Jak se mi změnil svět – 3.díl

Než se oblékli, tak jsem v tichosti proklouzl kolem dveří pryč. Do pokoje už sem se nevracel, teď sem potřeboval dát pár panáků, abych rozdejchal, to co jsem právě viděl. Dva chlapi brutálně opíchali mojí holku a já jen nečině přihlížel a ještě si ho u toho vyhonil. Ten obraz jak jí šukali obě díry najednou a ona jen řvala vzrušením, budu mít před sebou pořád. Furt cítím vzrušení i vztek zároveň. Nevím co je silnější. Sedl jsem na bar a objednal si vodku. Jak to barman přinesl, tak jsem to do sebe kopl a objednal další. Nechtěl jsem se s nikým bavit jen se opít a vyčistit si hlavu. Sedim sám na baru a pozoruji, dění. V poloprázdné hospodě je 12 opitejch chlapů kolem 45 let, dvě starší ženský a jedna perla, okolo které se celé dění točí. Nevím, kde se tu vzala asi to je dcera někoho, kdo šel už dávno spát. Vypadá tak na 16, ale je vidět, že už je taky připitá, tak bude mít asi víc. Všichni chlapi kolem, se jí snaží nadbíhat a je na nich vidět, že by jí nejraději zatáhli do svého pokoje. Nedivím se jim, má na sobě legíny, které odhalují její krásnou postavu. Ona jako by si toho byla vědomá, tak schválně dělá pohyby, které vyzívají k odvážným fantaziím. Musela v tom mít praxi, protože byla fakt vyzývavá. Legíny měla hezky zaříznuté do kundičky a bylo vidět, že jí má fakt hezkou. Když se pro něco ohnula na zem, tak to byla opravdu podívaná. Hráli šipky, takže se ohýbala celkem často. Normálně s těma chlapama flirtovala.  Já se nad tím bavím a snažím se to mít u prdele. V hlavě se mi pořád promítá Jana rajtující na dvou ptácích. Debilně se usmívám, aby na mě nebylo poznat, že jsem uvnitř celej pomotanej. Pozoruju tu groteskní scénu starých lvů na lovu gazely.

Vidim, že jí došlo pití a jde přímo ke mně na bar. Sedne si vedle, položí prázdnou skleničku a mírně se předkloní, že jí vidím do výstřihu. Má hezká pevná prsa nejsou velká, ale vypadají moc dobře. „Ahoj, tebe ještě neznám, seš taky na školení?“ prohodí jakoby nic. „Jo, ale jen tu pomáhám“ odpověděl jsem. „Jsi v pohodě? Vypadáš jako hromádka neštěstí“ řekla, položila mi ruku na koleno a koukla na mě, jako by mi chtěla pomoct. Prokoukla mě „no, bylo toho na mě dnes hodně, teď bych se rád uvolnil.“ odpověděl jsem. „Já tu jsem s bráchou, dělám mu asistentku ve firmě, jsem Andrea. Brácha se mi někam ztratil i s mým.. umm.. no .. s kamarádem..“ váhavě odpověděla. „Já jsem, Honza, kdo je tvůj brácha a tvůj uummm .. no ..kamarád?“ Usmál jsem se, bylo mi jasné, že to nebude jen obyčejný kamarád. „Brácha je Petr hráli jste s ním fotbálek i s Patrikem. Myslela jsem, že se o mě bude dnes starat, ale oba se někam zašili. Nevíš, kam šli?“ ptala se„Netuším“ hbitě jsem odpověděl. V duchu si říkám, sakra to je štěstí. Sedím tu se ségrou týpka, co mi ojel holku. Nejspíš si dělala zálusk na toho s tím obřím ptákem. Teď mám šanci jim to vrátit „proč sis myslela, že se o tebe bude Patrik dnes starat?“ zajímalo mě. „no byl na mě vždy tak hodný a flirtoval se mnou, tak jsem myslela, že mezi námi něco je, ale teď je pryč a já jsem tu sama s bandou dědků, který se o mě snaží. Kolik ti je? Ty vypadáš normálně a fajn se s tebou povídá“. Mám pocit, že mi vesmír seslal do cesty ten nejlepší nástroj odplaty. Já jí dnes musím dostat a oplatit těm zmetkům co mi udělali. „mě je třicet, kolik tobě, vypadáš dost mladě na to, že už pracuješ“ zeptal jsem se jí. „Bylo mi nedávno 18, ale pomáhám bráchovi s prací už od 16. Říká, že vypadám dobře a potom mu jdou zákazníci víc na ruku. Mám za úkol vypadat hezky a občas s nima flirtovat a tak, znáš to“. Neznal jsem, ale už jsem chápal, kde nabrala tu praxi.

Dostal jsem nápad „Nechceš si jít zahrát kulečník? Vezmeme nějaké pití a půjdeme trochu do klidu, co ty na to?“ Usmála se a odpověděla „moc ráda, ale hrála jsem to jen párkrát“. „Neboj, já tě to naučím“ neváhal jsem s odpovědí. Objednal jsem tác vodek a redbully. Vydali jsme se do místnosti, kde asi před hodinou ty dva prznili mojí holku. Když jsme tam došli, tak ve vzduchu byl ještě cítit Jany parfém a vůně sexu. Na gauči byl flek od toho, jak se udělala a podlaha byla taky ještě trochu mokrá. „Tady to tedy vypadá, co se tady stalo?“ řekla. „No asi vášnivá noc“ usmál jsem se, podal jí vodku a redbull a dali jsme si panáka. Začali jsme hrát. Opravdu jí to moc nešlo. „Ukaž, já tě to naučím“ řekl jsem. Držela tágo, byla ohnutá přes stůl a snažila se zamířit. Stoupnul jsem si k ní zezadu, tak, abych se jí poklopcem dotýkal jejího zadečku. Měla ho pěkně maličký a ty upnuté legíny, které vypadali jako z kůže. Uf, byla moc sexy. Nahnul jsem se přes ní, tak abych jí pomohl nasměrovat tágo a zároveň k ní byl co nejblíž. Byl jsem od jejího krku jen pár milimetrů a cítil jsem, jak hezky voní a je celá napjatá. V kalhotách mi to už tvrdlo a ona to musela cítit, protože se na mě schválně víc natlačila jako by se chtěla zadečkem ujistit, jestli mi stojí. Asi ho cítila, protože se otočila a roztomile pousmála. Začala se o mě hezky třít a mě víc a víc tvrdnul. Pomohl jsem jí zamířit a šťouchnout. Hned se trefila. „ty se tedy umíš trefit do díry“ začala se mnou flirtovat a mě bylo jasné, co bude následovat. Jak jsem přes ní byl nakloněný, tak jsem jí chytil za hlavu nasměřoval si ústa k mým a začal jí líbat. Neprotestovala a hned se podvolila, bylo cítit, že je trochu nervózní. Na chvilku jsme, přestal a řekl jí „ty jsi moc krásná“ usmála se a zase mě začala líbat. Už to bylo lepší. Zadkem mi znovu začala jezdit po poklopci, jako by ho tam už měla. V hlavě mi běželo, jak tu před chvíli šukala Jana a její brácha, jak mu kouří péro, z úst jí tečou sliny a je celá poddajná. Ta představa mě ještě víc vzrušila. Představil jsem si, že líbám Janu. Říkal jsem si v duchu, jestli nejsem divnej, ale líbilo se mi to.

Zvedl jsem jí na kulečník a zády jí položil na stůl. Sundal jí tričko. Vyskočila na mě krásná malá prsíčka. Byla jako holčička a hezky se na mě nevinně culila. Začal jsem jí svlékat a u toho jsme se pořád líbali. Měla krásnou pevnou kundičku, klitoris byl hezky vystouplý a pěkně vlhký. Nečekal jsem ani chvíli a zabořil jsem do ní svůj jazyk. Nádherně voněla a tekla. Zajížděl jsem jí jazykem nejdál, co to šlo a rukama jí hladil prsa. Měla hezké vystouplé bradavky. Už začínala vzdychat, nejprve potichu a pomalu, ale to se postupně zvyšovalo a zrychlovalo. Viděl jsem před sebou Janu, jak heká a ty dva to do ní perou. Představoval jsem si, že ona je Jana a já jí teď spolu s těma dvěma způsobuju rozkoš. Najednou vybouchla a začala sebou celá škubat. Křičela na celou místnost „ty zmrde!“ strčil jsem jí do pusy prsty, abych jí umlčel. Ona se do nich zakousla a dál sebou škubala. Pořád sem jí lízal a ona jen vzdychala a byla v rauši. Trvalo to asi 5 minut, pak otevřela oči a začala se na mě smát. „To byla jízda, jak si to udělal, to jsem ještě nikdy nezažila. Holky říkali, že zkušený chlapi jsou skvělí, ale tohle mě ani ve snu nenapadlo. Chci s tebou šukat, chci, aby si mi to hezky udělal, budu tvoje, dělej si se mnou, co chceš“.

Stáhl jsem si kalhoty, vyběhlo z nich moje napumpované péro. Začal jsem jí s ním jezdit po té nádherné mokré kundičce. Zajížděl jsem jen pár centimetrů dovnitř. Cítil jsem, jak je hezky úzká. Moje péro v její kundičce vypadalo o dost větší než normálně. Pořád jsem jí jezdil jen po kraji kundičky, abych jí co nejvíce rozdráždil. Občas jsem ho vytáhl a začal jí žaludem dráždit poštěváček. Bylo na ní vidět, že se jí to líbí a vášeň se stupňuje. „Už mi ho tam dej“ žadonila. „prosím, chci to“. Zajížděl jsem do ní hloub a hloub, šlo to úplně samo, byla pěkně mokrá. Začala hezky zrychlovat vzdychání a už si mě sama chytla kolem pasu a tlačila mě do sebe víc. „tak mi ho tam dej celého, já to chci“ Už sem neváhal a strkal sem ho do ní nadoraz. Cejtil jsem, jak narážím na dno její kundičky. Zasouval jsem ho do ní jako bych jí chtěl probonout. Kulila na mě oči a vypadala krásně. Chytil sem jí za krk a jemně jí stiskl, jako bych jí škrtil. Druhou rukou jsem jí chytil za rameno, abych jí na sebe mohl lépe přirážet. Bylo vidět, že se jí to líbí a chce být poddajná a hezky se nechat šukat. Sklonil jsem se k ní a začal jí líbat. Myslel jsem pořád na Janu, v jakém byla transu a chtěl jsem to samé udělat i jí. Viděl jsem Patrika, jak jí zběsile mrdá, jak je celá zpocená a řve „šukej mě“. Ta představa se mi moc líbí. Pozorovat svou holku, jak kouří a polyká jiné chlapi. Andrea začínala dostávat další orgasmus. Nehodlal jsem přestat a chtěl jsem, ať si to užije. Zarazila do mě nehty a zakousla se mi do krku. Cítil jsem jak stahuje kundičku. V rytmu toho jsem do ní zajížděl. Nevím, jak dlouho to trvalo, ale její nehty se mi zařezávali hluboko do kůže. To moje vzrušení ještě podporovalo. Chytil jsem jí a zvedl jí z kulečníku a začal jí šukat ve stoje. Teď byla celou vahou na mém péru a trčela tam jak před chvíli Jana. Měla ta 45 kilo, byla lehoučká. Držel jsem jí za zadek a rval to do ní. Hezky to pleskalo. Cítil jsem, jak mě pevně objímá rukama i nohama. „tak mě hezky šukej, jo, ty seš tvrdej“ šeptala mi do ucha. Už to na mě začínalo jít, ale já ještě nechtěl přestat.

Sundal jsem jí ze sebe a položil na opěrku gauče. Byla přes ní ohnutá a čpulila na mě zadeček. Abych se uklidnil a nestříkal, tak jsem si klekl a začal jí znovu lízat. Roztáhl jsem jí zadeček a vrazil jsem tam mojí hlavu. Lízal jsem její sladkou kundičku a místo mezi zadečkem a kundičkou. To jí hodně vzrušovalo. Řvala „jo, ty zmrde“. Klečel jsem na zemi, ona byla ohnutá přes opěradlo a hlavu zabořenou v gauči, na který se udělala moje Jana. Rejdil jsem jí na střídačku v zadku a kundičce a ona si to užívala jako kurvička. Najednou jsem ucítil, že jsem do něčeho šáhl, připomínalo to sperma. Trochu jsem znejistěl, nenápadně jsem si k tomu čichl – bylo to sperma. Muselo to tu zůstat na tom koženém gauči. Bylo toho fakt dost. Vzpomněl jsem si na Janu, jak to měla všude po obličeji a jak jí Petr líbal, když byla celá od Patrikova sperma. Říkal jsem si jaké to asi je a vzrušilo mě to. Trochu jsem to taky chtěl ochutnat. Ještě jsem chvilku váhal a nakonec jsem jí to rozetřel po kundičce jako lubrikant a zarazil do ní svoje péro. Představil jsem si, že to je čerstvě vystříkaná Jana a na mě právě přišla řada. Začal jsem jí zběsile mrdat. Chytil jsem jí za vlasy a zezadu to do ní pral. Jí se to muselo taky hodně líbit, nevim, co si představovala, ale pořád mi říkala „dělej ty zmrde, šukej zmrde“ já jí šukal jako by to bylo naposled. Užíval jsem si to. Byli jsme totálně zpocený, to ještě více násobilo moje představy Jany topící se ve sperma cizích chlapů. Cítil jsem, že to na ní znovu jde. Začala křičet na celý hotel, tak jsem ještě víc zrychlil, připadal jsem si jak králík. „prosím, prosím už se na mě udělej ty zmrde, chci tě“ řekla a na mě už to taky šlo. Vyndal jsem ho z ní. Chytil jsem jí jako pětikilovou kurvičku, klekla si přede mě. Vypadala, že neví co se děje, ještě pořád měla orgasmus a trhala sebou. „otevři hezky pusinku“ poslušně poslechla. Začal jsem jí do pusy strkat péro. Vůbec jsem jí nešetřil, držel jsem jí hlavu a hezky si jí narážel. Bez varování jsem to do ní nastříkal. Začala se kuckat a dávit. Chvilku jsem jí ještě podržel, když jsem jí pustil, hned to vyplivla. Přistálo mi to zpátky na péru. „To teď hezky spapáš“ poručil jsem jí. Měla po obličeji rozmazané líčení a vypadala jak znásilněná. „Tak papej, pěkně do sucha“ začala to hezky lízat a já byl v sedmém nebi. Když to vše slízala, tak jsem se k ní naklonil a začal jí vášnivě líbat. Cítil jsem svoje sperma, rozmíchané v její pusince, vzrušovalo mě to. „To teda bylo něco“ řekla. „Byla si fakt dobrá, to jsem nečekal“ Pochválil jsem jí. „vůbec nevím, co to do mě vjelo“ nevěřícně kroutila hlavou. „Já“ zavtipkoval jsem. „ještě, že si to nenastříkal do mě, neberu prášky“ řekla. „Neboj, nejsem blázen“ ubezpečil jsem jí a začali jsme se pomalu oblékat a uklízet. Nakonec jsme si ještě dali pusu a řekl jsem jí, že bychom si to mohli někdy zopakovat. „To tedy musíme, už se těším“ řekla.

Vydal jsem se do svého pokoje. Otevřel jsem dveře a vidím jak na křesle leží Jana. Na sobě má jen župan. Všude je její špinavé prádlo. Vypadá jako by usnula cestou do sprchy. Sedl jsem si naproti ní a pozoroval každý kousek těla. Přemýšlel jsem, co teď. Co s námi bude? Mám dělat jako by nic, nebo jí to říct? Nakonec jsem jí dal do postele, tak jak byla – nemytá a voněla po sexu. Ještě jsem si detailně prohlédl její kundičku. Měla jí pěkně červenou a oteklou. Zadeček byl pořádně roztažený a ještě v něm bylo sperma. Napsal jsem dopis, kde jsem popsal, co jsem vše viděl. Co to se mnou udělalo a že jí nechci ztratit, ale pokud už mě nemá ráda, tak náš vztah nemá cenu a můžeme to spolu skončit. Jestli mě, ale má ráda, tak s ní budu rád dál a možná je toto začátek něčeho nového, možná to je další hlubší fáze našeho vztahu.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *