Dovolená v Bulharsku 2

Ještě chvilku se oba rytmicky zmítali v orgasmické křeči, zatím co já v křoví opodál si ho honil svoji pravačkou. Během chvilky opadlo manželčino sexuální opojení a uvědomila si, co se právě stalo. Že jí ti dva mladíci na hranici jejích plodných dnů udělali klasické oplodňováky. Že její kundička je plná mladického semene nabitého dravými spermiemi toužící dobít její vajíčko. Opojné vzrušení vystřídala panika. Odstrčila ze sebe cikána, který nikterak nechvátal vytáhnout svůj pomalu ochabující penis z její kundičky. Začala jim pěkně česky od podlahy nadávat do všech možných k.., č s podobě. Začala si hned prsty vyhánět semeno z pičky. Oba mladíci, byť nerozuměli česky, velmi rychle pochopili co se stalo. Se smíchem posbírali svoje svršky a dali se na odchod. Já se jim ani nedivím. Naprcat někomu pěknou fešnou ženušky s vědomím, že mi z toho nehrozí žádné následky, taky se tomu budu smát. Mezitím vběhla manželka do moře a začala si vyplachovat semeno z kundičky.

To už jsem nevydržel, vylezl z poza křoví a běžel za ní. Schodil jsem ze sebe rychle tričko i kraťasy a s naprasknutí stojícím penisem vyrazil rovnou za ní do moře. Když mě uviděla, s nejistotou se na ně podívala a troch s obavami mi povídá:
Ty si to viděl?
Jo, viděl a díky za splnění mého snu.
Když voni to dělali bez ochrany a
Jo, já vím. Viděl jsem. I to, že se udělali do tebe, ty moje děvko. A teď tě vystříkám já.

Oslovení děvko jí zaskočilo, nikdy jsem to proti ní nepoužil. Avšak si uvědomila, že se tady před chvíli, vdaná panička, kurvila se dvěma naprosto cizíma klukama. Povalil jsem jí ještě probírající se z toho překvapení, na břeh na záda a razil si obličejem mezi její nohy. Měl jsem hroznou touhy ochutnat její právě vyšukanou lasturku. Stačila si jen opláchnout pičku z venku, tak jsem uviděl zblízka, jak stále vytéká sperma mladíků z její pičky. Začal jsem jí líbat venušin pahorek a pomalu sát klitoris. To jí vždycky přivede do transu a nebylo tomu jinak ani teď, jen to trvalo trochu déle. Chytla mě za vlasy a už si směřovala má ústa proti vstupu do její jeskyňky. Nejprve jsem cítil slanou chuť moře, ale po chvíli jsem cítil chuť mísícího se semena s milostnou šťávičkou mé manželky. Chuť těžko popsatelnou. Slano-hořko-sladkou, ale pro mě postupně čím dál více opojnou. Už jsem to nevydržel. Přesunul se výše a zapíchl svůj pyj až na dno její pičky. Šukal jsem jí tvrdě a udělal se rychle jako panic, tak jsem byl z toho všeho nadrženej.

Teď přišlo sexuální vystřízlivění i na mě. Došlo mi, že moje ženuška může být oplodněna jedním z těch dvou mladíků. Na můj dotaz, proč s nima šukala bez gumy, mi odvyprávěla, jak se to seběhlo, ač chtěla, ale nějak to nezvládla. Prášky po nemá, protože s tím nepočítala. Mi to děláme s gumou přes její plodné dny a i kdyby, tak by nám případné těhotenství nijak nevadilo.

Už mi párkrát ujeli nohy a vystříkl do ní v tomto období a nic z toho nebylo, tak jsme tomu nechali volný průběh, nějak to dopadne. Chtěli jsme to zkusit svým způsobem oba, a že se to trochu zvrtlo, to je hold riziko takovéto akce.

Tady dobrá rada pro všechny, kteří si taky chcete zkusit takto zpestřit sexuální život. V milostném vzrušení se posouvají hranice přípustné daleko výš a rapidně klesá sebekontrola.
Nakonec se těhotenství naštěstí nekonalo.

Hrozně mě zajímalo, proč si vybrala právě tyto kluky. Po dlouhém naléhání se mi přiznala, že jí vzrušují mladí snědí kluci. Ve svých tajných erotických představách si nějakého takového kluka, jako byl ten opálený Bulhar představovala. Jak jí pomiluje a třeba i romanticky znásilní. A to, že se k tomu připletl nečekaně ten cikánský kluk, se jí naopak i hodilo. Obou se nám to líbilo a věděli jsme, že to jistě nebylo naposledy.

Se vzrušujícími vzpomínkami jsme vydrželi až do naší další dovči na Thassosu, kde

O tom více v dalším vyprávění pod názvem Dovolená na Thassosu.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Zajímavé čtení. Klidně pokračuj dál, když máte více zážitků.

  2. nadhera muj sen,manzelka suka s druhyma chlapama jenom za moji pritomnosti,jenom jednou jsem se nejak stratil a po tel.poslouchal jak ji mladej mrda to byla parada.vporno kabinkach v brne ju ojelo nekdy aj 7 borcu a kazdej byl 2krat pokracujte dekuji mildad

  3. Škoda že je ta Dovolená na Thassosu tu není tedy….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *