Dluh

Tenhle příběh vznikl díky jedné neuvážené půjčce a mému opileckému vychloubání.
Šlo o to, že jsem si chtěl koupit nějaké doplňky na motorku a nechtěl jsem, aby moje žena Káča věděla, kolik přesně to stálo. Proto jsem o půjčku 10.000  požádal svého nejlepšího kamaráda
Jenže jsem bohužel zjistil, že není tak snadné ty peníze dát dohromady. Tedy ne tak rychle, jak jsem si představoval. A tak mi nezbylo, než se po čase vydat za Radimem a přiznat, že půjčku nejsem schopný vrátit tak rychle, jak jsem slíbil. A položil jsem na stůl 5000.
Radim chvíli přemýšlel a potom poznamenal, že bych zbytek možná nemusel vracet vůbec. Kdybych tedy přistoupil na jeho podmínky.
Nechápal jsem, o čem mluví a tak mi připomněl, jak jsem se mu nedávno v opilosti chlubil – když si ze mě dělal srandu, že manželský sex po letech už nemůže být tak zajímavý, jako když on to střídá a má každou chvíli jinou ženskou – že moje žena sní o tom, že by byla oběti znásilnění. Samozřejmě se jí fyzicky nelíbí představa nějakého smradlavého chlapa někde v lese, ale prostě ji vzrušuje představa té bezmoci a odevzdání. A tak jsme vymysleli scénu, na kterou si hrajeme doma. Já ji přivážu nahou k posteli,  zavážu jí oči a potom předstírám, že jdu otevřít a přivedu nějakého cizího chlapa, který ji znásilní. Já sedím vedle, dívám se, jak ji šuká a nemůžu nic dělat, protože se ho bojím. Asi je to nějaký vymahač dluhů, rváč z diskotéky nebo tak něco. Prostě ji nemůžu bránit a ona mu musí dát. Pokaždé se při tom snažím být jiným milencem. Jednou jsem něžný, jindy hrubý, jednou jdu přímo na věc, někdy mi stačí, když mě vykouří, nebo mi stačí ji ošahávat a pak se jí vystříkám na kozy. Jí většinou stačí pár minut takového submisivního sexu k tomu, aby se udělala. No, takže takové hrátky občas zpestřují náš sexuální život.
Tohle mi teď Radim připomněl. Dělal jsem překvapeného, že nechápu, jak to myslí, ale bylo mi to jasné. A taky mi bylo jasné, že na to asi přistoupím. Tyhle scény mě totiž neuvěřitelně vzrušovaly. A často jsem přemýšlel o tom, jestli bych to v reálu dal. Jestli jsem kandaulista, nebo si to jen myslím. Teď mám tedy možnost si to vyzkoušet. A navíc bych tím smáznul svůj dluh.
Řekl jsem, že si to musím rozmyslet, ale v podstatě šlo jenom o to, abych nevypadal jako hajzl, co bez váhání prodá manželku za pět táců. A taky si musím rozmyslet technické detaily, aby nedošlo k tomu, že nám to Káča prohlédne. A tak jsem Radimovi druhý den řekl, že do toho jdu, ale mám čtyři podmínky. Za prvé, přijde k nám přesně v půl deváté a bude čekat za dveřmi. Já Káču na tu dobu připravím. Pak otevřu, všechno sehrajeme a pak hned vypadne. Druhá podmínka je, že bude samozřejmě vykoupaný a použije stejnou voňavku, jako používám já. Třetí podmínkou je, že samozřejmě během sexu nesmí za žádnou cenu promluvit a pokud možno vydávat ani žádné zvuky. No taky že se neudělá do ní, ale včas ho vytáhne. Protože kondom jsme nikdy nepoužívali a bylo by to nápadné.
Radim na to všechno bez rozmýšlení přistoupil a tak nastal večer, kdy to mělo proběhnout.
Před půl devátou jsem Káču odvedl do ložnice, jako vždycky ji svlékl a ruce jí přivázal k čelu postele. Oči jsem jí zavázal černou páskou a dělal, jako že jdu otevřít. Tentokrát, ale za dveřmi skutečně někdo stál. Přivedl jsem Radima do ložnice a on užasle zůstal koukat na mou ženu. Samozřejmě už ji viděl v plavkách, možná ji někdy u nás zahlédl i ve spodním prádle, ale ještě nikdy ji neviděl úplně nahou, s roztaženýma nohama, zavázanýma očima a rukama přivázaný k posteli. Byl to úžasný pohled i pro mě a já jsem se těšil na to, co mělo přijít.
Lásko tomuhle chlapovi dlužím 5 000 a slíbil, že když tě bude moct ošukat, ten dluh mi smázne, řekl jsem. Chudák Káča netušila, že dneska mluvím pravdu! Miluju tě a věřím, že to pro mě uděláš, řekl jsem ještě a posadil se do připraveného křesla. Radim si mezitím svlékl a já sjel očima na jeho stojící péro. Bylo tak stejné jako moje. Naštěstí!
Myslel jsem Radim prostě půjde hned na věc, ošuká mojí manželku a odejde. Jenže on očividně nespěchal a chtěl si to užít. Posadil se na kraj postele mezi roztažené nohy mojí ženy. Začal ji lehce hladit po stehnech a rukama sjížděl od kolen k jejímu rozkroku a zpátky. Potom si klekl si mezi její nohy, lehce přejel prsty po kundičce a pokračoval dál, přes břicho, žebra, až na její prsa a začal je něžně hladit. Hrál si s nimi, potom se sklonil a začal je líbat, olizovat a vcucávat do pusy,  zatímco jeho ocas se zlehka občas dotkl její kundičky. Pak se narovnal a ocasem ji začal dráždit. Prsty jí roztáhl pysky od sebe, žaludem jí masíroval poštěváček a občas zajel jen žaludem dovnitř. Káča se začala kroutit a vycházela mu vstříc. Radim však se zásunem očividně nespěchal. Po chvíli si lehl mezi jeji stehna a začal jí lízat. Netrvalo dlouho a manželka se zkroutila v prvním orgasmu. Radim ale s lízáním nepřestával a dál a dál prodlužovali její rozkoš. K tomu ještě zajel prstem dovnitř a šukal jí při lízání prstem. Potom se vztyčil a ocasem jí znovu dráždil na kundičce. Žena se pod ním kroutila a snažila se sama nabodnout. Ale přivázané ruce ji dál nepustily. Pak se Radim rukama plnou vahou opřel o její žebra, čímž ji úplně znehybnil a prudce zarazil svůj ocas do kundičky. A je to tady, pomyslel jsem si. Koukal jsem se na svoji ženu, šukanou jiným chlapem! Moje žena, s jeho ocasem vraženým hluboko v kundě!
Rozepnul jsem si kalhoty, vytáhl jako kámen tvdrdý ocas a začal jsem si ho pomalu honit. Radim mezitím Káču pomalu mrdal, ale i on už podléhal svému vzrušení a přidával na tempu. Přesunul své ruce na její kozy. Drtil je a mačkal. Nakonec na ní nalehl plnou vahou.  Jednou rukou si ji chytil pod zadkem a během přirážení se zkušeně třel svým podbřiškem o jeji poštěvák.  Během chvilky ji tak přivedl k dalšímu orgasmu. Káča se pod ním úplně klepala, ale on nepřestával.Vrážel ho do ní drsně a hluboko a manželka se otřásala pod jeho přírazy. Musel jsem s honěním přestat, nebo bych si za chvilku postříkal kalhoty. I tak mi pak v ocasu škubalo, že jsme měl pocit, že stejně brzy vystříknu i bez dalšího honění.
Ke svému zděšení jsem uviděl, že se Radim natáhl a začal Káče odhazovat jednu ruku. Na tomhle jsme se nedomluvili. Já jen doufal, že Káču nenapadne, aby si stáhla pásku z očí. To by byl konec našeho manželství.
Naštěstí k tomu jí Radim nedal příležitost. Prudce z ní vytáhl svůj ocas, popadl ji a otočil na břicho. Ruku jí položil na čelo postele a hned jí zakryl svou dlaní. Druhou rukou ji  popadl pod břichem a přinutili pokleknout. Potom vrazil svůj ocas do kundy a pokračoval v rychlém mrdání. Manželka se kroutila, sténala, ale Radim mi nedal šanci uniknout.
Potom se trochu se narovnal a pravačku jí přesunul na zadek. Začal jí hladit ho a přitom se posouval palcem k jejimu análku. Potom jí plivnul na zadek a palcem sliny roztíral kolem dírky. Pak jí s ním zajel do zadku. Žena se prohnula, ale uniknout mu nemohla. Radim cpal palec dál a dál do jejího zadku, až v něm zmizel celý. Párkrát ji palcem protáhl a potom bez varování vytáhl své péro z kundy a vrazil ho manželce do zadku. Manželka zařvala. Nevím zda bolestí, překvapením, nebo rozkoší. Tohle bylo něco, co já jsem ještě nikdy neudělal. Manželka se análnímu sexu bránila, že jí to bolí, teď však neměla na vybranou. Radim jí prudce pronikl na jeden příraz celým pérem hluboko do zadku a zůstal úplně bez pohybu. Čekal, až si manželčin análek přivykne. Pak se začal zase zvolna pohybovat. Vláčně, téměř něžně jí mrdal její prdelku a k mému úžasu mu manželka začala po chvilce i vycházet vstříc. Netrvalo dlouho a zkroutila v dalším, kolikrátém už?, orgasmu.
I Radim začal funět. Bylo vidět, že nebude trvat dlouho a přijde to na i něj. Samozřejmě jsem předpokládal, že kundičku jí nevystříká, ale u zadku to asi neplatilo. Radim naposled přirazil a zůstal s ocasem hluboko vraženým v zadku mé ženy. Bylo vidět, že i mé ženě způsobuje rozkoš pumpování jeho horkého semene. Když skončil, vytáhl svoje péro a poplácal s ním manželku po zadku. Potom jí oběma rukama po zadku pohladil a přetočil ji zpátky na záda. Káča se zabořila do matrace a celá se třásla. Radim rychle její ruku přivázal zpátky k pelesti. Potom slezl z postele. Usmál se na mě, zvedl z podlahy své věci, gestem naznačil, že dobrý – dluh je smazaný a odešel. Šel jsem potichu za ním a zavřel dveře ložnice, jakože se vracím.
Díval se na to krásné zpocené tělo na posteli. Káča tam ležela, šťastně se usmívala a ještě se lehce chvěla. Nevěděl jsem, co mám dělat? Byl jsem to přece já, kdo jí před chvílí vystříkal zadek, takže jsem jí nemohl rozvázat oči, aby viděla moje stojící péro. Potřeboval jsem se ale zoufale vystříkat.
Nakonec jsem to ale přece jen udělal. Odvázal jsem jí ruce, stáhl pásku z očí a ona se mi stulila do náruče. Řeklala, že to bylo úžasné. Takhle dokonale se prý ještě neudělala. Potom se na mě překvapeně podívala, protože si uvědomila můj stojící klacek na stehně. Řekl jsem, že jsem se takhle inspiroval v jednom videu a několikrát jsem se musel vyhonit, už když jsem si představoval, jak si na to zahrajeme. A že proto už mi zase stojí. Manželka řekla, že jestli mám chuť, tak na co čekám. Ať jí teda ještě jednou vyšukám. Na nic jsem nečekal. Otočil jsem jí zády k sobě, přizvedl jí nohu a zabořil své péro zezadu do kundy. Popadl jsem ji za kozy a představil si, že ještě před pár minutymi tam měla ocas jiného chlapa. Přitom jsem měl pocit, že na břiše cítím i Radimovo semeno, vytékající z jejího zadku. Takže stačilo pár přírazů a už jsem stříkal.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Hmmm, výborná povídka. Moc se mi líbila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *