Jak mi nedala

Mám krásnou manželku, 35 let, brunetka, vysoká, kozičky trojky, kulatá prdelka, chlapi po ní šílí a ona to ví. Není proto divu, že už krátce po svatbě jsem zjistil, že mě podvádí s bývalým, se kterým si ještě několikrát střihla sex na rozlučku. Věděl jsem to, ale toleroval, časem se bývalý odstěhoval a byl klid. Na mateřské se nudila, tak si našla milence na občasné schůzky. Trápilo mě to, ale přičítal jsem to tomu, že jsem často služebně pryč a ona si potřebuje s někým popovídat a ukojit své ženské potřeby.

Ano dělala ze mě paroháče, pravidelně. Trpěl jsem, ale současně mě to svým způsobem vzrušovalo. Když jsem byl služebně pryč, vždy jsem si představoval jak je moje milovaná nevěrná a musel jsem si ho snad stokrát vyhonit.

Potom jsem změnil práci a byl jsem doma, dostal jsem home office a manželka z toho začala být hodně nervózní. Cítil jsem, jak moc by chtěla, jak moc jí chybí tajné schůzky s milencem. Už v té době náš sexuální život nestál za nic. Když jsem přijel ze služebky, sice mi podržela, zašukali jsme si, ale viděl jsem, že to dělá jenom proto, abych neměl podezření že moji služebku prošukala se svým milencem.

Nebudu to zbytečně prodlužovat, asi všichni chcete vědět co se stalo. Potřeboval jsem manželky notebook, tak jsem ho zapnul a našel jsem tam přihlášený facebook. Co jsem si přečetl mě vůbec nepřekvapilo. Domlouvala si schůzku s milencem. Psala mu jak moc po něm touží, jak moc je nadržená, že to už dlouho neměla, protože je zanedbávaná. Stěžovala si na mě, že stojím za nic, že s ní vůbec nespím i když ona je pořád mokrá. On se tomu vysmíval, že nejsem chlap, když nemám zájem o svoji manželku a že se rád ujme mojí práce, doslova psal, že rád zaujme moje místo. Ona mu psala že je ráda že aspoň někdo a že má takovou chuť, že by za ním jela hned a bez kalhotek. Domlouvali se, že to musí ještě vydržet. Druhý den jsem totiž měl jet na pracovní schůzky a měl jsem být celý den pryč.

Šíleně mě to vzrušilo ale taky rozčílilo. Mrzelo mě jak o mě mluví, že ze mě dělá neschopného impotenta a ubožáka který neumí uspokojit svoji ženu. Proto jsem zavřel NB a hned jsem se vydal do ložnice. Ležela už v posteli a dívala se na nějaký film. Začal jsem se lísat a mazlit. Hladil jsem její bříško, zadeček, krk, byl jsem moc vzrušený z toho co jsem četl a její krása to ještě umocnila. Stál mi tak tvrdě, že to musela cítit. Přitulila se a usmála se, protože jí dělá dobře, když po ní toužím, ale když jsem začal sahat pod noční košilku, moji ruku okamžitě a rázně odstrčila. Nechápal jsem to. Odsekla mi že je unavená a nemá chuť. OK, asi na to jdu moc rychle. Tak jsem si s ní chvíli povídal a pak jsem zase začal naznačovat svůj neodbytný zájem. Když jsem sáhl na prso, vyjela po mě jako bych byl malý kluk, že nemá chuť a nebude mi to opakovat.

V duchu jsem si přehrával její komunikaci s milencem, jak si stěžovala na svou šílenou nadrženost a neukojený chtíč a snažil jsem se pochopit, co dělám špatně, proč mě nenechá ani sáhnout. Proto jsem se svěřil s tím, jak moc po ní toužím a že mě to trápí, když mi pořád stojí péro, že po ní toužím už několik dní, protože se mi moc líbí, vzrušuje mě a chtěl bych se s ní vášnivě milovat. Odpověděla mi, že prý jenom nemá chuť, že je unavená, třeba jindy, že musím vydržet.
Tak jsem se naštval a řekl jsem, že to nevadí, protože tu zítřejší schůzku mohu o den odložit, co kdybychom se vyspali a ráno si udělali den jenom pro sebe, s krásným milováním.

Bylo vidět jak v ní hrklo a začala zachraňovat situaci. Prý zítra něco má a musí odjet. Ale jestli už to nevydržím, mám si ho teda vyhonit. Ale ať nepočítám s tím, že mi bude pomáhat. Nastavila mi svůj zadeček, o kterém ví, že ho miluji a neuvěřitelně mě vzrušuje a dál se nerušeně dívala na svůj film.
Celá ta situace jak je arogantní a namyšlená mě tak vzrušila, že jsem si sundal trenýrky a začal si ho honit. Okamžitě se otočila co to dělám a kde mám kondom, že tady nebudu dělat svinčík, protože má čerstvě povlečeno. Poslušně jsem vytáhl ze šuplíku kondom, nasadil jsem si jej a pokračoval. Protože jsem byl z toho čtení tak vzrušený, stačilo mi několik přetáhnutí a guma se začala plnit horkým semenem. Bylo toho opravdu hodně.

Moje manželka se po chvilce otočila a posměšně pronesla : „dopřál sis rychlovku?“

Stydím se, zlobím se, přemýšlím. Tak jsem se vám tady přišel vypsat a klidně se do mě pusťte, že jsem paroháč a měl bych manželku vyrazit a rozvést se. Víte co je úplně nejhorší? Vzrušuje mě to. Vzrušuje mě, že je dnes s milencem, usmívá se na něj, leží na zádech, nabízí mu svoji do hladka vyholenou, mokrou kundičku a úplně vidím, jak jeho koule pleskají při tom, když dostává pořádně naloženo,. Vzrušuje mě, že má na sex jiného, ukájí se s ním a mi ani nepodrží, ani mi ho nevyhoní, vlastně se mě ani nedotkla. Vzrušuje mě, že je mi nevěrná, protože jsem sexuálně neschopný. Vzrušuje mě i to, jak jsem se ponížil když jsem si ho honil před ní. Přemýšlím, jestli jsem pro ni vůbec chlap, když si místo šukání poslušně honím do kondomu a pak si to odnesu do koše abych neudělal svinčík a ona nemusela uklízet.

Jsem paroháč, ale i když je mi moje manželka nevěrná, myslím si, že jsem dobrovolný paroháč. Vím o tom, ale nic s tím neudělám, protože mě to moc vzrušuje.

Je tady někdo kdo mě neodsoudí ale chápe?

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Já si přeji, aby si manželka našla milence, ale že mi to musí říct ona se tomu jenom směje. Tak mi alespoň stačí když se deme zabavit většinou do Brna ona se napije apotom se nechá osahavat, nechá se aj ojet a potom když se milujeme tak si to představují, myslim někdy aj ona a sex je po 20 letech peprnejsi. Takže nejsi až tak sám

 2. Ojet a osahavat se samozřejmě nechá od jiných chlapů většinu mladsiich

 3. Já tě teda odsoudím, protože nejen že z tebe ona dělá vola, ale ještě ty sám ze sebe děláš hadr tím, že se doprošuješ. Já bych se nedoprošoval a kdyby nechtěla, našel bych si milenku.

 4. Oem: Tak je pochop, oni jsou cuckoldi, je to rajcuje. Já bych to také nesnesl jak je to v té povídce a zjistit, že mne podvádí, ak už by brzy po svatbě nebyla moje manželka, ale cuckoldi to tak mají v hlavě nastaveno, oni to mají jako životní styl. Já už jsem mnohokrát řekl, že pokud se na tom ti dva domluví a ona to s jiným chlapem dělá před ním, nebo když mu stačí vyprávění co bylo s milencem, tak takto, je to OK. On z toho má radost, žena také. Ale pokud mu zanáší za zády a on se to dozvídá až po nějaké době, že jej podvádí, to je nevěra a za to bych nemilostdně dal kopačky.

 5. Pro mě jako pro cuckolda je to krásný příběh. S jednou vadou. Krásný v tom, že ti nedá, že se smíš jen sám vyhonit a ještě k tomu jen do gumy s jejími úšklebky, že jsi se udělal rychle. To je moc krásné, sám to podobně prožívám. Ale celé to má tu jednu vadu, tu podstatnou. Dělá to za tvými zády, podvádí tě a to je špatně, moc špatně. Asi bych souhlasil i s ostatními a jejich řešením s kufry, přesto jako cuckold bych tomu dal ještě šanci. Třeba jí skutečně neumíš udělat, udělá jí to pořádně ten druhý, ona tě třeba pořád miluje a třeba se sama tím stavem trápí, protože neví co dělat. A tady se budu opět opakovat, důležitá je především komunikace mezi vámi. Řekni jí to. Nesmíš na ní udeřit, to ne, řekni jí při vhodné příležitosti, že to víš, že tě to vzrušuje a zkuste společně najít řešení. Třeba už to řešení nemá, ale bez toho, aby jste si promluvili to nezjistíš a bude oba jen utrápení a ve lži nebo nebude spolu vůbec i když by jste třeba mohli

 6. Chlapci ja se musim smat jak mate neustalou potrebu obhajovat ty svoje chudinky ktere jsou neuspokojene a proto vam nasazuji parohy, lzou vam a pohrdaji vami. Pokud zenska dela to co dela, tak je proste konec, nemiluje te, jasny?
  Muzes si predstavovat a utesovat se jak te bude milovat kdyz budes klecet a cekat az se vrati od milence, ale realita je takova, ze kdyz ji reknes, ze o tom vis a ze ti to nevadi, tak v jejich ocich jeste hloubejs klesnes. Jasny? Proste zensky maj rady alfa samce a pokud se chovas dlouhodobe jako gama, tak se nediv, ze si ta tvoje nasla nahradu, jasny?
  A ted do me, ale nejake argumenty, bez urazek jasny, jsme dospeli lide ne.

 7. nevěrny: Tak v tomto s tebou naprosto souhlasím. U mě také vždy platilo, že jeden jediný úlet a dostane kopačky.to má tak, Jasně, já také nechápu, jak ze sebe dokážou dělat rohožky. Ale pozor, mám třeba dva kamarády mezi nimi a jeden manželce nalezl o deset let mladšího mrdáka z daleka a tak 1x za 3 měsíce za ním jeli a kamarád se jen díval. Manželka byla spokojená, ale bere to jen jako ozvláštnění jejich manželského sexu, jinak ji ten druhý vůbec neláká. No a druhá je domluvený s manželkou, že když se naskytne příležitost na trojku, jdou do toho. Ani tato manželka nemá potřebu mu zahýbat. Ale ani jeden z těch kamarádů se nechová submisivně, ale jako rovnocenný. Jejich manželstvé jsou OK. Oni ale neriskují za každou cenu.

 8. Fanyn, neverny : netvrdím, že nemáte pravdu, ale jen částečně. I cuckold může být rovnocenný partner a ty takové manželství může fungovat bez problémů. Cuckold nemusí být vždy rohožka, resp. z vašeho pohledu může být rohožka jen tam kam to on dovolí.
  A v tomto příběhu s vámi také souhlasím, je to špatně, je to asi na ty kufry, jen já osobně prostě nejsem horká hlava, to nemá s cuckoldingem nic společného, takže bych i zde to nejdřív řešil rozhovorem. Třeba se nic nevyřeší, třeba zjistí, že jim to může vyhovovat.

 9. Ty co niesu cuckoldi tu riadne tliachate nemate ani paru co je cuckold len sa hrate na to ze tomu rozumiete co ste si precitali atd, Ten co napisal tento prispevok je na tom zle lebo jeho zena sa zalubila, a to nie je dobre, ja a moj manzel sa lubi viac ako pred tym ked mi povedal ze co ma rad, trvalo mi to roky kym som to pochopila, a stalo sa to tak ze sme boli pohadany nevypravali sme sa uz dva tyzdne naskytla sa prilezitost tak som mu zahla ale tak nestastne ze on o tom vedel lebo nas videl, nejdem sa rospisovat ako ale ked mi to povedal ze aky je stastny az vtedy mi doslo ze co doma mam a za to ho lubim mame i sex a dobry ale ked sa mi naskytne prilezitost tak sa uz pred nim natajim vsetko mu poviem ja ho lubim viac ako ked sme sa spoznali mozem si robit co chcem ist na dovcu skym chcem proste vau len skoda ze som to nechapala skor

  • Jasně ale to je velký rozdíl. Ty s manželem normálně spíš. V povídce je to spíš o tom že cuckold je jenom trpěný trouba a manželce je nepříjemné se ho vůbec dotýkat. On se sice vzrušuje jejími nevěrami, ale myslím si, že ona jenom čaká na příležitost kdy se bude moct odstěhovat. Tak prostě cuckold vztah nevypadá, aspoň podle mého názoru.
   Něco jiného by to bylo, kdyby tak byli domluveni a ona by ho tím, že mu nedá a že ho trápí a spí jenom s milencem vzrušovala. Ale to není tady ten případ.

   Já rozumím submisivním cuckoldům, že je vzrušuje, když jim ženská skáče po hlavě a dělá z nich onuce a nechává je s plnýma koulema trpět. Ale vždy je to o tom, že se cuckold svěří a žena ho pochopí a přizpůsobí se tomu a oba si v tom najdou potěšení. Pokud je ta ženská prochcaně vychcaná mrcha, která podvádí lže a vymýšlí si, tak to fakt cuckolding není, to ten chlap dělá ze sebe naprostého idiota.

 10. Dá se souhlasit s tím, co mnozí přede mnou řekli. Tohle už není cuckolding. Ale na druhé straně není důvod pro tebe ji balit kufry. Sice nejsi cuckold, ale opravdu submisivní rohožka, se kterou ona bude cvičit jak se ji zachce, ale tobě to evidentně dělá dobře. Ani tak nejde o to, že šuká s někým jiným, ale že tě ponižuje, že ti dává najevo, že jsi bezcenná nula.
  Pokud jsi dobře situovaný a vyděláváš dost peněz, tak nenajde li si ona nějakého bohatého a nebo on na ni nebude tlačit, aby od tebe odešla, tak vám to může docela dobře fungovat.
  Ty budeš za blba, budeš si ji vydržovat a bude ti v tom dobře. Ona si bude užívat toho, že bude jak ve vatičce, mrdat bude chodit jinam a ten její milenec taky bude spokojený, protože se nebude muset bát nějakých závazků. takže dostanete každý něco, co vás uspokojí.
  Popravdě, já jsem cuckold a to ještě submisivní cuckold, chápu tě, neodsuzuju, ale tohle bych vážně nechtěl. Ovšem proti gustu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *