Petra a Tomáš – Začátek 6 – Silvestr

Vzhledem k tomu, že od mého posledního popisu našich zvrhlých zážitků uplynul již nějaký čas a situace se poměrně proměnila, tak se určitě hodí, všechny změny pěkně popsat.

Takže, jakmile začal školní rok, tak se Marečkovi návštěvy u nás v ložnici značně omezili. No a protože já byl opravdu značně zaneprázdněn svým zaměstnáním, tak po chvilce začalo Petrušce pořádné šukání chybět. Cesta z tohoto svízelného problému, se ale k velké radosti mé nevěrnice, objevila záhy. Marek totiž prostě není ve škole tak zdatným studentem, jakým je s mou láskou v naší posteli a měl poměrně velké potíže s matematikou. No a to byla voda na mlýn, pro tu mou mršku. Jelikož je v matice dost zběhlá, tak se Markovým rodičům nabídla, že ho bude po škole doučovat. Mě bylo hned jasné, že matika bude jen okrajovým tématem a že se bude hlavně zdokonalovat hlavně ve svých postelových dovednostech, ale zase jsem byl rád, že se jí dostane takové pozornosti, kterou si zaslouží.

Bohužel, nebo možná bohudík, jak se blížily Vánoce, tak mé pracovní nasazení nebralo konce a já mimo domov trávil celé dny a někdy i noci a tím jsem bezděčně otevřel prostor pro to, aby se jejich vztah mohl v klidu a bezpečně prohlubovat. Jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistil, že Mára u nás doma tráví čas vždy obden a když jsem pryč o víkendu tak každou sobotu i neděli? Brzy mi došlo, že naši sousedi jsou vlastně moc rádi, že tráví hodně času učivem a tak jim ani nevadilo, když místo toho, aby o víkendu jezdil s nimi na chatu, tak že tráví čas u nás a poctivě se „učí“! A na Petrušce bylo znát, že jí to nevadí už vůbec. Byl jsem svědkem toho, jak přímo před mýma očima doslova omládla. Trávila spoustu času v koupelně, kde zušlechťovala své už tak luxusní tělo, kupovala si nové sexy oblečení a o tom erotickém prádélku, které si objednávala, snad ani nemá cenu mluvit. Byla pořád veselá a uvolněná a měla najednou tolik energie. Úplně jsem žasnul, co s ní to trávení času se svým zajíčkem udělalo. Po dlouhé době jsem v sobě začal pociťovat silnou žárlivost. To důležitější ale bylo, že jsem si začal uvědomovat ten strach z toho, že jí možná ztrácím! Že už mě vlastně nepotřebuje! Že už má za mě adekvátní náhradu, která jí dokáže dokonale uspokojit! A díky penězům, které mu ho jeho rodiče dávali, jí mohl i rozmazlovat! Jedinou jistotou pro mě byla její slova, že mě opravdu moc miluje a rozhodně mě kvůli sexu, ať už je jakkoli skvělý, nehodlá opustit. Ale ten červík mi v hlavě stále hlodal.

Takto to pokračovalo až do chvíle, kdy začali Vánoční prázdniny. Já měl konečně trošku volného času a Mára byl s rodiči u příbuzných. Když jsem pak na Štědrý den viděl pod stromečkem tu hromadu dárku od Marka pro Petrušku, tak mě má žárlivost dohnala znovu. Když jsem se jí na ně zeptal, tak mi začala vyprávět o tom, jak o Adventních víkendech prolézali s Markem různé obchody a vybírali dárečky jako divý. Když jsem si domyslel, jakým způsobem asi probíhalo vybírání těch sexy hadříků, tak mi zuřivostí málem bouchla hlava. Ale pak se dostavil ten pocit v trenkách! Tak tvrdý a vzrušený jsem snad ještě nikdy nebyl. Opět mě dohnala má submisivní povaha a ten pocit ponížení, že má holka v klidu a v pohodě nakupovala vánoční dárky se svým milencem, úplně veřejně a kdokoli je tak mohl spolu vidět mě dostal do kolen. Věděl jsem, že tu úžasnou dívku, která tu klečela pod stromečkem, přímo přede mnou, šíleně miluji a že to všechno, co se teď kolem nás děje, tak má být! Asi to vycítila, protože se ke mně naklonila a tak něžně a láskyplně mě políbila. Bylo to tak elektrizující a má láska k ní, snad už nemohla být silnější. Pak se mi zahleděla do očí a řekla „Tome, jsi má jediná láska. Jsi muž mého života. Nedokáži se představit život bez tebe. Nikdy tě neopustím. Ale pochop, že v sexu potřebuji něco, co mi ty nedokážeš dát. Ale věř, že jde čistě jen o sex. Nic víc v tom nehledej. A co se týče těch dárečků, tak se na mě nemůžeš zlobit. Musím se přeci Marečkovi líbit. Navíc mě ten jeho zájem a rozmazlování hrozně moc zvedá sebevědomí. Jsem teď neuvěřitelně šťastná“. Ufff… ona prostě ví jak na mě. Navíc má pravdu. Vše to začalo kvůli mně a tak si vlastně nemám na co stěžovat, když jsem vlastně dostal přesně to, co jsem chtěl. A já pochopil. Věděl jsem, že pokud to bude pokračovat, tak se jejich vztah logicky musí prohloubit. Jediná věc, na kterou jsem si ale stále nemohl zvyknout, bylo to, že se Mára už přede mnou přestal ostýchat. Už mu došlo, jakou vyhrál trofej, když může úplně v klidu a vlastně i kdykoli, bez jakéhokoli strachu, přijít a pomilovat se se sousedovou přítelkyní. Opět se mu vrátilo to jeho pubertální sebevědomí a začal si být svou pozicí a nadřazeností dost jistý. Ale ve mně vždy nakonec převládla ta poddajná role a vlastně se mi to nakonec dost zamlouvalo.

Ale k věci, ať se dostaneme k jádru tohoto příběhu.

Protože se Markovi školní výsledky začaly poměrně výrazně lepšit (To mě tak napadlo, jestli mu před tím netlačilo přebytečné semeno na mozek?), dovolili mu rodiče trávit Silvestra u „kamaráda“! Jen se jaksi zapomněl zmínit, že ten kamarád jsem já. No když se to Petruška dozvěděla, tak se pak skoro celé dopoledne šlechtila a vybírala si to nejvhodnější oblečení na oslavu konce starého roku a na přivítání toho nového. Ale musím říci, že mi od Štědrého dne, přišla malinko nervózní, ale nepřikládal jsem tomu velkou váhu. Když se pak objevila ve dveřích do obýváku, tak jsem skoro oněměl. Měla na sobě takové upnuté šedostříbrné šaty s rozparkem až do pasu, stejně barevné lodičky s černým páskem a černé krajkové návleky na rukách. Vypadala elegantně a velice rafinovaně. Moc jí to slušelo. Vždy se uměla předvést.

Mára dorazil kolem 18 hodiny. Petruška mu hned cupitala otevřít a jakmile se za nimi zavřely dveře, tak se spolu začali vášnivě líbat. Musím uznat, že na ně byl nádherný pohled. Ale hned záhy, mě píchlo ve slabinách, následované prakticky okamžitou erekcí! Byl jsem ztracen. Mára se také vyfiknul. Měl šedou košili a černé kalhoty. Vypadalo to, jako by se předem domluvili, aby vypadali sladěně. Donesl láhev nealkoholického šampaňského, kterou mi ihned místo pozdravu podal. Opět se dostavilo to píchnutí ve slabinách! Láhev jsem dal chladit do lednice a pak se přesunul za nimi do obýváku. Hlavou mi ale šrotovalo, proč donesl právě nealko? Musel jsem si sednout do křesla, protože gauč už okupovali oni dva. Vzájemně propletení svými končetinami, vypadali jako dokonalý pár. Měli oči jen pro sebe. Koukali spolu na telku a mě si nevšímali. Musím se přiznat, že celá tahle situace, pro mě byla dost zvláštní. Najednou jsem nebyl pánem situace ve vlastním bytě, ale vše si dirigovala má slečna a její pubertální milence! Celý večer jsem je sledoval a srovnával se se svou pozicí. Když jsem je ale tak sledoval, tak mi to pomalu docházelo. Bylo to prostě jen čisté pobláznění a pocit ochutnávání toho zakázaného ovoce. Jen čistý chtíč. Viděl jsem na Petře, že její srdce stále patří mě, ale její pudy jí už táhnou k němu. No a on si jen užíval svůj pubertální sen!

Pět minut před půlnocí jsme pak všichni odešli na balkón. Přesně úderem půlnoci, jsem odšpuntoval tu nealko Bohemku, zatímco se oni dva opět vášnivě políbili. Společně jsme si všichni tři připili a od Petrušky jsem dostal sladkou pusinku! Mára se pak pousmál a odešel dovnitř. Petruška počkala, až dokud jsem nebyli sami a pak mě chytila za ruku a tak nádherně se na mě podívala. Následně mi do ruky vložila papír a pronesla. „Šíleně tě miluji. Jsi chlap, kterého jsem si snad ani nemohla přát. Jsem ti za vše, strašně moc vděčná“. Koukal jsem na ní a viděl, jak jí z těch jejích nádherných oček kanou malé slzičky. V tom se na mě vrhla a opravdu zamilovaně mě políbila.

„Gratuluji. Děkuji ti za vše. Teď tu prosím počkej ano lásko? Přijdu si pro tebe“. Kývl jsem na souhlas a sledoval jí, jak odchází dovnitř a pak jak za sebou zavírá dveře na balkon. V tom se v ložnici rozsvítila lampička a já uviděl, jak v pokoji stojí nahý Marek a jak jde Petruška směrem k němu a pomalu si přetahuje šaty přes hlavu. Vůbec mě nepřekvapilo, že je pod nimi nahá. Začala se s Markem objímat, hladit a líbat a pak si spolu lehli na postel a začali se mazlit a pak milovat. Bylo to tak jemné milování. Opravdu se jejich vztah posunul na jinou úroveň. V tom mi došlo, že bych se mohl podívat, na ten papír, co mi Petruška dala do ruky. Zvedl jsem ho tedy do úrovně očí a pořádně se zadíval. Málem jsem dostal infarkt!!! Byla to fotka! Ale ne ledajaká! Byl to ultrazvuk!!! Petřin ultrazvuk!!! A na něm bylo dítě!!! Márovo dítě!!! Věděl jsem jistě, že nemůže být moje. Nespali jsem spolu skoro půl roku!

Když jsem se pak opět zadíval na milující se dvojici v naší posteli, všiml jsem si, jak se na mě Petruška dívá, z očí jí kanou slzičky štěstí a usmívá se na mě tak zamilovaně jako snad ještě nikdy dřív. Bylo to jasné. Přesně takhle to chceme! Všichni tři! Za mnou na obloze vybuchovaly ohňostroje a já stál na balkóně a upřeně sledoval to nejromantičtější milování mé dívky a jejího milence v naší ložnici, až do chvíle, kdy došlo k orgastickému výbuchu i u nich dvou. Bylo to magické a zvrhlé, ale já se nemohl vynadívat. Hlavou mi proběhla myšlenka, zda to takto bude v novém roce pokračovat, když se říká, jak na nový rok, tak po celý rok?

Stál jsem tam a sledoval, jak se Marek pomalu obléká a jak se pak s Petruškou na rozloučenou líbá. Jakmile odešel, přišla mě Petruška vysvobodit, z mého balkónového vězení. Vypadala jako malá holčička, když mě pouštěla do bytu, jen s tím moc nekorespondovala vůně sexu a její zpocené tělo a rozcuchané vlasy. Vzala mě za ruku a dovedla mě k posteli, před kterou mě pak svlékla. Spolu jsme si nazí zalezli, do našeho pelíšku neřesti. To co pak následovalo, byla ta nejúžasnější noc v mém životě. Milovali jsme se tak dlouho a tak vášnivě a ani jeden z nás nechtěl přestat. Bylo to tak intenzivní a vzrušivé. Miloval jsem se se svou těhotnou slečnou a vůbec mi nevadilo, že z ní vytéká čerstvé semeno jejího milence. Byla to naše chvíle a nikdo nám jí nemohl vzít.

No a tak jsme tedy momentálně v očekávání a oba jsem neskonale šťastní! Budu táta!!!

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Je to povídka nebo realita? Nesmírně vzrušující!!!

  2. Série Začátek se zakládá na realitě

  3. Úžasný! Čím dál tím lepší. Klidně mu ji může přetáhnout k sobě ještě o něco vic:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *