Jak jsem zjistil kdo jsem – 2.díl (poprvé kurvičkou)

„Miláčku, opravdu ti to nebude vadit?“ ujišťovala se bázlivě snad už po sté a já jí po sté láskyplně ujišťoval, že mi to opravdu vadit nebude.

Po tom, co jsem před téměř dvěma týdny odhalil náhodou její nevěru a oba jsme následně zjistili jak je to pro nás oba zajímavé, vzrušující a lákavé, jsme o tom všem hodně mluvili. Nastavovali jsme si pravidla, ujišťovali se vzájemně v tom, že tato nově nalezená svoboda a důvěra, se teď musí stát součástí našeho vztahu. Vstupovali jsme často do našich nových a zatím ještě neznámých rolí a toužili jsme oba prozkoumávat celý jejich potenciál. Pomalu a opatrně, jsme si v myslích nastavovali tu novou podobu vztahu kurvičky a jejího pána.

Přinášelo nám to ne jen nepopsatelné vzrušení na sexuální úrovni, ale otevíral se nám najednou úplně nový pohled na vztah jako takový. Bylo nádherné sledovat jak se dřívější On a Ona, mění na My. Ta svoboda a touha po sdílení i těch nejniternějších tužeb a představ, to pomalé odbourávání strachu z odsouzení, to všechno nás k sobě neuvěřitelně přiblížilo.

„Mám si vzít to černé, nebo červené prádlo?“ ptala se mě, když přišla ze sprchy jen v župánku a stála nad otevřenou zásuvkou se spodním prádlem.
„Rozhodně to černé kurvičko“
„Dobře“ odpověděla poslušně a jejím v hlase byla cítit mírná nervozita.
Mělo to být poprvé, co s mým svolením stráví čas se svým milencem. Ty dva týdny od jejich posledního, tehdy ještě utajovaného setkání, s ním byla v kontaktu jen prostřednictvím SMS zpráv, ve kterých mu vše vysvětlila. Nejprve samozřejmě trochu váhal a vlastně ani dost dobře nechápal, že bych jim já jejich milenecký vztah požehnal a dokonce ho podporoval, ale nakonec to i on přijal, jako novou a zajímavou zkušenost.

Sledoval jsem teď svou milovanou, jak se obléká do nádherného černého krajkového prádla a vědomí, že tak činí pro jiného muže, mi přinášelo nádherný pocit vzrušení.
„Jsi dokonalá. Těšíš se kurvičko?“ zeptal jsem se jí, když přede mnou stála a pohledem žádala o schválení zvoleného prádla.
„Jsem trochu nervózní, ale těším se“ odpověděla skoro provinile.
„Chci, abys si to pro nás oba pořádně užila lásko“ Odpověděl jsem něžně, abych jí dodal odvahu. „Pojď ke mně“ poručil jsem jí a ona poslechla. Udělal pár kroků a stála teď přímo přede mnou. Seděl jsem na hraně naší manželské postele a chvilku jsem si jí jen prohlížel. Pak jsem vsunul ruku mezi nohy a přes krajku kalhotek jsem něžně pohladil dlaní kundičku.

„Chci, aby tě pořádně vyšukal. Už se těším, až mi pak ukážeš, jak jí máš od něj roztaženou.“ Řekl jsem s rukou v jejím klíně a díval se jí přitom do očí.
„Dobře, budu tvoje kurvička a nechám se pořádně vyšukat“ snažila se být přesvědčivá, ale bylo jasné, jak nová je to pro ni zatím role. Ale zároveň bylo jasné, že to chce a že se těší.

Sledoval jsem pak, jak si na sebe obléká krátkou sukýnku a lehkou průsvitnou halenku a usedá ke stolku před zrcadlo, aby se namalovala. Byla dokonalá a já v tu chvíli cítil naprosto nevysvětlitelný a nepopsatelný pocit obdivu, touhy, vzrušení, lásky a důvěry.
Blížil se čas, kdy měl její milenec přijít a zatím jsme nestáli nikdo o to, abychom se já a on setkali tváří v tvář. Moje kurvička byla přichystaná, lahev vína stála na stolku v obýváku a nezbývalo než se rozloučit a odejít. Doprovodila mě ke dveřím našeho bytu a ještě naposledy se ujistila, jestli opravdu smí udělat to, co udělat toužila. Objal jsem jí a něžně jsem jí políbil. Nebylo potřeba dlouhých slov. Mluvili jsme o téhle chvíli dva týdny a oba jsme věděli, že to chceme.

„Užij si to moje kurvičko“ řekl jsem na rozloučenou a zavřel za sebou dveře, kterými za deset minut projde milenec mojí přítelkyně, aby s ní strávil čas plný vášně a sexu.

Následující dvě hodiny jsem strávil částečně procházením po městě a částečně v kavárně nedaleko našeho domu. Chtěl jsem být co možná nejblíže, abych až dostanu zprávu, že je milenec pryč, mohl být co nejrychleji doma. Hlavou mi běželo milion myšlenek. Představivost pracovala na plné obrátky a snad celé ty dvě hodiny jsem prožil s erekcí. Očima jsem hypnotizoval telefon a čekal na jeho pípnutí.
Když to přišlo, tělem mi projela neuvěřitelná vlna leknutí a vzrušení. Kávu, kterou jsem měl před sebou, jsem ani nedopil a schody do patra k našemu bytu, jsem bral po dvou. U dveří jsem se ale ještě na chvilku zastavil. Jednak abych popadl dech, ale také abych ještě na okamžik oddálil onu nádhernou chvíli mučivého vzrušení.

Dveře jsem otevíral jen velmi pomalu. V obývacím pokoji hrála tiše muzika, na stolku dvě sklenky s nedopitým vínem a na zemi vedle gauče ležela miláčkova sukně a halenka, ale nikdo v pokoji nebyl. Bylo jasné, že na mě čeká v ložnici.
Dveře do ložnice byli zavřené. Vzal jsem za kliku, nadechl jsem se a opatrně vstoupil. Ležela nahá na naší posteli přímo proti dveřím s nohama roztaženýma a hrála si s poštěváčkem. Byla očividně šťastná a radost z ní vysloveně sálala. Místnost byla přímo prosycena a vůní vášně a sexu.

„Tak co ty moje kurvičko nádherná? Užila sis to?“ Položil jsem otázku, na níž jsem už odpověď znal. Odpověď na ní totiž ležela přede mnou.

„Ano miláčku, právě jsem se ti tady pořádně kurvila“ odpověděla tiše, ale s hrdostí.
Díval jsem se na ni a přitom jsem se svlékal. Moje erekce jí jen utvrdila v tom, že jsme udělali přesně to, co jsme oba tolik chtěli.
„Pojď ke mně. Jsem pěkně vyšukaná“ pobídla mě a bylo vidět, že touží, abych už byl u ní a dokázal jí, jak nesmírně si jí vážím.
Nemusela mě pobízet dvakrát. Okamžitě jsem si lehl mezi její roztažené nohy, abych si mohl pěkně z blízka prohlédnout její dokonalou kundičku. Byla nádherně mokrá a rudá vzrušením.

„Tady ti nechal pozdrav“ řekla šibalsky a ukázala na své ploché bříško, na kterém se leskly loužičky jeho ještě ne zcela zaschlého semene.

Okamžitě jsem jí začal pomaličku a něžně lízat kundičku a mezi rty jsem si pohrával s jejím poštěváčkem. Bylo nádherné vědět, že v ní ještě před krátkou chvilkou byl cizí muž.

„Počkej“ šeptla a já se na okamžik lekl, že něco není v pořádku.
„Ochutnej všechno miláčku“ a na prstu mi nabízela k ochutnání jeho semeno, které si setřela s bříška. Na chvilku jsem zaváhal, ale pak jsem ochotně z jejího prstu olízl jeho pozdrav.

„Dekuji kurvičko moje“ řekl jsem pak s úsměvem jako důkaz, že jsem ochoten v naší hře pokračovat i do dříve netušených zákoutí. Pak jsem ještě jednou olízl její nádherně rozevřenou kundičku a následně jsem ve svých polibcích pokračoval směrem vzhůru. Líbal jsem její semenem pokropené, bříško, pak nádherná pevná prsa se vztyčenými bradavkami a pak už jsem se přisál ve vášnivém polibku na její ústa, aby i ona pocítila z mých rtů spojení všech těch nádherných chutí.

Vášnivě jsme se líbali a při tom jsem do ní úplně lehce pronikl. Měl jsem v ústech jazyk, který jistě před okamžikem líbal ústa jiného muže a dost možná si i pohrával s jeho penisem a přitom jsem pomalu a něžně šukal její před okamžikem zprzněnou kundičku.

„Miluju tě“ šeptla mi něžně do ucha. „Teď mě pořádně vyšukej. Vyšukej svojí kurvu“ řekla smyslně a já zažil poprvé to, co jsme pak ještě mnohokráte zopakovali a co se stalo nedílnou součástí našeho totálně naplněného vztahu.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Úžasný. Pokračuj s dalšimi povídkami. Je to nejlepší co jsem tu četl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *