Anna a její výlet

Ahoj jmenuji se Ivan a vždy jsem měl štěstí na krásné ženy ale to jen protože jsem velmy bohatý. Mám ženu Annu která je velmy nádherná,  má 165 cm 50 kila a nádherné pevné větší 2 prsa. Dost času tráví ve fitku takže má hezky zadeček a štíhlé bříško. Kamkoli přijdeme je středem pozornosti, obléká se velmi provokativně a me se to líbí.

Jo oba jsme no jak to říct nemáme rádi lidi tmavé pleti. No a jelikož peníze se ne vydělávají sami tak jsem dost vytížen a když  za Annou přijely dvě kamarádky které jsou taky velmi nádherné ale Anne se nemohou rovnat s kterými jsme měli vyrazit  na víkend na chatu do Špindlu, tak jsem je musel pustit samotné.

No když tam dojeli tak mi hned psala že je vše super. Jelikož ji miluji tak ji věřím. V sobotu jsem vše zvládnul l dříve tak jsem vyrazil za nimy. Když jsem přišel na recepci a ptal se po holkach  tak mi bylo řečeno že odešly do vedlejší budovy kde ve spodní patří je herna, kulečník a dalsi zábava no a kdyz jsem se blížil  k oné budově tak jsem slysel 3 divci hlasy a jedena ž nich říká když jsem ráno šla do sprchy tak jsem viděla toho roma ve sprše a měl fakt velkou kladu,  tak pojďte užijeme si snima,  nato jsem poznal hlas Anny no holky  jak já bych chtěla zažít velký penisy ten můj má prcka ale co když se to dozví,  další dva hlasy  ji hned ubezpečilny neboj bude to mezi námi.

Holky se hned začali upravovat a Anna si hned rozepla kosily aby ji byly ješte vidět jeji luxusní dvojky a šly  dovnitř. Ja vyrazil k oknu ktere bylo jemně otevřeně a sledoval co se bude dít. Když jsem to viděl tak jsem tomu nemohl uvěřit stálý tam 3 mládí romové  tak okolo 19 let a holkám bylo 28 let. Hned šli ke klukům a snažily se je provokovat a u jednoho bylo vidět podle boule která se mu tvořila pod kalhoty že se to daří když si ho chtěl porovnat tak si toho všimla ta moje a vy vylila oči , mladík si toho všiml a hned ji řekl líbí co , Anna se snažila ho přesvědčit že neví o čem mluví a sla si sednout na gauč, v tom její kamarádky odešli na toaletu.

V tom ji mladíci obestoupily a snažily se na ni sahat ten že zadu ji rukou zajel na právě nadro se slovy kluci to jsou luxusní kozy. A ten přední ji říká viděl jsem jak mi na něj koukáš chceš ho vid, ukážu ti jak to děláme bilejm dávkami a pak už chtějí romy a sundal kalhoty a vypadla mu před obličejem manzelky jeho chlouba . ta když to viděla tak řekla to je Ale macek a on ji říká popros a  já tě pořád na š klukama pojedu, Anna prosím sem vaše dĕvka. V tom ji dal péro do pusy a ona ho začala kouřit , další dva mladíci ji začaly slékat, když už  si ji položila na gauč  tak ji ten jeden začal tím mackem předjíždět po pyskach a ona ho začala prosit prosím udelej mi to chci ho v sobě a on ho do ní vrazil celá  se prohla jak luk a za řvala bolestí mě rostrhnes ale během chvilky už se svijela  v první orgasmu. Mladík ji nedal ani čas se vzpamatovat otočil ji a ona byla před ním na čtyřech, hned jak se mu nastavila chytil ji za vlasy a opět ho do ní vrazil ona okamžitě zacala dávat hlasem na jeho jal se jí to líbí a mladík do ní bušil jal mašina. Dodávala mu í slovy najevo jak se jí to líbí, prosím dělej mi to jsem to dĕvka prosím neprestavej,   tom už další dva mladíci  bez oblečení a chtěli ho vystřídat.

Najednou se otevřel a dveře a vešli její kamarádky  se slovy ty blaho a hned další dva kluky povzbudily se slovy a co my. Během patnácti minut byly všechny tři na gauči na čtyřech  a nechávaly se odjíždět jak nake dĕvky. Zhruba po hodině  byly holky svalené na gauči a postříkané mrdkou. Holky se chválí v orgasmech a kluci se obleky  se slovy jste celkem dobré děcka zítra nás na vás přijde víc aby si užila í kamarádi. Nemohl jsem uvěřit když jedno hlas me od holek zaznělo vaše dĕvky  se budou těšit.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. No Ivan bude soudě podle stylu textu asi Rusák, jinak si ten nářez neumím vysvětlit.

  2. Téma dobré, ale řekl bych z říše snů a o stylu psaní se raději nevyjadřuji. Ovšem snaha se cení a Ivan se určitě zlepší.

  3. Kocour Tygrik

    Ivane, tvoje povidka je prijemna na cteni, ovsem tvoje cestina je „velmy, velmy na bliti “ mozna jsi si mel za ty penize zaplatit nekoho kdo to napise za tebe ….

  4. Zrovna na těle povídce se ukazuje, jak je hloupé tu nemít tlačítko nelíbí. Povídka po gramatickéa slohové stránce na úrovni žáka třetí třídy má 14x líbí. Daleko víc lidí by tomu asi dalo nelíbía tak brzo možná bude povídka jednou z dobře hodnocených.

  5. To jste tak jebnutý že vam nedojde že to je psane na mobilu a ten mobil prostě dělá chyby? A někomu se to nechce na tom mobilu opravovat, boha jeho však to je porod jak sviňa. Tak ho ukamenujte no,. Mě trochu spíš vadí ta obsahová stránka, že je to takové popisné, jak kdyby popisoval pornofilm.

  6. Psaní na mobilu není výmluva a ani omluva. Znám hodně lidí, co na mobilu píší správně česky. Třeba já, teď píšu na mobilua zase takový porod to není. Boha Jehovo.

  7. Haha ty srandisto. Tak hlavně že tam máš hned chybu. A to ses snažil a napsal jsi 4 věty. Napiš na mobilu povídku a povíme si. Kritizovat umí každá pi…

  8. Si tady připadám jak někde v kabinetu s nerudnýma přestárlýma učitelkama. Už jenom chybí abyste začali moralizovat 🙂 Ta čeština dostává na prdel a je to napsané otřesně, ale ku*va, tolik keců kolem toho? Na co to je? Když máte pocit že byste to zvládli lépe, tak něco napište a vytřete nám zrak. Já vám to pak opravím a běda, jak tam bude nějaká chyba 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *