty záporné vlastnosti po někom z matčiny rómské strany. Já s Romanem přijdu do styku tak jednou dvakrát do roka. On žije s rodiči v Kájově u Českého Krumlova.
Zkrátka k naší smůle ten hajzl objevil ty Janiny fotky a stáhl jde.  No a dva dny na to mi volal, což mne překvapilo, protože to jinak nedělá. On ví, že ho nemusím.

„Haló, Michal Kroupa“, představil jsem se jako vždy, když neznám totožnost volajícího.
„Čau Michale, tady Roman“, představil se.

„Copak potřebuješ? ty mi normálně nevoláš bratranče“, konstatoval jsem odměřeně.
Pár sekund bylo ticho a já slyšel jen jeho dech a pak spustil: „Víže sem na jednom webu s erotickou tématikou objevil fotky tvojí Jany? Hele, to se jako předvádí nebo co? Tos tam dal jako ty?“
„Co? Jaký fotky? Já nikam nic nedával a nikdy bych nedal a…a Jana taky né

???

„No to je fuk, tak někdo je tam dát musel… Jana je na nich náhodou kočka… Má pěkný kozy, prdel a i kundu… Ten čurák v ní je tvuuuj??? Moc jí tam sluší. Jestli nevíš vo co de, já ti je pošlu a za hoďku ti zavolám“, a zavěsil.

Přiznám se, že jsem z toho jeho oznámení byl docela per plex. Ta chvíli mi zapípal mobil, já otevřel MMSku a ztuhl jsem. To byly fotky Jany, které jsme poslali onehdá Alešovi.
„Ten kretén“, šlo na Alešovu hlavu.

Za necelou hodinu Roman vola znovu.
„Tak co? Už víš, vodkaď to je a kdo je tam dal?“
„Jo, tušim to, ale já to nebyl… To musel být jeden místní Španěl na Kanárech, jak jsme byli“,
okecával jsem to.
„Aha a von vás jako fotil jak prcáte…? Nebo snad jí prcal taky?“
„Ale hovno, to sem byl já, von nás jen fotil, von byl stejně gay“,
vyvětloval jsem.
„Jo buzna jó, to ti tak věřim… Ale hele, to mi je celkem fuk, já tě jen chci upozornit, že by se ani tobě ani Janě nelíbilo, kdybych to rozeslal po všech příbuznejch a známejch…“
„C…cóó…??“ zaúpěl jsem.
„No ale neboj, můžeme se teda dohodnout a nikdo se k tomu matroši nedostane. Na tom webu to už neni, ale mám to já…“,
řekl významně a já zaťal pěst volné ruky.
„Ty hajzle, ty mě jako chceš vydírat?“
„No co co, každá sranda něco stojí… Máte bejt vopatrnější!“,
řekl mi ironicky.
„Tak kolik chceš za to, že to přede mnou smažeš?“
šel jsem k věci.
Peníze? Hele to né, takovej zase já nejsem, sme přece příbuzný…“ ona na to posměšně.
„Tak co chceš? Vo co ti de?!“ nechápal jsem.
„Mě? No…, když zařídíš, aby se mnou tvoje Jana šukala, tak to před tebou smažu!“
Já zalapal po dechu.
„Ale mám podmínky… Mrdat s ní budu na boso a na vostro, takže bez gumy a se stříkáním do ní!“

„Cožééé??? Ty hajzle…!!“
„Hele, já tě přece do ničeho nenutim, ale pak si můžeš nadávat sám, až příbuzný uviděj ty fotky a budou Janu mít za nestydatou děvku, co se ukazuje… A ty? Ty budeš za blba“,
načež se tomu začal v telefonu smát.
„A eště mám podmínku, že u toho budeš a budeš se dívat! Dávám ti den na rozmyšlenou, proberte to s ženuškou a zejtra mi zavolej“, řekl nesmlouvavě a ukončil hovor, zatímco já byl vzteky bez sebe.
Musel jsem to rozdýchat a uklidnit se a tak jsem cestou zašel na jedno a dal si k tomu i velkého ruma. Po cestě z hospody domů jsem pak přemýšlel, jak to navléknout, ale na nic rozumného jsem nepřišel Když jsem došel domů, Jana už byla doma a zrovna něco dávala do pračky.

„Tak mi volal bratranec Roman… , víš ten vod Krumlova“, řekl jsem.

„A co chtěl?“ zeptala se Jana s takovým tím ledabylým zájmem.

„Co? To neuhádneš…“, řekl jsem a zasmál se. „Chce tebe, miláčku, bratránek chce tebe!“
Jana se zarazila. „Jak mě? Co je to za pitomost?“
A tak jsem jí řekl, jak mi volal, s čím na mne vyrukoval a že mi dokonce poslal ty fotky, které jsme poslali tomu Alešovi z Plzně, což znamená, že ten kretén je dal na nějaký web a že Roman na to nějak narazil, stáhl si to a teď nás vydírá.

„Vydírá? Jak vydírá a co chce?“  vyděsila se Jana.
„No ten hajzl mi řekl, že pokud se někde nesejdeme a ty si s nim nezašukáš bez kondomu a na vostro, to znamená se stříkáním semena do tebe, tak ty fotky rozešle po příbuzenstvu a všude možně…“, vysvětloval jsem manželce zdrceně.
Jana se na mne útrpně podívala a utěšitelským hlasem řekla:  „Míšo, to nějak přežiju… Stejně sme chtěli na šukání toho nekňubu Aleše… Sice nám ten pitomec zavařil, ale co… Aleš nebo Roman. A jestli chce, abys u toho byl, tak to ukojí tvoje kandaulistický choutky“. Měla pravdu. Být to někdo jiný, nebral bych to tak tragicky, ale Romana jsem předtím nesnášel a nyní přímo nenáviděl.

„Von chce, abych mi zejtra zavolal, jak jsme se rozhodli“, řekl jsem jí.

„Tak se tim netrap. Je to svině, si jeho bratranec, ale s tím nic nenaděláš. Prostě mu zejtra řekni, že to přijímáme, že si se mnou o tom mluvil a že mi nic jinýho než souhlasit stejně nezbývá“, vysvětlila mi a pohladila mne po tváři a dala pusu.

„No jo, ale ty hormonální antinu nebereš a von chce bez gumy a naplno do tebe… Co když tě oplodní?“ zaštkal jsem zoufale.
Pohlédla útrpně na mne a řekla: „No, tak to bude vis maior… Budeme doufat, že z toho nic nebude.“ Pak šla do svého plánovacího kalendáře a po chvíli řekla: „Ovulaci mám někdy teď tenhle víkend… V sobotu nebo v neděli“.
Jasně, jsem sice kanda, ale ve spojitosti zrovna s Romanem mi to nesedělo. S tím jsem ale nemohl nic dělat.

Druhý den jsem byl jako na trní a těšil se, až bude konec pracovní doby. Ten den mne to v práci absolutně nebavilo a hlavu jsem měl plnou divokých myšlenek.

Když jsem opustil v 15 hodin fabriku, hned za branou jsem vytáhl mobil a volal Romanovi.
„Čau, bratranče“, ozval se. „Tak co, jak ste se s Janou rozhodli?“

„Co nám zbejvá, souhlasila a já taky“, řekl jsem sklesle.
„No výborně… Takže v tuhle sobotu na mě kolem devátý ráno počkáte na silnici hned za Černou… Vy přijedete na mašině, co a já na svym skůtru. Vemte si s sebou deku, budeme šukat v přírodě… Znám tam nějaký místa, kde nás nikdo nebude rušit… Jen doufám, že mi neřekneš, že bude mít krámy, to byste mě nasrali…?“

„Né nemá“, uklidnil jsem ho, sviňáka.

„Tak fajn, sme domluvený… v devět na silnici za Černou… Už se těšim teď“ zachechtal se.

Domů jsem šel jako spráskaný pes. Když jsem dorazil domů, Jana doma ještě nebyla, byla na nákupu cestou z práce.

Přišla asi půl hodiny po mě.
Dali jsme si pusu a já jí hned zvěstoval, co a jak ohledně Romana. Když jsem jí řekl, že chce v sobotu, kousla se do spodního rtu a koukala na mě dost vyděšeně.

„Ale… ale v sobotu mám…“
„Já vim, lásko, máš nejspíš ovulaci, ale co můžu dělat, já si tu sobotu nevymyslel, to von si určil pravidla. Taky ho můžeme poslat do prdele, ale víš co by to bylo za poprask? To to raději riskneme. Hlavně mu o tý ovulaci neříkejme, to by byl ten hajzl eště víc na koni a měl by z nás, teda hlavně ze mě srandu.  Prostě se budeš chovat, jakoby vo nic nešlo, tu radost, že ti třeba může udělat mimo mu neuděláme. Nakonec von přece ani neví, že nebereš antinu, tak ho v tom necháme“, řekl jsem své a Jana se mnou souhlasila. 

Večer jsme se milovali, tak jako skoro každý den… Kondom nepoužíváme. Když je to tak do třech dní po menstruaci a a týden před menstruací souložíme na ostro a já do Jany stříkám, ale v ostatní dny poctivě vyndávám a pouštím jí to na břich nebo na zadek. I když jsem byl na Romana totálně nasraný za tu jeho podlost, podvědomě mne ta situace vzrušovala, jen jsem si to nechtěl připustit. Zajímavé je, že i Jana se docela rozjela a měla dva dost divoké orgasmy. Svými poševními svaly mi ho ždímala, že jsem se musel hodně ovládat, abych se do ní ten čtvrteční večer nevysemenil. Přitom by bylo lepší, kdybych si ji oplodnil já než-li když mi ji možná oplodní bratranec, aniž to bude vědět. Jenže jsem takový zodpovědný a poctivý trouba.

Přišel pátek a my normálně šly do práce, aniž bychom o sobotním výletu mluvili. Do Černé jsme to od nás z Volar měli nějakých 29 kilometrů. Roman to tam měl nějakých 17. Na naší mašině Suzuki Bandit GSF 650S, kterou jsem před třemi roky koupil v bazaru jsme tam měli být i při normální jízdě za půl hoďky.
V práci jsem se na to snažil nemyslet. Co mne štvalo byl postoj mé ženy. Ona to prostě brala jako že když nám nevyšel ten Aleš z Plzně, tak místo něho bude Roman. Ona jej neznala, protože ten zmrd se uměl přetvařovat, ve společnosti byl hrozně milý a svou vlastní přirozenou povahu uměl skrývat, takže on byl v příbuzenstvu, třeba i u mých rodičů nebo u babičky velice oblíben. Navíc on je takový hezounek o něco vyšší než já. Já měřím 178 a on 185 cm, po svém otci. Je mi jasné, že holkám se líbí a že o ně nemá nouzi. Vzpomínám si, jak mi jednou s takovou škodolibostí vyprávěl, jak jednomu svému kamarádovi ošukal holku na diskošce. kamarád byl opilý, ta jeho tehdy 16 letá holka s Romanovým přičiněním také, jak ji vyvedl ven na vzduch, vzal do parku a tam ji pohnul přes lavičku a pěkně ji omrdal a vystříkal. Pak ji prý odvedl domů, kde ji posadil na schod u dveří jejich baráku, zazvonil a zdrhnul. Ta holka prý měla druhý den okno a že ji ojel Roman ani nepomyslela. Přitom ona díky Romanovi otěhotněla a s tím jeho kamarádem si mysleli, že se to muselo stát, když asi ten kamarád nestačil včas vytáhnout. Roman mi řekl, že se mu ta holka vždycky líbila a toužil po ní. No, jak říkám…hajzl. A ještě se tím chlubil, jaký že je borec.

Noc z pátku na sobotu jsme spolu nesouložili. Oba jsme byli s Janou v takovém nějakém napětí, ale já rozhodně víc, protože ona usnula dost rychle, ovšem já dlouho přemýšlel.

Přišla sobota. Vzbudili jsme se někdy po sedmé. Dali jsme se dohromady, odbyli si takové to ranní hygienické kolečko a Jana udělala snídani. Já byl asi zaražený, jako bych měl jít za hodinu na popravu. Jana si toho všimla a řekla mi chlácholivě: „Míšóó… Neboooj, já to přežiju a ty si to nakonec taky užijeeš… Třeba se nám to bude oběma líbit a budeme si to s ním chtít někdy zopakovat… Von Roman je hezkej kluk… a o nic přece nejde, vždyť sme to oba chtěli…“
„No, když já mám pocit, že tě vezu za ním, aby tě oplodnil…“,
řekl jsem Janě.

Usmála se a řekla dráždivě: „No a není to tak…?“
Zakroutil jsem hlavou, pak jsem se oblékl a šel jsem do pronajaté garáže pro motorku. Je to od baráku deset minut pěšky. Motorka měla plnou nádrž, tak jsem ji nakopl, nechal asi 5 minut běžet a pak jsem vzal svou i Janinu přílbu a dojel před barák. Byl ještě čas, tak jsem šel domů.

V břiše jsem ale měl takový ten svíravý pocit jako před zkouškou, jako bych dělal maturitní písemky. Zvláštní, člověk po něčem touží a když to má, tak se bojí…

Jana se ale chovala, jako bychom se jeli na Lipno koupat. Vzala starou deku, dvě dvoulitrové lahve s pitím, něco na zub, abychom tam nehladověli (měla zabalené 4 rozkrojené housky namazané máslem a v nich turistický salám, neopomněla opalovacíolej, papírové kapesníčky a také toaletní papír. Brýle proti slunci na nos a mohlo se vyrazit.

Když se objevil Roman na svém skůtru, měl jsem blbý pocit. Zastavil u nás.
„Čau… Pojeďte za mnou, znám takový klidný místo asi dva kiláky vocaď“, načež otočil svou Kentoyu a vyjel. Já nastartoval mašinu a vyjel za ním. Skutečně asi po dvou kilometrech odbočil vlevo na takovou pološtěrkovou cestu a po dalším kilometru odbočil vpravo na lesní cestu. Po té jsme ujeli asi 300 m a on zastavil a my u něho. Chcípl skůtr, slezl, postavil jej na stojánek a sundal přílbu. My s Janou učinili totéž.
„Je vidět, že ste rozumný, vy dva“, pronesl ironicky a zadíval se na Janu.
„S tebou Jano sem to chtěl dělat už vod tý doby, co ste měli svatbu… Si kočka a hrozně ses mi už tenkrát líbila… No jo, kdo si počká, ten se dočká“, pronesl.
Víže si vyděrač? Co kdybysme tě práskli na policii?“, řekla mu Jana.
„Ale nepráskli ste a vy víte proč… Vo tý vostudě by se vám asi ani nesnilo“ usmál se.
„Si teda pěknej hajzl!“, zavrčel jsem na něj. Zasmál se a řek jen: „Sem, já vim… Ale nám hajzlům přeje štěstí“ a zase se tak protivně zachechtal.
„Poďte za mnou a vemte si blembáky, aby vám je někdo nešlohnul… Neni to vocuď daleko, asi jen dvě stě metrů“, zavelel. Já vzal tašku s pitím a dekou a sváčou.
Šli jsme asi tři metry za ním a mlčeli jsme. Šli jsme po lesní cestě, která byla ve svahu uvnitř smíšeného lesa. Najednou zastavila řekl:  „Tady musíme nahoru, už je to kousek“ Pochybuji, že toto místo vyhledával až je našel. Musel je už znát a určitě sem nešel ten křivák šukat prvně, napadlo mě.

Drápali jsme se nějakých 30 m do svahu, až jsme došli na takovou mýtinu, která byla prudce do svahu, ale dole u stromů byl takový zatravněný plácek krytý zeleným šerem lesa a shlukem malých smrčků.
„Tak tady je to místo… Tady nás v naší bohulibý činnosti nikdo rušit nebude„, řekl rádoby žertem.
Bylo tu lesní ticho jen tu a tam narušené zaštěbetáním nějakého ptáka, tlukotem datla a bzukotem všelijaké té lesní létající havěti.
S Janou jsme rozprostřeli deku do trávy, kam Roman ukázal.
„Tak se vysvlíkneme, né…“ řekl a sundal si maskáčovou blůzu US Army, pak triko a začal zouvat sportovní boty. Jana sundala šedou mikinu a růžové tričko. I já se začal vysvlékat, ale jen jsem sundal koženou motocyklovou bundu, Roman hned: „Hele, ty nemusíš… Nebude žádná trojka, já s ní budu mrdat sám a ty se budeš jen dívat a popřípadě hlídat, kdyby přece jen náhodou někdo šel!“ zarazil mne. Jana se na mne podívala, co já na to, ale já nemohl dělat nic. „Jen já a Jana“, řekl Roman a plácl ji po zadku. „Že jo kočko… ? Užijeme si to jen my dva!“
Byl jsem v takovém šoku, že jsem nebyl schopen slov.

„Tak dělej, Jano, na co čekáš? Já už sem do půl těla, tak teďka ty… Sundej tu podprdu“, povzbuzoval ji a sám si už sundával rifle.
Jan si tedy vzadu rozepla podprsenku, sundala ji a hodila na hromádku svého oblečení.
„No týý brďo, to sou kozy…“ a jen to dořekl udělal krok blíž k ní, takže se jeho boule v rozkroku boxerek dotýkala jejího stehna. Jana si tedy sundala i svoje rifle: „Hrozně jsi mě vzrušila… tvoje tělo je dokonalý…”, řekl obdivně a já si připadal jako vzduch, protože jakoby ho má přítomnost nezajímala.

Musím přiznat, že ač mi je protivný a nesnáším ho, je Roman fakt hezký kluk na kterého musí holky letět jako vosy na med. Kdo ho nezná povahově, musí si ho zamilovat. Je sice polocikán, ale vypadá jako Jižan, jako nějaký Řek, Ital nebo Španěl. Není sice nabušený svalovec, je vyšší, než já, štíhlý, není vůbec chlupatý vižle také není. Prostě mladý kluk. Hnědé jiskrné oči a černé vlasy. Všiml  jsem si, bohužel, že i Jana na něj zírala jako na obrázek. Očividně se jí ten hajzl líbil a jak ho žere. To už za těch pár let na janě poznám, když se jí chlap líbí.

Pak sundali poslední díly svého spodního prádla zároveň… Jana kalhotky tělové barvy a Roman boxerky.

Romanovi jako napružený se vymrštil vzhůru jeho penis a já polkl na prázdno.   Měl ho podle mě tak přes dvacet cm dlouhý, myslím, že tak dvaadvacet cenťáků. Chlupy na ohambí měl pryč, byl tam do hladka vyholený. A tloušťka penisu? Asi jako kabanos. Kam jsem se mohl se svými 17/4,5 na něho hrabat. I Jana ztuhla a na jeho tuhé mužství fascinovaně a nepokrytě čuměla jako na svatý grál.

Roman zase okukoval mojí Janu. “ Ta tvoje kurvička má úžasnou kundu a já si ji chci užít“, řek sprostě s úsměvem ke mě.
Tehdy jsem se vzpamatoval a řekl rezignovaně: „Vy dva si dělejte co chcete, ale líbat na pusu ne, to je věc dvou milujících se lidí a tebe Jana nemiluje!“
„No dobrá… dobrá, jak je libo, tak tuhle fázi přeskočíme“,
řekl pobaveně Roman. Pak to nabralo najednou rychlý spád. Roman se postavil za Janu a chopil se odzadu jejích prsou a líbal ji, ale jen tak za ouškem, na krku a na rameni. Moje žena očividně tála. On pořád opakoval, jaká je pěkná samice a že je škoda, že ještě taková samice nemá mláďátko a že když se prý já k tomu doposud neměl, tak to zkusí on. Chrochtal blahem nad jejími prsy, která jí mačkal, hnětl a žmoulal jejich bradavky: „Ty vole, to sou kozále, to je matroš… Už se těšim, až v tobě budu… Lehni si na deku na záda!“a já zíral, jak bez zaváhání ho moje Jana poslechla. Bratranec byl evidentně nadržený. Nejdříve jí ty bradavky cucal, pak břicho a jel pomalu dolů. Jana mu sama rozevřela stehna a Roman jí mezi ně strčil stehna a začal jí lízat kundu.

Nelízal ji ani dvě minuty, jen si ji tak připravil, aby byla vlhká a pak zvedl hlavu, podíval se na Janu a řekl: „Seš ready?… Protože já už musim do tebe“ a ani nečekal na Janin souhlas, přesunul se nad ní na misionáře, ona více rozevřela a skrčila nohy, on toho svého dlouhého čuráka přiložil na její kundu, přirazil a byl tam. “Božeééé…ááááh!!!  Tak hlubokoóó … nebyyyl!!!” vykřikla, když jeho péro bylo asi ze dvou třetin v ní. On se však nezastavil a pokračoval a ten zbytek do ní nacpal prudkým přírazem. „Jhééáááááh!!!“
Roman však na nic nečekal a začal do ní přirážet jako divý v rychlém tempu. Bušil do ní jak o život a dokonce se mi zdálo, že si to dost moje Jana i užívá.

“Seš úžasná kurvička… miluju jak jste těsný… bože to se nedá vydržet…”, hýkal blaženě. Jana hlasitě Hekala jemu po každém přírazu evidentně na pokraji svého vrcholu. „A jedeme nabušit mimčo, což?!“ Já ti tu kundu naplnim po vokraj, to budeš čumět!“ vyštěkával na Janu a ona: „Tak jóó!!! Klidněéé!!!“
To už trn zmetek šel skutečně do finále. Já nad nimi stál a zíral, jak mi do manželky buší až to pleskalo a bušil do ní vší silou. Rudej byl od toho jak rak a na čele pot. Janě létaly prsa,  Janina hlava s sebou v tranzu házela ze strany na stranu až její dlouhé tmavší blonďaté vlasy lítaly, její tělo se chvělo a její paže vibrovaly a prsty rvaly trsy trávy. Janin nahý klín dokonce v závěru proti Romanovi hekticky přirážel. A on do Jany najednou prudce zajel, vyhekl a zhroutil se na ni se slovy: „Théééď!!! Tak už tě plniiim, cejtíš tooo??!!! Cejtíš jak sem hlubokoo?? Bože ty seš jako ždímačka“ a Jana ani nedokázala odpovídat, jen ho držela za půlky a křečovitě ho tlačila do sebe.

Tak tohle první číslo byl fofr, snad dvě minuty ji lízal a dvě minuty ji mrdal a už do ní stříkal. Akorát Jana se ještě neudělala. Takže když z ní Roman vytáhnul povadající ocas, Jana chtěla, abych se také vysvlékl a šel ji udělat pusou. No, manželčina výzva se neodmítá a když i Roman řekl spokojeně: „No tak teda jó, Michale, tak se vysvleč a vyhov ženušce, když tě žádá!“
Rychle jsem se vysvlékl z trika, riflí i trenek a už jsem po kolenou lezl Janě mezi stehna. Uviděl jsem tam tu Romanovu nadílku jak z ní teče.

Ani nevím proč, ale začal mě ten pohled na cizí semeno vzrušovat, zvláště ve spojitosti s Janinou nechráněností a ovulací.

Začal jsem jí lízat jako kocour misku smetany a netrvalo dlouho a už mi rvala vlasy, sténala, ale tak nějak divně, jakoby měla v ústech roubík, jak to na ni šlo a také jak by ne,  když jí orgáč odezněl a Jana povolila sevření mé hlavy, tak jsem uviděl že si Roman od mé ženy už si nechal kouřit péro. Však se mu už zase začínalo topořit.

Uvědomil jsem si, že jak Jana při mě nemá problém moje péro do pusy dostat celé až po kule, tak u něho to nedávala. Hladil ji po vlasech a říkal jí: „Teda Jano, to kouření ti de taky parádně, ale do pusy né, nechci plejtvat spermijema. Teďka tě chci zezadu!“
Jana se nenechala dvakrát pobízet a už byla v kleku na všech čtyřech a já se jí přesunul k hlavě. Vzala mi ho do pusy a v tom ho Roman do ní zezadu zase nacpal.
Však Jana s mým penisem v puse ze sebe vydala takové: „Hmmmm!!!“
Byli jsme jako šukaví vláček. Tempo bylo ale na Romanovi, který do ní začal přirážet. Zajížděl a vyjížděl celou svou délkou. Nebyl tak rychlý jako při prvním čísle, ale za to jeho přírazy byly co nejdůraznější. Vždy si ji nabodával až po kořen a vychutnával si její těsnost. Jana se také díky tomu kývala sem tam v podélné délce a tak mi ho ani nemusela sama honit pusou, to obstarávaly Romanovy přírazy.
„Máš nádherně kulaťoučkou prdel, Jani“, pronášel bratranec. „Tvoje prdel je dělaná akorát na šukání, ale noboooj, všechno semeno pude do tebe! Tvoje hunda mi ho teda parádně svírá… Za to ti za vodměnu zase něco dám… Naplnim ti dělohu svou mrdkou…, miliónama Románkůůů! Udělám ti hezký nemanželský mimčooo a ty, bratránku čum, jak jí zase naložiim… To se ti bude líbiit!“  a líbilo, protože díky Janinu kouření to na mě už šlo. Neptal jsem se ženušky a nedal nic najevo, abych jí mohl dát napapat a jak to na mě přišlo, tak jsem jí přidržel hlavu, aby nemohla ucuknout a celou svou dávku jsem jí vystříkal do pusy. No něco spolykala a něco jí vyteklo koutky ven.
„Hmmm, pěkně si jí tu papulu vyškrobil… Teďka je zase řada na mě“, pronesl a zrychlil… Jana nemluvila jen sténala. Jeho přirážení jí muselo hodně vzrušovat, protože  ji to nabudilo k dalšímu orgasmu. Evidentně ji bylo jedno, kde se nachází, protože její výkřiky museli být slyšet dost daleko a při nich se udělala. Myslím že to bylo dvakrát těsně za sebou, protože ještě zrychlil a ona se udělala podruhé s ním zároveň, když ji opět vycákal.
„Tááák a máš to tam podruhý!“ .konstatoval nahlas a plácl ji po zadku „Zůstaň eště chvíli tou prdelí nahoru ať ti z kundy nic neuteče! To by bylo, aby se něco nechytlo…
Po druhém čísle jsme byli všichni potem splavení jako dobytek ve chlívě. Také jsme měli hlad a žízeň. Proto Jana sáhla do tašky a každý jsme dostali své dvě housky… i s Romanem ta potvora počítala.
Pojedli jsme, popili a pak se Roman nabídl, že Janu namaže opalovacím olejem. Prý že tedy jo. No, spíš než namazání kvůli sluníčku to byla taková tantrická masáž, protože on se jí věnoval snad půl hoďky. Dával si záležet na stehnech, na zadku, mezi stehny, na prsou a nakonec ji ještě vylízal, takže Jana nebyla schopná slova a vychutnávala přírazy jeho prstu do kundy a kmitání jazyku na poštěváčku a zase se krásně udělala. No a najednou koukám a Romanovi už zase stál.
Jak k němu Jana ležela bokem na dece obrácená ke mě, tak jí Roman zvedl nohu, nasadil žaluda na její kundičku a pomalým přírazem do ní zajel až do půlky svého péra. najdnou byl na ní odzadu natlačený a něžně jako milenec jí hladil břicho a prsa a šeptal jí, jak je úžasná, jk je skvělá a jak jí krásně poroste bříško až ji oplodní a že máme přijet častěji kdykoliv, že si to s ní moc rád zopákne. „Těšíš se, Jani, až ti začne růst bříško?“ a Jana jen kývala a vyhýkávala: „Jho…jho…“
Ale po chvíli řekla: „Chci si ti na něj sednout“
Roman ho z ní vytáhl a lehl na znak. Jana se nad ním rozlekla, vzala si jeho stojící ocas do ruky a začala si jím šmrdlat mezi pysky a on jí přitom hňácal prsa. Pak si jej nasměrovala do kundy a pomalu dosedla, přičemž se jí z úst vydral takový blažený vzdech. Já se nad nimi rozkročil se svým ocasem u Janiny pusy a tak ona začala na něm pomalu nadsedat a dosedat a mě ho začala honit a nakonec kouřit. Jak na něm po chvíli rajtovala jako na nezkrotném mustangovi, já se podíval mezi jeho roztažené nohy a civěl jsem na jeho koule. Nevím proč, musel jsem si na ten jeho pytel sáhnout. Cukl s sebou, ale nic neříkal. Koule má větší než-li já.. Mě nedokouřila a jeho na koníka nedodělala. Změnili polohu a zase do dělali klasicky, na misionáře. A tehdy Roman ke mě: „Chyť mi zase ty koule, to bylo příjemný“. Tak jsem si za ním klekl a odzadu mu vzal pytel do ruky, hladil mu je a cítil, jak se mu chvěje celé tělo. Přitom se nedal rušit a do Jany přirážel. Takhle to trvalo asi deset minut. jana hlasitě hekala, vyrážela ze sebe slova jimiž jej povzbuzovala jako: „Jho.. .jho… víííc… eštěééé… víííc… Nešetři měééé!!!“ Břicha jim o sebe pleskala, pohlaví mlaskala až čvachtala a Roman:  „To je supeer! Ty seš teda nabíječka…Už se mi to zas blížíí!!
Si úžasná. Vydrž chvilku a už budu!”

Stále do ní zajížděl ve stejném rytmu a ke mě: „Drž mi koule, už buduu!“
A k Janě: „Teď ti to tam všechno vyškrobim a třeba ti udělám mimčo…! Chcečš vode mě mimčo?! Řekni…!“
„Jhóóó, chcitóóó!!! Vystříkej se mi do píči!!!“,
řvala na něj
Zarazil jí ho do kundy tak tvrdě, že jenom vyhekla. A zas a zas. Začla hodně řvát a po chvilce jí projelo obrovské napětí a křeč, a on bum už cákal. Koule se mu cukaly v mé ruce jak divé a tak v Janě byla další várka.  Už toho moc ven neteklo. Buď toho měl méně nebo to do sebe nasála její ovulující děloha.
“Dík. když to bude kluk, tak  ho pojmenuj po mě”, zašeptal Roman do Janina ucha, ale já to slyšel.

Pak se chvíli kecalo a Jana si na střídačku hrála s našimi penisy, chvilku nám je honila i kouřila. Pak řekla, že než pojedeme domů, tak protože počasí je špicové a ona je zpocená, že by se chtěla okoupat někde v Lipenské přehradě. Roman že prý zná jedno místo, kde nikdo není, že je to soukromý pozemek táty jeho kamaráda.
Tak jo. Vstali jsme, zase se oblékli, vyklepali a složili deku a vydali jsme se stejnou cestou k našim motorkám.
Ujeli jsme kousek za Černou, sjeli ze silnice na polňačku a najednou jsme byli z vody, obklopeni křovisky. Odnikud tam nebylo vidět, jen od vody. Tak jsme zase rozprostřeli deku, vysvlékli se zase všichni do naha a hurá do vod přehrady. Tam jsme si zaplavali, pocachtali se, prostě paráda a když jsme vylezli, Jana oznámila, že budeme muset taky vyrazit k domovu. Roman ji vzal za ruku, že ji jednou vystříkat,  takže si Jana lehla zase na záda na deku, chvíli ale trvalo, než-li byl po té studené koupeli Roman zase ready, ale povedlo se a mne napadlo, zkusit něco, co by se mu mohlo líbit a jí i mě také. Lehl jsem na deku na záda, Jana nade mě do polohy 69. Roman chvíli nechápal, ale ona si ho za sebe nasměrovala a roztáhla si půlky. On to konečně pochopil a zasunul ho do ní v kleče zezadu a já to krásné viděl, jak jeho žalud mizí v Janině kundě a pak celé to jeho dlouhé péro. No, já ji lízal poštěváčka a on mrdal. Nevím jak dlouho to trvalo, ale dostal jsem křeč do jazyku, takže asi dlouho. Roman se mě pak zeptal, jestli tam dole pod ním zůstanu do konce nebo chci ven. Jaká ohleduplnost najednou? Ale já ven rozhodně nechtěl. Jana mě totiž kouřila a já měl její kundu ve své moci s jazykem a ten oční stimul tak bomba.

„Jak chceš, kámo, aspoň se můžeš kouknout na poslední plnění“, řekl mi. A to přišlo během půlminutky. Přestal jsem lízat a koukal jsem se. Tentokrát do ní nezajel po kořen. Ale jen tak na půlku, krásně mu cukal a já z toho pohledu podruhé naplnil pusu svojí ženě, Tentokrát to musela chtít, protože ho mohla vytáhnout a dohonit. Když mu péro docukalo, tak ho do ní zarazil jako špunt a já vylezl ven. Až pak ji odšpuntoval a už se z ní linul čůrek.

No, když jsme se vydýchali, tak jsme se už rozhodli opravdu jet domů. Nejdřív jsem chtěl ale po bratranci, ať přede mnou vymaže ty fotky. Nerad sice, ale vzal svůj mobil a skutečně to přede mnou vymazal. Sice jsem si nebyl jistý, zda to nemá doma ještě někde uložené, ale on se dušoval, že ne. Oblékli jsme se, rozloučili já strohým „“Tak čau“ a Jana ještě polibkem, nastartoval jsem a vyjeli jsme jako první po té polňačce na silnici a pak už po ní směr Volary. Po cestě se ke mě Jana nádherně tulila a doma jsem si ji hned po návratu užil v plné parádě, nejprve zase lízání a s pomocí vibrátoru se udělala skoro hned a pak mi k mému údivu nasadila kondom a šup do ní. Prý bych to nevydržel a určitě se do ní vystříkal, řekla mi. To se mě celkem dotklo.

Co jsme tehdy nevěděli, že Roman, který vyjel asi minutu za námi, projel Černou a ještě se vrátil na to místo v lese, kde jsme šukali, tedy on s Janou. Tam odvázal fotopast Bunaty Mini Full HD se 16GB microSD kartou a na jeho rtech se objevil satyrský úsměv. teprve pak se vydal domů k Českému Krumlovu.

Na další den se mi na emailu zjevila zpráva:
„Fotky jsou smazány, neboj, držim slovo. Ale tohle se vám bude určitě líbit. Otevři přílohu“.

Když jsem ji otevřel, strnul jsem. Bylo tam video, všechny tři čísla z toho místa v lese a to ve vysoké kvalitě a se zvukem.

„Víte co to znamená? Budu ti Janu šukat, kdy budu chtít, dokud neotěhotní…“ a pak jeho smích.

Když jsem to celý nasraný sdělil Janě, čekal bych, že mne podpoří v tom odsouzení Romana, ale ona na to tak nějak s klidem, že se nedá nic dělat, musí mu prostě vyhovět, jinak by z toho byla strašná ostuda hlavně pro mě, teprve pak až pro ni.
Když jsem jí vyčetl, že jsem moc dobře viděl, že se jí ten hajzl líbí, hlavně ten jeho ocas, tak mi skoro ironicky řekla, že ona nemůže za to, že já ho nemám také takového a že prý na Romana jen žárlím.

Argumentoval jsem tím, že ona je přece má žena a né Romanova, načež Jana kontrovala, že přeci jsme stejně chtěli třetího do trojky, tak o co jde? A za to, že já Romana nemám rád mi ona nemůže. No, nasral jsem se a ona se také napučila.

Nešukali jsme a zakopali se na svých pozicích. Já si připadal jako idiot, paroháč a bezmocný blbec. Dokonce jsem uvažoval, že zajedu za Romanovým otcem a všechno mu vylíčím, jakého má syna hajzla a že v rodině se tohle nedělá, kdežto Jana mi stále tvrdila, že jsem pitomec, že dělám z komára velblouda, že lepší s Romanem než s někým cizím, že to zůstane alespoň v rodině. No, bavili jsme se tedy normálně o takových těch běžných provozních a domácích věcech a mluvili o dovolené, kterou jsme si plánovali už dříve . no, ale člověk míní a osud mění. K dalšímu šukání Jany s Romanem už naštěstí nedošlo, ale nebylo to proto, že by bratránek zpytoval svědomí, ale proto, že mi dva týdny po té lipenské akci s Romanem Jana ukázala gravitest. byly na něm dvě čárky a já myslel, že to se mnou sekne, zvláště když řekla:

„Na potrat ale nejdu!“

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Pokracovanie

  Dúfam že bude pokračovanie, Roman si pozve aj kamošov a ďalším vydiranim ju donútia aj k perverznostiam…..

 2. Super povídka, se divím, že nemá více komentářů. Jasně je to podobné téma stále dokola, ale stále velmi vzrušující. Fanyn prostě umí psát. Mně osobně sice trochu vadí to vypisování detailů, jako značky motorek, foťáků, či náplně práce, přijde mi to jako trošku tlačení na pilu, aby to bylo co nejrealističtější, ale jinak pro mě to nemá chybu. Má to náboj, pointu a také to, co my cuckoldi máme nejvíce rádi.
  Jen bych se také přimlouval za nějaké to pokračování. Bylo by škoda, kdyby tak pěkný příběh skončil, když už byl nastartován tak správným směrem.

 3. Pořád dokola stejné slátaniny o otěhotnění.Úroveň žáčka devátého ročníku ZDŠ a psychicky nemocného blba.Pořád se opakující sekvence a věty z různých povídek tohoto psychopata už deset let…Naprcat a mít radost…Prostě tvé povídky přeskládávaš a meleš je furt dokola.

  • tramp : vidíš a já ty povídky roky čtu a dělají mi radost. Zatím co ty píšeš kokotiny do komentářů a jenom zasíráš internet 🙂 Takže jsi úplně zbytečný a příště si ty svoje výblitky můžeš zamumlat pod nos, ušetříš klávesnici.

  • Trampe a kdy teda bude nejake dilo od tebe? Jasne Fanyn me taky trosku sere s tim ze kazdou povidku ma zakoncenou zasetim semena, ale nedovolil bych si mu do toho kecat pokud nevyplodim povidku lepsi… Vis on to tam totiz ma jako trest pro nevernici nebo rovnou pro oba kdyz ji do toho nekdo zmanipuluje – to respektuju…

 4. Trampe, jestliže hned nadáváš, samo o sobě to svědčí o tvé inteligenci.
  To samé jak hodnotíš ty moje povídky na co máš samozřejmě právo, bych mohl říci o cuckoldovských povídkách o ubožácích, co si od své milované nechávají kakat na hlavu. jenže já tyto povídky nečtu, když mne nebaví, takže je ani nekomentuji, ale ty, jak vidno, ty moje asi čteš, když dobře víš co v nich je. Rád bych si přečetl něco od tebe. Někdo rád šukání do prdele, někdo kouření ocasů partě chlapů, já zase beru jako ten vrchol ponížení těhotenství.
  Ale jo, já ti tvůj názor neberu. Rád bych viděl nějakou povídku od tebe. Ale ty jsi jen ubohý konzument a honibrk, co?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *