Vyprávění

Tak ty chceš vyprávět, jak jsem byla s jiným mužem? Jak jsem ti byla nevěrná? Chceš slyšet, jaká je tvoje žena sprostá kurvička, která se nedokázala ubránit silnému toužení po těle cizího chlapa? Vzrušuje tě ta představa, že jsem se nechala svést a posloužila mu k ukojení jeho touhy? Tak si pohodlně sedni a já ti vše do detailu povím. Slib mi ale, že se na mě pak nebudeš zlobit. A jestli tě to moc vzruší, tak si pěkně počkej na konec a dostaneš sladkou odměnu.

Bylo to před dvěma týdny, jak jsem byla na té párty s bývalými kolegy. Večírek byl fajn, něco jsme vypili, pokecali a já byla ráda, že všechny zas po delší době vidím. Kolem jedenácté se postupně začali lidi vytrácet a o půlnoci, když restaurace zavírala, jsme zbyli už jen tři. Já, Katka, jestli si jí pamatuješ, a on, kterého jsem před tím neznala, protože do té firmy nastoupil až po mém odchodu. Během večera jsem s ním prohodila jen pár slov a zdál se milý. Jmenuje se Radim. V téhle sestavě jsme zapadli do jednoho baru a ještě asi hodinu kecali a popíjeli. S Radimem byla velká zábava, Katka i já jsme se obě téměř nepřetržitě smály. Taky jsem si uvědomila, jak tam seděl jen v tričku, že je hodně sexy. Samotnou mě překvapilo, když jsem si začala představovat, jaké to s ním musí být v posteli.

Ale copak? To už tě to tak vzrušilo? Mám pokračovat? Tak poslouchej jaká jsem byla zlobivá žena.

Nakonec nás tam Katka nechala samotné a vydala se domů. Já s Radimem jsme se přesunuli ke stolku v rohu baru, kde bylo takové temné místo, a tak jsme tam měli pěkné soukromí. Témata hovoru byla čím dál důvěrnější a my seděli čím dál těsněji u sebe. Cítila jsem teplo jeho těla, jeho vůni a silnou přitažlivost. Věděla jsem, že bych neměla, ale chtěla jsem mu být pořád blíž a cítit ho na sobě. Položila jsem mu ruku na stehno a začala ho hladit. Naklonil se ke mně a políbil mě na krk. Když jsem ucítila jeho rty a jeho teplý dech na své kůži, projela mnou vlna vzrušení a téměř nevědomky jsem ruku z jeho stehna přesunula do klína, kde jsem hned ucítila, že nejsem vzrušená sama. Ten velký a tvrdý nástroj se sotva vešel do jeho kalhot. Když jsem mu ho stiskla, silně vydechl, zasunul mi svojí ruku pod blůzku a chytil mě za jedno prso. Pak jsme se začali vášnivě líbat a naše ruce byly čím dál odvážnější. Byla jsem tak moc vzrušená a nejradši bych se mu odevzdala hned tam na té pohovce v temném koutě náhodného baru.

To koukáš, jak jsem zlobila, co? Líbilo by se ti, aby si mě tam přímo v baru vzal? Tak to ale nebylo, jen počkej, všechno ti povím.

Vycouvala jsem a odsedla si. Musela jsem to na chvíli rozdýchat. Právě jsem byla poprvé nevěrná a věděla jsem, že je to špatně. Pocit viny jsem ale hledala marně, moje maximální nadrženost mu nedala žádný prostor. Zaplatili jsme a vyšli ven. Chvíli jsme se procházeli těsně u sebe a nevěděli co říct. Už jsem myslela, že je po všem, když se najednou zeptal, jestli nechci zajít k němu, že má volný byt. A já najednou stála před rozhodnutím, jestli budu zítra litovat nevěry, nebo nevyužité šance na divoký sex. Když si všiml mého váhání, vzal mě do náruče a silně mě políbil, až se mi zatočila hlava. To mě přesvědčilo a za pár minut už jsme seděli na zadním sedadle taxíku a řítili se směrem k jeho domovu. Skoro celou dobu jsme se líbali a hladili přes oblečení po našich tělech. Ani nevím, jak dlouho cesta trvala. Najednou jsme byli u něj před domem a já měla poslední možnost se obrátit a jet za tebou. Touha po dobrodružství ale byla silná a já následovala Radima do dveří jeho domu.

Vidím, že se ti vyprávění moc líbí. Těšíš se, co bude dál? Chceš to pěkně do detailů vylíčit? Tak zavři oči a představuj si to.

Vpadli jsme k němu domů a hned se na sebe vrhli. Už v předsíni šly dolů první kusy oblečení a za chvíli jsme tam stáli téměř nazí. Radim měl jen spodní prádlo, já byla v sukni naostro a pořád jsem měla podprsenku. Navrhla jsem, že bych si ráda nejdřív dala sprchu. Souhlasil a táhl mě za ruku do koupelny, kde sundal poslední kus oblečení a vstoupil do sprchy. Chvíli jsem si prohlížela jeho nahé tělo a hlavně tu chloubu mezi nohama. Nečekala jsem dlouho a taky jsem se svlékla a šla k němu. Naše nahá mokrá a vzrušená těla se o sebe třela zatímco jsme se divoce líbali a naše ruce prozkoumávaly každé zákoutí toho druhého. Otočil mě ke zdi a přitiskl se na mě zezadu tak, že jsem cítila jeho tvrdé péro na svém zadku. Jednou rukou mi dráždil bradavky a druhou vjel do klína a něžně mi mazlil pičku. Byla jsem maximálně vzrušená a úplně se tomu oddala.

Tak se mi taky předveď, jak jsi z toho vzrušený. Vyndej ho a ukaž se mi pořádně. Hmmm, krásný, vidím, že se ti to vyprávění opravdu moc líbí. Představuješ si nás tam spolu nahé a roztoužené, jak se po sobě plazíme? Jen poslouchej dál, teď přijde to nejlepší.

Z koupelny jsme se přesunuli do ložnice na velkou postel. Posadil se na její okraj a já si klekla k němu tak, že jsem měla to jeho velké tvrdé krásné péro přímo před očima. Vzala jsem ho do rukou, pohrávala si s ním a zálibně si ho prohlížela. Měla jsem na něj hroznou chuť, tak jsem ho vzala do pusy a po chvilce něžného cumlání ho začala pořádně kouřit. Jemu se to moc líbilo a pobízel mě ať si toho jeho ptáka vychutnám. Pak jsem si vlezla k němu na postel a obkročmo si na něj sedla. Nasměřovala jsem si jeho žalud na okraj mé mokré a nadržené kundičky a pomalu dosedla. Vjel do mě až nadoraz a já ucítila silné vzrušení v celém těle. Měla jsem v sobě poprvé, co jsem vdaná, jiné péro a ten pocit byl úžasný. Úplně mi tu pičku vyplnil a já cítila každý jeho kousek. Pomalu jsem se pustila do houpání dopředu a dozadu a po chvíli už se na něm pěkně zostra projížděla. Víš, že v téhle pozici se ráda udělám. Netrvalo to dlouho a přišlo to na mě. Tak silný orgasmus jsem snad nezažila. Celé tělo jsem měla jak v ohni a cítila vlnu za vlnou nepopsatelné slasti. Svalila jsem se na něj a on mě pevně objal a něžně líbal na krku. Jen co to doznělo, pobídla jsem ho, aby si mě pořádně ošukal jako svojí děvku.

Jsi z toho úplně celý hotový, koukám. Představuješ si nás, jak tam spolu šukáme a nejradši bys nás u toho viděl, co? Tak ukaž, dopovím to a pěkně si tě u toho vyhoním. Jen si to živě představuj a nech si to udělat.

Hodil si mě na záda na postel a roztáhl mi nohy daleko od sebe. Sklonil se mi k rozkroku a jazykem si chvíli pohrával s tou mojí nadrženou mokrou kundou. Pak se přisunul blíž a vrazil do mě tvrdě tu svou kládu. Divoce a silně přirážel a pořád zrychloval. Provokovala jsem ho řečmi, aby si mě pořádně ojel, že jsem jeho sprostá nevěrná děvka. On mi odpovídal, že mi tu píču vymrdá, ať mu poslušně podržím. Po pár minutách si mě otočil na břicho, nadzvedl a zase mi ho tam zasunul. Píchal mě jak divoch zezadu a mně hlavou proběhlo, že bych mu měla něco říct, než se udělá. Ale strašně jsem v sobě chtěla jeho vyvrcholení cítit a nedokázala jsem se ovládnout. Začala jsem křičet, aby mi tu sprostou kundu vystříkal, ať se do mě pořádně hluboko udělá. A už jsem cítila, jak do mě posílá dávku za dávkou, pořádné proudy horkého semene, až to ze mě teklo. Když měl hotovo, svalili jsme se zpocení na postel a rozdýchávali tu parádní jízdu.

Tak co, líbí se ti, že ti cizí chlápek vyšukal a vystříkal nevěrnou ženušku? Takhle moc tě to vzrušilo? Jo, pojď, tak se taky udělej, ano, stříkej. Aaach, ano, nádhera, tak se mi to líbí. Hmmm, stříkej!

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Moc pěkná .. jedna z lepších tady .. taková reálnější 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *