Do těla – 2.díl

Netrpělivě jsem čekal na její příchod. Měla zpoždění a já se už nemohl dočkat, až zase přijde celá nadržená a divoce se pomilujeme. V posledních týdnech se z toho stala už taková tradice. Dvakrát do týdne si chodí zacvičit a pokud to jde, domluví si soukromé lekce od toho trenéra, který jí tak moc přitahuje. On ani netuší, že se stal už nedílnou součástí našeho sexuálního života. Funguje to tak, že má žena s ním tráví čas na tréninku, celá se z něj vzruší, přijde domů a rozdá si to se mnou. U toho se hecujeme a dráždíme fantaziemi na téma, jak si užívá s ním. Nejdřív mi vypráví, jak probíhal trénink. Při tom popisuje kde se jí dotýkal a jak se jí to líbilo. Koupila si nové sexy sportovní oblečení, které zakrývá jen o trochu víc, než běžné spodní prádlo. Prsa se jí v kratičkém tílku krásně zakulatí a jejich větší část je víceméně odhalená. Mini šortky zase dokonale zvýrazní její kulatou prdelku a podněcují divoké fantazie o tom, kolik toho skryjí mezi stehny. Popisuje mi, jak jí při cvičení okoukává a ona se mu schválně nastavuje, provokuje ho a flirtuje s ním. Párkrát už mu jakoby omylem přejela rukou rozkrok a prý cítila, že ho taky nenechává úplně klidným. Z té představy jsem vždy okamžitě vzrušený a hned jí začnu dráždit povídáním o tom, jak bych jí chtěl vidět hrát si s jeho pérem a jeho zas jak si smyslně pohrává s ní. A tak to pokračuje během našeho mazlení a intenzivního šukání, dokud se společně mocně neuděláme. Je to naprosto úžasné, jsme jak znovuzrození a moc si to užíváme.

Kde se ale mohla dnes zdržet? Už skoro hodinu měla být doma a touhle dobou už jsme měli prožívat společné vyvrcholení. Byl jsem strašně nadržený, ale začínaly se mi hlavou honit obavy. Na zprávu nereagovala. Když už jsem se chystal jí volat, přišla mi zpráva, že za chvíli bude doma. Vzápětí přišla druhá zpráva, kde byla jen fotka. Na ní bylo nahé tělo mojí ženy z jejího pohledu přes vzrušená prsa k rozkroku, ve kterém byla zabořená hlava cizího chlapa. Uvnitř mě proběhlo zemětřesení. Žárlivost se hádala s šíleným vzrušením. Nemohl jsem od té fotky odtrhnout oči a při tom jsem bezmyšlenkovitě zasunul ruku do kalhot a nahmatal své tvrdé péro. V tom se v zámku ozvaly klíče a vstoupila moje žena. Při pohledu na mě jen poznamenala, že věděla, že se mi bude fotka líbit, a usmála se na mě. Já jí úsměv vrátil a padli jsme si do náručí. Voněla sexem, to jsem hned cítil a ještě víc mě to vzrušilo. Začal jsem jí zuřivě líbat a strhávat z ní šaty a při tom se dožadoval vyprávění, kde byla a co přesně se stalo. Zastavila mě a vyprávění slíbila, ale že u toho musím zůstat v klidu a nedotýkat se ani sebe, ani jí. Neměl jsem důvod odporovat. Nalili jsme si víno a sedli si spolu na pohovku. Byl jsem jak na trní a poslouchal pečlivě každé její slovo.

Když dorazila ten den do fitka, zjistila, že náš oblíbený trenér tam není. Zklamaná se tedy pustila do cvičení sama. Po své standardní hodince už se chystala skončit, když si všimla, že právě dorazil. Začala se tedy svůdně protahovat a dala si záležet, aby při tom vystavila své přednosti pro jeho potěšení. On okamžitě zpozorněl a chvíli se tím výhledem kochal. Přišel k ní a začal jí hladit po stehnech a skoro až k zadku a chválil jí, jak má svaly dobře propnuté. Dali se do řeči a ona se mu svěřila, že si asi při cvičení bez jeho odborného vedení nějak namohla záda. Prohmatal jí je a při tom se nabídl, že jí může udělat masáž, má na to kurz a zrovna nemá žádné zákazníky. Nadšeně souhlasila a odešla do sprchy. Do masážní místnosti se přesunula jen omotaná ručníkem a lehla si na lůžko nahá břichem dolů. Ručník nedbale přehodila přes zadek, uvolnila se a čekala na svého maséra. Za pár minut vstoupil, ztlumil světlo a pustil relaxační hudbu. Na ruce si rozmazal masážní olej a pustil se do jejích zad. Po chvíli začala smyslně sténat a chválit mu jeho masáž. Nabídl jí, že se může zaměřit i na jiné části těla, než jen záda, a ona ráda nabídku přijala. Projel jí chodidla a lýtka a nakonec i stehna, přičemž prsty čím dál víc zasouval pod ručník na jejím zadku. V tom ze sebe moje žena ručník stáhla a vystavila mu tak na odiv svou sexy prdelku s tím, že by se měl věnovat i jí, protože si jí dnes dost namohla při dřepování.

Napjatě jsem poslouchal vyprávění o tom, jak má cizí borec mojí ženu úplně nahou přímo před sebou a rukama jí hladí zadek a vnitřní strany stehen, která ona pomalu odsouvá čím dál víc od sebe a jeho prsty cítí čím dál blíž své mokré nadržené kundičce. Pták mi trčel jak kamenný sloup a měl jsem sto chutí se při té představě udělat. Ale slíbil jsem, že vydržím do konce, a tak jsem poslušně poslouchal, co se dělo dál. Nestydatě mu dávala najevo, jak je z něj vzrušená. Doslova mu vystavovala svojí pičku mezi roztaženými stehny, když špulila prdelku co nejvíc nahoru to šlo. Viděla, že pod lehkými plátěnými šortkami mu solidně stojí péro a měla hroznou chuť se mu na něj vrhnout. On jí hladil po zadku, mezi půlkami a v třísech, ale na víc si ještě netroufl. Rozhodla se převzít iniciativu a otočila se na lůžku na záda. Předvedla se mu tak v celé své kráse a on nemohl spustit oči z jejích pevných čtyřek se vzrušenými bradavkami. Pobídla ho, aby pokračoval v masáži. Přešel jí k hlavě a začal jí masírovat za krkem a ramena a pomalu se blížil na ty její ukázkové kozy. Chytla ho za ruce a přesunula mu je tam. Neváhal a hned se jim začal šikovně věnovat, což ocenila slastným vzdycháním. Těsně vedle hlavy se jí pohupoval ten jeho naběhlý klacek, tak mu ho jednou rukou osvobodila a začala se s ním hladit po tváři a líbat ho. Druhou rukou si zajela rovnou na pičku mezi doširoka roztažené nohy a přímo před ním si to začala dělat. V tomhle bodě vyprávění už jsem se musel hodně ovládat. Cítil jsem žárlivost, ale mnohem víc vzrušení. Vřelo to ve mně a těšil jsem se, až si tu svojí nevěrnici ošukám. Netrvalo to dlouho a vyprávění se chýlilo ke konci. Nedostali se dál než k vzájemnému uspokojení pusou. Nejdřív se nechala od něj vylízat, jak už mi ukázala na fotce, kterou tajně pořídila, a potom ho na oplátku vykouřila poctivě až do konce. Dali si spolu sprchu, kde se spolu ještě trochu mazlili, a pak se od něj nechala odvézt domů.

Vyprávění skončilo a my se a sebe vrhli. Provokovala mě sprosťárnami o tom, že je moje kurvička a jak si sprostě užívá cizího péra. Nakonec mě vyhecovala k tomu, abych jí za její nevěru potrestal. A tak jsem jí šukal pořádně tvrdě a u toho jí nadával do děvek, což nás oba ještě víc vzrušilo. Přišel na mě nejlepší orgasmus dosavadního života a pak jsme oba vysílení odpadli. Ještě než jsme odešli spát, jsem jí zašeptal do ucha, že příště je u toho chci vidět. Souhlasila.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *