Kočička z klubu

A je to tu, pátek, den kdy se všichni, ať už pracující nebo studenti, upínají na jedinou část a to večer onoho dne. Kdo chce zabodovat, kdo se chce opít, v pátek je ta šance.

Stejně jsem to měl i já, dlouho jsme s kámošema nebyli kalit a už dlouho jsem neměl sbalenou nějakou parádní kočičku. Obvolal jsem teda pár lidí z party a domluvili jsme si sraz u jednoho, ve městě, velmi proláklého klubu. Nouze o o buchty tam nikdy nebyla.

Sraz byl v 10 hodin přímo před klubem, já dorazil o deset minut dřív, jak jsem byl natěšenej a nadrženej. Postupně se ostatní slízali a valili jsme dovnitř. Bylo to tam narvaný, ale pokud jsem dobře v tý tmě viděl, tak těch parádních kočiček, které tam pařily skoro vždycky, bylo docela dost. Šli jsme s kámošema na bar, trochu se posilnit a odhodit stud. Brzy jsme se všichni rozprchli, každý za jinou buchtou. Já jsem si vyhlédl partu pěkných holek vzadu u stolu, ale stejně mě nejvíc zaujala ta, co seděla na kraji a rozhlížela se zmateně po klubu, nejspíš jí kamošky vytáhly, ať jde s nima kalit, ale nebyl to zrovna ten typ holky.

A JDE SE!

Vyrazil jsem za nimi, zrovna když to pěkně rozjížděly na parketu, vrtily těma svými prdelkami jedna báseň. Šel jsem přímo k tý svý vyhlídnutý kočce a začal se s ní bavit. Popravdě nečekal jsem takový úspěch, stála jak přibitá a hltala všechny ty mý žvásty, kterýma jsem jí krmil, abych jí pak mohl u sebe v bytečku pěkně tvrdě vojet. Co vám budu povídat? Holka s obličejem, jako andílek, ale její kozy (trojky jak vyšité) a boha ten její boží zadek, to jsem sakra na holkách zbožňoval ze všeho nejvíc. Jmenoval se Verča a měla sladkých osmnáct. Vypadala, že sportuje – aspoň si pořádně zašpásujeme.

Pozval jsem jí na pár panáku a po chvíli jí to patřičně stouplo do tý její makovičky. Zašli jsme na parket a ta malá jela jako drak, po chvíli se o mě začala otírat tím svým šukézním zadečkem, který se mi tak akorát vešel do ruky (a to já moc, ale moc rád) – jak jsem si hned dovolil zjistit. Všechno šlo, jako po másle, tak jsem jí navrhnul, že půjdem ke mně. Rychlé bye-bye kámoškam, které čuměly jak vopařené.

Po cestě jsem jí zatáhnul do jedný temný uličky, vyměnili jsme si pár francouzáků a muckali se po zbytek cesty.  Na to, jak nevinně vypadala, uměla líbat sakra dobře, jenom jsem přemýšlel, jestli to s tím jejím jazýčkem bude umět stejně dobře tam mě dole. Každopádně jsem se i ten můj dole pěkně těšili.

Dorazili jsme ke mně už v pořádný křeči. Rozsvítil jsem a Verča mi ho iniciativně chytla, přitlačil jsem jí k lednici a oplatil jsem jí to protiútokem – prstama do jejích kalhotek. Byla pěkně vlhká, přesně takhle to mám rád, vrazil jsem jí tam jeden prstík, začala se kroutit a vzdychat, tak jsem přidal i druhý prst a to už se neudržela, začala se prohýbat a přirážet na mojí ruku. Druhou rukou jsem jí vzal obě ruce a opřel je na ledničku za její hlavu, u toho jsem jí drsně líbal. Když jsem rukou povolil, okamžitě si proklestila cestu k mýmu poklopci, vypadl na ní můj nadržený a pěkně tvrdej kámoš, hned po něm chmátla a vzala ho do pusy, při tom se mi hluboce zahleděla do očí a snad jenom frigidní blb by nepoznal, jak moc to chce.

JDE SE MRDAT!

Dobré dvě minuty si s ním hrála, málem jsem se udělal – uměla kouřit jedna báseň. Stejně jsem přemýšlel, odkud to umí, když působí tak nevinně až skoro panensky. Odpověď měla přijít o pár chvilek později.

Přesunuli jsme se do ložnice, hodil jsem s ní na postel (byla jak peříčko), svlékl jí a něžně jsem jí ochutnal tu její sladkou kundičku. Přitiskla si k ní mou hlavu, ale nechtěl jsem to prodlužovat. Už jsem byl skoro u ní, když tu mě zastavila a s vážným výrazem se mě zeptala, jestli mi nevadí, že má kluka. Aha hergot! Tak tady to máme, proto to umí tak dobře a proto na mě ty její kámošky, tak blbě čuměly.

KLUK NENÍ NEMOC KURVA!

Neodpověděl jsem, prostě a jednoduše jsem přirazil a nechal za sebe mluvit své činy. Čubička pode mnou to pravděpodobně velmi dobře pochopila a začal mě škrábat na zádech a šeptat mi sprosťárny do ucha. Divoce jsem do ní bušil a řičel u toho, že je nevěrná děvka a ona mi na to odpovídala, že je hlavně má děvka a ať jí to pořádně udělám. Hekala, vzdychala a přirážela nazpátek.

Přetočil jsem jí na břicho, zvedl její pánev, ať se podívám na ten její nádherný zadek, plácnul jsem jí a znovu přirazil.

„Kurva s tebou se tak dobře mrdá!“ křičel jsem na ni.

„JO! JO! Šukej mě pořádně, šukej mě jako děvku!“ odpovídala mi.

„Tak se kurva koukej!“ chytil jsem jí za její dlouhé vlasy a volnou rukou jsem jí pleskal po zadečku.

Vřeštěla jako šílená, sama přirážela, zakusovala se do polštáře, aby nedělala tolik hluku, už teď o nás musel vědět celý barák. Najednou se z ničeho nic vzepjala, začala se třást a já cítil, jak mi ho začala ždímat a zalévat svými šťávami. Přišlo to na ní.

Na chvíli odpadla, měla úplně skelný pohled, lehl jsem si pod ní a vytáhl jí ještě ve sladké nevědomosti na sebe, ať si taky něco užije, kurvička jedna. Hned jak se vzpamatovala, tak na mě vylezla a rozjela pořádný rodeo, pěkně vždycky vyjela až na vršek a dolů se pohybovala vrtivým pohybem. To byla slast, málokterá holka tohle umí. Kurva dokonce mě začalo rajcovat to, že šukám kundičku od někoho jiného, chtěl jsem jí vošukat tak, aby jí ten její vocas doma nepoznal.

Verča se mezitím znovu dostala do stavu extáze, začala se chvět a naprosto nekontrolovatelně vřískala. Na mě už to přišlo taky a zařval jsem, jak raněné zvíře a udělal jsem se do té její stahující se prcinky. Spadla na mě a byla chvíli mimo. Po nějaké době se probrala z transu, oba jsme leželi a oddechovali, přitulila se ke mně a usnuli jsme.

ŽE TO TEDA BYLA NOC!

Ráno jsem se vzbudil kvůli divnému pocitu, ta malá žába mi kouřila ptáka, když jsem ještě spal. Já se snad pominu, takovouhle ženskou tak mít doma. Brala mi ho pěkně po celém obvodu, i ty moje, po včerejšku, poloprázdný a zbědovaný koule zahrnula svou extra péčí. Těsně než jsem se udělal, tak jsem jí chytil za tu její nevymáchanou pusinku a řekl jí, že všechno spolkne, jinak že dostane. Jako hodná holka všechno polka a ještě mi na něj dala pusu.

Dali jsme si snídani, pak mi řekla, že už musí a dala mi na sebe číslo. Když odcházela, tak se ještě otočila, přišla zpátky ke mně, chytla mi ho přes trenky a řekla, ať si zkusím nezavolat.

VOMRDAL JSEM HOLKU, CO MÁ KLUKA!

Byl jsem docela dost vyjevený, že se zadaná holka chová takhle jako nějaká šlapka, ale no co, péro mi z toho stálo ještě teď, když jsem si vzpomněl, jak včera řvala a dováděla. Holky jsou zkrátka užasný…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Taky jsem jednu takovou utesoval. Když se chlapec nestará musí se postarat jiný.

  2. Supr povídka, tentokrát z druhé strany barikády 🙂

  3. Nevím co si každý myslí. I holky mají svoje potřeby. Kluci můžou a my ne? Kluci podvádějí na každém rohu. Si užila, no, pokud to s ní uměl, proč by si neužila znovu. Třeba svojeho kluka miluje ale neumí to s ní v posteli. Nebo se jí nevěnuje. Mám několik kamarádek které si stěžují dost často že ten jejich s nimi spí maximálně jednou za týden.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *