Jak jsem jí zkazil

Je mi 38 let, po několika delších vztazích jsem zjistil, že mi vyhovuje mít u sebe spíše nezkušená děvčata. Většinou je finančně podporuji, ale také postupně učím sexuálním technikám. Žádná z přítelkyň však nešla v poslušnosti a učenlivosti dál než jsem snil. Vztah jsem vždy ukončil v okamžiku, kdy si dívky postavily hlavu, nebo měly chuťe na vdavky.

Jednou jsem se zastavil na vesnické diskotéce asi 100km od Prahy. Padla mi do oka mladá drobnější brunetka s perfetní postavou. Bylo na ní poznat, že asi nikoho nemá. Pozval jsem jí na tanec a pak už jsem jí z očí nespustil. Měla krásný naivní pohled, velké modré oči a čistou pleť porostlou jemnými zlatavými chloupky. Představila se mi jako Verča. Po třetí schůzce se do mě zamilovala a dokonce mi vyznala lásku.  Měl jsem co dělat, abych se do ní nezabouchnul taky. To jsem totiž úplně nemohl potřebovat. Chtěl jsem jí mít jako společnici na realizaci mých tajných zvrhlých snů.

První sex byl u ní doma v pokojíku. Rozdávali jsme si to v neděli dopoledne po diskotéce. Její rodiče vůbec netušili, že jsem u ní. Když nás její otec překvapil, hopsala mi zrovna na klíně. Spatřil jsem ho, jak stojí ve dveřích a rychle jsem to pošeptal Verče. Ta se jen usmála a hopsala dál. Její otec mezitím odcházel a nadával proč se nezamykáme. Líbilo se mi, že se před otcem vůbec nezastavila a šukala dál dokud jsem se do ní neudělal.

Když jsem po nějakém čase Verče nabídnul, že může chvíli bydlet u mě v Praze, byla moc nadšená. Doma jí to stejně nějak štvalo. Přerušila střední školu a odjela ke mě. Našla si práci v obchodním centru jako prodavačka v butiku. Dával jsem jí navíc hodně peněz, aby si v Praze mohla koupit po čem toužila. V podstatě jsem z ní vychoval nejdříve zlatokopku.

Její učenlivost a přístup k sexu jsem postupně cvičil. První metou bylo Verču naučit pořádně kouřit a polykat. Byla do mě dost udělaná a snažila se mi ve všem vyhovět. Ze začátku mi při vyvrcholení často vykouzla. Když ovšem nestihla uhnout, šla to vyplivnout do koupelny. Později se to odnaučila a dokonce mi u toho začala koukat do očí. To jsem na ní miloval. Jak prosebně kouká. Nikdy nevěděla, co s ní provedu za okamžik. Péro jí nejčastěji nacpu jen po žalud do pusy a nechám se udělat jazykem. Většinou jí to stříknu do pusy a nebo pod nos. Bílá tekutina jí pak stéká po tvářích na krk a kozičky. Vypadá pak úžasně sexy, i když si to sama nepřipouští. Aby se ještě více snažila, po každé zvládnuté lekci jsem jí zvýšil kapesné.

Dalším krokem bylo, seznámit jí s různými svazovacími technikami. Neměla s tím problém a brzy si zvykla při sexu používat pouta, vodítko kolem krku a často i pásku přes oči. Mojí další metou bylo Verču připravit na více sexuálních partnerů. Z počástku jsem udělal takovou fintu. Pustil jsem nejdříve hudbu a po předehře ji spoutal nohy a ruce mírně od sebe v poloze na pejska. Vodítko jsem přicvaknul k topení. Předem jsem domluvil nejdříve jednoho známého s kterým chodíme do swingers clubů. Dostal předem můj parfém a klíče od bytu. Po předehře se objevil jen v županu a přistoupil k mojí Verče. Podobná velikost penisu byla na první setkání výhodou. Já si pohodlně sednul a pozoroval. Nejdříve jí kolega projel kundu a potom jí nechal pokouřit. Když byl už tak na maximum, obešel jí a obsemenil jí. Pak na mě udělal gesto, že už má dost a odchází. Já jsem ho vzadu zastoupil. Pochválil jsem jí, že to bylo super a začal jí masírovat poštěvák. Ona začala být zase rozrajcovaná. Vrazil jsem jí tam toho svýho. Verča se podivila, že mám dneska výdrž. Projel jsem jí tu vystříkanou prcku znova. Pak jsem jí ho nacpal po žaluda do pusy a udělal se.
Když jsem jí sundal pásku z očí, viděl jsem, jak se jí to líbilo. Původně jsem jí chtěl říct, že jsem to na ní připravil, ale nakonec jsem si to nechal na později. Moje perverzní mysl si, vymyslela ještě několik takovýchto utajených vniknutí.

Domluvil jsem se taky s jejím kolegou z práce. Jednalo se o uroslého skladníka. Vysvělil jsem mu pravidla hry a pustil ho na ní. Měl ho o něco masitějšího než já, tak jsem se obával, aby to neprokoukla. Hekala u toho fakt hodně  Mrdky z ní pak teklo taky moc. Když jsem smočil po něm a udělal se taky do ní, byla z toho úplně v rauši. Když pak viděla to množství pod ní, valila oči.
Když skladník odešel, představoval jsem si, jak se v práci snaží neprokecnout naší tajnou návštěvu. Po tomhle skladníkovi jsem ještě nechal zajezdit domovníka, který Verču asi rok šmíruje z okna,kdykoli vyleze z baráku.
Veronika se mi taky v poslední době párkrát době svěřila o jejím šéfovi. Údajně se jí její v práci snaží nadbíhat. Neváhal jsem a vybral jsem i jeho. Jenže její šéf bude nakonec odhalen v nejlepším.
Tentokrát jsem Veroniku nesvázal, pouze měla zakryté oči. Její šéf nastoupil se slušným stopořením (na padesátníka). Chvíli ji ho nechal oblízat a při tom koukal nevěřícně na mě. Potom samozřejmě projel její buchtičku a ošahal co se dalo. Nakonec se to prase nechalo vysát, až se mu zvedli palce u nohou.
V tom sem se zvednul a vrazil Verče svojí kládu rychle do buchty. Verča se začala zmítat a jednou rukou si strhla pásku. Vytáhla šéfovo péro z pusy a rozhlédla se. Šéfa začala mlatit jako zběsilá. Potom řekla, že jsme prasata oba dva a zmizela v koupelně.
Její šéf se sebral a odešel z rozmrzele z bytu.

Když přišla z koupelny, zeptala se o co mi jde. Sdělila mi, že už to tušila minule, ale proč jsem to prý dělal? Každý normální chlap by nedovolil na jeho partnerku ani sáhnout. Vysvětlil jsem jí, že mě to vzrušuje. Nastínil jsem jí, že o víkendu plánuju větší párty.
Nic na to neřekla a šla spát. Druhý den si v práci vytrpěla své. Oplzlé narážky od skladníků a žádostivé pohledy od šéfa. Nakonci dne si jí šéf zavolal do kanceláře. Četl si zprávu v telefonu a povídá: „To je od tvého přítele milé, že mě zve na párty.“
„Vyřídíš mu, že určitě dorazím“
Když mi o tom Verča vyprávěla, měla provinilý výraz. Vysvětlil jsem jí, že to bude fajn a přeju si, aby si to hezky užila.
Dal jsem jí nějaké peníze na nové prádlo a těšil se na sobotu.
Když se u nás objevili všichni pozvaní, obývák se naplnil testosteronem. Bylo tam 8 nadržených chlapů. Někteří s Verčou už píchali a ostatní ji znali z fotek. Napsal jsem jim na papír postup práce, aby se předešlo zmatkům. Potom jsem v jídelně připravil Verču. Stála tam s pouty na rukou a páskou přes oči. Pak jsem jí dovedl do obýváku a postupně ji vodil od jednoho ptáka ke druhému. Každého chvíli kouřila a ostatní ji hladili a přistrkovali. Jeden nebo dva se neplánovaně vystříkali do její růžové tlamičky. Ty jsem však pokáral a donutil, aby jí pěkně vylízali zadeček. Když jsem jí prstem zajel do jeskyňky, byla celá mokrá. Poručil jsem jí na čtyři a nasadil jí roubík s kuličkou. Potom jsem ji začal šoustat mým klackem kundičku. Kluci jí při tom sundali pásku z očí. Verča se rozhlédla kolem a viděla před očima les nadržených klacků. Vyčítavě se otočila na mě a to už jsem jí stříkal do kundy. Potom jsem jí předal do péče ostatních.  Chlapi si na ní udělali kolečko. Já jsem seděl naproti jejímu obličeji a sledoval její sexy oči. Při každém dalším co si jí napíchnul, zvedla oči v sloup. Když se vystřidali chytli jí dva chlapi za stehna a vyzvedli jí kundičku do vzduchu, tak aby se hezky otevřela. Chlapi se pak začali přibližovat se vztyčenými péry. Začali postupně stříkat mrdku na její otevřenou skulinu. Většina semene stékala do ní a něco málo jí vždycky umazalo její pysky a poštěvák. Verča se beznadějně zkoušela vykroutit. Když chlapi vyprázdily svoje zásoby, byla její kundička po okraj plná. Všichni na to nevěřícně hleděli. Potom jí trochu naklonili a obsah se vylil po jejím břiše a pomalu stékal na kozy. Sundali jí roubík a nechali jí, aby se vynadávala. Jelikož měla ruce spoutané nemohla se bránit roztírání mrdky po jejím těle. Potom jsem to ukončil a chlapy se oblékli. Verča tam stále ležela celá upatlaná.

Nechápu proč, ale se pak se mnou rozešla a vrátila se domů. Po roce jsem se dozvěděl, že se jí narodila zdravá holčička.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Až na ten konec se mi to hodně líbilo. Chtěl bych vztah s takovou holkou že bych se mnou byla pro peníze a já bych si užíval sex na všecky způsoby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *