Rozumování nad nevěrou ženy či přítelkyně – 4.díl

V dnešním díle rozumování o nevěře si povíme něco praktického. Povíme si o tom, jak poznat, že je Vám partnerka nevěrná. No jo, chlapi… jak tedy poznáte, že vás ženská tahá za fusekli, tedy že Vám už nasadila, nebo brzy nasadí parohy? Babo raď, co? Nebo snad jste ten, který si je jistý, že jemu se to nikdy stát nemůže? Že paroháči jsou všichni okolo?

Vzal jsi si přece za ženu úžasnou ženu, máš s ní nádherný vztah a jsi skálopevně přesvědčený, že by tě nikdy nepodvedla… je to tak? Jsi přesvědčený, ale je to opravdu tak jak si myslíš? Co když není? Už Lenin hlásal: Důvěřuj, ale prověřuj! Chlapi, hele…nikdy nepodceňujte ženské a především né v tomto ohledu. Zamyslete se nad tím, jak loajální jste vy ke svojí ženě a jak často máte nějaké nepatřičné choutky, třeba jen tajné a jen v hlavě? Kolikrát vás napadlo: Tu sousedku bych protáhnul až po koule, ta sekretářka by parádně kouřila, ta pokladní v sámošce by stála za hřích nebo že kamarádově manželce by slušelo těhotné břicho, pochopitelně díky vám…  Nebo jak často své sexuální touhy dokonce uspokojujete v praxi? Pokud jste vy sami vzorem ctnosti a poctivosti, proberte v hlavě své přátele a známé!

Strach z nevěry manželky, přítelkyně či snoubenky je přízrak, který pronásleduje mnoho nás mužů. Ať už kvůli svému egu, sebedůvěře, postavení anebo zkrátka proto, že tu holku máte fakt moc rádi a představa, že by mohla mít cokoliv s někým jiným je většinou velice nepříjemná. Proto není špatné dávat pozor na některé drobnosti, které vám můžou napovědět, zda vás partnerka náhodou netahá za nos. A jaké ty maličkosti to můžou být?

Jak poznat, že je nevěrná?

Jeden z hlavních znaků její nevěry je, že se vaše slečna či panička začne chovat jinak, prostě nezvykle, divně… Pokud vždycky měla hodně kamarádů mezi kluky či chlapy, nemá smysl panikařit nebo ji hned začít obviňovat, když ji někdo na ulici viděl s někým stát a bavit se či skrze výlohu s někým sedět v kavárně, pokud se tedy přitom nedrží za ruku….

 • Nikdy nebyla schopná nebo ochotná chodit nakupovat, cvičit do fitka, případně ani přejít přes ulici sama a najednou ejhle, všechno zvládá bez jakýchkoliv problémů a vás k tomu nepotřebuje nebo dokonce ani nechce? Může to samozřejmě znamenat, že konečně vyslyšela vaše prosby, aby byla samostatnější, ale ta horší varianta je, že pomoc potřebuje pořád úplně stejně, jen už né tu tvou.
 • Dříve se naštvala pokaždé, když jsi nemohl nebo nechtěl jít s ní na oběd nebo si vyrazit s jejími přáteli, ale teď najednou respektuje každé tvoje rozhodnutí a je příjemná někdy až podezřele. Najednou jí nevadí, že jdeš s kámoši na fotbal nebo hokej, že jdeš s kamarády do vinárny na „pokec“. Kdysi jsi musel promýšlet každou větu a drobnost, ale teď ji všechny ty maličkosti, které jí dříve vadily nerozhází ani v nejmenším. Takže zase – může to být možná úžasná změna k lepšímu, ale já bych to nebral na lehkou váhu a byl ve střehu! Stojí za to vypátrat, proč k té změně došlo!
 • Už s tebou nesdílí svoje každodenní zážitky z práce a kdybys chtěl přijít na to, co dělá, musel bys ses zmocnit jejího mobilu, který si ale také hlídá mnohem víc. Navíc, pokud není úplně blbá, stejně bys v tom mobilu na nic nepřišel, když už by se ti náhodou podařilo k němu dostat. Vše ve schránce zpráv a historii přijatých zpráv i hovorů by měla vymazáno.
 • Pokud se ji zeptáš, co celý den dělala, bude ti odpovídat jen ledabyle a v krátkých, nic neříkajících větičkách, nebo odvede tvou pozornost tím, že se začne vyptávat tebe. Z dříve ukecané ženské se najednou stane zamlklá a na otázku „Jak ses vyspala?“ odpoví jen „Hm.“ Najednou musíte pořád vyprávět vy místo toho, aby vám ona zápáleně povídala o tom, kde byla nakupovat a jak se měla s holkama.
 • Když ti začne neustále skládat komplimenty, vždycky když zjišťuje, kdy máš čas, abyste si mohli vyrazit, a když to otřepané: „Miluju tě“ slyšíš téměř stále, nebo když se chce s tebou dokonce dívat na fotbal a či ti umýt auto, je to ošemetné. Na jednu stranu tato gesta mohou být skutečně projevem lásky a pak je všechno OK, ale na druhou stranu si může kompenzovat to, že tě podvádí a těmito drobnostmi jen dává do pořádku své vlastní svědomí, které ji tíží.
 • Pokud máš „jen“ pocit, že by tě mohla podvádět, promluv s ní, ale o nevěře ani muk. Zeptej se, jestli je všechno v pohodě a řekni jí, že se poslední dobou chová jinak. Dejte jí konkretní  příklady těchto změn chování a vysvětli jí, že jen chceš pochopit, co se děje. Je třeba přimět ji mluvit velmi otevřeně a to samé se samozřejmě očekává od tebe. Po takovém rozhovoru pravděpodobně budeš mnohem lépe vědět, na čem jsi.
 • Máš-li důvod věřit, že tě opravdu podvádí, ale nemůžeš si být úplně jistý, pořád ještě ji neobviňuj, ani jí nevyhrožuj. Raději s ní promluv poněkud konkrétněji, řekni, že si myslíš, že k tobě není úplně upřímná nebo jestli ji něco netrápí a nechce se ti svěřit. Zní to jako klišé, ale ono tohle funguje mnohem líp, než rovnou se pohádat, protože co když vážně nejde o nevěru? Na druhou stranu, pokud jsi si si naprosto jistý, že tvoje partnerka má něco s jiným a je to tutovka, řekni jí, co jsi viděl, případně slyšel, jak se cítíš a co s tím hodlá ona i ty udělat. Jak proběhne tahle část, to už samozřejmě záleží jen na tvojí a její povaze.

 

Nevěra, obzvlášť v dlouhém a do té doby upřímném vztahu, je hrozná věc a může to být konec vašeho vztahu či manželství a často také je,  pokud víš, že nic takového jí nedokážeš odpustit  nebo když ti ona na rovinu přizná, že že chce být s tím druhým a ne s tebou… , pak není co řešit.

 

Další díl http://parohaci.cz/rozumovani-nad-neverou-zeny-ci-pritelkyne-5-dil/
Předchozí díl http://parohaci.cz/rozumovani-nad-neverou-zeny-ci-pritelkyne-3-dil/

Bookmark the permalink.

6 Comments

 1. Myslím si, že když je žena opravdu dobrá herečka, nemáte to pánové šanci poznat ((-: Ale návod a čtení je to roztomilé

  • A nechtěla bys nás poučit? Napsat třeba článek jak to vidí žena? 🙂 To by bylo asi hodně zajímavé čtení. Ty už jsi někoho podváděla?

  • Také by me takový článek zajímal pokud máš zkušenosti 🙂

  • SOUHLASÍM, ALE JESTLI CHLAP NENÍ IGNORANT, ZASLEPENÝ TROUBA, JESTLI JE VŠÍMAVÝ A ALESPOŇ TROŠKU PSYCHOLOG, MÁ VELKOU ŠANCI SI UVĚDOMIT, ŽE NĚCO NENÍ OK.KAŽDÝ DŘÍVE ČI POZDĚJI UDĚLÁ NĚJAKOU CHYBU, I CHYTRÁ ŹENSKÁ A TAKÉ NÁHODA JE BLBEC…POUZE USPOKOJENÝ TROUBA NEPOZNÁ NIC. A POKUD BUDU MÍT DŮVODNÉ PODEZŘENÍ, BUDU I JÁ HRÁT DIVADLO, BUDU DĚLAT JAKOBY NIC A OPATŘÍM SI PROGRAM PRO SLEDOVÁNÍ KORESPONDENCE, HOVORŮ A I POHYBU. TAKÉ TAM JE MOŽNÝ ODPOSLECH. TOTÉŽ DOMA DO PC ČI NOTEBOOKU. A BUDU-LI SE CHTÍT ROZVÉST A BUDU-LI SHÁNĚT DŮKAZY NEVĚRY, NA CO MÁME SOUKROMÁ OČKA.
   INU JE TŘEBA NA TO JÍT VĚDECKY A BRAJGL BYCH UDĚLAL, AŹ BYCH MĚL 100% JASNO.

 2. Moc zajímavý článek, nějaké podobné znaky chování jsem tam našel

 3. Souhlasím, pokud se vyskytnou podobné indicie, může se jen chtít cítit samostatná. Není důvod k panice, ale občasné prověření neuškodí.
  A co se týká toho citátu, já ho znám od R. Reagana. Ale Lenin byl evidentně velmi nedůvěřivý. Neztrácel však čas prověřováním, ale poslal je hned do gulagu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *