Hluční sousedé na hotelu

Přiznávám na rovinu, že tuto povídku jsem napsal po přečtení dvou jiných povídek, které se mi tolik líbily, že jsem se jimi dal inspirovat, spojil je v jednu, upravil podle svého a ještě dopsal dál. Berte ji tedy jako mojí jen z 50%.

 

Jmenuji se Naďa a mám 29 let. Mám přítele Sváťu, který je o rok starší. Chodíme spolu už pět let a třetím rokem spolu sdílíme naši dvougarsonku. Moc se milujeme a plánujeme společnou budoucnost, tedy svatbu, dvě děti, vzít si hypotéku a koupit velký byt nebo si postavit domek… Jenže člověk míní a osud mění… Všechno je teďka jinak.

Se Sváťou jsme letos v červenci jeli na dovolenou na 8 dni na Mallorcu do hotelu Globales Binimar s all inclusive. Prý je to lidná lokalita a blízkost historického města Ciutadella. Hotel tvoří komplex apartmánů v tradičním menorském stylu, velmi chutná místní kuchyně a pravidelné tématické večery.  Strašně jsme se těšili a bylo to tam fakt super. Každý večer jsme popíjeli a užívali si dny. A toho našeho sexu… Každý den jsme to dělali alespoň jednou. Antikoncepci neberu protože na ni mám alergické reakce, proto preferujeme kondomy.

I když jsem řekněme boubelatější, jsem dost středem mužské pozornosti… Měřím 177cm, vážím 71 kg, mám dlouhé hnědé vlasy, hnědé oči a míry 107-76-110 cm. Přítel je amatérský fotograf a řekla bych dobrý. Udělal se mnou pár focení na takové nepornografické umělecké akty, prý abychom měli památku, jaká jsem byla kočka, až budeme staří… Ostatně posuďte sami…

Teď k tomu, co se stalo čtvrtý den. V noci už jsme měli dost upito a šli si lehnout. Ve vedlejším apartmánu ale měl někdo nahlas hudbu a mě to děsně rušilo. Přítel to moc řešit nechtěl. On je takový nekonfliktní a řekla bych tolerantní typ. Je v tomhle docela línej a ani mu to nevadí zdaleka tolik jako mě. Přemlouvala jsem ho ať s tím něco udělá, ale zbylo to na mě. Řekl ať buď za nimi dojdu nebo zajdu na recepci.

„Do prdele, to snad není možný! Já je přetrhnu!“ vykřikla jsem, vyskočila z postele a začala bušit do zdi.

On si mezitím ležel na posteli a snad v tom randálu i usínal. Já se rozhodla, že půjdu nejdříve za nimi a když to nepomůže, tak zajdu na recepci. A tak jsem toho nechala, otočila se a rychle se oblékla, tedy vzala na sebe jen letní sukni a tílko a vylétla z bytu. Zaťukala jsem jim na pokoj. Po chvíli mi otevřel jeden kluk jen v kraťasech. Byl fakt pěkně vyseknutej, až jsem skoro zapomněla proč tam jsem. Stál tam ve dveřích tak sebevědomě a já ze sebe nějak anglicky vytlačila jestli to můžou jako ztlumit.

Zdálo se, že mě pochopil, ale popadl mne za ruku a zatáhl mě dovnitř. Uvnitř byli další dva kluci. Všichni tři mohli být ve věku 20-23 let, nevím. Zabouchl za mnou nohou dveře a posadil mě na postel. Snažila jsem se mu říct, že jenom chci, aby to ztišili. Místo toho mi nalili pití. Nějak jsem nechtěla být trapná mezi třemi docela hezkými kluky v šortkách, tak jsem si piti vzala. Podle toho, jak mezi sebou mluvili, to byli Němci. Představili jsme se. „To je Samir, on je Turek, ale mámu má Němku“, řekl anglicky ten, co mne vtáhl dovnitř a ukázal na kluka s havranními vlasy, dost chlupatého a o půl hlavy menšího než já. „Tohle je Kevin“, a ukázal na mulata s vyholenou hlavou… „Jeho táta je americkej voják…, prostě černoch, ale mámu má taky Němku…, no a já sem Gerd, Bavorák jak poleno…“ a  zasmál se kluk o pár čísel vyšší než já a blonďák.

Pak jsme se začali bavit o tomhle místě, o moři o hotelu…  a oni vyzvídali, zda tu jsem na dovolené, od kdy a na jak dlouho a s kým tu jsem. Řekla jsem, že s přítelem a že on je vedle, ale že spí. Oni se dost divili, co tam teda u nich dělám. Tak jsem jim vysvětlila, že jemu ta jejich hlasitá hudba asi nevadí jako mě, ale že já neusnu. Dostala jsem další piti a už seděli dva kluci vedle mě každý z jedné strany. Jen zopakuji, že na sobě jsem měla sukni do půl stehen a tílko. A protože jsem neměla podprsenku a mám velká prsa, proto bylo to tílko dost napnuté na mém hrudníku a bradavky skrze bavlněnou látku vystouplé.  Jeden seděl naproti mě a dělal něco na mobilu. Trochu mě to zarazilo než jsem si všimla, že na nej koukají moje kalhotky. Zasmála jsem se a dala nohy k sobě a ukázala na něj – ty ty ty.

Zjistila jsem od nich že jsou dlouholetí kamarádi, že dva, Turek a mulat pochází odkudsi z Würzburgu, kdežto blonďák Gerd z lázeňského města Bad Mergentheim, alespoň to říkali a na moji všetečnou otázku, kdeže mají nějaké přítelkyně z Německa mi řekli, že jsou tam sami, protože žádné přítelkyně na vážno nemají.

No dostala jsem další pití a tak ze mě vytáhli, že mi je 29, že s přítelem děti ještě nemáme, ale že bychom je chtěli, že mám vysokou školu a titul bakaláře, že u nás doma pracuji jako ekonomka na jedné nové základní škole a že přítel je IT u jedné velké banky.

Ten pozdní večer dostal prudký spád. Ti mladíci mi lichotili, že jsem hezká a že mám alespoň tvary jako správná ženská a né jako ty vychrtlé modelky, co prý jsou jen věšáky na šaty. Kluk vedle mě, ten mulat Kevin, mi dal ruku do vlasů a nečekaně si mne přitáhl a začal mne líbat. Ve stejnou chvíli jsem cítila ruku druhého, toho Samira na mém zadku a na každém prsu přes tílko jsem cítila druhou ruku každého z nich. Stále měne líbal francouzákem a druhý mě začal líbat na krku… a nevím, co dělal ten třetí, ale nějak jsem se z toho nemohla dostat, možná jsem ani nechtěla. Přeci jenom měla jsem v sobě tři sklenky sektu, bylo horko…  Pak jsem ucítila, jak mi ten Samir přestal  hladit zadek přes sukni a nečekaně mi jejich ruce zajely pod tílko a rovnou na prsa. Hráli si s mými bradavkami a na ústa mne začal líbat pro změnu Samir. Mulat Kevin toho využil a vytáhl mi prso z tílka a začal se pusou věnovat mé bradavce. Přitom mi volnou rukou roztahoval nohy od sebe a vytahoval sukni, takže mi jasně koukaly kalhotky. I druhý už mne přestal líbat a oba se věnovali mým prsům tak říkajíc stereo. Zprvu jsem nechtěla, ale pak jsem jihla tím vzrušením a nečekanou slastí. Bradavky jsem měla tuhé a vystouplé jako dva špunty, tetelila jsem se očekáváním, konáním zapovězeného, tou situací v níž jsem nikdy nebyla a hluboko v  mém lůnu jako by se právě rozvíjel leknínový květ, který stoupal k hladině, aby se vystavil opilování…

Nohy už jsem měla dost od sebe a najednou jsem ucítila, jak se mi ten třetí, ten blonďák Gerd doslova po hlavě vrhl mezi stehna do rozkroku a jezdil mi jazykem po   přirození, které zvlhlo, i přes látku kalhotek. Bylo to strašně vzrušující a příjemné. Jenže to mu zjevně nestačilo a během pár vteřin mi kalhotky roztrhl a už mi jeho jazyk brouzdá po pyscích a po štěrbině kundy. To už se nedalo vydržet a tak jsem hlasitě zasténala. Zatáhli mě za vlasy a zaklonili mi hlavu a já znovu zhluboka vydechla. Byla jsem už zcela v jejich moci a nedokázala tomu jakkoliv vzdorovat. Svalili mne na znak na tu postel, tílko jsem měla najedno nad prsy a oni si s nimi bezostyšně  hráli. Mačkali mi je, cucali mi je, hlavně bradavky, které mi i lehce hryzali. Gerd mi roztáhl nohy, sukni jsem měla od něj vykasanou až na břiše a zvedl mi je nahoru do praku. Jazykem mi už oblizoval vulvu s malými pysky, kmital mi jím na poštěváčku, který když jsem vzrušená se mi zvětší do velikosti fazolky a k lízání přidal navíc prst dovnitř do pochvy, kterým tam kroužil a roztahoval mi ji. Mé do té doby volné ruce dlouho nebyly bez práce, navedli mi je na svá tvrdá péra a já je začala jemně a něžně honit. Střídavě mě přitom oba líbali.

Lízač Gerd přidal další prst a já cítila, že to se nedá vydržet, že za chvilku budu. Honila jsem jim péra víc a masírovala jim varlata. Klekli si mi penisy k obličeji a mířili s nimi na mne. Přitom si dál hráli s mými prsy a hladili mi nohy, které jsem stále měla rozevřené a zvednuté do praku. Honila jsem jim je a ani mi nedošlo, že by se mohli vystříkat mě na obličej.

Po chvilce na mne přišel můj orgasmus a začala jsem se svíjet v křečích, kňučet, třást se a nezvládala jsem jim přitom honit pera, jenže oni to zvládli sami. Byl to úžasný orgasmus, všechna ta pozornost, těch rukou a jazyků. Stále jsem se svíjela v orgasmických křečích, když mi začal první stříkat svoji dávku na obličej a na pusu i do vlasů. Nemám to vůbec ráda, ale orgasmus byl silnější. Než mě úplně přešel tak mě postříkal i druhy a já byla jak na bukake.

Nechali mne vydechnout a kochali se vlhkými prsty z mé pochvy, která mokvala slastí. Potom mě ti dva, Kevin a Samir, chytili každý jednou rukou za moje ruce a druhou rukou mi každý z nich držel roztažené nohy, přestože jsem se nechtěla bránit. A lízač Gerd, který se jako jediný ještě neudělal si klekl mezi mé nohy a začal mi projíždět svým penisem mezi mokrými pysky. Měl ho velkého, určitě tak 20 centimetrů né-li víc a jenom mi tam strčil žalud. Jeho penis byl fakt o dost větší než-li Sváťův. Ten ho má tak 16 cm. Chtěla jsem něco namítnout, že  nemá kondom, ale dali mi prst na rty a udělal: „Psssst!“ a s tím, že mi na rty setřeli trochu jejich semene a já skutečně zmlkla a snažila se uvolnit svoji vlhkou kundu, aby mne jeho velký úd neroztrhl. Cítila jsem, jak ho tlačí hlouběji a má vagína se snaží, co to jde se přizpůsobit jeho velikosti. Pár mých hlubokých hlasitých nádechů a byl ve mě. Celou mne vyplňoval a jeho žalud mi zatlačoval dělohu pár čísel do břicha.

Byl to úžasný pocit, který jsem nikdy předtím nezažila… Ruce a nohy mi drželi ti dva a moji pochvu mi roztahoval penis třetí kluka, kterého jsem ještě před hodinkou ani nikdy neviděla. Pomalu začal přirážet a já byla v sedmém nebi. Ti dva mě pak pomalu pustili a dali mi své ocasy k puse a já je sama od sebe začala olizovat. Přirážení se stupňovalo a po chvilce mě už divoce mrdal. Uvědomila jsem si, že nejsem chráněná a on nemá kondom, že mne nesmí vystříkat! V tom rozpoložení a v obavách jsem na něj dýchavičně až hekavě zaječela: „Nhe, nhe nhesmíš stříkat do mňhě… Prosím nhéée, můžu… votě…hotňhéét…nedělejt thoo!!!““ Jenže jsem si tak nějak neuvědomovala, že to na něj vyrážím česky a že mi tudíž nemůže rozumět. Proto jen kýval hlavou a říkal to svoje: „Ja…ja…“, ale nezdálo se mi, že by měl pochopení. Přirážel do mne celou délkou svého ocasu čím dál více razantněji a divočeji, jeho tempo se zvyšovalo, takže v pochvě mi totálně brnělo, jako kdyby mi tam lezly tisíce mravenců a celým tělem mi prostupovala nebetyčná slast, jako jsem se Sváťou nikdy nezažila. Myslím, že se moje tvář od té slasti i slastně křivila. „Bože…bože…co tu dělám? Já přece nemůžu, co Sváťa…Já nechci…nechci…!“ Jenže tohle se honilo v mojí hlavě, kde moje morální JÁ sebezáchovně protestovalo, ale tělo činilo pravý opak. V uších mi hučelo a mé tělo jako by se odpoutalo od pozemské tíže a vznášelo se. V břiše jako by se mi nafukoval míč. Chvilku…, ještě chviličku přirážel a náhle ho do mne zarazil až po kořen, zatlačil mi zase žaludem děložní čípek i s dělohou dál do břicha, prohnul se, zahýkl cosi německy, v tom jeho ocasu mu zaškubalo a už jsem vnímala jeho semeno, kterým mi zaplavoval pochvu v níž se mi s každým tím záškubem rozlévalo teploučko.

Ti dva už byli připraveni k akci a jeden z nich si lehl na záda na postel a oni mne na něj položili zády k němu a nasadili mne na jeho tvrdé péro. Ani už nevím, který to byl. Zajel do mne jako po másle. Chvíli mě takhle šukal. Potom mě předklopili a já byla v pozici na koníčka, ale zády k němu. To už mne někdo z nich přimáčkl k jeho nohám a ležela jsem s hlavou u jeho nohou.

Na to jsem cítila, jak mi prstem jezdi u konečníku. Chvíli se mi to líbilo než mi došlo, že se s drážděním okolo nespokojí. Druhy, co se ještě neudělal si vlezl za mě nade mne a začal mi žaludem tlačit na konečník. Chtěla jsem se bránit, ale dostala jsem akorát polštář pod hlavu nebo spíše před obličej a přidrželi mi ho tam. Než mě pustili, tak jsem cítila strašnou bolest, když mi ho vrazil do zadku. Cítila jsem jak mne jeho koule plácly do hráze. Ale byla to jen vteřina pak jsem dlouhé minuty cítila jenom bolest. Jediné dobré bylo, že jsem lepe cítila to menší péro v pochvě potom, co mne roztáhl ten první.

Naštěstí pochopili, že to nepůjde mne hned mrdat a jenom malinko s ním v zadku pohyboval. Po pár dalších minutách už jsem začala sténat, když mě přešla ta bolest. Na to pomalinku začal přirážet pérem do mého konečníku. Pomalu se mi to začínalo líbit, byl to úplně zvláštní pocit, cítila jsem jak se jejich pera třou uvnitř skrze mě. Ten Gerd mne přestal držet a viděla jsem jak si to fotí a natáčí. Docela ho chápu, muselo to vypadat neuvěřitelně rajcovně. Viděla jsem, jak mu v něm cuká a s převahou potěšení jsem si ho za jeho pero přitáhla a začala ho olizovat a honit. Byl fakt obrovský, vypadal tak velký, že by se mi ani snad nevešel do pusy.

Musela jsem to vyzkoušet. Držela jsem ho oběma rukama a namířila jsem jeho žalud ke svým rtům a nejprve jsem ho políbila. Poté jsem si jeho obřím žaludem pomalinku roztahovala rty a zajížděla s ním dovnitř. Spolkla jsem celý jeho žalud a už to prostě dál nešlo. Snažila jsem se, ale nešlo to. Ale nechtěla jsem tak majestátní péro zklamat. Jazykem jsem hýbala, co to šlo s plnou pusou a oběma rukama mu ho honila. A on si to natáčel. Muselo to vypadat trochu směšně. V mé puse jenom jeho žalud a k tomu jak jezdi obě mé ruce po zbytku jeho penisu. Ta plnost v puse i v pochvě a v konečníku byla zvláštně osvobozující. Byla jsem naprosto jejich, v jejich moci a bylo to dokonalé. Nechtěla jsem, aby to skončilo.

Bohužel každá legrace někdy končí. První se vystříkal do mojí pusy Gerd se svým mackem. Na to, jak měl velký penis toho už moc nenastříkal, ale je pravda, že už mi vystříkal vagínu. Potom jsem mu ještě olizovala jeho vadnoucí, ale stále velké péro od kořene po žalud a nevynechala jsem ani jeho pytel s varlaty. Přitom jsem, ale cítila svůj druhý orgasmus a v té chvíli jsem ucítila, jak mi ten druhý pumpuje semeno do střev a udělala jsem se. Přitom mi ten poslední dál projížděl pochvu a ten co byl v zadku je ze mě ještě nevytáhl.

Silně jsem mu ho svírala a třásla se v orgasmu. Ždímala jsem poševními svaly poslední pyj ten díky tom ve mě explodoval. Jakoby se rozšířil, vzepjal, zaškubal s sebou a během chviličky mi ji zase naplnil svým teploučkým spermatem. Jeho penis tepal a já mu ho svírala. Zůstali oba ve mě dokud jim úplně nezměkly a až potom je vytáhli. Udělali jsme pár společných fotek, tedy spíš oni, protože já byla dost vyřízená a rozrajcovaná, celá zablemcaná, umolousaná a zaneřáděná od jejich semene a já si znovu uvědomila, že to všechno bylo bez ochrany… 2x se vycákali do mé nechráněné prciny. Ale víte, že mi to v té chvíli už netížilo? „To vyřeším později“, řekla jsem si. Pomohli mi vstát, já si stáhla sukni, tílko a roztržené a mými šťávami mokré kalhotky jsem hodila do odpadkového koše, načež jsem řekla jen: „Čus“ a šla za přítelem zpátky na pokoj. On tam v klidu ležel a spal. Kdyby jen věděl, co se stalo na tom pokoji vedle… Dala jsem sprchu, abych ze sebe smyla jejich semeno, mé pižmo a pot, umyla si vlasy, vyfénovala a šla si lehnout vedle Svatopluka. Lehla jsem a v noci jsem nemohla moc a spát a hodně jsem přemýšlela. Pocity se ve mně přely a pověstný čertík a anděl se trumfovali, kdo mě přesvědčí. Když už jsem byla rozhodnutá, že to dnes udělám a zasouložím si  znovu s těmi kluky, bude-li zase příležitost, tak naopak můj vnitřní anděl morálky mě nabádal, že nejsem žádná kurva a že mám být věrná svému příteli. Když jsem si řekla, že to bude rozumné, ke slovu se dostal zase čertík: „Přeci si nenecháš ujít takovou příležitost. Hezcí, zkušení a dobře vybavení mladí chlapi, skoro ještě kluci se těžko hledají a teď je máš na zlatém podnose. Jen si vzpomeň, jak tě včera krásně vyprstili, vylízali a vymrdali. Představ si jeho velký péro v sobě, jak se dole cejtíš plná, když je v tobě a když se pak v tobě vystříkal…a třeba i oplodnil“

Ráno jsem se probudila s brněním mé pipinky a byla rozhodnutá.

Asi před rokem k nám jako  dětská psycholožka nastoupila jedna zhruba o 5 let mladší holka. Přišla k nám s ještě čerstvým diplomem a my dvě, protože k sobě máme věkově nejblíže, jsme se skamarádily. Povídaly jsme si o všem možném a ani otázka sexu pro nás, tedy hlavně pro ni nebyla tabu. Martina, tak se jmenuje, často vyprávěla o tom, že občas s jejím přítelem Bobem, který je o dva roky starší než ona a s nímž žije už od svých 20 let, pořádají na chatě jeho rodičů sraz se známými, který většinou končí pěkným grupáčem. Přiznám se, že jsem jí docela záviděla… Ne, že bych chtěla být manželovi nevěrná, ale byla jsem hlavně zvědavá. Sváťovi sice nástroj sloužil, ale jak jsem řekla, žádného obra jako včera ten blonďatý Němčour, ten Gerd, neměl a i když mi projel nadrženou kundu třikrát v týdnu, byl to takový průměr, tedy žádné divočárny. Svatopluk však ví, že mám ráda hrátky s mými velkými prsy a lízání prcky a tak mne občas přivedl na vrchol blaha tímto způsobem.

I o tomto způsobu ukájení jsem se Martině svěřila a ta mne jednoho dne pozvala na chatu. Musela jsem to ale s díky odmítnout, protože bez Sváti jsem tam jet nemohla, asi by žárlil a vyčítal, a jeho jsem s sebou vzít nemohla, jelikož by nejel. On na takovéhle sexuální povyražení není.

Ještě k tomuhle našemu pobytu zde…

Sváťu jsem na tenhle rekreační zájezd přemluvila já a když souhlasil, vybrala jsem tuhle cestovku  i zrovna tenhle hotel a tohle místo já. 8 denní dovolenou ve čtyř hvězdičkovém hotelu u moře na Mallorce.

První den po příjezdu jsme si prohlédli hotel i jeho okolí. Vše bylo nádherné. Byli jsme s přítelem ubytování v pokoji s balkónem s výhledem na moře. Hned u hotelu byla písčitá pláž, kolem níž byly slaměné slunečníky a lehátka. Pro zpestření života hotelových hostů se na pláži denně konaly sportovní akce: aerobik, tancování zumby, plážový volejbal, kuželky a plážový fotbal. V hotelu nám také nabízeli velké množství fakultativních výletů a různých atrakcí. Sváťa, kterému se moc nelíbí celodenní opalování na pláži, si vybral pětidenní potápěčský kurs, zakončený certifikátem z potápění. Já jsem si vybrala cvičení – aerobik, abych byla stále pružná. Vzhledem k manželově kurzu potápění jsme se domluvili, že dopoledne budeme spolu na pláži a po obědě on půjde na potápěčský výcvik a já budu na pláži. Bylo mi líto, že celé odpoledne budu u vody sama, ale co bych pro něho neudělala. Budu se opalovat a chodit na dvě odpolední cvičení aerobiku. Tak se také stalo.

První den po příjezdu jsme si prohlédli hotel i jeho okolí. Vše bylo nádherné. Byli jsme s přítelem jsme měli ubytování v pokoji s balkónem na moře. Hned u hotelu byla písčitá pláž, kolem níž byly slaměné slunečníky a lehátka. Pro zpestření života hotelových hostů se na pláži denně konaly sportovní akce: aerobik, tancování, volejbal, kuželky a fotbal. V hotelu nám také nabízeli velké množství fakultativních výletů a různých atrakcí. Přítel, kterému se moc nelíbí celodenní opalování na pláži, si vybral pětidenní potápěčský kurs, zakončený certifikátem z potápění. Já jsem si vybrala cvičení – aerobik, abych byla stále štíhlá a pružná. Vzhledem k přítelově kurzu potápění jsme se domluvili, že dopoledne budeme spolu na pláži a po obědě on půjde na potápěčský výcvik a já budu na pláži. Bylo mi líto, že celé odpoledne budu u vody sama, ale co bych pro něho neudělala. Budu se opalovat a chodit na dvě odpolední cvičení aerobiku. Tak se také stalo.

Dopoledne jsme leželi na pláži, koupali se v moři, opalovali se, já si četla knížku, Sváťa se bavil  s naším sousedem na pláži, takovým taťkou , který tam byl s manželkou a dvěma školou povinnými dětmi, prostě jsme lenošili.

Při obědě jsem si všimla těch tří Němců, s nimiž jsem prožila své včerejší sexuální orgie. I oni si mě všimli a usmívali se ne mne, ale opatrně, aby si toho můj přítel ničeho nevšiml. Přiznám se, že mi to nebylo milé a docela mne to přivedlo do rozpaků. Už jsem si myslela, že ty tři neuvidím, vlastně díky svému moralistickému andělovi ve mě jsem v to doufala, ale chyba lávky.

Odpoledne po obědě Sváťa měl od půl třetí zase to potápění a já měla mít od čtvrté hodiny aerobik. Byla jsem na recepci, kde jsem se ptala mediátora zájezdu na možnosti nějakých výletů a když jsem se vracela do našeho aparmánu, potkala jsem Gerda.

Hned mne s úsměvem zastavil a anglicky začal: „Čus Nadja… Kampak jdeš, ty nejsi na pláži?“
„Jdu se převlíknout do plavek a půjdu tam“, odpověděla jsem.
„A jde je tvůj přítel co byl s tebou na obědě?“
„On má kurs potápění“, řekla jsem.
„Ááá…, takže tě tu nechal samotnou? Nadja… a co si zase spolu udělat dobře, včera jsi byla skvělá…?“ loudil.

„Ne ne, tohle už ne…“, odmítla jsem a chtěla pokračovat k našemu apartmánu.

“Ale no tak…,  vždyť se ti to včera tak líbilo. Proč si nedát odpolední sex?” nedal mi pokoj se jí a já viděla, jak se mu zase v jeho kraťasech dělá boule.

“Včera to byla chyba. Mám přece přítele. Měla bych jít.” Jenže on si nedal pokoj a šel vedle mne.

“Neboj je ještě brzy, ten se hned neobjeví…”, řekl a políbil mne na krk. Asi jsem trošku zasténala. Asi chtěl zkusit, zda jsem pod šaty nahá a svou ruku přemístil pod jejich spodní část na můj zadek a pomalu mi přes bok mířil až k rozkroku. Opět jsem zasténala jakmile jeho ruka dorazila k místu určení. Druhou rukou mne objal kolem hrudi. „Ne…neblbni…, někdo nás uvidí!“ zaprotestovala jsem.

Protože jsme už byli u našeho pokoje a on byl neodbytný, řekla jsem: „Tak počkej…“ Odemkla jsem a vešla dovnitř. Gerd mne nechal vejít, ale hned se vetřel za mnou a zavřel.

“Já nevím… fakt bys měl jít.” řekla jsem mu..

“No tak dáme si jen panáka na ty tvoje nádherný prsa a pudu… On se ti aspoň přítel připraví na pořádné noční řádění.” usmíval se, šel do erárního likérníku, který byl součástí vybavení a podával mi při tom panáka. Nechtěla jsem, ale nakonec ho vzala a přiťukla si s ním.

„A co si zopakovat včerejšek?“ řekl vtíravě.

“Hele Gerde…, mě to fakt jednou stačilo… Byla to chyba a už jí nechci opakovat. Mám svého přítele ráda“, řekla jsem a dost se u toho začervenala.

“No já si myslím, že tak krásná holka by to měla aspoň jednou v životě zažít…” Jen to dořekl, udělal krok blíž ke mě, takže se jeho boule v rozkroku dotýkala mého břicha.

“A já si myslím, že bys už měl jít.” řekla jsem, ale asi dost nepřesvědčivě, což poznal i on a rukou mi povolil látkový pásek opasek na šatech. Chvilku se nedělo nic, asi čekal co udělám a zrovna tak jsem čekala i já. Když jsem se nezačala chovat naprosto odmítavě, tak toho Gerd využil a začal mne líbat. Já nejdřív moc nespolupracovala, ale nakonec jsem podléhala a začala mu líbání oplácet. On mi potom svou rukou začal mazlit prsa, tak jako to dělal včera večer na jejich pokoji. Pak vzal dolní lem mých letních šatů a začal mi je vyhrnovat a vyhrnovat, až mi je přetáhl přes hlavu. Podprsenku jsem neměla a tak se moje prsa zase zavlnila před jeho planoucíma modrýma očima. Nedokázala jsem se bránit a tak jsem stála a dala si i stáhnout kalhotky, z nichž jsem sama vystoupila nohama. Gerd mne vzal a položil na kraj naší manželské postele. Hlavu mi dal do rozkroku a začal mne podruhé během 24 hodin lízat. To jsem nikdy neměla možnost zažít, ale evidentně se mi to hodně líbilo. Dost nahlas jsem vzdychala a asi ani jeden neřešily otevřené dveře na balkón. Po chvilce lízaní do mne zasunul prst.

“Tahle kundička je tak horká… byla by škoda, aby nepoznala rozkoš… co říkáš…?”
“Ahhh… mám přítele… musíš  jít…”, vzdychala, ale nechtěla jsem vstát a udělat tomu přítrž.
„Neboj …, tvůj přítel přijde za delší dobu… I mí kamarádi tam jsou…a  já tě jen víc připravím… dovol mi to…” , smlouval se mnou.
“Dobře, ale jen jazykem jasný…”, řekla jsem mu anglicky. Pořád jsem mohla vše zastavit, ale ovládalo mne vzrušení, které jsem doposud nezažila. Včera to bylo jiné, nejdříve mne i tři přiopili, ale teď jsem byla střízlivá…

Netrvalo dlouho a já začala dělat svůj předorgasmový rituál s prohýbáním zad. „Proboháááááá!!!!“ vykřikla jsem slastí jako nikdy a konečně se udělala. Ani jsem mu nemusela držet hlavu, protože on dál lízal jak o život  než mi odezněla poslední vlna. Pak vstal a s ulepenou pusou mne začal líbat. Toho využil a při líbání si sundal rychle své kraťasy pod kterýma byl naostro. Jeho péro bylo doslova vystřelilo vzhůru. “Počkej co to děláš…?”  zeptala jsem se mezi polibky.
“Jen potřebuju upustit páru… hrozně jsi mě vzrušila… tvoje tělo je dokonalé…, tak sexy… ”
“Nemůžeme… slíbil jsi to… jen jazykem…”, vzdychala jsem.
“Neboj… jen se budu dráždit špičkou o tvojí žhavou vagínu.” odpověděl, vzal jeho péro a začal žaludem jezdit po mých vlhkých závojíčkách. Občas zajel na klitoris a kroužil s ním. To mne opět přivádělo k varu. Měla jsem zavřené oči a užívala si přívaly slasti. On pokračoval v přejíždění po pyscích až jsem si uvědomila, že občas jeho žalud zajel malinko do mě Dělal to tak rychle, že jsem to sotva zaregistrovala. Netrvalo dlouho jeho žalud do mne zajížděl už skoro celý bez vyjetí.

“To nhe… nhemůžemhe… nheberhu… khondhom…”, nedokázala jsem už dát ani větu vzrušením dohromady.

“Neboj jen na chvilku…, nic se nestane… Včera ti to přece nevadilo” a s těmi slovy do mne začal přirážet hlouběji.

“Bože…to je… hlubo…khoo!!!” vykřikla jsem, když jeho péro bylo asi napůl ve mě. On však nezastavil a pokračoval. Nakonec chyběl kousíček, který do mne zasunul prudkým přírazem.
“Už… prosím vy…jeď…!” Prosila jsem, ale on se jen smál při pohledu na jeho péro hluboko ve mě. “Jsi už krásně mokrá.”, špitl mi do ucha.

“Byla by škoda nechat tě takhle nadrženou. Musím ti přeci ulevit.” pokračoval v přemlouvání a místo aby mne poslechl, začal přirážet v rychlém tempu. Bušil do mojí pochvy jak o život a já si to, bohužel užívala. Během jeho zběsilé jízdy jsem se totiž udělala třikrát. Já měla přitom rekord se Sváťou dvakrát za jedno číslo, ale on evidentně ještě chtěl poračovat.

“Jsi úžasná kurvička… miluji jak jsi těsná…,bože to se nedá vydržet…!!”, skoro vykřikoval, evidentně na pokraji svého vrcholu.

“Nhé do mňhéé… můžu… být… plodnááá!!!” ale můj výkřik přišel pozdě. On už dávno začal pumpovat jeho sperma hluboko do mého lůna a obsemeňoval mi dělohu jako včera. Navíc s posledním výstřikem do mne zajel naposled nadoraz.
“Co jsi… to udělal??!!… Co když… jsi mě… oplodnil??. Co řeknu??.”
“Neboj určitě z toho nic nebude”, odpověděl ji z klidem.
“Ale mohlo by být z druhé várky…”, řekl a začal mne zase líbat. Penis, který ze mě po své ejakulaci nevytáhnul už mu zase ve mě ztuhl. Pak už začal stále rychleji přirážet do mé pochvy a masírovat mi žaludem děložní čípek Naše pohlaví mlaskala a čvachtala. Já se pod ním kroutila a stále více roztahovala nohy. Toho on náležitě využíval a narážel svým břichem o její, aby zajel vždy až na mou dělohu. Však jsem také pokaždé vykřikla bolestí a vzrušením, když do mi ní zajel. “Už budeš… Cítím to….” hekal Gerd mezi přírazy.

“Jhoo… Nepřes…thávej …prosím. To je…fantaziééé!!!.” odpovídala jsem mu nahlas a on se začala smát. Užíval si mě. Pak jsem se zase udělala a on ve mě zůstal chvíli v klidu, aby si užil, jak se moje pochva stahuje…

“A teď si tě vezmu jako správnou kurvičku zezadu! Otoč se!” přikázal, když už jsem vydýchala svůj čtvrtý orgasmus. Poslechla jsem ho. Nezaváhala jsem ani chvilku a už jsem byla na čtyřech. i mne ještě natočil , pak si za mě klekl a pomalu do mne zajel. Evidentně si to užíval.
“Tak kurvičko a teď bych ti rád něco dal. Něco jako dárek na památku…“, řekl a začal mne mrdat držíc mne za boky.
“Co bhy… tho… mňhelo… bhýt…?” vyhekávala jsem v rytmu jeho přírazů.
“Přeci… krásné,,, miminko…!. Ať máš… ode mě… něco… na celý… živooot.” hekal blaženě on. “Nhee… slíbil jsi… že… vytáhneš… nemůžheeš… bhožeee…” hekala jsem, ale on mne držel dost pevně, abych nemohla cuknout. Já se o to ale ani nesnažila.
“Už to bude ty kurvičko. Šetřil jsem si to jen pro tvou dělohu” ,vykřikl a začal pumpovat pomaleji, jak se blížilo jeho vyvrcholení.

“Už to jede…” vyhekl náhle a přirazil. “To je ono. Tvůj orgasmus krásně sát moje semeno hluboko do tebe.” užíval si své vítězství.
“Ty jsi hajzl. Co když jsi mě oplodnil?!!!“ vykřikla jsem.

“No co, tak budete mít s přítell baby Když mu nic nepovíš, tak nic nepoznat…chachacha…”, on na to.  “Uvidíš, že bude rád.”
“Ty jsi debil!!!“ vykřikla jsem nasraně.
Konečně ze mne vyjel a za jeho penisem se valilo obrovské množství bílé lávy.

Byla jsem sama ze sebe v šoku. Právě jsem znovu podvedla přítele Sváťu. Nechala se ošukat znovu bez kondomu. Dvakrát jsem se nechala vystříkat i když nejsem chráněná. Ale pak jsem zapřemýšlela…. Němec mi dal pusu a pak se vypařil.

Normálně poslouchám toho svého anděla, je rozumnější. Sice občas lituji, že jsem to neudělala, ale možná bych víc litovala, kdybych to udělala. Ale dnes vyhrát čertík…

S Gerdem ani jeho kamarády jsem se už nepotkala. Další den odjeli. Byla jsem ráda, že to skončilo.

 

Za několik týdnů po dovolené jsem zjistila, že jsem v jiném stavu a dokonce, že to budou dvojčata.

Za devět měsíců po dovolené se nám narodili dva krásní kluci. Celá rodina říká, že jsou celí po manželovi. Také on je moc rád a stále mi připomíná, že měl pravdu s tím, že jednou se nám to musí podařit. Já si své tajemství nechám pro sebe. Hlavně jsem šťastná, že to dítě není snědší po tom mulatu Kevinovi.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Tak teď přemýšlím, přemýšlím, ale nemohu se dopřemýšlet, že bych sem tuto svou povídku dal a pokud ano, tak už hooodně dlouho a u admina asi zapadala prachem a nyní ji odněkud oprášil. Každopádně poslední povídku, co jsem tady dal je Vyděrač (společně s dr25) a to bylo tak v polovině srpna. Že by to sem to dal někdo mým jménem?

  2. Ahojky, parádní povídka. Moc se mi líbila a vzrušila mne. Doufám, že bude další.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *