Čarodějnice

Jako každý rok se mi na čarodějnice nechtělo a jako každý rok jsem musel vyrazit. Manželka mi oznámila, že přijede její sestra s rodinou, máma, moje sestra a asi šest kamarádek s dětmi, takže by bylo nevhodné tam nejít. Ale abych se moc nebránil, tak si vzala těsné legíny s minisukní a průhledné triko. Spodní prádlo vynechala, ale bylo ještě dost světlo, tak si vzala letní bundu. Už si zvykla, že jí rád ukazuji, ale před rodinou můj kandaulismus moc nezmiňovala.

Před zapálením ohně probíhaly na přilehlém hřišti soutěže pro děti, ovšem ty nám hlídala její rodina. My jsme se posadili na opačném konci parku na lavičku, která byla skryta křovím a já začal ženu líbat. Postupně jsem jí sundal bundu, vyhrnul triko a začal jí laskat bradavky. Pár opozdilců, co se rozhodlo jít podívat na oheň nás vidělo, ale až na dva puberťáky si nás nevšímali. Ty dva se z povzdálí dívali a ani to moc netajili. Po nějaké době začli svolávat k ohni, tak jsme se upravili a zašli se kouknout na zapálení.

Když se hranice trochu zmenšila, poprosil jsem tchyni, aby nám dala pozor na děti, že se jdeme projít. Vzal jsem ženu za ruku a odvedl ji zpět do parku. Jenže tam pobíhala parta malých dětí a tak nějaký sex nepřipadal v úvahu. Tak jsem manželku alespoň přemluvil, aby si sundala triko a nechala si jen tu bundu a minisukni. Legíny jsem jí stáhnul také. Takhle jsme prošli přes park na konec, kde byla díra v plotu a za ní vykácený asi třímetrový svah k železniční trati. Na druhé straně bylo nádraží, ale už se začalo smrákat a tak na nás mohlo být vidět spíše z projíždějícího vlaku. To, že nás někdo uvidí manželku znervozňovalo, já v to naopak doufal. Položil jsem jí na záda, vyhrnul sukni a začal lízat kundičku. Asi po deseti minutách jsem ji otočil na čtyři a zajel do ní zezadu.

V tom přijel do zastávky elefant a manželka mě požádala, ať přestanu přirážet, než odjede vlak pryč. Vlak se dal do pohybu, lidi odešli východem na opačné straněnež jsme byli a tak jsem jí začal opět pomalu šukat. Chtěl jsem to vydržet do dalšího vlaku, aby jsme měli diváky. Jezdí u nás docela často. Ovšem jen co vlak zmizel, přebíhal koleje nějaký mladík a zamířil si to rovnou k nám. Zřejmě si chtěl zkrátit cestu a využít díru v plotě, pod kterou jsme šukali. Byl asi dost překvapený, ale zůstal potichu a díval se, jak přirážím. Po chvíli si ho vyndal a začal honit. Já už to měl na kraji a ještě jsem to nechtěl ukončit. Vyjel jsem z manželky, nechal ji klečet zády k divákovi a laskal jí rozevřenou kundu prsty.

Mladíkovi už pěkně stál a já jsem zatoužil po tom, aby si ho smočil v manželce i on. Nebylo by to prvně, ale nikdy takhle neplánovaně. Moc jsem se nerozmýšlel, vyndal z kapsy kondom a podal mu ho. Přesunul jsem se před manželku, začal ji líbat a dost pevně ji objal, aby neucukla. Takhle cizímu by totiž dobrovolně nedala. Kluk ji napíchl a já cítil, jak se žena snaží vymanit. Pošeptal jsem ji: „Prosím tě drž, má kondom a já po tomhle vždy toužil.“ „To budeš mít drahý.“ Víc neřekla a začala vzdychat a trochu i přirážet. Vsunul jsem ji svoje péro do pusy a koukal, jak ten cizí přiráží. V tu chvíli projížděl další vlak a já to už nevydržel a vystříkal ženě pusu. Ta představa, že to někdo z cestujících i přes tu tmu vidí. Následně mladík zrychlil přírazy, po chvíli ztuhnul a udělal se v manželce. Když ho vyndal, tak žena ztuhla a říká: „Vždyť on mě vystříkal a měl mít kondom!“ Kluk už si natahoval kalhoty, řekl jen: „Dík a sorry.“ Potom odešel dírou v plotě pryč.

Mě už zase stál, tak jsem ho vrazil do manželky a asi po minutě šukání znova stříkal. Tentokrát jsem přidal dávku do kundy k semenu neznámého milence. Po té jsem se zapnul, ženu utřel kapesníkem a pomohl jí vstát. Cestou k ohni to z manželky stále teklo, takže jsme asi po deseti minutách vyrazili k domovu. Žena se bála, že si toho někdo všimne, ale už byla tma a tak si stékajícího sperma nikdo nevšiml. Alespoň co víme.

Těhotenství nehrozilo, bere prášky a tak jsme si jen došli v pondělí na testy. Ty naštěstí dopadly dobře a mě zůstal jeden z nejlepších zážitků. I když manželka byla až do výsledků testů dost naštvaná, že jí bez jejího svolení vystřikal cizí kluk. Nejvíc se bojí,že když tu vystupoval, tak tu i bydlí a až se potkají, tak jí pozná. A ona vlastně ani neví, kdo jí to udělal. Ale zatím se nic nestalo, tak se to snad okolí nedozví.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Pěkná práce

  2. Petr Požár

    V pondělí? Tak to jste dementi. HIV není v krvi poznat ještě do tří měsíců po sexu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *