Gabi

Gabi

 

Už jsem ji viděl v kalhotkách. Jednou, to jsem byl ještě kluk, a moc mě to nezajímalo, zato dnes to bylo něco jiného.

Nevěděla, že se schovávám ve skříni a větrací mřížkou ji pozoruju. Tušil jsem, že přijde do pokoje a převlékne se, protože ji k tomu má matka vyzvala.  Zkoušely dole nějaké šaty k přešití a Gabi jich měla celou hromadu na posteli, kam je před tím vyházela ze skříně, a i proto jsem taky měl tolik místa k pozorování.

Nikdo by nehádal, že jsou s mámou sestry. Tetě totiž bylo pouhých dvanáct let, když jsem se narodil.

„Gabi? Vezmi si ty modré, ty by asi šly.“ Ozvalo se zezdola, načež se sebe Gábina svlékla ty bílé, co měla na sobě, a oblékla si modré šaty. Chvilku se nakrucovala před zrcadlem a potom seběhla schody dolů.

Pro mne byla zajímavá ta chvíle od svlečení bílých, a do oblečení modrých šatů. Tu chvíli stála totiž před zrcadlem jen v kalhotkách a já mohl slintat nad vším, co jsem v zrcadle viděl. Stačila jen ta chvilka a péro mi stálo, jako kopí indiánského muže. A bylo proč, Gabča má skvělé kozy.

A tak jsem se v klidu ještě vyhonil, a po vystříkání na vnitřní stěnu skříně, jsem tiše zmizel do svého pokoje.

Ale daleko lepší bylo to, že když jsem se šel v noci napít, nachytal jsem ji v kuchyni, jak si potajmu maže na krajíc chleba máslo. Překvapila mne tím, protože hlásala už několik dní, že úspěšně hubne, a i proto potřebuje přešít šaty, které ráda nosila.

Když jsem tam přišel, se sklenicí vody v ruce jsem se opřel o radiátor a pozoroval ji. Stála u linky, pak se ke mně pootočila bokem a řekla: „Nech si to pro sebe, jo?“

Zářivka pod skříňkami ji prosvítila noční košili, a já jsem uviděl poměrně ostrý obrys jejího prsu. Byl skvělý. Bradavka vytvořila na látce košile maličký kopeček, v jehož okolí prosvítal tmavší kruh dvorce. Měla jen velké štěstí, že ji deska linky zastínila spodní část těla, protože kdyby ne, viděl bych o moc více.

„Jasně, Gabi.“ Utrousil jsem.

„Nemůžeš spát?“ Zeptala se a čelem ke mně se opřela o hranu desky.  Netušila, že si mohu prohlédnout její tmavě prosvítající klín. Jen lehce prosvítal, ale to mi stačilo.

Všimla si toho okamžitě. Cuklo ji v koutcích úst, pak stočila pohled jinam, ale po chvíli ji to nedalo, a podívala se znovu. Musela se lehce usmát, když mi řekla: „Až postavíš stan, můžeš si jít lehnout.“ A protože dojedla chléb, vydala se kolem mě do koupelny. Cestou okolo mne najednou natáhla ruku a pod látkou trenek mi v dlani na moment stiskla žalud. Jen tak, ani nezastavila. Pak zapadla do koupelny. Vyvedlo mě to z míry.

Má teta Gábina je hezká žena. Je ji třicet, a je stále ještě svobodná. Ani nevím, že by s někým chodila. Je prostě s námi a to ji stačí. Když jde někam mezi lidi, bere s sebou mou matku. Asi o žádného chlapa nestojí. Tak mi to připadá.

Jednoho krásného svátečního odpoledne jsem se zavřel ve svém pokoji a v klidu jsem si v leže na válendě honil brko. Už, už to vypadalo, že docílím svého a vysemením se, ale vešla ona. Zůstala stát ve dveřích a koukala se, jak schovávám ptáka do kalhot a házím na zem časopis s nahýma holkama.

„Promiň Péťo, to jsem netušila. Nevěděla jsem, že si to tu děláš. Přijdu potom.“ Promluvila konečně.

„Ne, nemusíš, pojď dál.“

„A nechceš……si to dodělat?“

„Ne. Teď ne.“

„Počkala bych, vím, jak je to protivné, když ti to někdo pokazí.“ Pomalu vešla, zavřela za sebou a sedla si vedle mne.

„Něco jsi chtěla?“ Ptám se.

„Ne, nic, jen mi je nuda. Můžu tu s tebou chvíli zůstat?“

„Co naši?“

„Pospávají u televize. Jestli chceš, pomůžu ti s tím.“

„S čím, jako?“

„No s tím.“ Pokývla hlavou ke stále ještě stojícímu penisu.

„A jak?“

„Uvidíš, lehni si.“ Posunula se níž, k poklopci, a šikovně ho rozepla. Vytáhla mi ven ptáka, naslinila si tuku a začala mi ho honit. Dívala se při tom na mně a trochu se usmívala.

„Od holky je to lepší, viď? Uvidíš, bude to hned.“

„Jo, o och, och.“ Uniklo mi.

Položila mi hlavu na břicho a dívala se, jak mi rudne penis. O chvíli později jsem se najednou prohnul a divoce ze sebe vystříkl semeno.

„Jo.“ Vyrazila ze sebe Gabča a stiskla žalud zuby. Všechno další semeno už končilo svou dráhu v jejích ústech. Obemkla penis rty a nepustila ven ani kapku. Později polkla a zasmála se.

„No vidíš, bylo to skvělé, viď?“

„Jó. To bylo.“ Uznal jsem.

„Běž mi udělat kafe, já to tu dám do pořádku.“ Navrhla, políbila mi špičku penisu, a když jsem odešel, ručníkem zrušila všechny fleky, které způsobilo mé semeno.

Bylo mi osmnáct, a tohle jsem ještě nezažil. Jo, už mě jedna vyhonila, ve sklepě, vykropil jsem ji dlaň, ale tohle, to bylo skvělé.

U kafe mi pak ještě naznačila, abych o tom mlčel, ale nemusela, nejsem malý.

 

Hned další den jsem se zase válel ve svém pokoji a čekal, kdy přijde. Ale tentokrát jsem čekal marně. Zase jsem se musel spoléhat jen na vlastní ruku. A takhle to bylo celé vánoční svátky. Čekal jsem a nedočkal se. V lednu se vrátilo všechno do těch správných kolejí. Čekal mne poslední půlrok studia a maturitní zkouška, a pak už jen nástup na vysokou, půjde ji to dobře. Začalo mi postupně doléhat, že nic neumím, že to neudělám, a tak. A Gabča si toho všimla.

Jedno odpoledne zase přišla a nachytala mně u učení. Sedla si vedle mne na válendu a řekla:

„Petříku, teď už to nenabfiluješ. Studovals to celé čtyři roky, snad máš něco v hlavě, ne?“

„Jo, objevuju mnoho věcí, které neznám.“ Odpovídám. Ona uchopila sešit a soubor otázek, a hodila je vedle válendy na podlahu.

„Musíš se od toho na chvíli utrhnout. Takhle to nemá cenu. Lehni si na břicho, sundej to triko a já tě namasíruju.“ Přikázala. A tak jsem před ní ležel jen ve slipech a čekal, co se mnou udělá. A bylo to příjemné. Znala to, protože se tím živí. Klouzala mi po těle svými teplými hlaďoučkými dlaněmi, dokud jsem se neuvolnil. Pak, když mi seděla na stehnech, mi stáhla slipy pod zadek a hnětla mi obě půlky.

„Máš pěkný zadek.“ Řekla. „A teď se otoč.“

„To je dobrý, už se cítím uvolněný.“ Bránil jsem se, ale nedala se. Aniž bych si stačil srovnat slipy, otočila si mně na záda.

„Tady to máš taky pěkný.“ Utrousila, když ji sjel pohled do mého klína. Hned na něj sedla a začala mi masírovat hruď. Jak se při masáži hýbala, neudržel jsem se a stvrdl mi penis. Nejprve jen trochu, ale když ho několikrát přisedla, vyrazil, a nedal se zvládnout. Jasně, že to ucítila hned, ale okomentovala to až po chvíli.

„Zase chce pohladit?“

„Já za to nemůžu.“ Bránil jsem se.

„Já vím. Tak ho chceš pohladit?“ Zeptala se.

Já nevím, co když…….“ Nedořekl jsem, protože se z kuchyně ozvalo: „Gábo, chceš kávu? Kde je?“

A v Gábině bouchly saze, v mžiku stála na nohou a mizela do svého pokoje. Když máma přišla nahoru, už jsem byl upravený a jako studoval.

„Nevíš, kde je Gabča?“ Zeptala se mne.

„To nevím, asi u sebe. Jestli nespí.“ Odpovídám. Ona se otočila a přešla dál ke druhému pokoji.

„Aha, tu jsi. Dáš si s námi kafe? Tak za chvilku přijď.“

Když pak šla máma kolem mých dveří, potichu, šeptem, jako by někoho nechtěla vzbudit, mi sdělila, že teta spala.

Chvíli po ni šla dolů i Gábina a poslala mi na dálku ze rtů prstem polibek, a sdělila mi, že to někdy doděláme. Upřímně jsem se na to těšil, i když jsem se hodně styděl. Ale cítit ji, jak vám přejíždí svým rozkrokem po penisu, naráží do něj a hřeje ho, to je daleko silnější, než cokoli. Ještě jsem nic takového nezažil.

Oba naši odešli po deváté večer na noční směnu, a my jsme s Gábi ještě koukali na televizi. Už nevím, co hráli, ale upoutala nás oba jedna dosti odvážná scéna, ve které šlo o bouřlivý sex s několika detailními záběry. Když už potřetí ukázaly detail prsů se zduřelými bradavkami, Gábina se mne zeptala:

„Nechtěl by sis taky sáhnout?“

Zmátla mne, že jsem nedovedl odpovědět. A tak vzala mou ruku a zasunula si ji pod triko. Věděl jsem, že nemá podprsenku, protože jsem ji, když přišla, studoval. Položila si mou ruku dlaní na jeden prs a řekla: „Vezmi ho do ruky, cítíš, jak je mám studené?“

Péro se mi postavilo rychleji, než jsem ho opravdu uchopil.

„Počkej, sundám si to, zahřeješ mi obě.“ Stáhla si triko a odhalila mi oba své skvělé prsy. Byly kulaté, středně velké (to vím teď, tehdy jsem neměl s čím srovnávat), s malými bradavkami. Nemusela mi nic říkat, skryl jsem je v rukou oba. Tedy, téměř skryl. Byly větší, než mé dlaně.

„Pohladím ti ho, chceš?“ Zeptala se.

„Jo.“

Jednou rukou mi rozepla a rozevřela kalhoty a druhou vytáhla ven penis. Okamžitě po něm přejela rukou a několikrát ohrnula předkožku.

„Je hlaďoučkej. Mám ráda hladké teplé věci.“ Zašeptala mi třesoucím se hlasem do ucha. Ještě trochu mi stáhla kalhoty a zajela mi rukou pod šourek. Ale nešlo ji to, co chtěla a tak znovu zašeptala: „Sundej to, nebudeme to potřebovat. Tak jsem vstal a ona mne rychle svlékla. Pak mi roztáhla stehna a vytáhla mi šourek, aby na něj viděla.

„Oholila bych tě, nechceš?“ Zeptala se.

„Jako ptáka?“

„Všechno. Líbilo by se ti to, a mně taky.

„To se dělá?“ Ptám se nevěřícně.

„Jasně, taky se holím. Chceš ji vidět?“

„No, já nevím.“

„Hele.“ Broukla a postavila se. Stáhla si šortky, pak kalhotky a já poprvé v životě uviděl pravou, nefalšovanou kundu, oholenou do hladka.

„Pěkný, viď?“ Sedla si vedle mne nahá. „Tak jo?“

„Dobře. A to teď?“

„Na co chceš čekat?“ Vstala, odešla do pokoje pro věci, řekla mi, abych roztáhl nohy a nastříkala mi na celého ptáka pěnu.

„Ten bude vonět.“ Podotkla a tah za tahem mi holila chlupy z ptáka, šourku i ze zadku Držela penis v prstech, aby se ji nepletl a tím mě velmi vzrušovala.

Nakonec mne umyla vlhkým ručníkem a odnesla věci. Ještě jsem ležel, když se vrátila, klekla si u mne a zblízka si svou práci prohlížela.

„Je tak hlaďoučkej“, pronesla jen sekundu před tím, než ji penis zmizel v ústech. Líce ji propadly, jak mi ho ho začala sát, a její jazyk mi objížděl žalud, jako kopeček zmrzliny.

„Paráda.“ Řekla. „Mám to ráda. Když to budeš chtít, můžeš do pusy.“

„Co, jako.“

„No, udělat mi to do pusy.“

„To ne…“

„Jo, mám to ráda.“ Zopakovala, a znovu a znovu si strkala penis do úst. A za chvíli se ji to podařilo. Zrovna jsem ji cucal kozy, když to ve mně vybouchlo a já ji do pusy nastříkal všechno semeno. Trochu jsem při tom přirážel, ale ona si penis přidržovala, abych z ni nevyklouzl. Zase neztratila ani kapku. Po chvíli polkla, všechno semeno ji zmizelo v hrdle, a pak už mi jen objela jazykem žalud. Schovala ho v předkožce.

„Skvělé.“ Zašeptala. Lehla si vedle mne, a jednou rukou si pohrávala s penisem, zatímco druho se hladila v rozkroku.

„Už jsi to někdy dělal?“ Zeptala se.

“Ne, až teď.“

„Myslela jsem si to.“

„Ty už jo?“

„Jasně. Už mockrát.“

„A s kým?“

„Houby ti je po tom. To se neříká.“

Leželi jsme vedle sebe, oba nazí a ona si při tom drandila kundu. A také se ji to podařilo. Několikrát s sebou trhla a s úsměvem se zklidnila.

„Pojď, půjdeme spát, ne?“ Zeptala se. „Zítra je taky den, tedy, noc.“

 

Další večer byl jako každý jiný. Naši odešli do práce a my jsme zůstali sami. Hned, jak zaklapl zámek u dveří, Gábi se ke mně přitiskla a zašeptala mi do ucha: „Ještě chvíli počkáme, al pak ti ukážu, co se mi ještě líbí, chceš?“

„No jasně, myslel jsem na to celý den. Na tebe.“

„To jsi hodný. Já si zatím skočím do sprchy, jo?“

„Klidně, já už jsem byl.“ Odpovídám. Ona vstala, přede mnou se svlékla do naha a odešla. Díval jsem se za ní, na její zadek, jak se ji přelévají půlky, a penis mi okamžitě vstal.

Přišla s ručníkem kolem beder. Kozy se ji pohupovaly při každém kroku a její dlouhé vlasy, vyčesané nahoru ji slušely, jako nikdy. Došla do chodby a zamkla hlavní dveře. Potom už jen přistála u mne na sedačce. Odhrnula mi s čela vlasy a zaprosila: „Nepůjdeme raději do postele? Je tam víc prostoru.“

A tak jsme se přesunuli do ložnice našich. Bylo to lepší. Mohli jsme ležet tak, nebo tak, a stále jsme měli dost místa. Gábi odhodila ručník a lehla si vedle mne. Chvíli se se mnou cucala, při čemž jsem ji samozřejmě probíral kozy. Potom, když mi rukou zajela do rozkroku a chvíli mi honila ptáka, osmělil jsem se a zasunul jsem ji ruku do rozkroku. Okamžitě roztáhla nohy a vzdychla: „Zastrč tam prsty, nemusíš se bát.“ A já poslechl a zatlačil ji prsty do kundy, kam až stačily.

„Óóóu.“ Zakvílela a stáhla stehna k sobě. „Ještě.“ Zašeptala vzrušeně a divoce mi stiskla ptáka.

Chvíli jsem ji rejdil prsty v kundě a sledoval, jak vlhne.

„ Vylízej mi ji.“ Řekla a hned mi nabídla pochvu tím, že se otočila a přitiskla. Měl jsem tak ten její vlhký kus masa přímo před obličejem.

„Nebojse, každý to dělá. Bude se ti to líbit.“ A tak jsem dostal odvahu a přitiskl jsem se ji k pyskům rty. Gábi mi přidržela hlavu a jemně ji přitlačovala mezi pysky. „Tady, jo, tady. Hezky mě lízej. A můžeš jazykem co nejhloub.“ Kroutila při tom pánví, a když jsem ji začal projíždět jazykem, zastrčila si penis do úst a kouřila ho, až měla propadlé tváře. Žalud olizovala jako kopeček zmrzliny, když náhle přestala. Jen držela a prožívala si, jak jsem v ni rejdil prsty a lízal ji. Věděla, že to přijde a nechtěla to propásnout.

„Už mi ji nech, pojď. Lehla si na záda a stáhla mně na sebe. Ještě jsem se nesrovnal, a už si cpala penis do kundy. Konečně jsem do ni vnikl a celou svou silou jsem ho zarazil co nejdál.

„Ách, ještě to zkus. Ještě. Omrdej mě.“ Vykřikovala a já do ni stříkal semeno, jako by měl být konec světa. Udělali jsme se zároveň. Když skončila, ještě jsem ji pomalu a jemně píchal do kundy. Čekala, až to z ni poteče, a když to začalo, odběhla do koupelny. Máma by poznala, že v její posteli někdo mrdal.

Gábina pak ustlala a šli jsme spát.

Několik měsíců jsme si takhle spolu hráli. Gábina mě naučila všechno, co teď kolem sexu umím

Ale jednoho dne jsme se oba svlékli a začali se sexem už odpoledne.

Bylo to jako vždycky, jen jsme zapomněli na dveře.

A tak, když přede mnou Gábina klečela a já ji stříkal semeno do tváře, vešla matka.

Zůstala stát, jako opařená a chvíli nebyla schopná slova. Až když si Gabča protírala oko, zasažené spermatem, vybuchla: „Co se to tu děje? Vy se tu kurvíte? Gábino, no to se mi snad zdá, a s mým klukem.“  A spoustu jiných slov.

Ze všeho ale vzešel konec našeho sexu, konec Gábiina bydlení u sestry a můj odjezd k dědovi až do doby, kdy nastoupím na kolej. A to všechno hned druhý den.

 

Gábina se nastěhovala k příteli, o kterém jsme nevěděli, a na podzim, když jsem už byl na koleji, za mnou několikrát přijela. Pokaždé jsme skončili v hotelu a opakovali si naučenou látku.

Nezapomenu na to, jak si penis zastrčila do zadku a udělala sebe i mne v krátké době. Naposledy za mnou přijela s břichem. Trochu jsme se v poklidu pomilovali, já ji naposledy nastříkal semeno do kundy a bylo to. Už nikdy nepřijela. K našim už vůbec ne.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Hodně pěkné. Tvoje povídky moc rád čtu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *