Monika ze Slovenska III.

„Přijíždím pozítří večer,“ oznámil jsem Pepovi do telefonu.

„To bude Monika ráda.“

„Přespím na hotelu.“

Na druhé straně telefonu chvíle ticha. „Hm, to budeš chtít, aby Monika přespala s tebou?“ zeptal se Pepa.

„Jo, to bych rád,“ potvrdil jsem. „Bude to vadit?“

Zas chvíle ticha. A pak velice opatrně: „Hm. No já nechci být celou noc bez ní. Ty ji budeš vyšukávat mozek z hlavy a to je v pořádku. Ale já se mám převalovat celý nadržený celou noc doma a nezašukat si? No, nic moc. Já chápu, že je to tvoje děvka, ale přeci jen, moje je to manželka.“

To byla neočekávaná komplikace. Že by Jožka dělal nějaké komplikace při ošukávaní jeho manželky, jsem po předcházejících zážitcích s nimi nečekal. Ale Moniku jsem fakt chtěl. Začínal jsem být tou malou běhnou fakt posedlý. Chvíli jsem přemýšlel. „No a nemohli byste si sehnat hlídaní a přespat se mnou oba dva. Vyrazíme si, dáme si spolu večeři, něco popijeme a pak si můžeme dát pěknou trojku.“

Pepa chvíli váhal. „Asi jo. Monča bude určitě za. Pokud jde o to nasazovat mi parohy, tak je celá žhavá. A stejně ji to víc baví, když se koukám. Tak zavolám tchýni a zkusím to domluvit.“

„Super,“ vydechl jsem si. Mrd byt zřejmě zachráněný. Jo ale jednu věc bych si rád domluvil předem,“ vyjednával jsem dál.

„Jo?“

„Víš, když s ní budeme šukat oba dva, asi se v ní budeme střídat.“

„Jo,“ Pepa čekal.

„Chci být první, kdo se do ní udělá.“

„Ach tohle,“ cítil jsem úlevu z Pepova hlasu. „To je přeci samozřejmé. Ty máš přeci přednost.“

„Jo,“ zasmál jsem se s úlevou, že to šlo tak hladce.

„Teda ty si první a pak už jak to na koho přijede. Může být?“ dodával.

Uvědomil jsem si, jak je absurdní, že se o něčem takovém bavím s manželem své milenky. „Jo, domluveno.“

„Tak ahoj, já to jdu řešit,“ oznámil můj kolega a složil.

 

Monča se fakt nahodila. Sukýnka nad kolena, pěkně namalovaná a navoněná. Jen jsem ji zahlédl, už mi cukalo v kalhotách.

Při večeři si sedla ke mně, Pepa na druhou stranu stolu. Při konverzaci jsem mněl pořád ruku na jejím pevném stehně. Dotek její kůže mne rozpaloval. Její ruka často sklouzla pro změnu na mou nohu.

Jedli jsme, popíjeli, konverzovali a moje ruka šla výš. Její taky.

„Mony, mohla by sis sundat ty kalhotky,“ zeptal jsem se jako by nešlo o nic. „Chci se Tě tam dotýkat, vadí mi ta látka.“

„Samozřejmě,“ odvětila s úsměvem, jako by šlo o tu nejpřirozenější věc na světe. Pak si pod stolem stáhla šikovně kalhotky a podala je svému manželovi. „Můžeš mi je miláčku, prosím, odložit. Já nemám žádnou kapsu.“

„Ale samozřejmě,“ odpověděl její zákonný.

Jasně, že poté, co odhalila svou kundičku a dovolila mým prstům vnímat její vlhkost a nadrženost, byli jsme už všichni nervózní. Takže netrvalo dlouho a už jsme se vezli výtahem do hotelového pokoje.

 

Hned jak jsme nastoupili, otočila se ke mně, šla na špičky a její hbitý jazyk vrazil do mých úst. Jako by tam Pepa ani nestál. Líbajíc její suché, žhavé ústa, vyhrnul jsem ji sukni a hladil po holém zadečku.

„Mimochodem, výš o tom, že muž si muže říct, že mněl celou ženu až poté, co navštíví všechny tři její dírky,“ zeptal jsem se ji, když se mi podařilo od ní odtrhnout. Má ruka při tom pořád jemně svírala polovinu jejích půlek.

„Ty bys chtěl do Moničina zadečku? Přiznej, ty chlípníku!“ uchechtl se Pepa.

„Jo, to bych rád, přiznávám,“ přiznal jsem.

„No Monička to nemá bůhví jak ráda,“ oznámil manžel.

Monika se ke mně naklonila, opřela mi hlavu o rameno a pohladila mne po tváři. „Ale to víš, broučku, ty si smíš vzít cokoliv,“ řekla usmívajíc se na manžela.

„Dobrá správa,“ spokojeně jsem ji stlačil zadeček. „Tak jsi dnes, možná dáme, tvoje kotě jako náplň do sendviče. Co ty Pepo na to?“

Pepův obličej se rozzářil. „Doufám tedy, že se i mne podaří získat alespoň jednu vstupenku do zadečku.“

„Neboj, já ti nějakou vybavím.“

„Ty,“ Monika mne zlehka uhodila do ramene. Ale smála se tomu. Všichni tři jsme vystoupili z výtahu a usmívali jsme se.

 

Na pokoji jsme se s Pepanem svalili na postel.

„Můžeš se, prosím, svléct?“ vyzval jsem slušně Moniku. Ta neváhala. Postavila se před nás a pokojně se zbavila šatů. Nebyl to úplně striptýz, ale vzrušovalo to náramně.

A najednou byla holá.

„Pojď sem. Klekni si!“ podal jsem ji ruku. Podešla k posteli a poslušně si klekla. Já se sehnul k ní a začal ji lízat kundičku a posléze i zadeček. Držela, ani nemukla.

Rozepl jsem si kalhoty. Můj macek už poslušně stál. Pomalu jsem ho zastrčil do její kundičky. Chvíli jsem v ní jezdil a pak do ní zajel až po koule. Vzrušeně hekla.

Pepa klečel při nás a soustředěně přihlížel.

Pomalu jsem z ní vyjel a podle slibu ho přiložil k zadní dírce. Po chvíli jsem přitlačil.

Ale Monika se jemné posunula vpřed a uhnula mu tak. Přitáhl jsem ji za boky a zkusil to znova. No Monča zas ujela.

„Přidržíš mi ji trochu?“ požádal jsem Pepu.

„Jasně.“ Pepa ji uchopil za štíhli pás a jemně ji přidržel. Já zatlačil a pomalu jsem vjížděl dovnitř. Už neuhýbala. Cítil jsem její odhodláni a tlak proti mému údu. A najednou její svěrač povolil a já byl v ní.

Pěknou chvíli jsem jezdil čurákem v úzké zadničce. Pepa soustředěně pozoroval můj pyj klouzající do těla jeho manželky. „Slyšel jsi o čertovém kole?“ zeptal jsem se ho.

„Ne, o co de?“ zeptal se, pohled pořád na stejném místě.

„No to je kolo – kundička, zadeček, pusinka,“ zasmál jsem se. „A tak pořád dokola.“

Taky se zasmál.

„Zkusíme to?“ navrhl jsem.

„Jo, to jsem zvědav, jestli nám to moje zlatíčko dovolí,“ bavil se manžel.

Vysunul jsem se z ní a uvolnil místo za ní pro Pepu. Sám jsem se přesunul dopředu k Moniččiným ústům. „Jestli pak ho vezme do pusy potom, co byl v jejím zadečku?“ ptal jsem se sám sebe.

Nedělal vůbec žádné okolky. Bez jakýchkoliv zábran přijalo ho mezi své rty a já jsem ji ho vsunul hluboce do pusy. Její manžel ji zezadu píchal, bůh ví právě, do které díry a já ji to strkal do pusy tak hluboko až popadala dech. Ale držela a píchala jak o život.

Po chvíli jsem naznačil Pepovi, že bych rád střídal. A skutečně jsme na jeho smyslné choti dali několikrát celé čertovo kolo a oba jsme radostně navštěvovali všechny její dírky.

 

Ale nikomu se při tom blbnutí nedalo udělat se a tak ji to přestalo bavit. V jistém okamžiku se vysmekla a lehla si na záda. Klekl jsem vedle ní a Pepa lehl z druhé strany. Chvíli jsme ji jen tak hladili, hráli si s jejíma bradavkami a dotýkali se jejího klína. Pak jsem dostal chuť na její šťávy, tak jsem si lehl mezi její nohy a začal ji lízat. Přišlo ji to zcela neočekávaně, mykala se a vzdychala a mně stál rozkoši z toho, jak krásně Monika umí přežívat orgazmus.

 

 

„Tak teď myslím, přišla ta chvíle vyzkoušet tě jako náplň v sendviči,“ oznámil jsem po chvíli. To už jsem zase ležel vedle ní a spolu s jejím mužem jsme ji zas hladili a jemně masírovali

„Co bych z toho mněla,“ zeptala se. Její ruce klouzali pod našima břichy a tak jedna ruka si pohrávala s mým a druhá s Pepovým penisem.

„No co byla bys pěkně plná v obou dírkách,“ lákal jsem si. „To bude jistě skvělí pocit.“

„Já ti nevím,“ krotila se.

„A kromě toho, uvědom si, že v momentě, kdy budu do tebe stříkat, bude Pepův jen pár centimetrů od mého. Bude nás dělit doslova jenom ta hrazdička mezi tvýma dírkami.“

Podívala se na mne. Viděl jsem v jejích očích ten pohled zlobivého děvčátka. Cítil jsem, že jsem našel tu správnou notu.

„Myslím, že nedokážeš být už důkladněji poběhlice než takhle. Nevím, jak by mohl, cítil tvůj manžel lépe okamžik, kdy se za děvku, jako ten, kdy jeho vlastní úd v tvém zadečku pocítí škubání mého. A kdy pocítí, jak ze mne tečou šťávy přímo do tvé dělohy.“

Při těch řečech ji Pepa začal usilovně mnout pošťeváček. Monika vzdychla.

„Pro to jsme tady, ne?“ šeptal jsem a dýchal na její krk a ouška. „Aby si předvedla svému milému, jakou štětku si to vzal. Chceš mu to ukázat, přiznej!“

Najednou mne Monča odstrčila a vyšvihla se na mne. Během vteřiny byl jsem hluboko v ní.

Chvíle na mně rajtovala a pak se otočila ke svému muži. „Tak dělej,“ kývla hlavou k svému zadečku. „Pojď do mne dřív, než bude brouček stříkat.“

Cítil jsem, jak ho tam vrazil. Nebral na nic ohled a narval svůj penis do Mončiny kakaové dírky silou rychlíku vjíždějícího do tunelu.  A pak jsme ji mrdali společně.

Netrvalo to snad ani třicet vteřin a přišlo jí to. Byla úplně mimo. Vzdychala, kroutila se, svaly jí cukali. Ale my ji drželi mezi námi a šukali ji dál.

Samozřejmě její stahující kunda mne záhy přesvědčila, že je na mne řada. Zasunul jsem ji ho tak hluboko, že až zaskučela bolestí a začal pumpovat. Cítil jsem, že toho pro ní mám skutečně hodně. A tak jsem plnil a plnil. Při tom jsem cítil, že její manžel neustále pracuje v zadečku – dovnitř, ven, dovnitř, ven. To mou slast jenom umocňovalo.

 

Zas jsme leželi pěkně v řadě. Já, Monika a pak Pepa. Monča se hladila mezi nohama. „No teda, to byla jízda,“ uznala nám.

„Pepíku a ty jsi ještě nebyl?“ spíš zkonstatovala, jako se zeptala.

„Ne, miláčku, šetřím se,“ připustil manžel.

„Myslím, že je řada na tobě, ale…“

„Ale co?“

„No asi by sis ji mohl očistit. Víš, jak mne to rajcuje, když ze mne lížeš cizího chlapa, že.“

Pepa bez řečí sklouzl mezi její nohy. Mněla pravdu. Rajcovalo ji to. Líbala mne při tom a kousala do rtů a do bradavek a pak zase byla. Ta dnes skutečně jela svou jízdu orgazmů.

Pepa si pan nad klekl, zvedl ji nohy a zasunul se do její kundičky. Uvědomil jsem si, že to je poprvé, co ho vidím přímo v ní. Myslel jsem, že bud žárlit. Ale nežárlil jsem. Konec konců, byla to jeho manželka. A byla to náramná děvka.

Ale ten pohled jak ji šuká, mne vzrušoval náramně. Rozkročil jsem se tedy nad její hlavou a strčil ji ptáka zas do pusy. Díval jsem se při tom na její kundu a na mohutný Pepův pyj mizející v jejím nitru. A on se koukal na můj, jak zas šuká rty jeho manželky.

Oba jsme stříkaly najednou. Pepa do její kundy a já do její pusy. Všechno spolykala.

Ale než k tomu došlo, stihla se ta děvka zas udělat.

 

A než přišlo ráno udělala se ještě několik krát.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *