Jak jsem si nadrobil

Hlavně o víkendech se chodíváme s moji ženou Radkou (28) odreagovat do wellness-centra a hlavně si odpočinout od každodenního shonu a stresu. Radka je učitelkou na základce, kde učí 6. a 7. třídy a to dívky tělocvik a všechny pak i biologii. Já mám 30 a jsem TH pracovníkem u ČeVaK. Oba jsme bývalí sportovci. Ona dělala do svých 24 závodně skoky do vody a já zase závodně plaval. Tak jsme se i seznámili v plaveckém oddílu. Jí bylo tehdy 16 a mě 18. Šest let na to jsme se vzali. Já už vydělával a ona ještě studovala na peďáku. Každopádně jsem byl na svou přítelkyni a po té manželku náležitě pyšný. Radka byla a pořád je krásná ženská. Však její sexy tělo mne stále vzrušuje. Má dlouhé tmavé vlasy, 170 cm vysokou postavu s mírami 99-65-98, s pěkně zaoblenými boky a krásně vytvarovanými půlkami a její prsa č.3 jsou pevná a pružná. Její bohatá hříva rámuje její překrásný obličej a pronikavé modré oči s výraznými řasami, které nosívá obvykle nalíčené. Plné rty svádí k líbání a její hladká pleť láká k pohlazení.

To, že je tak sexy dělá i to, že spolu chodíme 2x týdně pravidelně plavat na plavečák, kde máme permanentku a ona navíc chodí 2x týdně na hodinu aerobiku, takže její tělo je pevné a zároveň měkké na těch správných místech.

Jak jsem řekl, do wellness-centra, kde je sauna, pára a vířivá vana, chodíme o víkendu. Pára i sauna je menší, zato útulná, a vana asi jen pro čtyři pět lidí, tak máme pro sebe hodně místa. Chodíváme sami, protože máme rádi soukromí a pokaždé v době, kdy je tam skoro prázdno.

Ty návštěvy wellness nejsou jen o relaxování, ale spojíme to občas i s krásným milováním.

Tahle návštěva o níž chci napsat, se udála jeden sobotní podvečer v půlce února.

Skoro tři týdny jsme tam nebyli. Radka omarodila angínou, měla několik dní horečku a oteklé mandle, takže musela být doma, potit se a užívat tetracyklin. Tři dny už byla fit, tak jsme konečně vyrazili.

Koupil jsem, jako vždy šampaňské, které ve vaně popíjíme, a vzal jsem foťák, se kterým se navzájem fotíme, tedy…., převážně fotím já moji Radku, protože mne hodně vzrušuje její krásné tělo. Bylo znát, že se na náš společný večer těší. To ovšem netušila, že mám pro ni připraveno něco extra.

Šli jsme na šestou hodinu, abychom si pak mohli dát dobrou večeři v místní restauraci. U recepce jsme si vzali klíče od skříněk a prostěradla do páry či sauny.

Těšil jsem se na naše společné milování, neboť to je rozkoš, kterou se snažím dopřávat jak to jde. Snažím se, aby naše milování nezevšednělo a aby si jej užila i Radka. Připravil jsem pro ni proto malé překvapení, na které jsem byl sám zvědav.

Přišli jsme do šatny, abychom se vysvlékli a mohli si jít užívat páry, vody a hlavně sebe. Když už byla Radka skoro nahá, přitiskl jsem jí k sobě a políbil, abych pomalu navodil erotickou atmosféru. Pak jsem si ji prvně vyfotil, když měla ještě kalhotky, přes které byly vidět rysy její jemně vyholené kundy. Svou podprsenku si již sundala a vystavila tak na odiv svá plná ňadra s růžovými bradavkami.

Potutelně jsem se na ni usmál, neboť pro dnešek jsem pro ni připravil jisté překvapení, které mělo být zároveň překvapením pro mě. Radka vůbec netušila, co mám za lubem, i když věděla, že něco chystám, neboť už dříve jsem vyzkoušel pár nápadů. Dnes to mělo být ale něco unikátního. Vysvlékla se úplně, zamkli jsme skříňky a přešli jsme do místnosti, kde byla vířivka. Otevřel jsem šampáňo a Radka si rychle vlezla do krásně teplé vířivky, já jsem nalil šampáňo a šel jsem za ní. Poté jsem vzal foťák a začal fotit. Vyzval jsem ji k tomu, aby předvedla nějaké dráždivé postoje. Ta se postupně odvázala a začala si to dělat rukou.

Kochal jsem se tím nádherným výjevem na svou ženu, která si jednou rukou mne své obrovské ňadro a druhou si dráždí svou kundu. „Líbí se ti to?“, zeptala se škádlivě. „Moc“, odpověděl jsem jí a pohladil ji po stehně. „Už se nemůžu dočkat, až mi ho tam zasuneš“, hecovala mne.

Poté, co jsme se uvolnili ve vaně, měli jsme v plánu vyzkoušet horkou páru. Jana vylezla z vany a začala na své tělo nanášet regenerační olejíček. Já ji při tom hltal pohledem a zase fotil.

Sledoval jsem, jak si olejíček vtírá do pokožky svých kulatých prsou, které byly jako dva balónky se dvěma hroty bradavek, které jsem tak rád cumlal ve svých ústech. Její kůže byla hladká, jak samet. Radka se o ni také pořádně starala a neváhala utratit hodně peněz za drahou kosmetiku. Mně to ale vůbec nevadilo. Mám rád, když se o sebe žena stará.

Poté, co dokončila svou proceduru, přemístila se moje žena do páry.

Já mezitím vzal dva ručníky a pomalu se vydal za ní. Věděl jsem, co jí v páře čeká, tak jsem jí nechal jít napřed, abych se mohl pokochat jejím výrazem v očích, až to spatří. Jana přišla ke dveřím sauny, ale po jejich otevření s úžasem a leknutím skoro oněměla.

Seděl tam cizí muž, samozřejmě nahý a to byl pro Radku šok, protože ona se nahá před jinými muži velmi stydí a teď tady seděl chlap a ona s ním měla sdílet ten malý prostor v páře. Její šok zajisté také způsobilo, že to byl černoch, a to pořádně urostlý. Kolem dvaceti jednadvaceti let, docela pěkný a pořádně namakaný, ale štíhlý a dva metry vysoký Seděl rozvalený na obrovské hnědé dece, měl roztažené nohy a mezi nimi mu visel mohutný penis, kterého si Jana nemohla nevšimnout.

Když se trochu vzpamatovala, zeptala se: „Co tu dělá, vždyť jsme tady měli být sami??“  „Pani recepčni mi nešikat, že by měl někdo pšijít“, sdělil Radce černoch s velkým ocasem, „ale jestli já vám tady vadit, tak já klidně odejít“. Poté si ručníkem zakryl ledabyle svůj rozkrok. „Když už tady jste a viděl jste mě nahou, tak už je to stejně jedno, jen jestli to nebude vadit mému muži“, špitla Radka.

Mně to samozřejmě nevadilo, protože to byl můj nápad, aby černoch přišel a zpestřil nám pobyt ve wellness-centru. Samozřejmě, že jsem to manželce říct nemohl, to bych jí do welness nikdy nedostal, ale teď to naštěstí vzala docela rozumně. Sedla si od černocha co nejdál a já mezi ně. Vzal jsem s sebou dva ručníky, takže jsme si zakryli své intimní partie.

Chvilku jsme seděli jen tak, bez mluvení a Jana stále přemýšlela, kde se tam ten chlap vzal. Líbil se jí, to na ní bylo vidět, ale přeci jen nikdy před cizím chlapem nahá nebyla a teď s ním měla trávit ten stísněný prostor zakrytá pouze ručníkem.

První, kdo se pokusil navázat kontakt, byl náš nový kolega. „Vy chodit sem často?“ zeptal se a pronikavým pohledem se díval na Radku, které se mu očividně velmi líbila. „Příležitostně, ale máme to tady rádi“, odvětila Radka, „vždy nás to na nějaký čas nabije“.

„Já být Pierre…Pierre Makumba…, já tu studovat žurnalistik…“, řekl mladý muž, vstal a šel podat moji ženě ruku na seznámení. Ručník mu při tom jakoby náhodou sklouzl na zem. Nevěnoval tomu ale vůbec pozornost. Jeho velký penis se mu houpal mezi nohama, když stál před Radkou, a ona s rozpaky a zároveň s úžasem ze sebe vydala: „Těší mne…, já jsem Radka“.

Pak jsme se představili i my dva navzájem. Pierra jsem před tím taky neviděl…, odepsal mi totiž na inzerát, že hledáme společníka do sauny… a do trojky. Naschvál jsem vybral černocha, neboť jsem slyšel, že bývají tam dole dobře vybavení, ale to, co jsem viděl, daleko předčilo moje představy.

Pierrův ocas, byl tlustý jak salátová okurka, dlouhý v klidu asi 17 centimetrů, jeho velký žalud mu vylézal s předkožky a pod ocasem se mu houpaly teplem rozehřáté varlata určitě větší než slepičí vejce. Byl to hodně velký penis i pytel, až jsem mu tiše záviděl.

Můj penis je spíše menší, 15 centimetrů, když je tvrdý, ale oproti Pierrovi je doslova malý. Cítil jsem se proto trochu méněcenný, ale zároveň mě to vzrušovalo. Ne, že bych byl na chlapy, ale pohled na velkého černého čůráka roztahující těsnou kundičku mě při sledování porna vždy nabudil.

Chvilku jsme po našem seznámení konverzovali a byl jsem mile překvapen, že i Radka se brzy otřepala a zapojila do hovoru.

Nikdy by to do sebe neřekla, že by její pohledy mohly sklouzávat na dolní partie mužova těla, vždy se dívala jen do očí, ale tady v tom případě to snad ani nešlo jinak, když se mu tam houpalo tak velké nářadí.

„Jdu ven, trochu se ochladit“, řekl jsem po nějaké době, kdy se mlčelo. „Já jdu taky“, rychle vyhrkla Radka, aby nemusela být s černochem sama.

Vlezl jsem pod studenou sprchu a moje žena šla přímo do vířivky. Nalil jsem jí šampáňo a sedl jsem si k ní, netrvalo dlouho a náš černošský společník přišel za námi. U pasu si držel ručník. „Mohu já k vám?“ zeptal se. Bylo by hloupé jej odmítnout a nenalít mu a tak jsem mu nabídl sklenku a pozval ho dovnitř. Jak za námi lezl do vany, odložil svůj ručník. Bylo vidět, jak Radka sleduje jeho snad ještě větší ocas, který se jí nabízel před očima. Viděl jsem ji na očích rozpaky, ale zároveň takové zvláštní jiskření.

„Tak… à la vôtre!“ řekl Pierre a šel si přiťuknout s mojí ženou. „My eště nedat pusa na tykání“, řekl a políbil Radku. Ta s úžasem ani nestačila zareagovat, aby mohla něco říct.

Ucítila jeho jazyk mezi svými rty, i když hodně krátce, ale zároveň asi pocítila takové to příjemné mrazení v podbřišku, ale nevěděla, čím to bylo, jestli tím polibkem nebo tím, že se jí při tom Pierrův velký penis otřel o stehno.

Nalil jsem znovu každému a pokračovali jsme v povrchní konverzaci. Po chvíli se nervózní Radka zvedla a řekla: „Je mi vedro, jdu se osprchovat chladnější vodou“. My jsme zůstali s Pierrem ve vaně. Bylo vidět, jak je mojí ženou doslova fascinován. Asi nečekal, že moje žena bude tak překrásná. Ta tvoje ženáá, to být ale kuus. S tou bych já si to opravdu rád rozdaat“, přiznal se roztomilou češtinou s francouzským akcentem.

Poté jsme začali spřádat plány, jak Radce ten pobyt zpříjemnit. Poslal jsem ho za ní do sprchy a řekl mu, že pokud se mu povede nějaké to intimní sblížení, nebudu proti tomu protestovat. Tato představa mě naplňovala vzrušením. Proto jsem se potajmu kradl za ním v očekávání, co tam bude. Radka se opájela proudem vody a hlavou určitě jí vířily myšlenky na Pierra a jeho velkého klacka. Nikdy nic tak velikého mezi mužovými stehny na vlastní oči neviděla. Já dobře tušil, že jí to neskutečně fascinuje a vzrušuje zároveň. Mydlila si své tělo a užívala si vlastní dotyky na své mokré pokožce. Hladila si svá plná pevná ňadra a pevný zadek.

Pierre se mezitím nenápadně přiblížil do sprchy a kochal se její krásou. Obdivoval křivky jejího dokonalého těla, které se smáčelo pod proudem vody. Takovou ženu, jakou byla Radka, asi dosud nepoznal. Pro bílé ženy, jak se mi předtím svěřil, měl vždycky slabost a na ženách jako takových se mu líbily plné ženské tvary kombinované se sportovní postavou. Radka, která si hrála se svými velikými bradavkami naběhlými vzrušením, si najednou uvědomila, že tam není sama.

Pierre jí natolik překvapil, že se snažila zakrýt svou nahotu, neboť v ní stále přetrvávala trocha studu, kterou alkohol dosud nezaplašil. Její pohled však opět upoutal jeho velký pyj, který před ní beze studu odhalil. Její rozpaky pak uklidnil otázkou: „Nevyvádět tě muj noir…, černý pénis… z míry…Neboo v tom být něco jiné?“  Moje žena se mu přiznala: „No…víš…, já jsem dosud žádný takový velký mužský úd neviděla. A to je u vás černochů normální?“  „Nooo noo, každý noir muž nemít takový jako mít já, ale hodně noir muž má velký úd“, vysvětloval jí Pierre s úsměvem.

Radku jsem ani nepoznával a určitě ani ona sama nejspíš nevěděla, kde se to v ní vzalo, ale v tu chvíli, kdy pociťovala to zvláštní vzrušení, uchopila najednou sama od sebe ten Pierrův mohutný klacek do ruky a byl to pro ni jistě zvláštní pocit, protože nic tak velkého né že neviděla, ale nikdy nedržela v ruce.

Držela ho celou rukou pod žaludem, prsty se jí dotýkaly navzájem jen konečky.

Začala po něm svoji rukou přejíždět a mydlit ho. Jistě při tom cítila, jak ji v ruce ještě víc mohutní a tvrdne, což ji fascinovalo. Pierrův pyj se nyní protáhl do délky nějakých 25 centimetrů a tlustý byl jistě těch 6 cm. Jestli si má manželka v té chvíli vzpomněla na můj patnácticentimetrovou věcku, musela konstatovat, že ten černoch ho má o hodně delšího a tlustšího.

Pierre se jenom usmál a souhlasně přitakal. Když viděl její iniciativu, nečekal na nic a chopil se na oplátku Radčiných prsou, která jí oběma rukama bezostyšně prohnětával. Radka byla úplně fascinovaná černochovým dlouhým ocasem, že si ani nevšimla, že se na ně zezarohu dívám.

Když si toho po chvilce všimla, okamžitě pustila Pierrův teď už ztopořený ocas a odsunula se od něj. Jeho penis vypadal fakt jako mírně prohnutá velká salátová okurka. Ani já jsem nic takového neviděl a v tu chvíli jsem váhal, jestli se vůbec do mé Radky dostane.

Žena nevěděla, co má v tu chvíli dělat, cítila se provinile vůči mě, ale já ji hned uklidnil se slovy: „Tak já se přidám, ale nejdřív si vás vyfotím.Vezmi mu ho znovu do ruky“, řekl jsem a žena s mírnými rozpaky uchopila ten velký nástroj, Pierre jí dal zase ruku na prso a já je v téhle pozici vyfotil. Bylo vidět, že je vzrušená, jak nikdy. Přidal jsem proto odvážnější návrh: „A víš co, Raduš, klidně mu ho přede mnou vykuř“.

Vyděšeně se na mne podívala, snad i poněkud nechápavě a zablekotala: „Co…cože?“ Čekal jsem, že se bude ohánět tím, že je jí to blbé, že se to nehodí, že přece nebude cizímu černochovi, kterého vidí dnes prvně v životě nebude hned kouřit péro a tak… A snad i něco o tom, zda ji vůbec miluji, nebo že jsem prasák… Chyba lávky. Radka místo toho zaoponovala slovy: „Vždyť ho má strašně velikého. To nezvládnu…, a vůbec“, bránila se, ale bylo vidět, že ne úplně upřímně.

Pierre jí ale uchlácholil, takže si nakonec po chvilce, ale opravdu jen malé chvilce zaváhání před něj klekla. Nyní ho měla před očima, prohlížela si jeho velký prokrvený obnažený žalud. Držela ho pevně v ruce, vzala i druhou. Jeho velký, tlustý a tmavý žalud si pomalu směřovala do úst a začala mu ho fakt kouřit.

Já je u toho fotil a cítil jsem, jak mi můj penis, zakrytý látkou ručníku, už taky stojí.

Děsně mě vzrušoval pohled na to, jak moje krásná žena kouří to veliké černé péro chlapovi, který byl o hlavu vyšší než já a jeho svaly byly oproti mně vyvinuté stejně jako jeho přirození. Jana nejprve sála jeho žalud. Do úst se jí ale sotva vešel byl široký a měla ho plnou pusu. Pokoušela se ho dostat co nejdál, ale byl to marný boj. Většina jeho mohutného pyje zůstávala venku. Když to zkoušela hlouběji do krku, začala se dávit, takže si musela dát pauzu, aby se nadýchala a nechala odpočinout svá ústa. Začala proto ústy jezdit po celé délce Pierrova žilnatého nástroje. Rukama po něm přejížděla nahoru a dolů, sála a objížděla jazykem zduřelý a nafialovělý žalud. Při tom mu masírovala i jeho velká varlata.

Já jsem to nevydržel a odhodil jsem ručník a začal si ho prachsprostě honit. Bylo vidět, že si toho Radka všimla, ale jinak to nedávala najevo. Dál olizovala černochovi černou kládu, která byla ulepená od jejích slin. Viděl jsem, že je napjatý, že přerývaně dýchá a že je asi na pokraji výstřiku, neboť slastně zavřel oči a zaklonil hlavu a začal dokonce vzdychat. Nechtěl jsem, aby se udělal manželce do pusy, tak jsem zavelel, ať ho pro změnu Radka tře svými ňadry. Manželka poslechla a uchopila do obou rukou svá plná prsa a vyzývavě se na Pierra podívala. On mezi ně zajel svým dlouhým ocasem. Zatímco můj penis by byl při těchto praktikách vzhledem k tomu, jak je Radka vyvinutá prakticky nepoužitelný, Pierrův pyj byl tak veliký, že s ním mohl pohodlně jezdit ve žlábku z manželčiných prsou a ještě zbylo dost na to, aby ho moje žena mohla olizovat.

Pod tlakem Pierrových přírazů mezi Radčinými prsy se má žena nakonec dostala na záda, takže ležela na podlaze a rukama podpírala své kozy, mezi nimiž kmital černochův pyj. Jeho svaly byly zaťaté a Radka měla jeho pytel s varlaty na svém břiše. Mezi jejími prsy se střídavě objevoval jeho tmavý lesklý žalud. Netrvalo dlouho a Pierre začal slastně vzdychat a zahlásil: „U…už to přicházeet na mnéé!“ Pak přišel jeho mohutný orgasmus. Pierre uchopil svůj penis, ze kterého začaly vylétat mohutné salvy hustého bílého spermatu.

Jeho první dávka byla tak mohutná, že zdaleka předčila moji vlastní produkci snad za celý týden. Zasáhla manželčin obličej a dostala se i do jejich užasle otevřených úst. Pohled na Pierrův výkon mě natolik vzrušil, že jsem se udělal také, ale z mého pyje vylétlo jen několik pramínků spermatu. Mezitím další výstřiky semene začaly zkrápět manželčina prsa a břicho. Radka byla fascinována tou produkcí.

I když jsem byl děsně vzrušený, můj penis ochabl a potřeboval trochu odpočinku. Naproti tomu Pierrova kláda zůstala tvrdá, jako by vůbec nestříkal. Nemohl jsem to pochopit, odkud se bere taková potence. Radku to evidentně také fascinovalo, neboť se slastně mazlila s jeho olepeným penisem. Jeho lepkavé semeno přitom pokrývalo její tělo. Najednou se ho zeptala: „Hodláš pokračovat?“ a on na to: „Oui, to být jen začátek..“ Nevěděl ale, co si může všechno dovolit, proto se podíval na mě. Řekl jsem: „Volba je na ní“

Myslím, že to byl pro mojí ženu impuls. „Chci někoho do sebe“, řekla totiž tiše vzrušením. To bylo poněkud alibistické, neboť bylo evidentní, že můj penis ještě není schopen akce, což ona moc dobře věděla. Musel se toho tedy chopit Pierre se svou černou kládou.

Pierre tedy vstal a se svým penisem si stoupl před Radku. Ta stále ležíc na kachlíkové podlaze sprch, roztáhla před ním nohy a skrčila je v kolenou, takže se jí až zvedla chodidla do vzduchu. Hluboce dýchala napětím, vzrušením i mírným strachem, ale zároveň jistě s velkou touhou a chtíčem poznat, jaké to asi bude, mít v sobě něco takového, co se teď před ní tyčí, jak sloup.

Pierre k ní přiklekl, přidržujíc její nohu pěkně roztaženou, zřejmě abych mohl pořádně vidět, jak do ní vniká jeho obří péro. Pak uchopil svůj ocas a položil špičku jeho tmavého a obnaženého žaludu na kraj její pochvy. Přejížděl s ním po celé délce její abnormálně zduřelé mušličky nahoru a dolů. Radka přitáhla nohy k tělu a ještě víc je roztáhla. Už ucítila jeho penis na okraji pochvy. Pak jistě cítila, jak se jí díra pomalu nebývale roztahuje do šířky. „Pomalu!“ prosila Pierra.

Byla to pro ni asi zvláštní, ale určitě velmi příjemná a rozhodně vzrušující bolest, když Pierre do ní zvolna zasouval svůj velký penis.

Měla ho v sobě asi třetinu a myslela si, že už se do ní víc nevejde. Černoch proto zpomalil, aby se její pochva mohla přizpůsobit jeho rozměrům. Ukázalo se ale kupodivu, že jí má poměrně elastickou a brzy mohlo zasouvání černé okurky do jejího růžového tunelu lásky pokračovat. Když měla v sobě víc než polovinu Pierrova údu, zase se jí zdálo, že to už nepůjde, ale přesto statečně třesoucím se hlasem řekla: „Bože…, já to chci zkusit… Tak mi ho tam dej už celýho…“ a skutečně se náš černý přítel na inzerát nenechal pobízet a prudce do ní přirazil. Jeho černý úd do ní najednou zajel až po kořen. „Jhooáááááh!!!!!“ zavyla moje Radka, protože jeho žalud natlačený na její děloze jí tu dělohu musel tlačit až do břicha. Jak zaječela, hned se i vzepjala a s hlasitými vzdechy asi cítila, že se blíží její orgasmus. Takhle brzy se se mnou nikdy předtím neudělala. Se mnou se udělala většinou jenom, když jsem jí dráždil jazykem na poštěváčku, ale tohle byl vaginální orgasmus. Při souloži měla Radka orgasmus pouze výjimečně a je otázkou, zda ho nepředstírala, aby mě potěšila.

Pierre začal přirážet a jeho penis se v ní pohyboval jako velký píst. Ona si očividně vychutnávala tu zvláštně bolestivou, ale zároveň vzrušující a příjemnou extázi, kterou asi cítila při mrdání s tím velkým černým ocasem. Pak náhle vybouchla v záplavě silného orgasmu. Celá se chvěla, kvílivě cosi nesrozumitelně brebentila a oči měla skoro v sloup Mě ta podívaná velmi vzrušovala a cítil jsem, že se můj zvadlý penis zase začíná probouzet k životu. Všechno jsem dokumentoval na foťák. Radka, která byla zcela v zajetí svého orgasmu, ještě povzbuzovala Pierra: „Jhóóó….ešťhéééé….mrdhéééj….jhóóóó …. já to chciiii!!!“ Stačila vykřiknout: „Mrdej měéééé….eštěééé… víííc!!!“ a on svůj tlustý a dlouhý ocas zarážel do nitra mé ženy v pravidelných přírazech. Nevěřil jsem a určitě ani moje žena, že by se něco tak velkého mohlo do ní vejít, ale ona si to užívala tak, jak nikdy před tím se mnou.Radka byla zřejmě odhodlaná přivést Nicka k výstřiku. Ten měla ale ohromnou výdrž.K výstřiku tak přiváděla spíše mne, který vše fotil a občasně si honil péro. Snažil jsem se ale ovládnout, abych si to náležitě užil, takže jsem vždy přestal honit svého ptáčka, aby se zklidnil. Bylo vidět, že to na ní opět po chvilce přichází, neboť zavřela oči a začala hlasitě sténat. Pierre to také poznal, proto se rozhodl, že přijde spolu s Janou.To už Radka začala vykříkovat: „Dho mňhééé!!!! Střhí…khej dho mňhééé!!!!!“ Já jsem vzrušením užasl. To jsem od své ženy nečekal. Neprotestoval jsem ale, protože jsem byl klidný, jelikož Radka brala antikoncepci, tak nehrozilo žádné nebezpečí. Najednou ve svém pumpování ustal a zařval: „Ouiiii!!!“ Půlky se mu zaťaly, Pierre se nad ní vztyčil na pažích, prohnul tělem vzad a varlata se mu zacukala. A do toho ona: „IJHÓÓÓBHOŽEEEÉÉÉÉÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!“Oči vytřeštěné v úžasu, hledící kamsi do stropu, obličej zkřivený do strhané napjaté grimasy, rudý, stejně jako krk a její ruce drtily prsty Pierrovy paže. Radka prožívající svůj další silný orgasmus a najednou musela ucítit, jak černochův mohutný pyj uvnitř její pochvy natlačený s maximální těsností lisu na její děložní čípek začíná ze sebe do ní vypouštět svou první mocnou dávku. Cítila, jak jí jeho semeno vyplňuje. Bylo ho tolik, že začalo unikat ven podél jeho pyje.

(Na druhý den, když jsme o tom spolu v posteli hovořili se mi svěřila, že měla pocit, jakoby do ní stříkal kůň. Radka nemohla pořád uvěřit, že ten penis byl něčeho takového schopen. Prý se jí pochva svírala v bezmocné extázi a určitě jako balónek její děloha nasávala to semeno do sebe.). Pravda, i já mohl vidět, jak z Radčiny kočičky utěsněné velkým černým pyjem vytékají pramínky semene.

Ona byla tak plná jeho semene, že když Pierre vytáhl svůj velký nástroj z nateklé a prožitým orgasmem citlivé pochvy mé manželky, vyvalilo se semeno z její pochvy ven.

Radka dál ležela zadýchaná na studených dlaždičkách. Pomohli jsme jí na nohy. Byla celá rozechvělá silným orgasmem a podlamovaly se jí nohy. Pierre jí proto přidržel kolem pasu. Poté jí přitáhl k sobě tím, že ji zvednul do výšky svých očí. Jeho silným pažím to očividně nečinilo žádné potíže. Zeptal se jí: „Tak jak tobě to líbit?“ Radka jen zašeptala rozechvělým hlasem : „No tedaaa…, tak silný orgasmus jsem nikdy předtím nezažila“. Jejich ústa se pak propletla ve vášnivém polibku. Cítil jsem se poněkud upozaděný, ale zároveň mě to vzrušovalo, takže jsem věcem nechal volný průchod.

Pak se s naší pomocí dobelhala do sprchy, aby opláchla ty chuchvalce černošského semene. Byla tak vyčerpaná a rozechvělá. Sám Pierre šel pod studenou sprchu, aby zchladil své mocné vzrušení. Já jsem k ní vlezl do sprchové kóje a zeptal se: „Tak co, líbilo se ti to?“ „Moooc“, řekla moje žena, „Nikdy bych o tom ani nezapřemýšlela, že bych mohla před tebou mít něco s jiným chlapem… a… ještě s tak velkým penisem“. Pierre, který se zchladil, si stoupnul opodál a pozoroval naše počínání ve sprše. Jeho penis byl nyní menší a visel mu dolu. „Nevěřila bych, že se do mě vejdeš celý“, řekla a toužebně pohlédla na jeho visící pyj. Poté se přitočila k Pierrovi. Fascinovaně pozorovala jeho pyj, který jí dopřál rozkoš, kterou dosud nezažila.

Radka pak prohlásila, že si potřebuje odpočinout ve vířivce. Doprovodil jsem ji tam. Ona se tam uvelebila a zavřela oči. Bylo vidět, že je vyčerpaná, ale velice spokojená. Nechal jsem ji být a vydal se za Pierrem, který se šel pro změnu nahřát do páry.

Zeptal se mě, zda je vše v pohodě, i když trojka se nekonala. Odvětil jsem, že je vše v pořádku. Hlavní je, že moje žena je spokojená. Moje pocity však byly poněkud smíšené, neboť na jednu stranu mě pohled na Radku mrdanou od černocha jeho velkým pérem strašně vzrušoval.

Na druhou stranu jsem však cítil osten žárlivosti a určité méněcennosti ve srovnání s Pierrovým vybavením i výkony.

Seděl jsem v páře s Pierrem a já tiše obdivoval jeho mohutné tělo i přirození. Nějakou dobu jsme klábosili. Po delší chvíli nás vyrušila Radka s tím, že je třeba pomalu končit, abychom stihli zavírací dobu. Vydali jsme se tedy s Pierrem do bazénku se studenou vodou, abychom se zchladili.

Když jsme se vrátili, Radka už tam nebyla. Vydali jsme se tedy do šatny, kde se moje žena právě oblékala. Bylo vidět, že si ve vaně odpočinula a nabrala nových sil.

Když si navlékala svou bílou sukýnku, tak s lítostí prohlásila, že je škoda, že už musíme končit. Všimnul jsem si, že při si při oblékání počínala dosti svádivě. Navíc si nevzala spodní prádlo, jako by tím něco naznačovala. Ta představa mě začala vzrušovat. Každopádně bylo pozdě a tak jsme opravdu už museli jít.

Před welness centrem jsme se s Pierrem rozloučili s tím, že na sebe máme kontakt. Slíbili jsme si, že si to někdy zase zopakujeme.Ale znáte to… Sliby chyby. Navíc ve mně beztak vzklíčilo semínko pochybností, zda-li jsem to nepřehnal.

Domů jsme na sídliště to máme z plavečáku pár ulic, tak jsme šli jako vždy pěšky. Naštěstí byla tma, takže si nikdo nevšiml, že moje žena našlapuje zeširoka jako kachna. Však se hned také svěřila, že tu velkou kládu v sobě stále cítí, že to je hrozné, že si připadala jak naražená na kůl a znova mi děkovala za to povyražení Rovnou mi ale dala na srozuměnou, že od sexu si chce pár dní odpočinout, protože má prcinu celou rozbombardovanou, rozbolavělou, namoženou, takže musíme počkat až se jí zase znormální. Přiznám se, že mi to docela vyhovovalo, protože pohled na Pierrovo péro mi dost ubral na sebevědomí a tou mou ovesenkou.

Doma jsme o tom už nemluvili. Radka chvíli koukala na telku a pak řekla, že je utahaná jako kůň a jde spát. Já šel chvíli po ní, po té, co jsem do sebe kopl dva panáky Metaxy. Když jsem přišel do ložnice, Radka už měla půlnoc. Zato já né a né usnout a stále jsem na ty výjevy ve wellness musel myslet.

Týden po víkendu jsem měl v práci docela zápřah. Najednou se nakupily nějaké poruchy na vodovodním řadu, které bylo třeba odstranit a tak jsem to organizoval, tudíž chodil domů až kolem sedmé večer. Radka zase chodila po kamarádkách, na aerobik a tak, zkrátka ten celý týden jsem si ani nevrzl. Další týden zase jakožto tělocvikářka jely s kolegyní se sedmáky na týden do Krkonoš na lyžák. Protože lyžuje ráda a docela dobře, moc se těšila.

Když se vrátila, byla taková nějaká nesvá. Když jsem se jí poptal, co se děje, řekla mi: „No…, víš…, včera jsem měla dostat pravidelnou menzku, ale nic není a dneska také ne…? Hele…, nemohl mě ten černoch to…, oplodnit? Přece se do mně vystříkal… Ale to je blbost, když přece, dyť beru ten Minisiston“ „A nezapomělas třeba na nějakou pilulku v tý době“ vyptával jsem se. „Vždyť beru ty prášky pravidelně 5 let a nezapomněla jsem,“ odmítla moji poznámku. já na to a ona to uzavřela, že asi ano. Nechala to být pár dnů, ale její nervozita se pozvolna stupňovala a moje pochopitelně také. Ani jednomu z nás se ani do sexu moc nechtělo.

Po dalším týdnu bez menstruace přišla s tím, že jí začaly bolet prsa a zvětšily se jí. To byla ostatně pravda. Taky se svěřila, že u nich ve školní jídelně jí začínají vadit různé pachy a často chodí čůrat. Prostě prý má takový „těhotný“ pocit. Shodli jsme se, že by bylo dobré koupit si gravitest a uvidíme. Druhý den hned letěla do lékárny a koupila si ho. Pak si plna napětí udělala test a…

Dvě čárky!!!

Mne hned přešla všechna sranda, protože mi bylo jasné, že díky mé blbosti mi ji ten černoch Pierre i přes hormonální antikoncepci dokázal oplodnit. Můj mozek to nebral a Radčin také ne. Další den mazala za svým gynekologem a ten skutečně konstatoval její graviditu. Když mu nechápavě říkala, jak je to možné, když bere pravidelně ten Minisiston, začal se jí vyptávat. Nakonec příčinu objevil. Tetracyklín. Antibiotika při angíně jí hodně zneutralizovala účinek hormonální antikoncepce a tak ve spojení s mojí blbostí máme malér – černou kukačku v Radčině bříšku. Potrat, který jsem jí navrhl jako jediné řešení ale ona kategoricky odmítla, z čehož jsem byl ovšem já totálně paf.

Nyní, když už je v půlce 4. měsíce a je to na ní znát (5 kilo navíc a ztracený pas) nevím, co bude dál… Až s ní budu u porodu, což je její výslovné přání, a vyleze z ní miminko-mulátek, budu všem za parohatého idiota.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *