Paroháč, facebook a blondýnka

Je to masakr, jsem z toho docela v prdeli, jsem paroháč a moje přítelkyně je děvka. Vlezl jsem přítelkyni na facebook a můj vztah a život se sesypal jako domeček z karet. Je mi 25 a přítelkyni je 26 a jsme spolu skoro 5 let. Dva roky spolu dokonce bydlíme. Je fakt krásná, blondýnka, vysoká, ani hubená, ani tlustá, prsa čtverky, zadeček tak do ruky, má dost dobrý kukuč, takový andílek a mrcha v jednom, to na ní žeru, ale netušil jsem, že je to víc mrcha, než andílek. Poslední měsíc se s přítelkou dost hádáme a tak když byla s kamarádkou venku, sedl jsem si k jejímu NB a otevřel FB, kde byla přihlášená. Nečekal jsem že něco najdu, spíš jsem chtěl vědět, jestli nepíše nějaké kamarádce, co jí vadí nebo proč se semnou hádá.

Otevřel jsem vzkazy nejdříve s kamarádkou a pochopil jsem, že to bude dlouhé čtení. Přítelkyně mi celkem běžně předhodí, že spí s jinýma, že no a co, však ona si může dělat co chce, že není moje manželka a já ji nevlastním, že dá každému, co se jí líbí a takové kecy. Říká to v afektu, takže jsem se vždycky zasmál, že si dělá legraci, ale ona mi jen řekla, abych se nedivil, až to zjistím a ať se pak nerozčiluju, že mi nic neříkala. Ale myslel jsem si, že si dělá srandu. Až do dnešního dne.

S kamarádkou si psaly o nějakém jejich známém č.1 (nebudu psát jméno, stejně byste si ho nepamatovali a ještě by se třeba poznala). Že prý je to debil, že vždycky napíše když má přetlak, jinak na ni sere. Ona mu psala, že jí píše taky, že chce šukat, ale že ona to neřeší, že s ním už skončila, že ho má stejně malého. To mi spadla brada. Musel jsem si dojít do lednice a nalít si rum. Ona odepisovala – malého? Vždyť má tak dvacet čísel. A moje láska – no však a smajlíky. Tak jsem si říkal že si třeba zase dělá srandu.

Pak jsem otevřel chat s klukem č.2. Takový jeden její kamarád, kterého znám, sympaťák, trochu frajírek, nesedl mi nikdy, takže ona za ním jezdí sama. Prý je to její vrba a ráda si s ním povídá o všem, že je jako její brácha. Když jsem žárlil, klepala si na čelo, že jsem prý debil, že ať se na něj podívám a že on má navíc holku a tak. Takže jsem byl úplně klidný. No teď už ne. Poslední rozhovor byl na téma, kdy se staví na kafe. A prý jestli dají jen kafe, nebo půjdou k němu na kafe „se vším“. To se mi už uděllo špatně od žaludku a měl jsem pocit, že se pozvracím. Takové letadla v břiše, úplně jsem nemohl dýchat. Dostával jednu facku za druhou a nepřestávalo to. Nikdy nemluvili o sexu, vždycky tam bylo něco jako kafe se vším, nebo uděláme si „pohodičku“? Jednou mu psala, že už dál nemůže, že něco tuším. Tak psal, že toho nechají, ať se staví jenom na kafe, bez příslušenství. A ona mu odpovídala : ty víš, že když si lehneš a podíváš se mi do očí, že neodolám a budu chtít i smetanu. A takové řeči. Byl jsem z toho úplně na nervy.

Do toho mi přišla zpráva od přítelkyně, co dělám? Tak jsem napsal stroze : „nic“ A ona zase : „Jak nic?“ A já : „No nic, ležím“ A ona : „Aha, miluju tě, chtěla bych ležet s tebou“ A já : „To pochybuju“ A ona : „Jasně že jo, už se na tebe těším“ Neodepsal jsem, měl jsem chuť napsat Už nejezdi, ty kurvo jedna zasraná.

Měl jsem vztek a chuť ji vyhodit z domu. To bylo předtím, než jsem otevřel třetí kontakt, chalapa č.3 se kterým mě už kdysi podvedla a přiznala se mi k tomu. Byl to takový starší týpek, šéf z firmy, kde kdysi dělala brigádu a on ji šukal, třicetiletej zmrd, kterej si užíval mladý maso, moji 20letou krásnou holku. Nenávidím ho a trvalo půl roku, než jsem se z toho vzpamatoval. Když jsem na to přišel, ještě se mi vysmála a vše zapřela. No pak to bylo v tom stadiu, že si už nepíšou a nestýkají se.

HA HA HA, otevřu chat a vidím, jak ho oslovuje a zase se mi nahnul žaludek. Ona ho oslovovala pane šéfe a on ji říkal asistentko. Hráli spolu nějakou hru na role nebo co. Měla tam hafo fotek od něj z práce, jak sedí v obleku a má vyboulený rozkrok a ona mu zase posílala svoje fotky, v prádle, v sukýnce, v zrcadle a tak. Většinu těch fotek jsem dokonce fotil já sám. Psali si o tom, že se pan šéf zlobí a asi si asistentku zavolá na kobereček. Ona mu psala, že se panu šéfovi omlouvá, že byla nedůsledná a jak se mu může za svou ledabylost omluvit. On ji navrhoval, ať si zase přijde něco přivydělat. A ona, že má přítele, že se posledně zlobil, že pan šéf svoji asistentku používal. Z toho mi trochu tvrdlo péro, ale současně jsem se klepal rozrušením. Domlouvali se regulérně, že si u něj zase střihne brigádu a popisovali navzájem, jak bude jeho asistentka a panu šéfovi bude plnit jeho přání. Bylo mi zle, protože prý si od té doby nikdy nenapsali a teď tady vidím tolik fotek, které jsem fotil pro nás, do našeho domácího alba. Dokonce si o něm povídala s kamarádkou, že je super, že dobře píchá a má veliký péro a auto, že platil výborně, ale že ona se bojí, protože já… a ona ji zase psala ať na to kašle, ať si užívá, dokud je mladá a jestli se mnou vidí budoucnost, tak to ji psala, že já jsem pro ní nejdůležitější, ale že pan šéf je příjemnej relax a takový kecy.

Když jsem projel časovou osu, zjistil jsem, že několikrát se u kamaráda 2 zastavila na kafe ještě než jela za mnou. Třeba když jsem jí volal a ona byla s kamarádkou, tak to bylo ve dny, kdy si domlouvali kafe se vším a pak si psali o tom, jestli jsem něco poznal a tak. Vypadá to, že ona si na tom ujíždí, že je to takový adrenalin, on si s ní zašuká a ona potom jede za mnou a dělá slušnou. Už chápu, proč někdy nemá vůbec chuť na sex, ani mě nenechá abych se jí dotýkal, kdo ví, co má v kalhotkách.

Jsem bezradný. Nejvíce mě sere, že mi to neřekne. Já jsem s ní už kdysi probíral, že by mi nevadilo, kdyby si dovedla chlapa na trojku, líbí se mi to, asi bych to dokázal snést, ale tohle je totální zrada a faleš, nedokážu jí už věřit. Miluju ji, jsem do ní úplně blázen, je to nejkrásnější holka jakou jsem kdy měl a rozumíme si úplně ve všem, ale tohle mi úplně sebralo iluze o ní a nevím, jestli ji mám vyhodit z bytu, nebo co. Asi to budu sledovat, pozorovat a zkusím znova otevřít to téma trojky s jiným, co mi na to řekne. Nechci o ni přijít, ale nechci, aby mi lhala do očí, nebo dělala vola, když ona s ním šuká v autě a já ji volám (to taky popisovala kamarádce). Popisovala, že si dávala kafe se vším v jeho káře (má nějaké velké BMW) a že prý telefon. Ten můj blbounek mi volá. Tak to napsala. Blbounek. Tak prý se musela kousat do rtů, když se mnou mluvila, protože seděla obkročmo na něm a ten hajzl, jak o něm psala prý do ní přirážel. Že na něj mávala ať toho nechá, ale on prý do ní přirážel, já na telefonu a ona chtěla tak strašně moc hekat a nemohla. Dělaly si z toho s tou kamarádkou srandu. A ona se ptala : A co, dobrý? Zavěsil rychle? A ona psala, že jo, že mi to típla, že se ztratil signál, že to na ni šlo a to bych prý nerozdýchal, kdyby mi sehrála do ucha takový divadlo. Že neví, co by si pak vymyslela.

Tak co říkáte, není to mrcha? Co mám dělat? Nedokážu se na ni podívat a nedokážu si představit jak teď třeba půjdeme někam s tou její kamarádkou, to bude masakr, když ví že jsem paroháč. Mám pocit, že to ví všichni, jenom já ne.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. To je ten facebook 😀 😀 LOL, ja to vedel proc takove veci nemam a kdyby moje holka sedela cely dny na facebooku tak bych s ni nebyl. Hodne myh kamaradek ma facebook a skoro vsechny diky tomu mely problemy ve vztahu, protoze neudrzely nohy u sebe.

  2. Hele Blbounku, abys jím nebyl a v jejích očích trouba, řekni jí, že je mrcha prolhaná, že víš úplně všechno a že hra na blbounka a vychcanou mrchu právě končí, ať si sbalí věci a padá od tebe, že ve lži a nedůvěře s ní žít nehodláš. Buď rád, že s ní nejsi ještě ženatý a že nemáte děti. Počkej, až jí to vpálíš, jak jí padne čelist a bude škemrat.

    • To není tak lehké, pokud holku miluje. Lehko se to říká, hůře dělá, znám to, lehko se radí, aby ji vykopal, ale tím to bude definitivní. Já bych si to vyložil jako že ji posílám těm druhým do postele, když se na ni vyseru. Chce to chladnou hlavu. A když už bych se chtěl rozejít, tak bych se nějak pomstil 🙂

  3. Včera jsem se dozvěděl to samé z FB. Sice nejspíš jen jednorázovku ale i tak přemýšlím jestli to odpustit. Nejkrásnější je že vždycky podezírala ona mě. Ne nadarmo se říká podle sebe soudím tebe. Zajímá mě jestli se přizná. Drž se a vykašli se na ostatní co říkají udělej si názor svuj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *