Náhodné odhalení 2.díl

Stojíme u branky, a Pavel bez zaváhání zazvonil, po chvilce ještě jednou. Když chtěl potřetí, tak se otevřely dveře a v nich se objevila Petra.

„Ahoj Péťo, je doma Honza?“

„Ahoj Pavle, dobrý den pane Dohnale……Honza je na závodech, přijede až v neděli večer.“

„No ta neva, tady pro něj něco máme, tak ti to dáme, ale musíme ti to vysvětlit, aby jsme sem kvůli tomu nemuseli podruhý.“

„No dobře, jen doufám, že tomu budu rozumět.“

„Tak o tom nepochybuju, to pochopíš hned.“

A už jsme byly uvnitř, sedli jsme si ke stolu a Petra se nás zeptala co si dáme. Já si řekl o kávu a Pavel si řekl o pivo. Chvilku se Pavel s Petrou jen bavily o všedních věcech a já, když mě přinesla kávu, jsem jí nabídl tykání a Petra souhlasila.

„No ale, aby jsme se nezdržovali, tady nesu Honzovi určitý věci z práce. Měl jsem mu něco zjistit a tady mu to nesu.“ Pavel vytáhl obálku s fotkama a podal je Petře.

„Tak se na to koukni, a kdybys něčemu nerozuměla, tak ti to vysvětlíme.“

„Co to má znamenat, kdo nás? To si byl Ty? Honza o tom ví?“

„Já ne to tady Tomáš. A když budeš poslušná, tak se o tom Honza nedoví.“ Petra koukla nejdřív na mě a pak na Pavla, který se na ní usmíval.

„Ale já nemám žádný peníze, které bych vám mohla dát…To Tchán je bohatej, já nic nemám.

„Tady nejde o peníze.“ Stroze odpověděl Pavel.

„A o co Vám teda jde?“ Nechápavě se zeptala Petra.

„Tady jde o to, že ty šukáš se svým bratránkem a podle těch fotek se ti to líbí, takže jsme se s Tomášem dohodli, že to Honzovi neřekneme, ale chceme od tebe to samý co poskytuješ svému bratranci.“

„Ale on mě k tomu nutí, stejně jako vy mě vydírá.“

„No podle těch fotek, si jen užíváte trochu drsnějšího sexu, ale že by tě nutil.“ Vložil jsem se do hovoru.

„Vy to nechápete on mě ….to….už dlouho, to sem bydlela ještě doma a nenechal toho, ani když jsem si vzala Honzu a odstěhovala se z domu sem.“

„No záleží to jen na tobě, ale na rozdíl od Luboše, my na tebe budeme hodný. Že mám pravdu Pavle?“

„S námi si to užiješ. A když budeš spolupracovat, tak tě zbavíme Luboše“ Dodal Pavel.

„ Ale on má fotky a videa.“

„Si myslíš, že z kriminálu je bude moc proti tobě použít? Ale jak sem říkal něco za něco…. Tak co budeš naše kurvička, nebo si chceš nechat Luboše a přijít o manžílka?“

„Když já si to musím rozmyslet.“

„No nevím co si chceš rozmýšlet, ale dobře, tak mi jdeme k Tomášovi domů a když do půl pátý přijdeš, tak tě zbavíme Luboše a manžel se nic nedozví, no a když se neukážeš, tak tě bude mít bratránek jenom pro sebe. Rozumíš jak to myslím, že jo?“ Petra kývla hlavou a Pavel dopil pivo a  zvednul se a společně jsme odešli.

„Ty vole, to sme to vymysleli. Holka nemá na vybranou. Si dneska zašukáš Tome.  Budeš to ještě vůbec umět po tolika letech?“ Řek Pavel, jen co jsme vyšli na ulici.

„To je jako jízda na kole, to se nezapomíná.“ Hned jsem mu odpověděl na jeho narážku, že jsem dlouho nešukal. Ale měl pravdu, ale přeci se mu nebudu svěřovat, že to nejsou jen ty dva roky od rozvodu, ale že je to už minimálně pět let co si ho jenom honím.

„Skočím si domů a za chvilku jsem u tebe, zatím vyžeň pavouky z ložnice a připrav jí na dnešní orgie.“ A plácl mě přátelsky po rameni a skoro utíkal k sobě domů. Pomalu jsem šel k mému domu, který byl na kraji vesnice a sousední domy byly chalupy a prvním obydleným domem bylo právě Kovářovo, takže, když Petra půjde ke mě, tak jí uvidí jedině tak nějakej pražák.

Doma jsem začal uklízet, přeci jen jsem v domě sám chlap a tak to trochu tak vypadá, ale zase úplnej bordelář nejsem. V ložnici jsem schoval peřinu a z druhé strany, kde spávala má ex manželka jsem uklidil vyprané prádlo. Zatáhl jsem rolety v okně i když to bylo okno, z kterého bylo vidět za vesnici na louku a vzdálený les, ale jistota je jistota, přeci jen je u toho lesa posed a co kdyby, tam byl někdo jako jsem já.

Právě sem dorovnal prostěradlo, když zazvonil zvonek. Došel jsem dolů otevřít Pavlovi dveře, ale k mému velkému překvapení u dveří nestál Pavel, ale Petra. Snažil jsem se nevypadat překvapeně a hned jí pustl do vnitř.

„Tak tě u mě vítám, si přišla o něco dřív než jsem si představoval, že přijdeš. Pavel tady  ještě není, tak se zatím posaď a počkáme na něho.“ A ukázal jsem na křeslo v obyváku. Byl jsem z toho docela dost vyveden z míry, protože jsem nevěděl co mám říkat a jak se chovat, přeci jen sem spoléhal na Pavla a jeho drzou a prořízlou pusu. Ale snažil jsem se to maskovat a hrál jsem si před ní na drsňáka.

„Co že si přišla tak brzo?“

„Sem nad tím přemýšlela, nad tím vaším návrhem a chtěla bych se domluvit, já bych nějaké peníze sehnala.“

„Ale, copak tak najednou? Copak ty si to nepochopila, nám nejde o peníze, my ti chceme zachránit manželství a zbavit tě bratrance.“

„To teda nechcete! To vy to chcete říct Honzovi a dát mu ty fotky, to vy mě chcete zničit život.“

„Uklidni se děvče, to vypadá jako by ti to, jak to je vyhovovalo. Doma si šukat s manželem a k tomu se nechat prznit bratránkem. Ty si prostě jen pěkná nadržená děvka. Že mám pravdu?“

„Tohle nebudu poslouchat, jste svině..“ A zvedla se z křesla a chtěla odejít. Ale to už jsem jí chytnul za ruku a zastavil jsem jí. Asi sem to trochu přehnal, ani já sám jsem nevěděl, kde se to ve mě vzalo.

„To chce klid, si sedni a probereme to spolu.“ Snažil jsem se jí zklidnit, aby mě ještě opravdu neutekla.

„Co chceš semnou probírat, vám jde jen o to jedno a já nemám na výběr.“ Hned reagovala na má další slova, ale přitom si opět sedla do křesla.

„To máš pravdu, ale to neznamená, že si to s námi nemůžeš užít a jako, když řekneš, abychom Luboše nechali na pokoji, tak ho necháme, v tom nevidím problém.“ Jen jsem to dořekl, ozval se zvonek a já hned šel ke dveřím Pavlovi otevřít. Hned ve dveřích jsem mu naznačil, že už je tu semnou Petra. Byl docela dost překvapenej, ale pozitivně, protože se na mě vítězoslavně usmál.

„Ahoj krásko, tak jsem tady,…doufám že jste na mě dlouho nečekali.“ Na jeho slova, ale Petra nijak nereagovala.

„Tady Petra nechce, abychom jí zbavili Luboše.“

„No dobře, o jeden problém míň. Tak jdeme do ložnice co říkáte?“

„Ale já myslela, že se ještě domluvíme,…že dneska ještě nebudeme nic dělat…..já nemůžu…..“

„No tak to sis myslela špatně. Musíme si tě vyzkoušet dokud není ten tvůj paroháč doma, tak žádný keci a jdeme mrdat.“

„Když já nemůžu, sem si nic nevzala!“

„Proč bys nemohla, předevčírem si mohla, tak můžeš i dneska. A podle mě máš všechno co potřebujeme.“ Zase argumentoval Pavel a přitom se Petře kouknul nápadně do rozkroku, aby Petra pochopila jak to myslí.

„Ale já myslím ochranu.“

„Dušan taky neměl žádnou gumu, tak o co ti jde.  …A hlavně mi tě budeme mrdáme pěkně na ostro, abychom z toho taky něco měli….rozumíš?“ A svým odchodem ukončil onu debatu.

Vešel jsem do ložnice, hned za Pavlem a za mnou pomalu šla Petra, která se ve dveřích zastavila a rozhlédla se po místnosti.

„Kluci prosím vás neblbněte a nechte mě jít, já seženu nějaké peníze, já vám zaplatím za vaše mlčení, tohle nemůžu udělat….co když se to Honza dozví?“ Pokusila se nás Petra zase přemlouvat, ale zavřela za sebou dveře a nakonec je ještě zamkla.

„Dohoda byla jasná…přišla si? Přišla. Tak nedržkuj a toho tvého Honzíka nám nepřipomínej. Pěkně poslouchej a dělej co chceme a všichni budeme spokojený. A pro začátek, by ses nám mohla úkázat, takže se svleč, my si tě tady s Tomášem pěkně prohlédneme.“    Petře už došlo, že s náma, teda hlavně s Pavlem nic nehne a pomalu si začala svlékat košilku co měla na sobě. Tu odhodila na zem a začala si sundávat kalhoty, až před námi stála jen v kalhotkách a podprsence.

„No tak,….. pokračuj!“ Okřikl jí Pavel, když se neměla k dalšímu kroku. Petra se otočila a rozepnula si podprsenku, která spadla na zem a hned na to si pomalu svlékala kalhotky.

„Otoč se.“ Po dlouhé době jsem dal o sobě vědět, protože jsem jí už chtěl vidět naživo. Pomalu se na nás otočila, ale jak prsa, tak svůj klín si kryla rukou.

„Snad se před námi nestydíš? Pěkně nám všechno ukaž, ty naše kurvičko.“

„Já nejsem žádná vaše kurvička!“ Okřikla Petra Pavla, ale ruce dala poslušně vedle těla a nám se tak naskytl pohled na její mlaďoučké tělíčko

„Si nádherná kurvička,….. že mám pravdu Tome, že je dokonalá?“  Já jen souhlasně kejvnul a musel jsem si v kalhotech porovnat své nabíhající péro.

„Co to doprdele děláš, tohle sme si nedohodli…okamžitě přestaň.“ Zase začala křičet Petra na Pavla, protože ten si jí začal mobilem fotit.

„Ty si ještě nepochopila, že tady pravidla určujeme mi, tak se uklidni a hezky si lehni na postel a ukaž nám tu svojí nevěrnou kundu!“ Pavel dominantně zakřičel na Petru, aby jí ukázal kdo to tady vede a kdo tady určuje pravidla a hlavně, aby mu už neodporovala. Petra pochopila a poslušně se otočila,  lehla si na postel a následně roztáhla své nohy od sebe, a dokonce si svojí kundičku roztáhla prsty, jako opravdová děvka. Prostě to v ní bylo a i když jakoby na oko protestovala, tak dělala to co se jí říkalo.

„No vidíš jak si poslušná kurvička.“ Pochválil jí Pavel a už si dělal další fotky.

„Dojdi pro foťák, z mobilu budou Fotky na hovno.“ Vyzval mě Pavel a já skoro běžel dolů do pracovny pro potřebné věci, ale narazil jsem do zamčených dveří. Pavel s Petrou se mě začali smát, ale mě to bylo jedno, rychle jsem odemknul a tase rychle šel do pracovny, abych se co nejdříve vrátil a o nic nepřišel, ale Pavel nebyl svině a počkal, až se vrátím. Jen jsem položil tašku vedle té co si přinesl z domova Pavel a už jsem začal fotit. Pavel říkal Petře jak se mě má nastavovat a Petra jeho příkazy doslovně plnila. Prostě Pavla poslouchala a podle všeho se už smířila se svojí úlohou a nikdo by nevěřil, že ještě před chvílí nás přemlouvala, aby jsme to nedělali.

Za svojí dlouholetou praxi co fotím, jsem ještě něco takového nefotil, vlastně jsem nikdy neudělal erotickou fotku ani své nyní už exmanželky a teď tu fotím mladou holku, která na mě vystrkuje holej zadek a roztahuje si svojí kundičku. Ještě předevčírem jsem byl šmírák a paparazzi, co tajně fotil šukající pár a teď tu fotím tuhle žábu.  Pták mě v kalhotách tlačil jak za mlada, ale stále jsem fotil.

„No tak popojedem, de se mrdat……Tome máš přednost, si tu doma a si starší.“ Ukončil tuto část Pavel a vzal mi foťák z ruky a hned na to mě vyfotil.  Mě to ale bylo jedno, protože jsem už myslel na to jediné a tak jsem se hned začal svlíkat. Odhodil jsem trenky a vlezl jsem si vedle Petry a dost neurvale jsem jí chytnul za její kozičku.

„Pane domácí ještě ponožky.“ Upozornil mě smějící se Pavel, že mám fusekle a hned si to vyfotil.

„Tak co kurvičko, líbí se ti péro pana domácího? S takovým jsi ještě nemrdala, že mám pravdu.“ A Petra se koukla do mého rozkroku a jako by nic, mě jej chytla u kořene a dosti silně stiskla.

„Docela to ujde, určitě je můj nejstarší, sem ještě nespala s nikým nad třicet.“

„No tak odedneška budeš muset říkat nad padesát.“ A dnes už podruhé se Petra zasmála. A přitom mě ho začala zkušeně honit a druhou rukou mě začala mačkat koule. Už mě bylo jisté, no řekněme tak na devadesát procent, že po pěti letech zase smočím svého ptáka v kundě. Neodolal jsem a natáhl jsem ruku do Petřina rozkroku a ona automaticky roztáhla své nohy ještě o něco více a já věděl, že to bude na sto procent. Na prstech jsem cítil vlhkost a když jsem prstem zajel do vnitř, tak Petra slabě zasténala.

„Ty si opravdu kurva, a víš to o sobě, že mám pravdu, že ráda šukáš?“ A zajel jsem do její kundičky dvěma prsty. Petra se propnula a jako by se více nasunula na mé prsty a opět to doprovodila o něco málo hlasitějším vzdechem a dost silně mě zmáčkla čuráka.

Už jsem to nevydržel, prostě po těch létech abstinence, sem to už nechtěl odkládat a přetočil jsem se a už jsem byl mezi Petřinýma nohama. Vzal jsem si péro do ruky stáhnul předkožku a plivnul na obnažený žalud. A už jsem žaludem projížděl Petřinu puklinku.

„Bez gumy ne….prosím vem si gumu já můžu otěhotnět….“

„To máš smůlu holčičko, já doma žádnou nemám.“ Udýchaně jsem odpověděl a s posledním slovem jsem do ní zajel. Petra jen sykla a rukama se chytla prostěradla, ale už nic neříkala, jen v rytmu přirážení hekala. Chytnul jsem ji za boky a rozjel tvrdé mrdání, tak jako jí jsem ještě žádnou holku nešukal, vždy jsem byl něžný a ohleduplný, ale tak nějak jsem vytušil, že ona to potřebuje tvrdě a podle jejích zkřeků jsem měl pravdu. Nasadil jsem dost rychlé tempo a po nějaké době jsem musel zvolnit, jednak bych se za chvilku udělal a za druhé jsem to přestal dávat.

„Líbí se ti to Petro s Tomášem?“ Zeptal se Pavel.

„Je úžasnej….. má krásně tlustý péro….ale nesmí do mě…..nesmí“ Odpovídala mu zatím co mě hladila mojí chlupatou hruď.

„Je lepší něž tvůj manžel?“ Zajímal se dál Pavel a já jsem to chtěl vědět taky.

„Honza!…. To je snad každej, on mrdat neumí….a ke všemu má mezi nohama pindíka.“

„Tak proč sis ho brala, když má malí péro.“ Zeptal jsem se zvědavě, ale Petra tentokrát nechtěla odpovědět. Proto jsem jí chytnul pod krkem a slabě jsem jí stiskl, abych jí donutil k poslušnosti.

„To Luboš, to on mě ho dohodil a donutil mě sním spát a chodit a pak…..jo už budu, jo ach a hmm!!“ Nedořekla to, protože sem jí přived k dnešnímu prvnímu orgasmu. Krásně mě stahovala ptáka a doslova mě trhala chlupy z hrudi. Koule se mě stáhly a já z ni rychle vyjel a přesunul jsem se nad její obličej a rukou jsem se rychle dodělal. Pocákal jsem jí tvář, čelo a dost toho skončilo i ve vlasech. Nahlas jsem oddechoval a prožíval jsem dozvuky mého orgasmu, když tu se Petra ústy přisála k mému péru a začala jej olizovat a čistit od zbytků mrdky. Hladil jsem jí po vlasech a polohlasně jsem jí pochválil, že je šikovná.

„No tak to bylo něco, ste pěkně zamrdaly.“ Pochvalně zhodnotil Pavel náš výkon. Jen co jsme to oba trochu rozdejchali. Poslal jsem Petru do koupelny, aby se omyla před tím než na ní ulehne Pavel. Jen co odešla Pavel mě opět pochválil a liboval si jak se nám jí povedlo ukecat. Pak mě požádal, abych zdokumentoval i jeho mrdačku, ale že nechce fotky, ale abych to točil, stejně jako on nás.

„Ty si to natáčel? To jako fakt?“

„No jasně, abys měl přeci památku na to jak si mrdal s dvacítkou.“ A zvedl prst a ukázal mě, že jsem jednička.

„Ty vole já se tak těším, až budu moct tu děvku omrdat,….. je to určitě nynfomanka….ty vole my máme takové štěstí, natrefit na takovou kost, která je nadržená jak stepní koza. Ten její Honzíček je neschopnej, ale toho Luboše se zbavíme, přeci nám nebude mrdat naší holku.“ A přitom si mnul svůj dosti vypoulený rozkrok.

Petra přišla jak odešla, úplně nahá, ale teď neměla na vlasech a na obličeji mojí mrdku, ale byla krásně čistá. Sedla si na postel a čekala co se bude dít dál, já prohodil baterku a vložil novou kartu do foťáku a Pavel se svlekl do trenek. Petra ho sledovala a doslova hltala jeho svalnaté hnědé tělo. Zapnul jsem nahrávání a nejdříve jsem zabral Pavla a pak se otočil na Petru.

„Už si šukala s cikánem?“ Zeptal se jí Pavel a Petra řekla NE.

„Takže to dneska pro tebe bude premiéra……..a jak to bylo s Lubošem a tvým manželem? Si nám to nedopověděla.“ Vyzvídal Pavel detaily, které zajímali i mě.

„Luboš a Honza jsou spolužáci ze školy, a Luboš si od něj půjčil peníze a……..“. Ale Petra nám to nedořekla.

„To jako, že sis sním začala, aby Luboš nemusel ty prachy vracet?“ Nejistě jsem se zeptal.

„Skoro….. mě k tomu Luboš donutil.“

„To ti jako tvůj bratránek řekl, ať sbalíš Honzu?  Ty vole proč by si to dělala?“ Nechápal jsem, když jsem věděl, že teď jsou s Honzou manželé.

„Prostě jsem musela…… mě potají natočil, když jsem si do píči strkala máminýho robertka a pak mě tím vydíral.“

„To je pěknej zmrd, a proč sním šukáš.“

„Proč asi, prostě mě k tomu donutil, nejdříve mě chtěl jen vidět nahou, a pak se mě chtěl dotýkat až ho chtěl po mě vykouřit a jak mu to přestalo stačit, tak mě nutil s ním píchat “

„Ale předevčírem na louce, jste si to spolu dost užívali.“

„Co chceš slyšet, že jsem děvka? No tak asi jsem…. doma mám manžela, kterej není schopnej mě uspokojit a já mám své potřeby, a Luboš to ví a mě se to prostě po nějaké době přestalo hnusit. Že si mě bere jak se mu zlíbí je perverzní, ale mě se to přes to všechno líbí. A šukaní sním si užívám, protože bych jinak zešílela, kdyby sem se nemohla pořádně udělat.“

„Tak on tě předhodí kámošovi, aby tebou splatil dluh a ještě tě šuká. Tak ten si to teda umí zařídit.“

„A proč sis ho proboha brala?“ Zeptal jsem se, protože mě to hlava nebrala.

„On si Luboš chtěl Honzu pojistit, a prostě jednou mě Luboš řekl, že mě Honza požádá o ruku a že já budu souhlasit, jinak že zveřejní to všechno co na mě má…… a Honza mě opravdu druhý den požádal a já ze strachu souhlasila a myslela si, že do svatby se něco změní a sejde zní, to sem ale nevěděla, že svatba bude týden na to v pěti lidech na radnici a že mým svědkem bude Luboš.“ Docela smutně odpověděla Petra.

„Pěkně si to zařídil, Luboš nebude tak blbej, jak vypadá, docela by mě zajímalo, jak k tomu přemluvil Honzu.“ Zhodnotil Petřina slova Pavel.

„To si asi netušila, jaké problémy tě čekaj, když sis tenkrát “pujčovala“ ten mámin robertek….že?“ Ale Petra na moje slova nereagovala, protože si právě Pavel lehnul na postel a poklepal si na napnuté trencle, pod kterýma se mačkal jeho klacek.

„Tak se ukaž jak tě tvůj bratránek naučil kouřit.“ Petra asi byla ráda, že nemusí odpovídat, jak se dostala až sem a přesunula se mezi Pavlovi nohy a jedním tahem mu stáhla trenky, až pod kolena. To co se před ní vyhouplo jí doslova zaskočilo a nebyla jediná i já byl překvapen co se pod trenkama ukrývalo a to mu to ještě nestálo.

„Ty vole, to je čurák!“ Hlasitě řekla Patra a užasle se na mě koukla a pak zase zpátky na Pavlovo péro a hned jej uchopila. Zprvu do jedné ruky, ale pak jej musela vzít oběma. Černej pták se pod jejíma rukama pomalu stavěl do svých maximálních rozměrů.

„Jak je proboha velkej?“ Zeptala se Petra Pavla a pomalu mu přetahovala předkožku, přes jeho žalud.

„Dvacetpět“ Dostalo se jí odpovědi a ona si jej stále obdivně prohlížela.

„Máš toho největšího čuráka, kterého jsem kdy viděla, budeš muset opatrně nebo mě rozthneš.“

„Neboj se, přinesl jsem si gel, ….. Tome podej mi ho, je v té tašce.“ A ukázal na tašku, která ležela zamnou na stolku. Otočil jsem se pro ní a nahlédl jsem do tašky, kde kromě lahvičky s gelem, bylo i dost balení kondomů a ještě nějaké náhradní oblečení. Vytáhnul jsem lahvičku a hned jsem jí podal Pavlovi, který nejdříve z lahvičky stáhnul nějaký plastový kroužek, který položil na kraj postele a pak si na svého obra nanesl dávku gelu, kterou Petra rukama roztírala po jeho celé délce a pak si svýma rukama od gelu promastila i svojí štěrbinu.

Pavel se chviličku koukal na Petru a sám si začal roztírat gel, nebo si ho spíš pomalu honil. Ale jen krátce, a asi za minutku si utřel ruku o své vypracované břicho a vzal do ruky onen kroužek, který si navlékl na prsty své ruky a pak si chytnul ptáka a druhou rukou onen kroužek přesunul až ke kořenu. Následně kroužek ještě roztáhl a postupně, nejdřív jednu a potom druhou kouli prostrčil skrz kroužek. Když byly obě koule skrz, tak si zatahal za celej pytel, aby si jej urovnal a kroužek byl na svém místě a stahoval nebo spíš přiškrcoval jeho nádobíčko. Že onen kroužek plní svojí funkci, bylo poznat po několika vteřinách, Pavlův čurák  krásně stál a vyrýsovali se na něm všechny žíly.

„Tak jsem ready kurvičko.“ Informoval Petru, která jej stále sledovala a v jejích očích byly vidět jiskřičky touhy, jak byla natěšená. Koukala na něj s roztaženýma nohama s dvěma prsty zaraženýma v kundičce a bez ostychu se před námi prstila.

„Budeš jeho první bílá kunda.“ Informoval Pavel Petru a ta se na něj radostně usmála, jako by něco vyhrála.

„Já taky ještě nemrdala s cikánem.“ Přiznala se nám Petra a poposedla si blíž k okraji postele a co nejvíce roztáhla nohy a prsty si rozevřela svojí kundičku. Pavel už na nic nečekal a nalehl nad Petru a už své péro směřoval k onomu vstupnímu otvůrku.

„A opravdu tu nemáte ani jeden kondom? To ho musíš vyndat rozumíš, když nemáš kondom, tak domě nesmíš stříkat…kdybys měl kondom, tak bys mohl až do konce.“

„Si pěkně nadržená, už bys ho tam chtěla, a chtěla bys to pěkně až do konce, abych se do tebe pěkně vystříkal, že mám pravdu?“ A Petra nic neřekla, jen měla přizavřené oči, jako by se nechtěla Pavlovi koukat z blízka do očí a jen nesouhlasně kývala hlavou. Ale pomalu nadzvedla svojí pánev a její kundička se poprvé dotkla Petrova žaludu. Já sem aktivně vytáhnul balíček kondomů z Pavlovi tašky a chtěl jsem ho podat Pavlovi, ale ten, když viděl co mám v ruce si ho ode mně vzal, ale hned jej hodil vedle postele na zem. Asi si jí chtěl poprvé projet na ostro stejně jako já, takže jsem to nijak nekomentoval.

„Pěkně se nám přiznej, že chceš už zase mrdat, že chceš mrdat s cikánem, tak se nám rychle přiznej ty děvko, že mám pravdu!“ Pavel jí slovně pobízel, ale Petra začala odpovídat, až když jí rukou stejně jako já před tím chytl pod krkem a trochu jí přiškrtil.

„Jo ty zmrde, jsem děvka, co chce s tebou mrdat, si spokojenej?“ A Pavel byl spokojenej, sklonil se k ní a rukou, co jí držel pod krkem si jí přitáhl k sobě a začal jí vášnivě líbat. Druhou rukou nasměroval svého čuráka a zlehka přirazil. Celý žalud hned zmizel v Petřině těle a Petra vyjekla pod mohutným náporem a snažila se Pavla rukou jakoby odstrčit či brzdit, ten ale stále pomalu zajížděl. Asi díky předešlé šukačce se mnou Pavlovo péro bez větších problémů postupovalo stále hlouběji, až bylo z půlky obklopeno Petřinou pochvou. Koukal jsem, jak jí pomalu začíná mrdá a jak se mu Petra během chvilky podvolila a již se nesnažila rukou ho odstrkovat, ale sama si jednou rukou začala dráždit poštěváček a  druhou si přidržovala Pavlovu hlavu, aby jí stále líbal.

To co se dělo na mojí posteli vůbec nevypadalo na vynucený sex, prostě Pavel byl nadrženej a chtěl mrdat tu sousedovic kurvičku a Petra byla asi opravdu nymfomanka, která jen na začátku dělala drahoty, ale jak uviděla stojícího čuráka, tak všechny její zábrany byly pryč a prostě ho chtěla mít v sobě. Chodil jsem okolo postele a natáčel jsem onen nesourodej pár, ona dvaadvacetiletá, tak stošedesátpět centimetrů vysoká bílá holčina, on pětatřicetiletý skoro stodevadesát centimetrů urostlý cikán.

„Ta je krásně těsná…. ty vole to je kundička….to mě chybělo…“ Mezi polibky pronášel Pavel za stálého pronikaní do Petřina nitra za dosti hlasitého Petřina hekání.

„Takhle ti to ten tvůj manžílek nikdy neudělá…..a po dnešku, ta tvá kunda ani nepozná, že jí manžílek šuká.“

„ To mě nevadí…on mě stejně mrdá do zadku…“ Okamžitě zareagovala Petra na Pavlova slova.

„Tak ten tvůj ti rači mrdá zadek, než aby ti pořádně vyšukal tu tvojí dokonalou kundu, to je teda opravdu blbeček. Má doma takovou kundičku a on ti to rači  strčí do zadku…. to fakt nechápu“

„Tam může…… bez kondomu….on kondomy skoro vůbec nepoužívá…..tak mě šuká do zadku“ Mezi přírazy odpověděla Petra.

„A šukal tě ten tvůj někdy na ostro?“ Zeptal jsem se Petry, tentokrát já.

„Ne….on ne….to může jen Luboš…..a vy dva….“

„Ale odedneška, tě budeme mrdat, už jen my dva.“ Jako by nic řekl Pavel a hned Petru přetočil na bok, bez toho aniž by z Petry vyjel a hned opět začal přirážet. Pavel jedno rukou nadzvedl Petřinu nohu a druhou jí začal hladit a mačkat její ňadra a Petra měla přivřené oči a svojí rukou si začala dráždila svůj poštěváček a dosti znatelně se narážela na Pavlův hnědý kůl, který do ní zajížděl, asi tak ze tří čtvrtin, ale furt to bylo o kousek hlouběji než sem mohl s tím svým já. Ona poloha umožňovala dokonalý pohled na onen akt a všechno bylo krásně vidět a podle hekání a vzdychání, které to všechno doprovázelo bylo jasné, že je to i ideální poloha pro oba aktéry. Sledoval jsem a natáčel zajíždějící Pavlův ocas, který byl díky stahovacímu kroužku stále maximálně tvrdý a od Petřiných šťáv ulepený.

Po několika minutách Petra začala ztěžka dýchat a tak zvláštně pohekávat, až se co nejvíce nabodla na Pavlův klacek a několikrát sebou cukla, až při jednom cuknutí dokonce i učurla a pak ještě jednou. Něco takového jsem viděl poprvé v životě, aby se holka při orgasmu neudržela a pustila to. A podle Petřiných grimas sem poznal, že to pro ní bylo asi také poprvé, kdy se jí něco takového stalo a chvilku to vypadalo jako by se zastyděla, když si všimla, jak se na ní koukám a musel jsem to vidět, ale protože Pavel stále pokračoval v jejím mrdání, tak po chvilce opět přivřela oči a svojí rukou si začala roztírat onu vlhkost, která neztekla, ale ulpěla na její kundičce.

„Ty vole!…. Ta naše kurvička se při tom svém orgáči snad pochcala!“ Najednou zařval Pevel, který si teprve teď všimnul, že tam dole je jaksi více vlhko.

„Tak tobě se to se mnou líbí….tak to si zasloužíš odměnu…..“ Radostně jí oznámil Pavel a zrychlil své přírazy a snažil se o co nejhlubší  zasunutí co mu ona pozice dovolovala. Jeho pytel se smrsknul a koule díky stahovacímu kroužku vypadali jak dvě obrovské hnědé fazole. Byla jen otázka několika okamžiků, kdy se Pavel udělá. Napjatě jsem čekal, až z Petry vyjede a postříká jí a přitom jsem přemýšlel, kam to hodí, zda ho jen vyndá a rovnou jí postříká podbřišek, nebo jí postříká obličej, kozy či jí ho strčí hrubě do huby a vystříká se jí tam. Ale Pavel se pořád neměl k žádné akci, asi za to mohl onen škrtící kroužek, který mu onu cestu k výstřiku prodlužoval.

„Tak tady máš ten dárek děvko!!!“ Zařval nahlas Pavel a už mě to bylo jasné. Pavel neměl v úmyslu nic z toho o čem jsem přemýšlel, on to prostě pustil do Petry. Koukal jsem jak mu cuká pod koulema pokaždé, když posílal dávku svého spermatu do Petřiny nechráněné kundy a že těch cákanců bylo snad osm možná i víc. Následně když už přestal stříkat a přestal i s přirážením, tak se objevil jasný důkaz, že jeho mrdka skončila uvnitř, protože se objevila vytékající bílá tekutina. A když Pavel úplně vyjel svým pérem z Petry, tak hned za žaludem se vyhrnul další chuchvalec mrdky.

„Co? Ty si se snad? Tohle to snad ne…co si!?“ Začala se Petra docela nesrozumitelně ptát, a vypadala jako by nevěděla co se stalo, ale jen jako by to tušila, ale bála se té odpovědi, která by jí to potvrdila.

„ Sem si tě musel označkovat, abys pochopila, že si naše.“ A jen co jí to sdělil, tak jí natočil hlavu a opět se sní začal líbat. Petra si zajela prsty do své kundičky, aby se asi přesvědčila, že se do ní opravdu udělal a podle olepených prstů jí to bylo jasné. Jako by se probrala ze snu a hned odstrčila Pavla a začala mu nadávat, přitom si sedla a roztáhla své nohy a to přímo přede mnou, začala ze své stále dosti rozevřené kundičky vytlačovat Pavlovu nadílku.

„Tak na to zapomeň, jednou to je v tobě, tak to tam i zůstane.“ Zasáhl Pavel a Petru strhl zpátky na postel.

„Ty kreténe, co když si mě udělals fakana? Proč si to musel nastříkat do mě?“

„Copak vy snad nechcete s Honzou děťátko?“

„To si debil, ty si cikán a Honza blonďák si myslíš, že by to nepoznal?“

„Se uklidni, tak jako jestli chceš, aby tví děcko bylo krásně bílé, tak můžeš poprosit tady Tomáše, aby to do tebe taky stříknul a budeš mít padesáti procentní šanci, že to cikán nebude.“ Petra se na Pavla obrátila a koukala se na něj jako by se zbláznil a já vlastně taky, protože o něčem takovém jsme vůbec nemluvili.

„Tak co  jak ses rozhodla?“ Pavel jí nedal moc času na přemýšlení a hned  chtěl po ní odpověď, ale Petra ležela a stále mlčela.

„Takže ty chceš, dítě se mnou..takže odedneška to do tebe budu stříkat pokaždý, aby se nám to povedlo co nejdřív.“

„To ne to nechci to rači…….“ Hned zareagovala Petra na Pavlova slova a pak se otočila na mě a koukla se mě přímo do očí.

„Tome, prosím tě,….. já bych potřebovala,……. abys mě oplodnil ty.“ Nevěřil jsem vlastním uším a Pavla to taky překvapilo, že Pavla přijme onu jeho nabídku na šanci padesát ku padesáti. A já souhlasně kývnul hlavou. Péro mě sice ještě úplně nestálo, ale jen ta myšlenka, že po dvaceti letech, zase budu stříkat do nechráněný kundy, posílalo krev do patřičných míst. Pavel vstal z postele a vzal si ode mě foťák a na oplátku mě podal onen kroužek, který si před necelou minutkou sundal. Hned jsem si jej začal nandávat, jak ze zvědavosti, jak to vlastně bude fungovat a pak jsem ho nechtěl urazit, když mě půjčuje takovou docela intimní pomůcku.

Na první pohled se mě onen kroužek zdál docela elastický, ale jen co jsem prostrčil poslední varle, tak jsem poznal dosti zvláštní tlak, který zaškrcoval mého ptáka, který se dosti rychle maximálně prokrvil, až byl neuvěřitelně tvrdej a krásně mě stál, jak nějakému šestnáctiletému klukovi.

„Takže ty po mě chceš, abych ti udělal děťátko?“ Zeptal jsem se stojíc nad Petrou s čurákem v ruce.

„ Jo,…ale prosím tě rychle, já nechci dítě s Pavlem….já nechci dítě s…..“ Ale nedopověděla to, protože se to bála před Pavlem říct i když bylo jasné, že chtěla říct “s cikánem“.

Vzal jsem její nohy a ještě více jsem je zvedl a roztáhnul. Koukal jsem na její rudě zbarvenou kundičku  z které stále pomalu vytékala Pavlova mrdka. Ale mě to bylo jedno, hlavně když se do té kundy budu moc vycákat. Klekl jsem si mezi její nohy a Petra okamžitě uchopila mé péro a už si ho chtěla zavést do kundičky a já jsem ochotně pomáhal. Můj žalud se dotkl toho žhavého masíčka a už si razil cestu mazlavou puklinkou do nitra. Byla neuvěřitelně vlhká a horká, ale hlavně uvolněná a já na první pokus zajel až na doraz. Úplně jsem ucítil, jak se můj žalud na dně Petřiny kundičky vnořil do velkého množství Pavlova spermatu. Vyjel sem celý ven a celej můj pták byl pokryt zvláštním mazlavým sekretem. Opět jsem vklouzl do vnitř a začal jsem Petru svižně mrdat. Ložnicí se nesly mlaskavé zvuky doprovázené mým hlasitým dýcháním a Petřinými vzdechy.

„Tady někdo moc chce mimčo….že chceš, aby ti Tomáš udělal pěkného caparta, nebo chceš aby byly moje spermie rychlejší….tak co si přeješ?“ Dráždil Pavel Petru.

„Tomáš mě udělá dítě!!…. nikdo jinej…. jedině Tomáš….rozumíš?!“ Nahlas a rázně vykřikla Petra na Pavla, aby mu došlo, že sním dítě nechce.

„No tak dobře, takže sis vybrala Tomáše. Tomáš umí udělat krásný dětičky.“ Pavel narážel na to, že jsem otec dvou i když dnes, už trochu odrostlejších dětí. Ale i když jsem starší, tak sem tak nějak věřil, že na to ještě mám, že jsem schopnej zadělat na dítě, ještě když onen protějšek, který to po mě chce je taková mlaďoučká holčina.

Petra už nijak nereagovala na poslední Pavlova slova a jen vzdychala a sem tam se i sama přirazila na mé péro, to když jsem na chvilku přestal přirážet, abych si třeba utřel pot, nebo jsem se potřeboval dostat do lepší pozice. Byl to pro mě docela drsný výkon a pot ze mě tekl proudem. Přeci jen mrdat v téhle poloze, kdy jsem byl nad Petrou opřen o ruce a pohybem pánve sem jí mrdal, je po nějaké době dost fyzicky náročné, nehledě na to, že to během necelých dvou hodin, byl už můj druhý šuk, který mě nějakou tu energii už odebral předtím. V hlavě sem si říkal, že to musím vydržet i kdybych měl nakonec chcípnout, ale že to dotáhnu do konce. S erekcí jsem díky Pavlovu kroužku problém neměl a čuráka jsem měl stále, jako by byl vytesanej z mramoru.

Stále jsem tvrdě přirážel, i když už o dost pomaleji a doufal jsem v brzký konec, protože síly opravdu docházely. A Petře došlo, že jsem unaven a není to ono co po mě chce a tak mě ze sebe doslova zchodila vedle sebe, ale jen proto, aby převzala iniciativu a hned si mě osedlala a sama se nabodávala podle svých představ. Já si jen spokojeně ležel a mohl se kochat Petřiným tělíčkem, koukal jsem na její trojky, jak pěkně poskakujou, nebo sem koukal, jak do ní zajíždí mé péro pěkně až na doraz za doprovodu mlaskavých zvuků. Petra si začala mačkat své prsíčka a sem tam sjela do svého klína a podráždila si poštěváčka a pak si ty prsty hned olizovala. Prostě neuvěřitelné pohledy na rozdrážděnou Petru, která si to mrdání neskutečně užívala a prostě se chovala a tvářila jak opravdová děvka.

„Tak dělej ty hajzle,….vystříkej se do mě konečně….já už budu…no tak dělej…. pusť to do mě…já už budu….tak stříkej ty prase…musíš mě udělat dítě rozumíš!!!…Tome!!.. já už budu, prosím….!!“ Petřina slova mě doháněla k šílenství a cítil jsem, že už opravdu budu, dokonce jsem měl i pocit, že bych snad už i stříkal, ale ten škrtící kroužek vyžadoval více úsilí, abych překonal jeho sevření  a mohl už zase po tolika letech stříkat do kundy svojí mrdku. Oním posledním krokem k mému výstřiku, byl Petřin orgasmus, který stahoval její kundičku a ta skoro drtila mého ptáka a ten na oplátku chrlil horké sperma hluboko do ní. To co umí kunda s čurákem to prostě ruka nenahradí.

„Tak tomu říkám výkon Tome, kdo by to do tebe řek, že Peťo…že sis to s Tomem užila?“ Petra, ale Pavlovi neodpověděla, zato se ale hned sklonila a dala mě neuvěřitelného francouzáka.

„Ukaž mě kundu, chci vidět jak to z tebe teče.“ Rozkázal Pavel a Petra poslušně udělala co chtěl.

„Pěkně se předveď, nestyď se a pěkně si jí roztáhni…si přeci naše kurvička? Tak se tak chovej….“ A Petra opravdu odhodila veškeré zábrany a začala se před Pavlem předvádět a bylo jí úplně, že si to všechno natáčí.

„Tak se mě líbíš. …Tak a teď bys měla pěkně očistit panu Dohnaloj čuráka, aby si o tobě nemyslel, že si nevychovaná….a to ty nejsi…..že mám pravdu?“ Petra chvilku zaváhala, jako by nechtěla přistoupit na tu Pavlovu hru, ale potom co se jí Pavel ještě jednou zeptal, tak se pomalu natočila a už ve své ruce držela můj ohon z kterého hned na začátku stáhla škrtící kroužek a pak mě jej začala jazykem olizovat. Pavel se na mě usmál a ukázal mě vztyčený palec a poplácal Petru na zadečku.

Petra se činila a celé mé péro olizovalo a nezapomněla ani na mé koule a nezalekla se ani sekretem na mém podbřišku. Můj čurák, už byl totálně naměko, když Petra dokončila mojí očistu a svá ústa si otřela do své ruky a tak šibalsky se na mě usmála.

„Měl by ses tam dole vyholit, máš tam úplnej prales a je to dost nechutný.“ Řekla mě Petra a já jsem se koukl do svého klína a měla pravdu byl sem dost chlupatej, ale nejen tam dole ale i břicho a hrudník včetně stehen, prostě celej.

„Tak si ho vyhol, když se ti to nelíbí.“ Otočil jsem se na Pavla a nechápal jsem proč to řekl, ale Petra mě hned popadla za ruku a táhla mě do koupelny.

„Kde máš holení?  A asi to bude chtít i nůžky nebo strojek na vlasy.“ Ukázal jsem na skříňku a už jsem viděl v Petřiných rukách strojek na vlasy.

„Počkej s tím si stříhám vlasy!“ Ale už bylo pozdě a strojek se zakousl do mého ochlupení a Petra se činila a až teď jsem si uvědomil, že je vlastně vyučená kadeřnice, tak proto jí to tak šlo. Oholila mě všechno tam dole a dokonce i celé břicho, stehna, záda i zadek, jen ochlupení na hrudi zakrátila. Jen co strojek odložila začala mě na mé břicho nanášet holící gel a po pěti minutách jsem byl dole zepředu i zezadu dokonale vyholen a to včetně mého pytle, na kterém si dala opravdu velmi záležet. Když jsem se poprvé uviděl v zrcadle, tak jsem si připadal, jako kdyby mě bylo zase třináct, až na to o dost větší péro.

„Nechceš taky?“ Zeptala se Petra Pavla a ten souhlasně kývnul a protože se Pavel dole stříhal, tak mohla Petra rovnou nanést gel.

Já jsem je nechal v koupelně a vrátil jsem se do ložnice, abych vyměnil prostěradlo, protože na něm bylo dosti velkých fleků od předešlého řádění. Převlékl jsem a špinavé jsem donesl do koupelny, kde už neprobíhalo holení, ale Petra si držela Pavla za jeho péro a celý žalud měla v puse. Pavel jí chytil za hlavu a začal pomalu přirážet. Ta holka byla opravdu šikovná, protože zvládala doslova polknout skoro půlku toho obra a jen párkrát se zakuckala, ale to jí neodradilo a pokračovala v kouření.

„Ty si opravdu neuvěřitelná děvka….naše děvka!“ Zařval Pavel a vytrhnul své péro z její pusy a několikrát přetáhl předkožku a už stříkal svojí mrdku na Petřin obličej. Petra po celo dobu měla otevřenou pusu a snažila se toho co nejvíce zachytit, až jí nakonec Pavel pustil hlavu a ona se hned vrhla na jeho ptáka a vysávala z něj vše co vněm ještě zbylo.

„Tak co si spokojená?“ Petra se jen usmála, vstala a dala Pavlovi pusu na tvář.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Fenomenální, už se těším na další díl.

 2. Geniální, díky! Těším se na další díl! 🙂

 3. Pěkné pokračování, už se těší na další díl

 4. Super, konečně zase cikán s kládou co si podmaňuje nymfo děvku. To je vždycky střela na jistotu. Doufám, že jí nakonec úplně zlomí, až nebude schopná myslet na nic jinýho než na jeho péro. Takzvaně totálně „Mind broken“

 5. Perfektní, zase pořádný příběh. Už aby tu byl další díl.

 6. Opět top, pořádně to rozjeď s tou kurvou. Pavel s Tomem si jí jistě pěkně ochočí, ale na Honzíka bude ještě větší svině určitě, až se vrátí aby se s ní přivítal.

 7. Mooooc povedené! ??

 8. Luxus nemůžu se dočkat pokračovánÍ je to skvěle napsané

 9. Jo když se povede i 3dil takhle dobre a manžílek by si měl taky vychutnat kurví kundu plnou semene.

 10. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu

 11. No to asi všichni, ale pochybuju, že se dočkáme.

 12. JiCiMi, tak se nedej prosit a napiš další díl!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *