Petra a Tomáš – Pomsta je sladká 2

Ještě než jsem se stačil vzpamatovat, co že se to vlastně stalo, přišla ke mně Renáta a povídá „ Mám pro tebe návrh. Pokud nechceš a by se o tom co tvá nová ženuška dělala během poslední roku dověděli tvoje a hlavně její rodiče, tak mi tu podepíšeš tuto smlouvu o převodu tvé firmy na mě. V opačném případě se toto video dostane k oběma vašim rodinám. Dokážeš si asi představit co hlavně s Petřinými nábožensky založenými rodiči by toto video udělalo“ Věděl jsem, že to se nesmí nikdy stát a tak jsem bez přemýšlení smlouvu podepsal. O té chvíle se vše změnilo. Renáta je nová šéfka mé IT firmy a já jsem od teď její asistent. Petra skončila, protože pro ní má Renáta prý daleko zajímavější zaměstnání. Což doprovodila dlouhým smíchem.

Na svatební cestu do Maroka odjela Petra s Horváthem namísto mě a já zůstal s Renátou, která se rozhodla za mé, vlastně už její peníze zrekonstruovat naši ložnici. Byla vybavena jako erotický salón s nejrůznějšími hračkami a byly nainstalovány kamery, které dokonale natočí co se v ložnici odehrává. Já byl přestěhován do pokoje pro hosty, kde jsem měl připravený monitor se záběry s ložnicových kamer, abych prý o nic důležitého nepřišel a mohl se kochat jak má krásná Petra tvrdě pracuje. Renáta mě vybavila pásem cudnosti aby mé utrpení bylo dokonalé.

Můj denní režim se smrsknul vlastně na dvě hlavní úlohy. Chodím do práce kde dělám svou i Renátinu práci a pak doma jako druhou šichtu vše potřebné v domácnosti.

Ze svatební cesty mi každý den Horváth poslal video jak si Petruška užívá. A hned první bylo hned po příjezdu a ubytování se v hotelu. Na videu je Petra s Horváthem v pokoji. Petra má žluté minišaty a právě jim pikolík přináší kufry. Horváth se s ním baví a pak poručí Petře, aby mu dala spropitné za donášku. Petra se usměje a najednou se opře rukama o postel a vykasá si šaty na záda. Vykoukne její krásný kulatý zadeček a já vidím že je na ostro. Do záběru vstupuje onen pikolík. Tak 30letý, vysoký, statný černoch a po stažení kalhot na Petru vyskočí ocas obřích rozměrů. Horváth se směje a povídá, že to bude pořádné spropitné a dál točí jak si pikolík plivne na svůj buchar a pomalu ho zarazí do lůna mé Petrušky, která se celá chvěje a sténá. Dobrých dvacet minut jí zuřivě plení a pak za ohromného výkřiku naplní její svatyňku svým semenem. Při sledování videa se ve mně něco zlomí a asi i ze sexuální frustrace mě celá situace začíná vzrušovat.

Další den mi Horváth poslal video z tetovacího salónu. Petruška sedí nahá na křesle a před ní tak 45letý tatér, celý potetovaný s dlouhými vousy a motorkářskou bundou a nad třísla mé Petrušky kreslí psí tlapičky. Význam tohoto tetování mi došel až později. Dále Petrušce udělal piercing bradavek a klitorisu. Jak už asi tušíte, platba opět proběhla bezhotovostním stykem za neustálého Horváthova povzbuzování, kdy tatér mou nebohou Petru vošukal jak tu poslední děvku na světě. Další videa pak ukazovali jak si Horváth užívá svatební cesty u moře, kde s Petrou sexuálně dováděli snad všude kde to jen šlo.

Po návratu ze svatební cesty se naplno rozběhla Petřina nová živnost. Měl jsem možnost vidět, jak za Petrou na privát dochází všichni Horváthovi kumpání a przní sexy tělo mé vyvolené. Renáta dotáhla svou zvrácenost, až tak daleko, že pokud jsem chtěl masturbovat tak jsem mohl, ale pouze jednou týdně a vždy u nového Petřina videa. No a jako první bylo něco, co jsem si dříve přál jen v těch nejzvrhlejších fantaziích. Renáta totiž Petru zaregistrovala jako dobrovolnici v místným psím útulku. Chodily spolu venčit pejsky a z každé procházky mi Renáta donesla nové video. Byli to nepopsatelné orgie toho nejzvrhlejšího kalibru. Já to vše sledoval a nezmohl jsem se na nic jiného než na zběsilé onanování, které bylo završeno snad největším výstřikem v mém životě. V tu chvíli Renáta věděla, že dosáhla svého cíle.

Další videa pak následovala jak na běžícím páse. Renáta Petru prodávala na různé akce, kde dělala striptýz a pak za poplateček obšťastnila kohokoli kdo si řekl. Horváth jí dokonce daroval jako narozeninový dárek pro svého synovce, a já tak měl možnost sledovat, jak tenhle smrkáč przní mou lásku a ještě jí u toho nadává do kurev a šlapek. Každý týden jsem měl pravidelný přísun Petřiných orgií z útulku. Pokud se Renátě něco na mém chování nebo přístupu nelíbilo, tak jako trest mučila Petru. Jednou jí zavedla do lesa, kde jí v sedě přivázala s roztaženýma nohama ke stromu, kde bylo obří mraveniště. Petře nejdříve rozdráždila prcinku a když byla skoro hotová tak s potutelným úsměvem rozbořila ono mraveniště. No a dál už se jen kochala, jak mravenci zaútočili na nebohé tělo svázané Petry a snaží se ochránit svůj domov. „Tady vidíš co se stane, když nebudeš poslouchat. Jen se dívej jak trpí“. A opravdu. Za chvíli byla Petra obsypána mravenci kteří jí kousali úplně všude. Nejvíc samozřejmě kolem rozevřené kundy a tak se často stalo že se dostali i dovnitř a to pro Petru museli být opravdu muka.

Renáta pak dál vodila klientelu za Petrou na privát. Výběr všech chutí a barev. Cikány, araby, rusáky, ukrajince, němce, no zkrátka každého kdo jí přišel pod ruku. Na mé narozeniny zařídila pro Petru opět ty dva puberťáky co se mi vloupaly do auta. Samozřejmě protože to byl dárek pro mě tak chlapci šli zadarmo a s Petrou si mohli dělat co chtěli a jak dlouho chtěli.
Musela je kouřit a oslovovat je pane. Nechat se šukat do zadku. Mlátili jí bičíkem po zadku, kundě a prsou. Za každou ránu musela poděkovat. Střídali se na ní asi 4 hodiny. Jako dárek pak od Petry dostali klíče od mého auta s tím že je jejich. Což uvítali s obrovským nadšením. Pak se všichni shodli, že takovéhle narozeniny by pro mě měli pořádat každý rok. Renáta mě dokonce donutila, že musím pořád hrát za svůj fotbalový tým a dělat, že o ničem nevím. Takže když pak po sezóně opět došlo na týmovou oslavu, tak já byl v práci a celý tým zatím prznil Petru. Už jsem si na to tak zvykl, že jsem se nemohl dočkat dalšího a dalšího videa, jen abych se mohl znovu vystříkat při pohledu na prznění mé lásky. K Vánocům mi ježíšek nadělil elektrický obojek na penis. Takže mé utrpení bylo zesíleno tímto nástrojem. Šoky jsem dostával při sebemenším pokusu o ztopoření mého zamčeného penisu, což díky sexuální frustraci bylo poměrně často. Navíc když to bylo značně přiživováno z Renátiny a Petřiny strany. Na naše první výročí svatby bylo vymyšleno završení mého utrpení. Petra přestala brát antikoncepci a jako oslava bylo zařízeno, že všichni mí mučitele budou celý den a noc plnit Petru hromadou svého semene, až do jejího úspěšného oplodnění. Sledoval jsem jak mí spoluhráči, svědek a kamarád Luboš, Horváth a jeho synovec, ti dva puberťáci, a další a další muži, šukají a šukají a šukají mou jedinou lásku, mou Petrušku. A to byl vrchol Renátiny pomsty.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Tohhle jsem přečetl jedním dechem. Ale nutno dodat, solidní prasárnička. Piš dál 😀

    • Díky za chválu. Prasárničky já rád.=) Brzy tu přibudou další mé povídky. Pokud máš nějakou vlastní představu, tak jsem jedno ucho.=)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *