Jak jsem se stal BULLEM

Je to už deset let, kdy se mi stal tento příběh… Pracoval jsem druhým rokem v jedné středně velké agentuře v Praze. V práci bylo převážně ženské osazenstvo, ale všechny zadané a do toho jen tři chlapi. A jak to už bývá, čeho je málo, to je vzácné. Takže o nás tři chlapi, bylo hezky staráno. Takže kávička, hluboké výstřihy, krátké sukně, pusa na přivítání a pusa na odchod… to vše na denním pořádku. Jenže, kde je hodně žen, tam je i slušně řečeno „slepičinec“. Takže, pokud jsem byl v kanceláři, pořád jsem slyšel nějaké drby nebo problémy. Ale já ty problémy rád poslouchal. Rád jsem utěšoval „raněná ptáčata“. Když v práci docházelo na téma sex, nikdy jsem se moc nepřipojoval. Byl jsem silně dominantní a klasický sex mě nic neříkal a nechtěl jsem vypadat v práci jako úchylák. Když se ale mé mlčení provalilo, šel jsem s pravdou ven a pak byla doba, kdy jsem řečnil spíše já, než ony. Kolegyně byly totiž lačné po tom, co vše dělám se subinkami. Doslova žily mými zážitky. Jednoho letního dne jsem ale své zkušenosti posunul, jak se říká, o level výše.

Ten den mě má krásná kolegyně Lucinka, krásná štíhlá blondýnka s malým zadečkem a pevnejma trojkama, poslala na nejvzdálenější část Prahy, kam se jelo hodinu. Už do telefonu jsem jí říkal, že je to zbytečné, ale stále tvrdila, že je vše potvrzené a abych tam jel. Řek jsem jí: “Jestli tam pojedu zbytečně, nasekám ti na holou!“ a odpověď? „Hmmmm…“ a zavěsila mrcha. Byl nejteplejší den v roce, já v obleku, ve voze české výroby, kde chyběla klimatizace. I přes všechna otevřená okna, tunu deodorantu a sundaného saka jsem přijel na místo určené, vykoupán ve vlastním potu. Jenže má slova se naplnila. Přijel jsem zbytečně, nikde nikdo. Takže jsem po půl hodině nasedl znova do svého auta a jel úplně naštvaný do kanceláře. Věděl jsem jasně, že jí fakt nařežu… na holou a mým koženým páskem z kalhot.
Přijel jsem do kanceláře a rovnou si to zamířil do kanceláře k Lucce. Doslova jsem k ní vlítnul, zabouchl jsem za sebou dveře. Nejdříve mě ohromilo, jak moc jí ten den ty černé krátké šatičky s velkým výstřihem slušely. Prsa z nich „vytejkaly“ a látky moc použito na šaty nebylo, sotva byly pod zadek. Když jsem se probral, začal jsem na ní řvát: „Úplně zbytečně jsem tam jel! Říkal jsem ti to a tys mě tam stejně poslala! A co jsem ti říkal, že se stane?“ začala koktat „NeNeNeblbni…“ Jenže já jí chytl a ohnul o stůl. Jednou rukou jsem jí tlačil na její pracovní stůl a druhou si rozepl pásek a vytáhl ho z kalhot. Vyhrnul ji krátké šatičky a v tom se na mě rozsvítili luxusní černá krajková tanga. Kdyby se nezačala zvedat a křičet, tak bych je i stáhnul, ale napřáhl jsem rychle ruku a první rány začaly dopadat na ten krásně kulatej pevnej zadeček, kterej určitě dostával zabrat několikrát týdně ve fitku. Začala křičet: „Dost prosím…přestaň.“ Jenže já neuposlechl a ještě trošku přitvrdil. Něco mi tu nesedělo, držela, ale hrála na oko, že se jí to nelíbí. Spíš přehrávala. A brzy jsem měl zjistit proč. Když už zadeček chytal červenou barvu, přišel šok. Kouknu směrem ke dveřím a na gauči sedí chlap v obleku a s boulí v rozkroku. Její přítel. Právník, který vysekává vysoce postavené lidi z průšvihu. Já zůstal jak opařený s rukou nataženou ve vzduchu a v ní pásek. Lucka byla ale pohotová a začala řvát: „Podívej se na toho mýho blbce, ani se mě nezastane… nechal by mě tu seřezat kýmkoliv!“ šla k němu a celá v šoku, že ještě k tomu v rozkroku spatřila bouli „a ještě se to tomu úchylákovi líbí, podívej se…“ Chytla ho za kravatu, sedla si na něj obkročmo a druhou rukou ho chytla za koule a silně je zmáčkla. „Ty prasáku, tobě se to líbí? Přiznej se!“, nic neřekl, jen se zaváháním přikývnul. Jenže jí to ještě víc rozčílilo. „To si děláš srandu!“, zvedla se a šla ke mně. „Jemu by ani nevadilo, kdyby mě tu někdo šukal a ještě by ho to snad vzrušovalo… Co to je za úchyla?“. V tom jsem ucítil šanci. Už jsem pár paniček šukal, ale nikdy před zraky jejich partnerů. Ale byl jsem strašně nadrženej z toho jejího krásného tělíčka „Tak to vyzkoušíme!“

Zatlačil jsem Lucce na záda a donutil jí, se znova přehnout přes stůl, položil pásek na stůl. Obě mé ruce jí chytly za pevná stehna a pevným stiskem jsem je vedl nahoru přes zadeček, kde nabraly lem šatů a vyhrnovaly je. Srdce mi bušilo, adrenalin stoupal, čekal jsem co její přítel udělá… za to Lucka překvapivě držela. Tanga jsem stáhnul pod zadek a soustředil se jen na tu sexy prdelku, kde uprostřed na mě vykoukly krásný pevný bochánky kundičky. Začaly se lesknout a tím se Lucka prozradila, že jí ta celá situace vzrušuje. Třesoucí rukou jsem jí zajel do rozkroku, abych se přesvědčil a ucítil jsem vlhkost a těsnost. Lucka jen slastně vyjekla. Kouknul jsem se na gauč a on se ani nehnul, vytřeštěně zíral a rychle dýchal, za to boule už ho hodně tlačila. Stále jsem čekal, že vstane a vrazí mi pěstí, ale nic nepřicházelo a tak jsem vytáhl své naběhlé tlusté péro, srdce mi z toho adrenalinu bušilo, jako bych běžel maraton. Lucce jsem s mým pérem pár krát plácnul přes prdel a pak do ní zajel. Pomalu, jelikož byla těsná. Vyjekla slastí, zvedla se ke mně a užívala si zásun. Ruce spojila nad hlavou a snažila se mě obejmout za krkem, ač byla zády ke mně. Stále žádná rána nepřicházela od jejího přítele, což mě trochu uklidnilo, a tak jsem jí chytnul za boky a začal přirážet. Jakmile se jí kundička přizpůsobila na mojí kládu, začal jsem tvrději narážet na dno. Moje ruce se přesunuly na její pevný trojky a pořádně jsem je stisknul. Lucka začala potichu sténat. Podívala se na svého přítele a viděla, jak jen vrtí hlavou, chytá se za ní, projíždí si vlasy a neví, co má dělat, že ho přemáhá žárlivost, naštvanost, ale taky i vzrušení. To už se začaly probouzet mé sadistické sklony a mé prsty zaútočily na její bradavky, pěkně silně jsem je zmáčknul. V tom se silně zakousla do rtů, aby nezačala křičet. Jenže kundička jí začala víc téct a vše naznačovalo, že se jí to líbí. V tu ránu byly její pohledy věnované jemu, ta tam. Začala si to naplno užívat. Tak jsem jí vzal její dlouhé blonďaté vlasy, obmotal si je kolem ruky a pěkně jí za ně zatáhnul. Zvrátila hlavu dozadu a potichu řekla „anooo…ještě“ to byl signál, že si s ní už budu moc dělat, co chci. Začal jsem jí občas plácat přes zadek, vždycky u toho krásně vyjekla a škubla s sebou. Šťáva už jí tekla po vnitřních stranách stehen, hlavu stále zakloněnou dozadu a v tom jsem jí silně chytnul pod krkem a začal se s ní líbat. Najednou začala rychleji dýchat, z ničeho nic se celá víc prohla, projela jí silná vlna vzrušení a prožívala první orgasmus, velmi silný a intenzivní. Podlamovala se jí kolena a já jí musel přidržovat.

Když se Lucka probrala z transu, uvědomila si, že není zamknuto, že by nás mohl kdokoliv překvapit, odpojila se z mého péra, nechala si spadnout kalhotky na zem a se spocenejma odhalenejma prsama šla zamknout svojí kancelář. V tom si všimla, že si její přítel intenzivněji mačká péro přes kalhoty. Šla k němu, chytla ho znova za kravatu a poručila mu: „Vyndej ho!“. Chytla mu za něj a pořádně zmáčkla, utlumeně zařval. Měl ho oproti mě strašně úzkého. Lucka si před něj stoupla na všechny čtyři, vyšpulila na mě zadek a začala mu ho kouřit. Krásný pohled na její vypracovaný kulatý zadeček s těsnou kundičkou mě úplně odzbrojil. Lucka ho přestala kouřit, otočila se ke mně „Na co koukáš, vošukej mě ještě!“, v tom jsem se probral a šel k ní. Stoupl si za ní, plácnul jí silněji přes zadek a prudce jsem jí vrazil mého tvrdého čuráka do kundy. Vyjekla dost na hlas. Chytnul jsem jí pevně za kozy, pěkně je mačkal a rozjel pořádnou šukačku. Ona si vzala tu jeho žížalu znova do pusy a začala mu ho kouřit. Jeho pták v tuhle chvíli sloužil jako roubík, protože nemohla sténat na hlas. Jenže ten její ubožák už to dlouho nevydržel a začal stříkat. Lucka to všechno měla v puse, odstrčila mě a odpojila se z mého kopí. Sedla si na něj, rukou mu otevřela pusu, druhou ho chytla za vlasy, zvrátila mu hlavu a celou dávku jeho semene mu tam plivla. Vůbec nevím, kde se to v Lucce vzalo, ale pořádně ho přede mnou ponížila. „Jen to všechno spolkni miláčku, přece se ti to takhle líbí“ na nic nečekala, aby nemohl namítat a začala se s ním líbat, tím ho donutila vše spolknout. Mně se z toho dělalo zle, ale zároveň mě vzrušovalo, jak se do toho, ta jeho potvora, pěkně vložila. Jak si role dominantní manželky, šukanou „milencem“, užívá.

„A co já?“ hlásil jsem se taky o své právo na orgasmus. Lucka se přestala líbat s přítelem, koukla na mě, vyšpulila svůj zadeček a nabídlo ho k šukání. Moc se mi nelíbilo, že na něm seděla a já sem musel vymyslet, jak se k ní dostanu. Ale jakmile jsem do ní prudce vjel, začala se zase líbat s přítelem. Jeho povadlé péro už se zase probouzelo a ona mu ho začala honit. Já jsem si plivnul na ruku a začal jí projíždět tu její kakaovou dirku a začal se dobývat s prsty dovnitř. Nejdřív protestovala, ale jakmile prsty už krásně klouzaly uvnitř, začala si to užívat. Za chvilku přestala líbat přítele, ten se snažil dostat pusou na její prsa, ale to mu nedovolila, jelikož ho odstrčila. Lucka zavřela oči, zaklonila hlavu dozadu, sténání se zrychlilo, její kundička se sevřela, až mi to úplně začalo ždímat péro. Zrychlil jsem v šukání jejího análku prsty a užíval si těsnoty. V tom silně vyjekla, zmáčkla mu silně tu jeho žížalu, celá se rozklepala a jejím tělem projel další silný orgasmus. V tom se prohnul i její přítel, který se zase udělal, jenže si všechno stříkal na košili a kalhoty. I na mě to už šlo. „Kam to chceš“, ptal jsem se Lucky a ona jen v orgasmu řvala „Dovnitř, pořádně mě vystříkej!“. Jen to dořekla, už jsem to do ní pumpoval. Jakmile jsem vyprázdnil koule a popadl dech, vyjel jsem z ní, ona se sesunula na podlahu, vzal jsem jí za vlasy a ona mi ho začala v její lačné pusince pěkně očišťovat. Chtěla asi ze mě vysát veškerou tekutinu, jelikož sála neskutečně. Zandal jsem péro do kalhot a sed si na stůl.

Lucka šla ke svému ubožákovi a zeptala se: „Tak doufám miláčku, že se ti to líbilo, protože od teď, už budem šukat jen takhle! Je ti to jasný?“ chytla ho silně za jeho uvadlou nudličku a čekala na odpověď. On jen přikývl s úsměvem. Z košile si nabrala jeho sperma na prst, aby dovršila jeho ponížení a nechala si ho očistit v jeho puse. V tom jsem se sebral a vydal se na odchod. Když jsem byl u dveří, Lucka mě ještě zastavila dotazem: „Přijdeš mě vošukat zítra po práci k nám domů? Ráda bych cítila zas tvoje pořádný péro ve mně a né tuhle nudličku“ a znova mu ho pořádně stiskla. Hádejte, co jsem jí na to řek…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Super, bude další díl?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *