Dovolená v Bulharsku 1

Jak se to stalo, že jsem se stal jedním z členů klubu paroháčů?
Teď v červnu jsme měli 10 výročí svatby a k němu jsem dostal paroží. Začnu od začátku. S manželkou máme hezký vztah, pestrý sexuální život, ale mě ovládala touha dát trojku. Pozvat ještě jiného chlapa a společně pomilovat mou ženu. Velmi jsem toužil jí vidět se milovat s jiným mužem. Navzájem se spolu bavíme o našich sexuálních prožitcích a touhách, i řekl jsem jí, že bych jí rád viděl s jiným mužem. Samozřejmě to zprvu odmítala, že jí to přijde divný a podobně. Ale protože rádi souložíme při péčku, začal jsem vyhledávat filmy s více muži na jednu ženu. Dále jsem jí nechal přečíst některé příběhy z Paroháče. Dostali jsme se tak daleko, že se přiznala, že jí představa více mužů začala také vzrušovat. Dohodli jsme se na podání inzerátu. Zájemců přidat se k manželskému páru bylo dost i se manželce někteří líbili, ale nakonec do toho nešla.
Zlom nastal letos na MDŽ, když jsem se vrátil z práce a našel manželku nějakou divnou v obýváku na sedačce. Zprvu, že nic, ale pak se rozpovídala. Že k nám odpoledne na návštěvu přišel soused z recese popřát k MDŽ. Je také ženatý a pravidelně se navštěvujeme, ale spíš si rozumí naše manželky než mi dva. Má manželka je krásnější než jeho. Při svých 176 cm má krásné dlouhé nohy, malý kulatý zadeček, drobné bříško, nádherné přírodní trojky prsa a kaštanové vlasy po půli zad. Povšiml jsem si párkrát při našich návštěvách, jak si jí zrakem přeměřuje. Přišel tedy, že má manželku taky ještě v práci a než se vrátí, že oslaví MDŽ s mojí manželkou. Přinesl víno a symbolicky červené karafiáty. Je to takoví srandista. Manželka to taky bralo jako dobrý žert a přistoupila na jeho hru oslavy MDŽ. Otevřeli tu láhev vína a dobře se bavili o všem možném. A za chvíli se otvírala druhá láhev vína a alkohol pomalu stoupal do hlavy. Manželka měla na sobě své oblíbené černé elasťáky zvýrazňující ještě více její krásné nohy a zadeček. K tomu vypasované tmavě růžové tričko a doma normálně bez podprsenky. Prostě k nakousnutí. Tomu neodolal ani náš soused. V jednou okamžiku, když se k němu manželka otočila zády, k ní přistoupil. Jednou rukou jí objal přes prsa a druhou jí vtisknul do rozkroku. Manželka zprvu překvapením, pod vlivem alkoholu i z přesvědčení, že to je jen jedna z jeho legrácek, se moc nebránila. Jenže jeho ruce byly velmi šikovné a prsa i klín manželky zase velmi vzrušivé na dotek. Ovíněná manželka přestala vnímat čí to ruce jí dráždí a podvolila se. Za chvíli již cítila, jak se jeho ruka sune pod gumu elasťáků, dále níž k její kundičce. Odhrnul okraj jejích kalhotek a již si jeho prsty hledaly cestu do manželčina lůna. Již za okamžik soused smáčí své prsty v kundičce mé ženy. Netrvalo dlouho a elasťáky i s kalhotkami se sunuly dolů ke kotníkům. Takřka současně manželka na gauč. V tom při pohledu tváře v tvář si uvědomila co se děje a souseda odstrčila. I soused si nějak uvědomil, že takhle asi ne. Manželka jej ihned vyprovodila z bytu. Zároveň si slíbily, že to co se stalo, nepoví svým polovičkám. Já to prostě na manželce poznal, že něco není ono a ona nevydržela dlouho odolávat mému naléhání, ať mi řekne, co se stalo. Vše mi s obavami z mé reakce vypověděla. Má reakce? Nejprve mě to zaskočilo, ale pak mě to vzrušilo. To jí překvapilo nejvíc, když jsem jí místo nějakého křiku prostě řekl, že mi to nevadí. A nejen to, ale i mě to vzrušilo a je mi celkem líto, že to přerušila a nenechala se ošukat sousedem. Že, již delší dobu jí říkám, že mě láká trojka. Mít parohy a k podobným akcím má mé svolení. S napnutím poklopcem jsem si nechal dopodrobna dovyprávět, jak to přesně bylo. A pak jsme se ihned pomilovali. Tehdy manželka uvěřila, že to myslím vážně. Netrvalo dlouho a z naší červnové dovolené v Bulharsku se vracím jako člen klubu paroháčů.
Dovolená nám vycházela na jedničku. Super ubytování, krásné počasí, teplé moře a častý sex všude možně. Není nic víc vzrušující než sex na veřejnosti s tím, že vás může někdo vidět a dneska i případně natočit a pak se najít na internetu. Doporučuji zkusit.
Při našich denních toulkám jsme dorazili na jednu malou odlehlou plážičku. Byla prázdná až na jednoho bulharské asi tak dvacetiletého mladíka. Manželka, že tady se jí to líbí a je jí horko, že se jdeme hned koupat. Souhlasil jsem. Přestože jsme nudisti, trochu mě překvapilo, že se manželka hned svlékla úplně do naha i před tím textilákem v kraťasech a tričku. Svlékl jsem se a vyrazil také se koupat. Po chvíli ke mě manželka připlavala a začala mě dráždit. Rádi se milujeme v moři. Nedbaje toho klučiny na pláži, jsme započali náš milostný rej. Zase mě trochu udivilo, že manželce nevadí ten pozorovatel na pláži, který z nás nemohl spustit oči. Po čtvrťhoďce našich milostných hrátek jsme si oba užili krásný orgasmus a šli oddechovat na pláž. Po chvíli mi manželka povídá, že má na něco chuť, zda nedojdu do asi deset minut vzdáleného krámku. Po zhruba půlhodince se vracím a již vidím, jak mi dva bulharští jinoši nasazuji paroží. Koukal jsem na to doslova jako jelen, než jsem se trochu vzpamatoval. Sleduji, jak mi dva kluci na střídačku šukají manželku a ta si to očividně užívá. Netrvalo dlouho a mé překvapení vystřídalo vzrušení při tom pohledu.
Teď se vrátím na začátek, jak mi to převyprávěla manželka.
Jednoduše od té příhody se sousedem a mé následné reakce uvěřila, že si opravdu přejí její zálet. Sama mi také přiznala, že i jí to dost začalo lákat, ale nechtěla nikoho z okolí. Nechtěla, aby se o ní chlapi v hospodě bavili jako o nějaké kurvě a o mě jako o troubovi co si nechá šukat manželku. Dovolená byla pro ní ta pravá příležitost něco zkusit. A ten mladík na pláži se jí zalíbil. Tedy rozhodla se pro akci v její režii. Nejdříve ho potřebovala navnadit a proto nahota a náš sex před ním. Pak chtěla zůstat s ním sama a poslala mě pro občerstvení. Jak jsem odešel, jako by náhodou pro lepší opalování si lehla na záda s nohama roztaženýma do „V“ v kolenou pokrčené a kundičkou nasměrovanou přímo k mladíkovi. Po asi 5 minutách se otočila na břicho, ale protože nebyla namazána, zašla za mladíkem s žádostí o namazání. Lámaně česko-anglicky mu řekla co potřebuje a on ochotně přispěchal na pomoc. Nejdříve si manželka lehla na břicho a on jí automaticky mazal záda a nohy. Ale na víc si prý netroufal, tak ho vyzvala i k namazání jejího zadečku a přitom mírně roztáhla nohy, aby viděl a mohl zajíždět prsty i k její nádherné pičce. Z jeho opatrných doteků byl prý cítit ostych, ale krásně a důkladně jí namazal zadeček. Když skončil už chtěl odejít, ale manželka si lehla na záda a chtěla namazat zepředu. Jejímu pohledu nemohla uniknout boule pod kraťasy mladíka. Začal jí tedy mazat břicho a prsa. Na víc již manželka nečekala a chytla ho přes kraťasy za jeho stojící péro. Nejprve se lekl, to už ale manželka zatím vše plně ve svých rukou. Už šli jeho kraťasy dolů a penis do manželčin úst. Mezitím mu řekla, že chce s ním šukat. Ovšem to bylo naposledy, co to měla manželka pod kontrolou. Pak si pohrála náhoda a manželčino těžko kontrolovatelné vzrušení.
Mladík se nenechal dlouho pobízet a za chvíli pokládal manželku na záda a pomalu na ní naléhal a tlačil se jí mezi nohy. Chvíli se laskal s jejími nádhernými prsy a již cítila jak se jeho penis tlačí na její kundičku. Než si stačila při jejím vzrušení uvědomit, že mu chtěla dát ochranu (my šukáme jedině bez ochrany i když nebere antikoncepci) už do její hodně vlhké pičky velmi rázně pronikl a začal jí nekompromisně šukat. Byla z toho úplně v tranzu. Ani si nevšimla, že k nim pomalu dorazil mladíkův kamarád, na kterého tam on asi čekal. Byl to cikán, asi tak stejně starý jako ten co mi právě nekompromisně šukal ženu. Manželka si jeho přítomnost uvědomila, až když ten co jí šukal s ním něco začal řešit bulharsky. Manželka má při sexu zavřené oči a hlasitě heká. Mladík ani přes komunikaci s kamarádem nepřestával šukat moji ženu a ona pro vzrušení neměla sílu odporovat přítomnosti toho druhého. Po chvíli si manželku otočil na všechny čtyři, přistoupil zepředu a nechal si ho kouřit. Chytil ženu za hlavu a určoval si tempo kouření, když v tom manželka ucítila, jak se jí do pičky tlačí ještě jiný penis. Byl to ten cikán, který využil situace a polohy manželky. Přistoupil zezadu a rychle si jí napíchl na svůj kolík a začal jí tvrdě také šukat. Nejprve manželka chtěla to druhého zastavit, ale první mladík jí pevně držel za hlavu na svém penisu a cikánek jí začal velmi tvrdě šukat a ona prostě podlehla svému tělu a nechala je oba.
Sem to mám z vyprávění manželky a od tohoto momentu jsem to viděl na vlastní oči.
Celé to erotické představení jsem sledovat z nějakých 20 m zpoza keře. Díval jsem se, jak mladíkovi z pláže kouří péro a přitom jí zezadu šuká nějaký cikán. To co jsem viděl bylo pro mě splněním erotických představ. Vždy jsem toužil po ponížení tím, že mi jiný muž šuká manželku. Ani ve snu mě nenapadlo, že to bude také cikán. Viděl jsem, jak se žena pod rychlými přírazy kroutí a jak si to užívá. Po chvíli si oba místa prohodili a šukal mi manželku zase mladík a cikánovi ho kouřila. Viděl jsem mladíkovo zrychlující tempo a blížící se výstřik. V tom něco křikl na manželku. To něco bylo, jestli může vyvrcholit do ní. Manželka v tu chvíli plně zaneprázdněna kouřením jen hlavou zakývala, že ne. Jenže v bulharsku to je ano a mladík začal celou svoji dávku semenena stříkat do manželky. Viděl jsem jak v tom momentě ztuhla, protože šukala bez ochrany a antikoncepce krátce po svých plodných dnech. Ale pokračující mladíkovo šukání i po výstřiku se stále ještě tvrdým ptákem jí znovu vrátilo do extáze, kde nic nevnímá. Zatímco mladíkovi povadl, cikánovo rozkouřený péro tvrdě stálo. Položil si manželku na záda, zalehl jí mezi nohy a začal jí šukat. Jeho tempo bylo ďábelské a za chvíli již manželka velmi silně hekala a už jsem viděl, jak jde na ní silný orgasmus. Už jsem viděl, jak se zmítá, jak mu vychází vstříc a prohýbá se v orgasmické křeči. Cikán na nic nečekal a také manželce vystříkal její kundičku.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *