Vysněná Paříž

Jmenuji se Petra a je mi 26 let. S přítelem Lukášem 28 let  jsem už skoro pět let a protože už je náš vztah skutečně vážný, tak mě nedávno pozval Lukáš do Paříže, kde mě požádal o ruku. Možná si myslíte, že tento příběh bude o tom jak mě o ni žádal a jak jsme si pak v Paříži užívali každý den sexu. Ovšem tento příběh bude o naší poslední noci, při které jsme navštívili jednu místní diskotéku.

 

Po týdnu v Paříži a vydařeném zasnoubení přímo na vrcholku Eiffelovy věže, kde dokonce na přípitek zaplatil příšerně drahý šampus jsme se rozhodli ještě pro oslavu v nějakém baru nebo diskotéce. Večerní život v Paříži je skutečně rušný a na nějakou zábavu jsme naráželi na každém rohu. Takže jsme nakonec seděli u krásného baru popíjeli každý svůj drink. Lukáš whisky a já víno. Kousek od nás byl parket plný tančících lidí. Dokonce jsem si všimla, že nás dva černoši dlouze pozorují. Trochu jsem se bála, ale Paříž byla černochů plná a spíše to byl jen můj předsudek proti nim. Když se k nám začali oba přibližovat můj strach byl stále větší.

 

Já i Lukáš umíme perfektně anglicky, takže pro snadnější vyprávění budu rovnou tlumočit vše do našeho jazyka. Jeden se jmenoval Agu a druhý Babar jak mi vysvětlili jedno znamenalo lev a druhý tygr. Byly to bratři a proto takový výběr jmen. Můj strach s postupným popíjením a povídáním opadal. Byly moc příjemní a usměvavý i Lukáš z nich byl nadšený a zábava s nima byla neskutečná. Čas letěl a oba bratři uměli pít, takže s mým již snoubencem pili stejnou whisky. Jak se dozvěděli o našem zasnoubení, tak samozřejmě museli vše zapít o to víc. Já si popíjela své víno, ale i to mi dost stoupalo do hlavy. A protože čas neúprosně běžel, tak došlo až na zavírací dobu. Agu a Babar nám nabídli doprovod na hotel. To jsme rádi přijali, protože jsme byly dost opilí a byla možnost, že by jsme hotel ani nenašli.

 

Jak jsme, tak šli prázdnými uličkami, tak Agu vytáhl z bundy ubalený brko.  Zapálil a potáhl si a předal ho Babarovi. S Lukášem oba občas, taky na zábavě hulíme, takže jsem ani nebyla překvapená, když si Lukáš převzal štafetu a potáhl. Nakonec se dostalo i na mě. Jejich matroš byl neuvěřitelně jemný, ale zároveň dost silný. Však, taky Lukáš ještě dvakrát potáhl a už ho museli bráchové podpírat. I mě se hlava motala, ale nohy mě ještě poslouchali. Dorazili jsme až k hotelu a kluci se nabídli, že mi Lukáše pomůžou uložit. Byl už úplně mimo a jen mžoural očima. Byla jsem ráda, že to tak dopadlo a souhlasila. Náš hotel byla spíše turistická ubytovna. I když se honosil třemi hvězdami, tak to bylo jak u nás jedna. Noční recepční žádný, takže jsme nerušeně došli všichni čtyři až na pokoj. Kluci uložili Lukáše do křesla a než jsem stihla rozestlat už jsem cítila jak mě někdo zezadu hladí pozadí. Nevěnovala jsem tomu moc pozornost a dál si dělala své, ale ruka byla stále více mrštná a nakonec zajela mezi strhna až k mému rozkroku. To už bylo moc i na mě. Chtěla jsem se otočit a vlepit mu jednu ovšem mé nohy se při otočce zamotaly a já padla na postel.

 

To bylo jak znamení pokračuj líbí se mi to. Byl to Abu, který na mě hned nalehl a začal mě líbat. Ruku opět strčil do rozkroku, ale teď rovnou pod kalhoty a kalhotky. Prsty dosáhli na můj klitoris a já mu poprvé zasténala do pusy, která mě neustále líbala. Musíš to zastavit. Křičela na mě mysl, ale ty dotyky a to líbání s kombinací alkoholu a trávy byla prostě silnější. Jen jsem ležela a pomalu se tomu oddávala. Babara jsem viděla stát u Lukáše a do pusy mu zrovna vyprázdnil placatku nějakého alkoholu co měl v kapse. To Lukáše během mžiku uzemnilo, takže jen seděl a koukal co se děje v místnosti. Babar spokojen svým snažením přišel k posteli a začal své ruce strkat pod mé tričko. Oba si moc pochvalovali jak jsem hezká bíla kurvička. Jak moc jsem z nich mokrá. Nelhali i já cítila nával vzrušení. Neměla bych ho cítit, ale prostě nešlo poručit tělu.

 

I přesto jsem se bránila svléknutí zuby nehty. Babar vytáhl placatku tentokrát od bráchy s kapsy a už mi do krku tekla nějaká pálenka. Tak jako na Lukáše zabral alkohol i na mě. Pár minut a byla jsem natolik omámená, že jsem jim snad sama pomáhala z kalhot i trička. Rovnou sundali i nepotřebné spodní prádlo a položili mě na postel. Dali si mě hezky doprostřed a každý zalehl z jedné strany a začali mě dál osahávat, dráždit a líbat. Ani jsem nestíhala vnímat, který do mě první strčil prsty. Vše bylo rychlé a v mlze. Ani to jak se oba bratři svlékly jsem si nepamatovala. Jen jejich péra mi utkvěla v hlavě. Velké a černé péra, která jsem do teď viděla jen v pornu. Při pohledu na Lukáše jsem poznala jeho snahu s tím něco udělat, ale ani jeho tělo nefungovalo jak mělo, takže jen s vytřeštěnýma očima sledoval jak se Abu přesunul mezi stehna. Chvíli přejížděl naběhlým pérem nahoru a dolu po závojíčkách. Tím se mu krásně jeho žalud obalil mou šťávičkou. Z přejíždění přešel v občasné zatlačení do mě. Je to hrozné, ale mě jeho konání začalo neskutečně dráždit a má kundička se stále více uvolňovala pod jeho tlakem.

 

Žalud už byl celý ve mě a já začala hluboce dýchat, abych dokázala pojmout něco tak velkého a tlustého. Babar mě neustále chválil jak jsem šikovná kurvička a jak se mnou hezky oslaví zásnuby, abych na ně nikdy nezapomněla. Na černocha jsem dřív možná tajně myslela, ale to bylo jen ve fantazii. Ale jak do mě více a více pronikal, tak jsem začala zažívat nepoznané. Fantazie se mi hned vrátila a místo odporu už jsem si začala naopak užívat. To už ve mě byl Abu celý a tlačil mi děložní čípek někam směr žaludek. Tak hluboko jsem nedokázala dostat ani mého elektrického kamaráda. Abu počkal dokud se kundička pěkně nezvětšila na jeho rozměr a pak začal. Prudce do mě bušil a Babar mi všemožně dráždil bradavky a i klitoris. Byla to vlastně i má první trojka, takže jsem zažívala zcela nové požitky, kdy se mě dotýkaly čtyři ruce a k tomu ještě velké péro ve mě. Co vám budu povídat dlouho netrvalo a já se udělala.

 

Bratři byly z mého orgasmu potěšeni a dál pokračovali ve svém úsilí. Babar dokonce nacpal jeho péro mě k puse a já ho sama od sebe začala kouřit. Musela jsem hodně otevřít pusu, abych ho do sebe aspoň na kousek dostala. Abu pak něco zamumlal francouzsky a Babar mu pomohl přetočit mě na břicho. Prdelku mi zvedly a já pochopila, že mě chce zezadu. Babar zvedl mou hlavu a dál si vychutnával kouření. Abu do mě rovnou vší silou zajel a začal nemilosrdně mrdat. Rukama držel mé boky a pomáhal si jimi k prudkým přírazům. Každé přiražení jsem cítila tak neuvěřitelný tlak, že mě v této poloze udělal hned dvakrát. Pak už to na něj konečně přišlo. Jeho už tak tvrdý úd ještě více začal tvrdnout a hlavně dost sebou začal cukat. Ruce drtili moje boky a já čekala na jeho velké finále. Zadek jsem už sama špulila nedočkavostí. Ovšem ta mě přešla, když jsem si uvědomila, že nemám ochranu. Nepoužíval prášky, ale pesar a ten ležel v koupelně a né ve mě jak bych teď potřebovala.  Můj pokus o výkřik překazil Babar jeho pérem. To mi zacpalo pusu a já neměla jak protestovat. Musel moc dobře vědět, že asi nic nebere, ale nechtěl bratra připravit o konečnou slast. Abu, tak s křikem začal vypouštět svou dávku semene. Zajel do mě pěkně hluboko a čekal dokud se jeho obsah varlat nepřesune do mě. Cítila jsem každý pulz a každý výstřik. Bylo toho neskutečné množství.

 

Abu nakonec vyklouzl z poloměkkým pérem a plácnul mě s ním ještě po zadku. Opět něco prohodil francouzsky a odešel do koupelny. Babar si mě mezitím přetočil na záda a už byl taky mezi stehny. Ani neřešil, že ze mě teče nadílka od jeho bráchy a zasunul do mě. Babar mě, taky nešetřil a bušil jak o život. Z koupelny vyšel s velkým úsměvem Abu a v ruce držel můj pesar. Babar jak uviděl co drží, tak se začal nahlas smát. “Tak proto jsi chtěla křičet?” Zmohla jsem se jen na kývání hlavou. “Tak teď už drž, protože už je to jedno. Další dávka se tam ztratí.” Nepřestával se smát a já cítila jak to na něj jde. Asi ho rajcovalo, že má pod sebou nechráněnou bílou holku a její kluk sleduje jak mu ji černoši obsemeňují. Nakonec s mohutným výkřikem: “Vem si černé dítě!” Začal i Babar stříkat natlačen na můj čípek. Abu mi ještě před očima mával s mým pesarem, abych si uvědomovala, že všechno semeno proudí do mě a nic tomu nezabrání. Babar přizvedl můj zadeček než vyjel ven a bránil, tak gravitaci vypudit semeno. Abu se začal smát a se smíchem podal můj pesar bratrovi, který hned pochopil co má udělat. Pesar do mě pomalu zavedl a tím ve mě zadržel semeno co do mě napumpovaly.

 

No pak už si jen matně pamatuji jejich odchod a gratulaci k početí miminka, že prý je to jejích svatební dar. Byla jsem tak unavená, že jsem usnula. Ráno jsem se probudila kolem deváté a Lukáš seděl vedle mě na posteli. Moc se mi omlouval, že to nezarazil a oba jsme plakaly. Rozkrok jsem měla celý od semene a Lukáš mě doprovodil do sprchy. V té mi přiznal, že si z noci moc nepamatuje. Jak jsem vytáhla z kundičky pesar, tak Lukáš začal slavit. ”Ty  jsi ho v sobě měla. Díky bohu. Aspoň nehrozí, že by jsi byla v tom.” Radoval se a mě došlo, že on neví jak to ve skutečnosti bylo. Že pesar nebránil vniknutí, ale naopak úniku. Nedokázala jsem mu říci pravdu. Po návratu jsem přemýšlela zda mám jít pro prášek po. Ale hrozně jsem se styděla. Pak jsem začala trpět nevolností a já se začala bát nejhoršího. To mi také doktor potvrdil. Lukáš pořád neznal pravdu a já nevěděla jak mu vše oznámit. Tak dlouho jsem přemýšlela až jsem zmeškala lhůtu možnou na potrat. Lukášovi jsem nakonec dokázala aspoň říci, že jsem v tom, ale zbytek ne. Po dovolené jsme párkrát spaly na ostro, takže věřil, že je to jeho práce. Svatbu jsme urychlily a já si Lukáše brala v sedmém měsíci.

 

A teď si tu tak hekám na hekárně a čekám co ze mě nakonec vypadne. Jsem celá nervózní a Lukáš stále nic netuší. Drží mě za ruku a těší se na potomka. A je to tu naposled tlačím a dítě je venku. Koukám  na Lukáše a jeho reakci. Ten padá k zemi a  mě přikládají na prso krásně snědého kluka.  

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Hodně vzrušující čtení a ten závěr 🙂 Jak to asi vysvětlila rodičům, známým, kamarádům?

  • No, tak Lukáš bude nejspíše vědět, kde a kdy se to stalo, takže by bylo jen na ní zda se přizná jak to bylo opravdu a nebo jen může konstatovat, že nehody se stávají.

   A rodičům, když jsme podobné téma řešili s mou partenrkou, tak by prý řekla, že byla na umělém oplodnění a vyšlo toto 😀

   • Takže tvoje partnerka je tomu nakloněná? Líbí se jí černoši? Láká vás zažít takovou vysněnou Paříž?

    • Ano černoch ji láká. Chtěla by ho zažít, ale nebylo zatím štěstí. A Paříž by na to určitě dobrá byla 🙂

     • A ty? Díval by ses jako Lukáš? Nechala by se taky vystříkat?

     • Ano díval bych se a když by ona chtěla, tak ať ji klidně vystříká, ale protože je moje zodpovědná a neriskuje, tak by měl určitě gumu

     • Jsi si tím tak jistý, že by měla gumu ? Co kdyby to bylo silnější než ona? 🙂

     • Jak jsem psal mě by to nevadilo. Rád bych koukal jak ji černé péro plní 🙂

     • Očistil by sis ji potom?

     • Jasně že ano je to to nejlepší co může být 🙂

     • Taky se mi ta idea zamlouvá. Nechat rozšukat kundičku mojí ženy pořádnou velkou kládou a pak se dívat, jak vytéká smetana.
      Jak se na to dívá Karin? Jestli tady ještě je? Líbilo by se jí, kdyby u toho byl její partner?

 2. Taky mě láká zkusit černocha, ale dítě bych si od něj udělat nenechala (-:

 3. A co takhle Křováka nebo Pigmejce?

 4. Miluji povídky black and white. Líbí se mi černoši, ale nemám na to odvahu, abych si nějakého našla, tak si ráda čtu takové povídky. Vzrušuje mě ta převaha, kontrast, silné tělo, dominance. Prosím o další povídky, možná také něco napíšu

  • Určitě napiš zajímal by mě pohled ženy 🙂 bylo by to určitě moc zajímavé čtení 🙂

   • Stydím se trochu 🙂 Já vím že je to tady anonymní, ale i tak. Uvidíme, zkusím to, ale nic neslibuji, já jsem taková náročná, jak si to po sobě přečtu a nebude se mi to líbit, tak to všechno smažu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *