Do těla – 1.díl

Přišla večer domů a hned se na mě vrhla. Celá vášnivá mě i sebe rychle svlékla a při tom mě hladila a líbala po celém těle. Svou pozornost rychle zaměřila na můj silně vzrušený úd. Nejdřív si s ním pohrávala oběma rukama, věnovala mu smyslnou péči svými rty a jazykem a pak si ho už pusou vychutnávala po celé jeho délce. Položila si mě na záda na zem a obkročmo na mě nasedla. Téměř jsem neměl šanci si s ní pohrát, ale i tak byla vzrušením celá mokrá. Nastavila si mě mezi svá rozkročená stehna a dosedla. Vjel jsem do ní okamžitě až nadoraz. Při tom hlasitě vydechla a prohnula se v zádech. Zavřela oči a začala se na mě projíždět. Rukou si při tom pohrávala se svojí nadrženou kundičkou. Čím dál rychleji si mě ojížděla a stupňovala své dráždění prsty. Netrvalo to dlouho a se stále zavřenýma očima se začala zmítat v silném orgasmu. Křičela slastí a celá se křečovitě svíjela zatímco se pořád hladila v klíně. Potom se na mě svalila a do ucha mi zašeptala, že chce, abych si jí vzal divoce zezadu. Neváhal jsem, připravil si jí do pozice na kolena a do její vyšpulené mokré rozdrážděné dírky vsunul svůj nástroj. Zběsile jsem jí ojížděl. Pořád mě pobízela, ať přidám a byla čím dál sprostší. Takovou jsem jí vůbec neznal. Netrvalo to příliš dlouho a taky na mě přišlo vyvrcholení. Odpadl jsem vedle ní a sotva popadal dech. Vstala s tím, že jde spát a odešla do sprchy.

Když jsem se trochu uklidnil, začal jsem přemýšlet, co se právě stalo. Takhle vášnivé milování jsme nezažili už pořádně dlouho. Poslední dobou, no spíš posledních pár let, se nám ze sexu stal víceméně stereotyp. Pořád to bylo fajn, ale divoké jízdy zůstaly v minulosti. Nakonec jsem usoudil, že se na ní musela podepsat dobrá nálada z toho, že si konečně do dlouhé době sama někam vyrazila. Za sebou má několik let mateřské dovolené a dnes poprvé po dlouhé řadě večerů, kdy se věnovala jen dětem, si udělala program sama pro sebe. O děti jsem se postaral já a u televize čekal na její příchod. Rozhodla se, že půjde do posilovny a dá si do těla. To jí určitě nabudilo a tak dostala chuť na pořádně vzrušující šukání. Pustil jsem to z hlavy a šel taky spát.

O pár dnů později, když jsme spolu večer seděli na terase a načínali druhou lahev vína, jsem prolomil mlčení a řekl jí, že jsem si ten večer, kdy přišla z fitka domů, moc užil. Její reakce mě opravdu zaskočila. Spustily se jí slzy a koukala se na mě provinilým pohledem. Chvíli váhala a pak začala povídat. Pořád na to prý myslela, jestli mi to říct, nebo ne. Cítí se hrozně a má pocit, že jako manželka selhala. Ve fitku se seznámila s osobním trenérem, u kterého si zaplatila soukromou lekci. Po chvíli cvičení začala cítit, že jí silně přitahuje. Tak silně, že když jí pomáhal s cviky a přitom se jí dotýkal, začala vlhnout v kalhotkách. Tréninkem strávili asi hodinu a ke konci měla co dělat, aby se udržela a nevrhla se na něj. Když skončila, šla se okamžitě osprchovat studenou vodou, ale ani to nepomohlo. Vzrušení z toho sportovce jí vydrželo celou cestu domů a zbytek už znám. Pak se úplně rozbrečela a přiznala se, že při našem vášnivém milování myslela celou dobu na něj.

Objal jsem jí a začal jí uklidňovat, že si z toho nic dělat nemusí. A myslel jsem to vážně. Ve skutečnosti mě to překvapivě silně vzrušilo. Mojí ženu přitahuje cizí chlap a ona na něj myslí při sexu se mnou. Ta myšlenka mě hodně zaujala. Chvíli jsem jí uklidňoval. Když se zdála být už víc v pohodě, k čemuž pomohlo i pár dalších slkenic vína, začal jsem vyzvídat. Popisovala mi jeho tělo, jak se jí dotýkal a jaké měla při tom představy a nakonec jaké představy měla když si to na mně udělala. To už jsem byl vzrušený téměř k nesnesení a začal jsem jí provokovat. Povídal jsem jí, jak bych chtěl vidět, jak si pohrává s jeho velkou kládou a jak on si vychutnává její pičku. Při tom jsem jí mazlil a cítil jsem, jak mi doslova teče pod rukou. Ona mě taky začala honit a společně jsme se vzrušovali povídáním o tom, jak by se od toho borce nechala přede mnou šukat a jak by nás zvládla klidně oba najednou. To už jsme byli tak rozžhavení, že jsme si to rozdali tam přímo na venkovní terase, kde nás mohl kdokoliv vidět. To nám bylo ale úplně jedno a šoustali jsme jak pomatení. Když jsme došli ve vyprávění k představě, jak jí ten cizí chlápek vystříká její kundičku, téměř současně jsme se oba udělali. Tohle byl nejlepší sex za hodně hodně dlouhou dobu. Oba nás to překvapilo. Začala tím nová éra našich životů.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *