Blbá sázka (vypráví nevěrná) – 2.díl

Miluju svého muže a udělala jsem šílenou blbost. Ale on mě naprosto zničil svojí poklidnou reakcí. Nezvýšil hlas, neptal se, proč jsem to udělala, nenadával mi. Je to už půl roku a u nás o tom nepadlo jediné slovo,“ vypráví Jitka.

Žiji v neustálé nejistotě kvůli manželově neochotě o tom mluvit a já mám pocit, že to není uzavřená věc. Jako by mu to bylo opravdu jedno, jako by mu snad na mně nezáleželo.

Kdyby mne Milan tehdy v té hospodě při jeho oblíbeném mariáši nevsadil, nikdy by k tomuhle nedošlo. Jenže on byl namistrovaný jako nějaký frajer a vsadil mne. Pravda, měla jsem to v ten moment utnout, jednu mu vrazit a jít domu bez něho, ale on mne tím tak nakrkl, tak naštval, že jsem ho chtěla vytrestat.

Udělala jsem strašnou věc a nevím, jak teď z toho ven.

Co jsme manželé, tak jsme se s Milanem pokoušeli o miminko. Dokonce jsme již uvažovali, že oba dva podstoupíme nějaká vyšetření, aby se zjistilo, zda jsme po této stránce v pořádku. K tomu však nakonec nedošlo. Otěhotněla jsem, akorát né s Milanem. Bohužel, jsem si jistá, že dítě, které čekám, je skutečně manželova kamaráda Zdeňka. Prostě jsem ujela a prožila   Nikdy předtím jsem svému muži nebyla nevěrná a necítila jsem se dobře. Potřebuji to ze sebe dostat, abych se už netrápila..

Když jsem tehdy ruku v ruce se Zdendou vyšla z té zatracené pankrácké hospůdky, Zdeněk mi navrhl, abychom zašli k němu domů. Souhlasila jsem plna vzteku na Milana a tak jsme se přesunuli do jeho garsonky v Krči. Počítala jsem, že se u Zdendy zdržím jen chvilku, pak si vezmu taxík a pojedu domů, ale to jsem se spletla. Usadili jsme se v pokoji a začali popíjet Metaxu a já stále lamentovala na Milana, zatímco on se smál a trochu jej omlouval. Vypila jsem asi dvě sklenky a protože v hospodě jsem za ten večer také vypila už nějaké to pivo, začala jsem cítit příznaky opilosti, navíc se mě Zdeněk sem tam jakoby náhodou letmo dotknul nohy. Věděla jsem, že je nejvyšší čas vyrazit na cestu domů k manželovi a tak jsem se postavila a chtěla jít pro kabát. Zdeněk mě ale chytil za ruku a řekl, že Milan má pravdu, když řekl, že v té halence vypadám strašně mladě, prý jako puberťačka. Najednou chtěl vědět jestli měl manžel pravdu. Jeho otázka mě překvapila a nenapadlo mě bohužel nic blbějšího než mu říct, že jestli ho to tak zajímá, tak ať se podívá sám. Vůbec mě nenapadlo, že mě chytí za slovo. Zdeněk mi rozepnul knoflík od riflí a stáhl mi je ke kolenům. Snažila jsem si je zase natáhnout zpátky nahoru, ale on byl silnější. Pak mi oběma rukama chytil gumu od mých kalhotek a strhl mi je k riflím na kolena. Teď už jsem věděla, že situace je vážná, nevěděla jsem ale co mám dělat. Nevěděla jsem, zda snad začít křičet? Říkala jsem mu ať neblbne, ale on mne vůbec neposlouchal. Strhl mě k sobě na pohovku a definitivně mě zbavil jak riflí tak kalhotek. Na nohou mi zůstaly jen podkolenky. Pomalu jsem se přestávala bránit, protože Zdeněk zdusil mé protesty svými francouzáky. Vklínil se mi koleny mezi stehna a koleny mi je násilně rozevřel. Ani jsem si nevšimla, kdy si rozepnul a stáhl kalhoty, prostě jsem najednou ucítila, že jeho už ztopořený ocas začal tápat mezi pysky mé prcky. Ještě jsem se ohrazovala, že to nemůže, že to nesmíme, že tohle nechci, ale Zdeněk nedbal, našel to správné místo a už mi ho tam cpal, takže se rázem ocitl celý ve mě a hned začal přirážet jak zběsilý. Tahle jeho soulož a mé držení trvalo jen chvíli. Zdeněk zuřivě přirážel a já mu ani nestačila říct, že nemám antikoncepci a že mi to nesmí nastříkat dovnitř. Najednou prostě vyhekl, napnul se, celou vahou se do mě natiskl a už se mu vě mě škubal a už se mi tam rozlévalo teplo. Byla jsem v šoku. Když se do mě udělal, pustil mne.

Nechtěla jsem, aby se Milan něco dozvěděl, tak jsem se šla do koupelny umýt a osprchovat si rozkrok. Byla jsem od pasu dolů nahá ve sprchovém koutu, když klaply dveře a už zcela nahý Zdeněk si vlezl za mnou. Říkala jsem mu, že už nechci, ale na jeho ocasu bylo vidět, že moc přístupný mým odmítavým argumentům asi nebude. Chvíli mne pod sprchou líbal a pak mě vzal a přenesl v náručí zpět do pokoje. Položil mne na postel, kterou si mezitím vytáhl ze sedačky a tam mi začal cucat bradavky a prsty dráždit poštěváček. Po chvilce už nevydržel a já vlastně také ne a zase mi ho zasunul do pochvy. Pohyboval se ve mně a zároveň mi silně tiskl prsa. Tentokrát to bylo delší, já dosáhla krátkého orgasmu a krátce na to se do mne opět vysemenil. I když mu pták ochabl, nechal mi ho vevnitř. Ležel na mě a svěřil se mi, že prý se mu už delší dobu líbím, že po mě vždycky toužil a že je rád, že mi sperma nastříkat dovnitř, prý ho to strašně vzrušuje. Ptal se mě, jestli jsem si myslela, že když mě pozval domů tak že spolu budeme souložit. Ještě chtěl také vědět, jestli si to někdy zopakujeme, že se mu naše soulož líbila. Nebyl asi příliš nadšený, když jsem mu řekla, že ani náhodou nechci, že to beru jen jako svůj úlet vyprovokovaný manželem a tou jeho lehkovážnou sázkou.

Vyklouzl ze mě a já si myslela, že se urazil, ale on sklouzl hlavou k mému břichu a začal mi olizovat pupík. Roztáhl mi široce nohy a přešel k olizování stehen a postupně přešel k mým Venušiným pahorkům a zajížděl mi jazykem hluboko do pochvy odkud musel vylizovat své vlastní semeno, které ze mě vytékalo, protože se na chvilku zarazil, když ucítil chuť svého spermatu, ale pak pokračoval.

Po chvilce s lízáním přestal a začal prstit mou prcinu. Zároveň mi neustále hladil bradavky a vyzvídal, jestli jsem měla už orgasmus. Přikývla jsem, ale řekla po pravdě, že to bylo jen takové krátké. Zeptal se jak mě má udělat. Já mu na to nic neřekla, přetočila ho na záda a vylezla si mu na koníka. Řekla jsem si, že když už jsem manžela podvedla, tak ať z toho taky něco mám. Pohybovala jsem se na něm a varovala ho, ať ho ani nenapadne skončit dřív než já. Byla jsem zakloněná a Zdeněk mi dráždil rukama prsa. Netrvalo dlouho a udělala jsem se. Zdeněk byl chvíli po mě a opět pulzoval do mě.

Cítila jsem, že mám prcinu už celou namoženou. Nakonec jsem se šla osprchovat celá. Byly dvě hodiny po půlnoci a Zdeněk už mne domů nepustil. Přespala jsem u něho.

Vzbudil mne kolem půl desáté snídaní a čerstvě uvařenou kávou. a řekla mu, že už musím domů. Po snídani jsem si dala ještě pro jistotu jednu krátkou sprchu, aby Milan ze mne nic necítil a nepoznal. Někdy před polednem jsem se pomalu oblékla a znovu musela Zdendovi zopakovat, že dnes to bylo poprvé a naposled. Smutně mě vyprovázel ke dveřím a těsně u dveří mne ještě přitiskl ke stěně a začal znovu líbat. Zase mne chtěl vysvlíkat, ale to už jsem opravdu neměla na nějaký sex chuť a řekla mu, že dnes už jsem se sexem skončila, přestože mu ocas opět stál a Zdeněk mne chytil za ramena a přinutil kleknout. „Tak mě ho alespoň vykuř!“ řekl. Abych už od něho měla pokoj, vzala jsem mu ho do ruky, stáhla mu předkožku, dala si ho do pusy začala ho pomalu kouřit. Brzy jsem ucítila, že jeho pták začíná pulsovat a chtěla si ho vytáhnout z pusy, ovšem Zdeněk mne však chytil za hlavu a přidržel si mě, takže jsem byla nucena jeho semeno spolykat. Moc mi tedy nechutnalo. Ještě že už ho v sobě moc neměl. Teprve potom mě už milostivě propustil.

Ve mně zůstaly jen výčitky ke Zdeňkovi a pocit viny vůči Milanovi i k sobě samé.

Když jsem přišla domů, tak Milan jenom řekl: „Ahoj Jitko, no to je dost… Už sem vo tebe měl strach“. Nic víc, ani slovo výčitek, žádné žárlivé výlevy, žádné otázky, prostě nic. Když jsem opustila Zdeňkův krčský byt, vůbec se mi nechtělo domů a tak jsem jen tak bezcílně courala ulicemi Krče, Pankráce až k nám do Nuslí. Trvalo mi to snad 5 hodin. byla jsem rozpolcená

Jsem teď v šestém měsíci a nedokážu myslet na nic jiného. Mám hrozný strach co bude dál, a ač se za to stydím, na narození dítěte se snad vůbec netěším.

Bookmark the permalink.

4 Comments

  1. Dobře popsané. I když je to asi znásilnění, tak to vypadá jako znásilnění, o kterém se mnoha ženám v noci zdá 🙂 Dávám bod

  2. Proč výčitky a na narozeni by jste se měli těšit. Není nic hezčiho než narození dítěte ať bylo počato jakýmkoliv způsobem a s něčím takovým měl počítáte když vsadil ženu. A to může být rád že ji neměli oba proti kterým hrál. Aspoň by nevěděla který je z nich otec.

  3. Pěkně napsáno a pokud je manželka hodně submisivní, tak by to tak i mohlo být, ale pak by asi neměla mít výčitky, protože takhle si to vlastně manžel přál a zařídil, byť svým furiantstvím. Pokud ale submisivní není, tak se v reálu moc neumím představit ženu, která by jen tak akceptovala fakt, že ji její chlap prohrál v kartách a dokonce na tu hru přistoupila.
    Ale to by zase pak nebylo co číst 🙂 Ještě, že máme tu fantazii.

  4. Já jako žena můžu ohodnotit, že to bylo přesně v mém stylu. Je to sice v kategorii fantazie, ale myslím , že takových příběhů se ve skutečnosti odehraje spousta. Já mám taky docela pestrý sexuální život, o kterém by spousta lidí řekla, že ves kutečnosti není možný. Ale jsem velká fanynka stránek amatéři a řeknu vám, že proti některým jsem slabý odvar. No a co, lidi se baví. Pořádají párty, grupáče apod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *