Jak se mi změnil svět – 4.díl (druhý den ráno)

Ráno mě probudí teplo mezi nohama. Koukám se, co se děje. Nadzdvihnu peřinu a nevěřícně koukám. Jana mi ho líže. „Dobré ráno miláčku“ usměje se a strčí si ho do pusy.

„wou, ty umíš člověku zpříjemnit ráno.“

„Četla jsem tvůj dopis a napadlo mě, že ti to udělá dobře. Chtěla bych ti to nějak vynahradit. Promiň za to, co se včera stalo. Nevěděla jsem, že tam jsi a vše se to nějak seběhlo“. Tvářila se provinile a něžně mi ho honila.

„Takže se cítíš provinile a chceš v našem vztahu pokračovat?“

„Seš skvělej, každá by chtěla mít takového kluka jako si ty. Včera jsem nevěděla, co dělám. Byla jsem opilá a hrozně nadržená. Nebudu ti lhát, moc jsem si to užila, ale potom jsem měla výčitky a bála jsem se, že náš vztah skončí. Jenže ty mě dokážeš vždycky překvapit. Jako dnes tím dopisem“.

Plivla mi na něj a sliny co stékali, začala znovu olizovat a polykat. Olizovala mi jazýčkem každý kousek péra, dokud nebylo po slinách ani stopy a pak na něj znovu plivla a vše několikrát zopakovala. Začala si ho strkat hluboko do krku. Věděla, že mám rád, když se s ním dáví a vydává dávivé zvuky. Ležel jsem tam a hezky si to užíval. V hlavě jsem si přehrával scénku za včera. Už jsem nebyl naštvaný, dělalo mi to dobře.

„Řekni mi, líbilo se ti pozorovat mě? Jak si užívám ty dvě péra?“ zeptala se nervózně.

„Když tak nad tím přemýšlím, tak moc. Překvapilo mě, jaká umíš být kurvička. Nejdřív jsem to chtěl zatrhnout, ale pak mě to vzrušilo a nevěděl jsem, co dělat. Tak jsem si ho začal honit“.

Usmála se, asi jí to potěšilo „Víš, byl to můj sen, nechat se ošukat od dvou chlapů najednou. Být ovládaná a úplně se jim podvolit. Zacházeli se mnou jako se svojí kurvou, zase jsem vlhká, když na to vzpomínám.  Víš co?“

„Nevím, co“

„Ještě pořád jsem se neumyla“

„Cože?“

„Nevadí ti to? Nebo mám jít do sprchy? Napadlo mě, že by se ti to mohlo líbit?“

Chvilku jsem přemýšlel a ta představa mě opravdu vzrušovala.

„No tak pojď, ty moje kurvičko“

Chytil jsem jí za vlasy a přitáhl si jí k obličeji. Začali jsme se vášnivě líbat. Měl jsem pocit, jako bychom se líbali poprvé. Bylo v tom něco víc. Oba jsme byli trochu jiný. Bylo v tom napětí a velká vášeň. Nevím, jestli jsem někdy předtím něco takového cítil. Měl jsem před očima její ústa, která šuká Patrikův pták a vůbec jí nešetří. To ve mně probouzelo tu hlubokou vášeň. Líbila se mi ta vzpomínka na jí v roli kurvičky. Plivl jsem si na ruku a rozetřel jí to v rozkroku. Ani nebylo potřeba slinit, už byla dávno vlhká. Hned věděla, co má dál dělat, pomalu na mě nasedla. Nasměrovala si mě na kundičku, jemně si jí prohrábla mým žaludem a začala si ho tam zastrkovat. Zajel jsem do ní jako by nic. Cítil jsem, jak hoří. Dnes jsem jí chtěl cítit celou a hezky pomalu si užít každý kousek jejího těla. Ty dva mi jí včera pěkně vytahali, ještě byla trochu oteklá z toho, jak jí nešetřili. Dnes jsem jí chtěl dát pravou lásku. Cítil jsem, že to tak chce i ona, každý její pohyb na mě, byl tak opatrný, něžný a hezky si ho užívala.

„Cítíš to, ještě mám v sobě cizí sperma. To se ti líbí, šukat mě po někom cizím“ provokovala slovy. Věděla, že mě to vzrušuje. Já jen přikyvoval „ano, moc se mi to líbí, představa, jak tě šuká jiný chlap“.

Usmála se „Líbej mě hezky. Moje pusinka byla včera nevěrná. Kouřila jsem dva nadržené ocasy. Byli pěkně velký a rvaly se do mě pěkně hluboko. Tekly mi všude slzy a skoro jsem se s nimi zadusila.“

Líbal jsem jí ještě vášnivěji a tu scénu jsem si v hlavně znovu opakoval. Patrik jí zajížděl tvrdě do krku. Držel jí za hlavu a vůbec jí nešetřil. Byla jak děvka a dávila se jeho ptákem. Z pusy jí kapaly sliny přímo na prsa. Pak jí chytil zase Petr a to samé opakoval. Klečela mezi nimi a dávali si jí na střídačku. Jeden vpravo, druhý vlevo. Občas se snažila narvat si do pusy oba. Cítil jsem se jako bych tam byl s nimi. Pěkně pomalu jsem jí mrdal a užíval si každého přírazu. Ještě voněla od jejich potu a sperma. Měla od něj zacuchané vlasy, které jí trčeli do stran. Čichal jsem k ní a to mě ještě víc povzbuzovalo. Moje malá kurvička teď dostane za odměnu mojí nadílku.

Narovnala se a seděla na mě jako na koni. Začala si sama diktovat tempo. Tvrdě přirážela až to mlaskalo. Hladila si při tom prsa. Měla zavřené oči a hezky si to užívala. Já jsem jí nechal jezdit na mém péru, ať si to udělá sama. Strčil jsem jí prsty do pusy a ona je začala sát jako by to bylo další péro. Byl to super pohled takhle ze spodu. Strkal jsem jí prsty hluboko do krku a představoval si, že je to další chlap a ona ho kouří. Asi jsme si představovali to samé. Začala pěkně slintat, sliny jí dopadali na prsa a já je druhou rukou roztíral. Začal jsem jí taky provokovat. „Tobě se líbí být šukaná od dvou chlapů, co? Jeden ti to dělá hezky do dírky a druhej do pusinky. Viď ty moje kurvičko“.

„Ano, chci ho do pusy, chci ho tam cejtit, každej sval, každou žilko. Jsem vzrušená a chtěla bych křičet, ale nemůžu, protože mám v puse ptáka. Líbí se mi, jak mě ovládají. Tvrdý péro v kundičce a já se na něj napichuju. Další obří péro vjíždí do mé pusy a já se nemůžu bránit. Jsem kurvička a hezky jim sloužím. Hezky mě šukej, pojď. Ukaž, jak to umíš ty miláčku. Byla jsem neposlušná a potřebuju vymrdat“ říkala mi svoje fantazie.

Začala zrychlovat a pořádně si do sebe tlačit moje péro. I když byla po včerejšku pěkně vytahaná, tak uměla hezky sevřít kundičku, že jsem cejtil každý její záhyb.

„Byla jsem ti nevěrná, musíš mě teď hezky ošukat. Měla jsem v sobě dva chlapi, který se ke mně chovali jako ke kurvě a moc se mi to líbilo. Jsem tvoje kurvička. Okaž mi co umíš“. Rajtovala na mě a u toho na mě křičela tyhle sprosťárny. Byl jsem vzrušený a už jsem se chystal stříkat a na ní už to taky šlo. Najednou dostala orgasmus. Začala mě líbat a svíjela se na mě. Bylo to nádherné jí takhle pozorovat. Za chvíli se uklidnila a zase začala něžně přirážet.

„vystříkáš mi kundičku, chci tvoje sperma, jako mi ho dali včera kluci. Celou mě postříkali, do zadečku, do pusinky, na prsa a já vše hezky spapala.“

Úplně vidím, jak jí to všude teče. Asi vteřinu na to, to přišlo i na mě. Stříkal jsem to přímo do ní. Oba jsme v pravidelných intervalech oddychovali a prožívali nádherné chvíle. Dál jsme se líbali a užívali si jeden druhého. Jana se po chvíli zvedla a udělala něco, co jsem nečekal. Klekla si do bobku, přímo nad mojí hlavu a řekla „Teď mě hezky vylížeš“. Chytla mi hlavu a strčila si jí přímo na svou kundičku. Chvilku jsem váhal, ale jakmile první dávka šťáv dopadla na můj obličej, okamžitě jsem jí začal lízat. Chtěl jsem jí sníst. Lízal jsem všechno a pořád to z ní teklo. Viděl jsem před sebou, jak jí do té kundičky šukají dvě péra a já lížu vše co z ní teče. Ten pocit byl skvělý. Cítil jsem, že na ní jde další orgasmus, tak jsem ještě zrychlil a snažil se jí jazykem dostat ještě hlouběji. Vše, co teklo, jsem poctivě polykal. Jana mě vší silou přimáčkla ke své kundičce a dostala další orgasmus. Nemohl jsem dýchat. Cítil jsem, jak mi teče do pusy, další příval jejích šťáv. Byl jsem jak její otrok a ona se mi dělala na obličej. Vůbec mi to nevadilo, byl jsem moc rád, že jsme spolu zažili něco úplně nového. Ještě chvilku se mi dělala o jazyk a pak se ke mně naklonila a začali jsme se znovu vášnivě líbat. Byl jsem rád, že jsem dál spolu a těšil jsem se, co nového zažijeme. Je teprve sobota a školení ještě nekončí.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *