Zážitek

Od svých 15-let protáhl Lukáš jednorázově kundy už pár svým vrstevnicím, ale oproti mrdačce s tetou Věrou to přece jenom nebylo ono, protože si musel dávat pozor a vždy ho včas ho vyndat a nebo je sice mohl vycákat, ale to jen díky tomu, že ty holky brali hormonální antikoncepci. To ale pro něho bylo jako když prcá a nemá koule. To prostě nebylo ono.

Lukáše na šukání vzrušovalo hlavně to riziko plodných a nechráněných kund s vyhlídkou na jím nafouklá těhotná břicha… Také si vysníval, že mrdání se starší nechráněnou ženskou, nejlépe na plodnost osvědčenou maminou je určitě ze všeho nejlepší.

Starší holky a pak starší ženy byly Lukášovou nejčastější inspirací, když si ho honil. Asi dvě sousedky z baráku, tři učitelky ze základky a další dvě z průmky, na kterou nyní chodil, také dvě máminy sestřenice nebo teta Věra, manželka mámina bratra, strýce Karla… U každé z nich si představoval v okamžiku své ejakulace, že do semeno, co mu vystřeluje z ocasu stříká jeho imaginárním objektům zájmu hluboko do kund a že je bezohledně oplodňuje.

S tetou Věrou mu to vyšlo letos v červnu … Byla to ale náhoda nebo spíš to byla zásluha jeho strejdy, jinak by neměl nárok.

Lukáš se odpoutal od reálného světa a pohroužil se do vzpomínek v podstatě ještě čerstvých. Před očima se mu vybavilo asi 30 minutové video, které má doma na svém PC a které od té doby viděl už snad 20×, takže si ho pamatoval z hlavy. Je na něm zachycena atmosféra večera ze druhé červnové soboty. To video natočil mámin bratr, strýc Karel osobně. Těch třicet minut je a zároveň není porno… Je na něm totiž jen natáčený obličej tety Věry, strejdovy 34 leté manželky. Je točen z bezprostřední blízkosti nějakého jednoho metru. To video zachycuje detaily pohledů jejích očí a mimiky jejího obličeje, vyjadřující rozpaky až stud, pak úžas, překvapení ze sebe sama, obavy, určité pochyby z toho konání, ale pak odvázanost a nezměrnou slast. To vše je samozřejmě doprovázeno zvukovým doprovodem emocí toho všeho…

Teta Věra a strejda Karel jsou manželé už deset let. Strejda, kterému je 35 let je dispečerem u Středočeské autobusové dopravy, o rok mladší teta Věra ekonomkou v jedné větší kolínské MŠ.. Ti dva žijí a pracují v Kolíně, kde také bydlí v postarším patrovém rodinném domě. Spolu mají dvě děti, dvě holky – Karolínku, které je 7 a chodí do 1. třídy a Verunku, která má 4 a chodí do mateřské školky, kde pracuje její mamka.

Lukáš k nim rád jezdil, protože strejda Karel je prima chlap, samá sranda a nikdy své sestře, Danově mámě nevyčítal, že si Lukina uhnala za svobodna. To jeho babička s dědou (její rodiče) měli vůči tomu spousty výhrad… Nejvíce je ale štvalo, že Lukášův biologický otec byl cikán, čehož jasné znaky Lukin nesl. Pleť měl sice bílou jako jeho mamka, ale měl havraní vlasy a hnědé oči. Lukášova matka tehdy před 18 roky jen taktak dokončila kolínskou střední zdravotnickou školu. K maturitě šla už v 7. měsíci těhotenství. To strýc Karel Lukášovi jeho původ nikdy nedával jak se říká „sežrat“. V posledních letech byl skoro jako jeho starší kamarád a on na něho dost dal.

 

Ten červnový víkend měli strejdovy holky u sebe na chalupě rodiče tety Věry. Strejda Karel měla zrovna své pětatřicáté narozeniny. Tedy on je měl již v pátek, ale Lukáš tam jel vlakem z Prahy až v sobotu ráno s tím, že tam zůstane do nedělního oběda. Jel sám, protože jeho máma (37) měla už třetí rok přítele, Rudu, sedmačtyřicetiletého rozvedeného doktora od nich z polikliniky ve Vysočanech, kde máma pracuje jako zdravotní sestra. Ten víkend jeli spolu zrovna na výlet do Mnichova, takže Lukáš musel jet ke strejdovi sám. To mu bylo ale fuk, spíš naopak. Nakonec nebyl žádný klučina, který by se musel pořád držet máminy sukně, už měl čerstvě 18 let a co nevidět za sebou 3. rok na průmyslovce.

Ten večer v Kolíně u strejdy a tety vlastně probíhal standardně. Po večeři čumění na telku s nějakými chlebíčky a červeným moravským vínem, kterého strýc od kohosi koupil celý demižón. Pak se povídalo o všem možném, strejda vyprávěl vtipy, které byly čím dál více dvojsmyslné. Strejda měl už něco vypito a také jindy slušná, distingovaná teta Věra měla upito. Alkohol všem tak nějak rozvolnil mravy a zvláště v tetě překvapivě potlačil její vrozené zábrany.

Byl to strejdův nápad, zachytit na video její obličej při souložení se mnou. Prý by to byl pro něho ten nejlepší dárek k narozkám, jaký kdy dostal a že i když to vždy tajil a nikomu to nikdy neřekl, že je to jeho velký sen.Teta na něho sice ze začátku nechápavě koukala a pochopitelně se zdráhala, prostě to nechtěla, že prý se to nehodí, že je to blbé a tak podobně. Jenže strejda kul železo, dokud bylo žhavé a tak žadonil a valil jí šrouby do hlavy, že by to moc chtěl vidět, že to i pro ni bude krásný zážitek a jeho dárek od ní. Lukáš rozpačitě čuměl jak puk, ani nedutal. Chtěl by, samozřejmě že by chtěl tetu Věru omrdat. Vždyť to byla pohledná blondýna s delšími vlasy na ramena, 170 cm vysoká a 76 kilo vážící mamina se širokými boky, větší kulatou prdelí a pětkami prsy. Nejednou na to Lukáš myslel, ale nikdy se ničeho neopovážil, už kvůli strejdovi. K Lukášovu údivu, světe div se, strejda svou ženu nakonec asi po hodinovém handrkování a přemlouvání Věru ukecal. Měla ale několik podmínek… Jednak, že ji Lukáš nebude šukat, ale jen dráždit rukou, protože ona nechce souložit s ním coby synovcem i když nepokrevním z důvodu, že přece nebere žádnou antikoncepci. Jak k tomu řekl strejda Karel: „Víš, já ho z ní vždycky včas vyndávám a stříkám mimo“, jak strejda přímo řekl, tak na „bříško nebo na zádíčka“. Navíc se teta přiznala, že má zrovna plodné dny, tak nechce tuplem nic riskovat, protože prý kdyby se něco přihodilo, na potrat by prý tedy jít nedokázala. Potrat považovala za zabití.  Další podmínkou pro Lukáše byla jeho absolutní diskrétnost. A konečně třetí podmínkou bylo to, že je ochotna to podstoupit, když její manžel jinak nedá, ale jenom v poloze v kleče na všech čtyřech, tedy zezadu, což ale strejdovi Karlovi náramně vyhovovalo právě kvůli tomu natáčení.

Lukáš ani nevěděl jak, ale najednou se on i teta vysvlékali a rázem už hleděli jeden druhému na jeho nahotu. Tetino kypré zralé tělo a la Rubens, to bylo pro něho synonymum ženské vyzrálé krásy, plodnosti, zdravého mateřství a cítil, jak ona se naopak dívá na jeho štíhlé a přesto mladicky urostlé, zdravé tělo a na jeho penis. Pak šli do ložnice, kde si teta již zcela nahá klekla na manželskou postel a dokonce se sama doširoka rozklekla, aniž ji musel do této polohy někdo nabádat. Lukášův pohled na její široká stehna, velký kulatý zadek, na její trochu povislé uvolněné břicho bez strijí a na trochu k posteli přimáčknuté pětky kozy byl pro Lukáše dostatečným stimulem, že se mu ta jeho 18 cm dlouhá a 5 cm silná klobáska hned začala stavět do pohotovostního stavu. Byl to pro něho zvláštní pocit, zakleknout tetě Věře mezi lýtka a moci jí ten parádní zadek hladit, stejně jako stehna a pak i tu její světle hnědě ochlupenou kundu, která už porodila dvě jeho sestřenky. Byl to zvláštní pocit, že strejda klečel asi metr před tetou, v ruce měl videokameru a červená ledka na ní ukazovala, že ji má spuštěnou a svou ženu točí. Když si pak Lukáš to video doma v klidu prohlížel, protože strejda mu dal zkopírovanou paměťovou kartu s podmínkou, že se nesmí nikomu dostat do ruky (o tom ale teta Věra neví), byl tetin obličej zprvu takový jakoby nezúčastněný, trochu ale rozpačitý. Když se jí pak začal prsty prohrabovat na kundě a ve štěrbině mezi pysky, zavřela oči a dýchala zhluboka otevřenou pusou. Takhle si hrál s tetinou kundou snad deset minut, rejdil jí tm všemi prsty a brnkal o poštěváček, který jí naběhl a vztyčil se jako fazole. Přitom je na videu slyšet tetino dýchání, které se zrychlovalo přímo úměrně se stoupajícím vzrušením. Když jí vsunul prst do již vlhké vagíny, bylo zřetelně slyšet, jak do sebe vtáhla vzduch a na pár sekund zadržela napjatě dech. Když přidal druhý prst a druhou rukou jí začal zpracovávat poštěváček, už to začalo. Zprvu se na videu ozývalo takové tiché, kňouravé: „Jeee…jéééé…jé­ééé…!!“ Lukáš jí kundou jezdil dvěma prsty sem tam, jakoby ji šukal a přitom s nimi v pochvě kroutil, takže začala o něco hlasitěji a tak nějak sípavě ze sebe vyrážet to svoje. „Jhééé…jhéžiš…jhé­éé…!!!“ přitom také začala vrtět zadkem vlevo vpravo. Lukáš jí vtlačil místo dvou prstů do kundy palec a ukazováčkem téže ruky jí začal opět obkružovat poštěváček. To už se teta dostávala do varu, odhodila poslední zábrany a teta neteta, vdaná nevdaná, začala hlasitě slastně vyhekávat, zatímco jí její synovec nestydatě prstil kundu.

Muselo to pro ni silně být vzrušující, o čemž svědčí nejen její autentický hlasový projev , ale i lesklý pohled jejích šedomodrých očí hledících kamsi do dáli, trochu napjaté grimasy jejího obličeje a přerývaně dýchající otevřená ústa. Lukinovi nikdy předtím ani ve snu nenapadlo, že tohle bude tetě jednou in natura provádět a to ještě před videokamerou a ve strejdově přítomnosti. Jenže s jídlem roste chuť a tak se mu zachtělo něčeho víc, než jen hrabat se jí rukama v kundě. Chtěl mnohem víc…, chtěl úplně všechno! Vzal proto svůj penis do ruky a začal jím tetě Věře žaludem šmrdlat mezi pysky, což ona zprvu ani nepostřehla. Až po chvilce jí to asi docvaklo a tak začala poplašeně vyhekávat: „Tim nééé!! Lu…kááá…šii…, řekla…sem… ptákem… nhééé!!“
Pak je na videu slyšet Lukášův vzrušený hlas: „Nebóóój… Jen kousek do tebeee“
A ona hlasitěji: „Nééé…, do mně nééé!!!“
On na to: „Věróóó…, jen kousééék…“
Ona: „To nééé!!! Do mně rači néé!!“

Jenže rozvášněný a nabuzený osmnáctiletý kluk zvýšil intenzitu dráždění tetina poštěváčku, až jí to tam mlaskalo a pak, aniž by se jí dál ptal, prostě zaparkoval žalud na dírce vstupu do její pochvy, z ničeho nic ji popadl za široké boky a svými boky do ní rázně přirazil, takže mu čurák projel její mokrou kluzkou kundou a v mžiku se zarazil až o tetin děložní čípek. „Jéééé… néééééé!!! Do mně néééé!!!“ vyděšeně zaječela a ustrnula v úleku a nejšpíš i úžasu. Pro Lukáše to byl úžasný pocit, když vězel celým svým ocasem ve Věřině pochvě, žaludem se tlačíc na čípek její plodné dělohy a díval se na její zvlhlé lesklé malé pysky po stranách kořene svého údu, cítil takové zvláštní pnutí, trnutí a mravenčení a také Věřiny jistě nekontrolované stahy jejího poševního svalstva. Ženská vagína je stavěná tak chytře, že se dokáže přizpůsobit každému penisu. Zkrátí se podle krátkého a prodlouží podle dlouhého, roztáhne se u silného a stáhne u tenkého. Příroda zkrátka počítá s každým penisem. Tak se Lukinovu klacku se přizpůsobila i vagína jeho tety Věry. V těch okamžicích se ho zmocnilo jeho egoistické živočišno a jeho nezkrotná touha vystříkat se do ní a oplodnit ji před strejdovými zraky i před objektivem jeho videokamery. Nelenil tedy a stále ji držíc za festovní boky, začal jí zezadu ramlovat kundu, takže Věra hekala, sotva dechu popadala. Oči měla přitom křečovitě zavřené, prsty svých rukou zatínala do prostěradla a počád hlasitě zajíkavě vyhekávala: „Háááh…áááh!!! Nééé…do…mňééé…!!! Protože měl Lukáš v sobě asi sedmičku červeného a tak mu vyvrcholení trvalo déle než jindy. Za střízliva by byl klidně ze 3 minuty hotový, ale pod vlivem alkoholu mu to trvalo asi deset minut a to jej stimulovala ta zvláštní atmosféra, ta situace, že mrdá tetu Věru, manželku strejdy Karla. Příležitost z něho udělala zloděje. Pustil tetiny boky a opřel se po stranách tetina těla, takže byl svou hrudí na jejích širokých zádech, jako když pes kryje fenu. Svým ochlupením na ohanbí ji šimral na konečníku a čurákem jí vězel v kundě až po kořen. S každým svým přírazem jí narážel na čípek, který jí zatlačoval do břicha, zatímco ten se s každým povysunutím jako gumový vracel do původní polohy. Opřel se o hřbety rukou, byť to pro něj byl méně pohodlné a obě ruce dlaněmi vzhůru podsunul pod tetina prsa, čímž se obě její vztyčené bradavky i s jejich koláči ocitly v jeho dlaních. Ta prsa jí začal prsty mačkat, mnout, žmoulat bradavky a tahal jí za ně, jako by ji dojil. To tetu rozrajcovalo  ještě o něco více a tak svou slast vykřikovala do mikrofonu videokamery a celá se chvěla.

Lukášovi se to začalo blížit. Cítil, jak mu trne žalud čím dál víc, zvláště když se jí cpal na dělohu, tak mu tetelivě mravenčilo až kdesi u prostaty. Ta pomyslná sněhová koule se dala do pohybu. Stále zrychlovala a nabalovala stále více sněhu.

Lukáš si znovu vybavoval, jak na nahrávce pronáší vzrušeným hlasem: „Už… se…mi to…blííí…žííí!  Udě…láme…mimín…kóóó???“ a pak její poplašené, hlasité, kvílivé: „Ježišiiii…Lukiii!!! Do mně… nééééé!!! Nesmíííííš!!!! ale přitom mu její pochva začala parádně svírat ocas v nepravidelných kontrakcích, což jeho vzrušení jen umocnilo a tak vykřikoval: „Co chlapečka?!“ Dan to viděl i ve své paměti, jako by se zase na to video díval. Teta Věra měla vzrušením zaťatý obličej s otevřenou pusou a vyceněnými zuby jako při enormní námaze. Na čele měla krůpěje potu a její oči byly vytřeštěné jakoby se dívala na něco hrozného. „Néééé!!! Kar…lééé…?!!! Dítěnéééé!!!“

„Ale jóooo…, protože já chciii!!!“ slyšel i ve svých živých vzpomínkách sám sebe vykřikovat, zatímco Věra požád  dokola opakovala to svoje: „Do mňe néééé!!!“

Jenže to už se za ní Lukáš zase napřímil, znovu ji popadl za boky a začal do ní přirážet jako zběsilý, netoužíc v té chvíli po ničem jiném, než do ní vyvrcholit, vysemenit se, oplodnit ji a třeba udělat to dítě. Jeho přírazy měly stále větší odezvu v kontrakcích její kundy, dokonce jakoby mu vycházela naproti a prohnuta v kříži už doslova vřískala jokání a ochkání. Už neprotestovala a snášela Lukášovy přírazy a teta jakoby najednou přijala jeho hru, začala k jeho překvapení najednou souhlasně vykřikovat: „Jóóó!!! Bože to…se nedáááá!!! Jóóóó!!! Mňe je to jednooo!!!“ Asi to stále brala jen jako hru. Konečník se jí pod jeho divokými přírazy nadzdvihával a klesal jak zasouval a povytahoval, kunda jí tekla a čvachtala. Teta Věra byla v těch chvílích očividně mimo. Byla tam, kde se všechno podřizuje právě prožívané slasti, kde jdou obavy i starosti a také rozum stranou a odkud není návratu až do orgasmu. I Lukáš již překročil hranici, odkud není návratu. Pevně ji stiskl boky, tělem se prohnul jako luk vzad, penisem se jí narval co nejtěsněji na děložní čípek, od prostaty mu projel elektrizující plamen, trhlo to celám jeho tělem, vyhekl, celý žalud i močová trubice se mu rozšířily a už vnímal první zaškub v ocasu a slastný výstřik semene a znova a znova a zase… Věra si asi v tom okamžiku uvědomila, že něco není dobře a tak do toho jen zahýkala: „Jeéééé!!! To neeééé!!!!!!“ ale držela mu, pochvou mu svírala penis a dokonce i půlky se jí začaly zatínat, stejně jako jemu. Lukáš v nějakých deseti pulzech do tety ejakuloval své životadárné a spermiemi bohatě oplývající semeno, kterého míval tolik, že by to zaplnilo polévkovou lžíci. A tehdy se mu stalo poprvé, že jak se jí tlačil žaludem na děložní čípek, tak to dělal tak asi šikovně (samozřejmě to byla jen náhodná souhra okolností), že se spojilo vyústění močové trubice jeho žaludu s tetiným děložním hrdlem a on Věře více jak dvě třetiny své semenné dávky jakoby nainjektoval přímo do její dělohy. Lukáš pak v tetině kundě vězel alespoň minutu, dokud mu neochabl a sám mu z ní nevyklouzl. Kupodivu to z ní ani moc nevytékalo, jen se jeho semeno objevilo na poševním ústí tety Věry. O to víc to mělo pro ni mít zásadní důsledky. Oba se pak svalili na bok, každý na jednu stranu manželské postele a oba to nejen vydýchávali, ale vstřebávali do sebe i všechny ty vjemy a prožitky. Také strejda Karel byl očividně v šoku. nebyl chvíli schopen se pohnout. Vždyť se právě díval, jak mu jeho synovec omrdal manželku, jak se do ní vysemenil a ještě vykřikoval, že jí chce udělat dítě… Po chvilce se vzpamatoval, vypnul kameru, sbalil fidlátka a s boulí na místě poklopce vstal a šel kameru uklidit do skříně.

„Teda se mnou se všechno točí a mám zalehlý uši…“, rozdýchávala to teta. „Tys mi dal…Ale prosimtě, nikomu ani muuuk!! Zustane to jen mezi náma třema!!“ začala synovci připomínat. Pak si sáhla do rozkroku: „Co to…no no…no…to je hrozný…ty ses fakt…tys do mně… Ježišimarjá, …Karlee… ??!! Co když s nim budu v tóóóm???!!“ My sme blbýýýý!!“ začala jančit a hned ze všeho vystřízlivěla, načež začala zase racionálněji uvažovat. Lukin pochopil, že bezuzdná zábava skončila a tak vstal, oblékl se a pakoval se do hajan, do pokojíku, který vždycky na patře při svých návštěvách u nich obýval. Usnul docela rychle. Co dělali strejda s tetou dole, to nevěděl. Ráno u snídaně pak byla teta taková zaražená, taková odměřená a i strejdu Karla jeho jindy veselá nálada nějak opustila. Bylo tam dusno jako v aréně, takže Lukáš u nich ani nesetrval do oběda, jak byli domluveni a místo toho hned po snídani sbalil věci, rozloučil se a šel na vlak.

I když si asi strejda uvědomil, že ten večer to přehnal, v polovině následujícího týdne Lukášovi poslal e-mail s přílohou na níž bylo to strejdovo video. Od té osudné soboty v Kolíně u strejdy a tety nebyl. Měl trochu výčitky. Se strejdou Karlem si dvakrát telefonovali. Nejprve druhý den po té, co mu přišlo v příloze e-mailu to video, kdy mu chtěl Lukáš poděkovat. Tehdy mu strejda řekl: „Teda Lukine, já to vod Věry slíznul… Že prej sem blbej, že sem perverzní, jestli prej mě ten pohled na to, jak mi jí šoustáš, uspokojil a tak. Však se mnou vod tý doby ještě ani nespala… Víš co mi taky řekla? Prej jestli si jí náhodou zbouchnul a vona bude v jináči, tak ať si nemyslim, že pomaže na potrat. Prej ani náhodou. Prej budu mít, co sem chtěl…“

Podruhé s ním mluvil první čtvrtek v červenci. Tehdy mu strýc takovým neveselým, poněkud posmutnělým hlasem řekl: „No, tak se ti to asi povedlo… Sem fakticky blbej… Věra to už dva tejdny nedostala a příští tejden se chystá na gyndu… Máme teď doma takovou tichou domácnost… No jo, no…Je to průser…“  Pak se do telefonu ironicky zasmál a řekl: „Teda Lukine, jestli si Věře fakt upíchnul dítě, tak bych tě měl asi roztrhnout jako hada, ale nemůžu… Vono by to vlastně nakonec bylo v rodině, že jo…“

 

Pak další hovor mezi nimi následoval o týden později:

„Tak co teta Věra? Je v tom?“ otázal se zvědavě Lukáš.

Karel: „No právě kvůli tomu ti volám…, ty jeden erotomane, tys mi Věru fakt zbouchnul…“, řekl, ale z tónu hlasu rozhořčený nebyl.

„Fáááákt!!??? Vona je fakt v toooom???“ řekl rozradostněně Lukáš. „A co..? Asi si to chce dát vzít, co?“ řekl smutněji.

„No to je právě to… Věra vo potratu nechce ani slyšet. víš co mi na to řekla? Že si za to můžu sám, že kdybych prej neměl tu perverzní touhu točit její ksicht, jak prožívá soulož a hlavně orgasmus, tak by se to nestalo… Bohužel, v tom má pravdu, to sem si teda nadrobil…“, řekl mu strýc.

„Ty seš na mně proto asi teďka nasranej, strejdo, co?“ zeptal se ho Lukáš.

„Já? … Ale né… Jen trochu… To spíš Věra. Dneska byla na gyndě a když mi to volala, nadšením teda nepřekypovala. To si s ní zase užiju.. Takže sem tě chtěl požádat, abys k nám do Kolína teďka raději nějakej čas nejezdil…“

To už bylo ale Lukášovi celkem fuk. Se strejdou ještě chvilku klábosil, ale už jen o věcech, které ho tak nebraly. Jeho bralo to, že opravdu oplodnil tetu Věru, manželku mámina bratra, čtyřiatřicetiletou ženskou, která je už mámou jeho dvou sestřenek… Když hovor ukončil a vytípl to, zařval z plna hrdla: „Bingóóó!!!!!“  Ještě že máma nebylo doma. Cítil se jako král, jako alfasamec non plus ultra!

Pozn.autora: Tato povídka vznikla jejím vyjmutím z jedné starší povídkové série jíž jsem spoluautorem a její úpravou na samostatnou povídku. Původně byla vložena mnou do oné série jako vzpomínání jednoho z protagonistů na onu záležitost.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *