Jana a bodyshot

Většina z naší staré party se zná už od školy, jezdíme spolu na kola a na vodu a podobné akce ale poslední dobou se vídáme už méně často. Vlastně více než polovinu kluků jsem neviděl už skoro čtyři roky, od rozvodu, po kterém jsem se přestěhoval do 100 km vzdáleného města a našel jsem si tam úžasnou o dvanáct let mladší přítelkyni Janu.

Letos v létě jsme se s klukama dohodli, že si uděláme po létech víkendovou pánskou jízdu v malém penzionu který patří Alešovi z naší staré party. Penzion je na samotě v nádherném prostředí asi 3 km od nejbližší vesnice.

Těšil jsem se, že se zas po letech uvidíme a popovídáme. Ale těsně před společným odjezdem jsem musel vzít jednu rychlou zakázku a tak jsem ostatním slíbil, že se za nimi nějak dopravím alespoň v sobotu odpoledne. Jana slíbila, že mě tam odveze, bude pak pokračovat za maminkou a v neděli mě zas po cestě zpátky vyzvedne.

Nakonec jsme tam dorazili až k večeru. Když kluci, od pátku už trochu rozjetí, uviděli Janu, někteří z nich poprvé, krásně opálenou, v bílé halence bez podprsenky a krátké sukni, začali do ní hučet aby alespoň chvíli zůstala. Janě se samozřejmě jejich obdivné (nebo mlsné?) pohledy líbily a tak se nakonec nechala ukecat, že tedy zůstane. S postupujícím časem a možná i alkoholem se témata hovoru stáčela stále více do lechtivějších oblastí. Padla i otázka jestli na svoji krásnou mladší současnou přítelkyni nežárlím, když po ní všichni tak pokukují. Mému vysvětlení, že ne protože se s ní naopak rád chlubím ale kluci příliš nevěřili.

Pokračovali jsme dál v zábavě, když jsme se nějak dostali nějak na tématu body shotu. Začali jsme řešit, co všechno se tímhle způsobem dá pít a tak jsem se šel s Alešem podívat na bar co by se dalo použít. Nejlepší mi pro začátek suché Martini s olivou. Jen ještě zbývalo přesvědčit Janu.

Navrhl jsem tedy tak, aby to vypadalo jako napůl v legraci, že bychom to mohli zkusit právě s tímto pitím. Kluci se toho docela vážně chytili a Jana se bránila jejich naléhání stále méně přesvědčivě.
„Lásko, přece nezkazíš zábavu, budeme přeci jen chvíli pít z tvého pupíku, to přežiješ“ řekl jsem po jejich společném přesvědčování. Jana se krátce zamyslela a s takovými raráškovskými jiskřičkami v očích na to kývla. „ Ale kromě bříška a pupíku zůstanu oblečená“ prohlásila rezolutně“ Přece vám tady nebudu dělat striptýz“.

Měl jsem z větší části vyhráno, byla tam, kde jsem ji chtěl mít. Byla ve středu pozornosti a obdivu a velmi si to užívala. Jen jsem věděl, že musím postupovat opatrně abych všechno nezkazil.
Vzal jsem ji do náruče a cítil jak se chvěje vzrušením. Položil jsem ji na bar na záda. Přistoupil jsem k ní a když jsem jí pomalu rozepínal pásek u její sukně cítil jsem, že znejistěla. Proto jsem jen popotáhl okraj sukně na okraj kalhotek, aby se odhalilo celé bříško a vyhrnul jsem jí halenku k prsům. To, že jsem s odhalováním pro tuto chvíli dále nepokračoval přijala s ulehčením. Kromě nahého bříška nebylo zatím nic víc vidět, ale přesto vypadala neskutečně. Jak ležela na zádech, tak ještě více vyniklo její nádherné vysportované bříško.

Ujal jsem se role barmana. Do úst jí vložil olivu a do pupíku jsem nalil vermut a gin a pozval prvního kamaráda na drink. První přišel Aleš, vysál nápoj z pupíku a nahnul se k jejím ústům pro olivu a přitom se samozřejmě jejich rty dotkly. Někteří se snažili olivu brát co nejopatrněji aby se jejích rtů jen sotva dotkli a někteří to pojali přesně naopak, jako příležitost ji políbit při pronásledování olivy. Dával jsem pozor, aby veškerý přeteklý nápoj byl důkladně slízán, zejména blížil-li se k sukni,

Po několika drincích když už se zcela uvolnila, jsem ji upozornil, že jí vermut s ginem stéká po bříšku a že hrozí namočení sukně, a to přeci určitě nechce. Už se ani náznakem nebránila a tak jsem jí sukni stáhl úplně, takže ležela na baru už jen ve vyhrnuté halence pod kterou se docela zřetelně rýsovaly její vztyčené bradavky a v barovém UV světle nádherně svítících sněhobílých uzoučkých tangách, které kontrastovaly s její opálenou pokožkou. Při tomto pohledu už nikdo z kluků ani své vzrušení v kalhotách nedokázal maskovat. Při dalších drincích jsem občas úmyslně rozlil trochu víc směrem k jejímu klínu a bylo toho náležitou důkladností využito.
Pak došly olivy a gin.

„Přece nebudeme pít samotný vermut. Co takhle přejít na klasiku a to tequilu?“ navrhl jsem.
Samozřejmě nikdo nebyl proti a Jana si v té chvíli také neuvědomila co tím sleduji a co jí tato změna přinese.
Vyndal jsem citrón a sůl a připravil první lahev tequily. Dal jsem Janě do úst čtvrt plátku citrónu a nalil tequilu do pupíku. „Ještě to chce najít místo na sůl“ řekl jsem a za velkého zájmu přítomných jsem začal Janě rozepínat halenku. Jana sebou začala trochu nervózně vrtět. „Neházej sebou lásko, vyliješ tequilu. Nemáš se přeci vůbec proč stydět,“ Rozepnul jsem halenku úplně a stáhl ji přes ramena a Jana se lehce přizvedla abych jí z pod ní mohl vyndat.

Byl na ní neskutečný pohled, který jsme si užívali všichni. Jana ležela na barovém pultu jen v miniaturních kalhotkách a obdivně na ní zíralo mých, v téhle chvíli zajisté už hodně nadržených čtrnáct kamarádů. Po chvilce dívání jsem jí olízl stojící bradavku a nasypal na ni sůl. Aleš byl opět nejrychlejší, vysál tequilu a zejména u soli si dával hodně moc záležet. Při dalším drinku jsem bradavky vždy vystřídal. Jana si to začala viditelně užívat s přivřenýma očima. Po prvním kole tequily už erotické dusno dosahovalo vrcholu.

Při nalévání dalšího panáka jsem přelil tak, že tequila zatekla až na kalhotky. První to pochopil Václav a protože nebyl na řadě s pitím roztáhl Janě jemně nohy, dal hlavu mezi její stehna a přisál se k jejím mokrým kalhotkám. Jen se podíval co tomu říkám a když viděl, že jsem s touto situací zjevně spokojen pokračoval v práci jazykem přes kalhotky. To už Jana ztratila poslední zbytky ovládání a zcela se tomu poddala.

Ostatní dále pokračovali v pití, ale stále více času věnovali jejím prsům a rtům. Když Václav zajel prsty pod okraj jejích kalhotek, Jana se na mě podívala s otázkou nebo možná spíše s prosbou v očích. Přikývl jsem a ona lehce přizvedla zadeček aby jí je mohl snáze stáhnout. Sledoval jsem jak z Jany mizí poslední kousek oblečení, který ji zakrýval.

Ještě před hodinou bych nevěřil tomu, že uvidím svoji lásku ležet na baru úplně nahou mezi čtrnácti nadrženými chlapy. Václav zajel jazykem do její, až na tenký proužek hladce oholené kundičky a bylo jen otázkou krátké chvíle než Jana dosáhla svého prvního dnešního orgasmu.

Vzal jsem Janu s baru a schoulenou v mém náručí v odeznívajícím orgasmu jsem ji přenesl za všeobecné pozornosti na velkou pohovku, která byla proti baru. Když jsem jí tam položil otočil jsem se na kluky a řekl: “ Pro dnešek vám Janu půjčím na hraní, můžete všechno, dokud ona sama neřekne dost“.

Chytila mě kolem krku, dala mi dlouhý polibek a pak se po nich rozhlédla a s takovým nevinným úsměvem se zeptala: „Proč jsem nahá jen já sama? Chci někoho mít někoho v sobě, hned teď “ Kluci po sobě jen koukli a první byl opět Aleš, byl jsem rád, protože toho znala Jana už pár let a byl jí sympatický. Aleš jí začal za všeobecné pozornosti šukat a ostatní ze sebe shodili zbytky oblečení a začali si při tom divadle honit péra. Jana se rozhlédla a v jejím výrazu se mísila touha a spokojenost.

Aleš vydržel jen krátce a jak ta moje mrška cítila, že to na něj přichází přidržela si ho nohama i rukama v sobě, podívala se na mě a tak abych to dobře slyšel mu mezi jednotlivými přírazy ze sebe vyrážela: „Když to takhle dopadlo… chci si to užít… chci pořádně vystříkat… nastříkej to do mě, … naplň mi jí… jooo… „ Při tomhle divadle jsme už všichni měli své nástroje v ruce a většina z nás měla problém okamžitě nevystříknout.

Když se Aleš odvalil, udělala něco, co jsem tak úplně nečekal, z čeho mi lehce spadla čelist a měl jsem co dělat abych nevystříkl okamžitě. Má slušná, stydlivá a nesmělá Jana si posadila si nejblíže stojícího Mirka vedle sebe na pohovku, rozetřela si vytékající sperma k zadní dírce a pomalu si jeho stojící péro začala soukat do zadečku čelem k nám, zády k Mirkovy. Když se jí to podařilo spokojeně se rozhlédla po našich tvářích. „Proč jen tak koukáte?“ „Mám přece ještě volnou kundičku, obě ruce a pusu,“ usmála se. „ A kdo se chce jen dívat, může se jen vystříkat na mě“ „Dnes chci všechno vaše semeno jen pro sebe.“

To co jsem pak viděl a čeho jsem se i zúčastnil, předčilo mojí a určitě i Jany nejbujnější fantazie. Nad ránem jsem jí odnášel do pokoje unavenou, ulepenou, vyšukanou, naplněnou a hlavně šťastnou. Usnula mi v náručí.

Protože jsem nepil a chtěl jsem aby vše skončilo bez ranních rozpaků a zůstalo nám to jako krásný sen, zabalil jsem spící Janu do deky naložil do auta a odvezl jí domů.

Probudila se před polednem ve své posteli doma a v první chvíli prý přemýšlela jestli se jí všechno to jen nezdálo, ale zarudlá kundička a zbytky spermatu po celém těle mluvily celkem jasně…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. …chce to odvahu, predhodit svoji partnerku smecce nadrzenych chlapu… pekne se to cte, ma to spad!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *