Jany deník – Jak jsem mámě ošukala frajera

Měla jsem před maturitou, ale učení mě moc nebavilo, radši jsem chodila ven s kamarády. Neměla jsem moc dobrý vztah s mámou, spíše jsme si dělaly naschvály. Začalo to, když se rodiče rozváděli. Zjistila jsem, že jsem adoptovaná. Štvalo mě, že jsem s ní musela bydlet. Mnohem raději jsem měla tátu, ten se o mě alespoň zajímal. Máma mě pořád jen poučovala a vůbec neposlouchala co jí říkám. Pořád mi něco zakazovala, byla furt v práci a moc se nestarala o domácnost. To bylo spíš na mě. O víkendu si většinou vyrazila s kamarády z práce na pár skleniček a mě přichystala práci, abych nemohla jít ven a musela být doma a pracovat. Cítila jsem se jak popelka, když to nebylo druhý den hotové, tak byl průser.

Máma si často tahala domu různé chlapi a byla schopná s nimi šukat celou noc. Moc dobře to vím, musela jsem to celé poslouchat. Měla jsem pokoj hned vedle ní a nešlo to přeslechnout. Někdy jsem je ráno potkala a musím říct, že měla celkem vkus. Od některých bych si taky dala říct. Asi díky mámě jsem na sex nahlížela trochu jinak, než moje okolí. Nedělalo mi problém se s někým příležitostně vyspat. Jednou mě doma máma načapala s jedním basketbalistou, když jsem byla zrovna v nejlepším. Byla jsem opřená o stěnu a on to do mě zezadu bušil. Začala na mě hystericky křičet a dala mi zaracha. Nemohla jsem nikam chodit. Prý dokud bydlím u ní, tak jsem její a budu respektovat její pravidla. V tu dobu už měla, na její poměry, delší známost. Jmenoval se Richard, byl to takový ten vyrýsovaný týpek z posilovny, bylo mu kolem 33 let, byl o 6 let mladší než máma. Nebyl to můj typ, byl takovej namachrovanej a já měla raději normální kluky, co mají něco v hlavě. Ona měla ráda mladší chlapy. O Richardovi pořád básnila, jak je skvělej. Měla jsem mít zaracha ještě týden, ale v pátek byl velký mejdan, kde měli být všichni moji kamarádi a já jsem tam chtěla být taky. Jenže máma mě nepustila. Táta byl v cizině, takže mi nemohl pomoct. Já jsem neměla peníze na to, abych se na tajňačku vyplížila z domu, takže sem nakonec seděla nasraná doma. V tu chvíli jsem totálně nenáviděla mámu a přemýšlela, jak se co nejrychleji sbalit a přestěhovat se někam, kde nebude.

Do toho mi volá, ale neberu jí to. Nechci s ní mluvit. Za chvíli mi zapípá SMS a tam stojí. Richard si doma zabouchl klíče a opravář může až ráno. Můžeš ho prosím pustit k nám. On u nás počká. Já budu doma nejdříve kolem jedné ráno. Dala jsem mu tvoje číslo. Až bude dole, tak zavolá. Prosím udělej to pro mě. Zítra si promluvíme o tvém zarachu.

Ještě si ze mě chtěla dělat vrátnou, která vítá její milence. Byla jsem ještě víc naštvaná. Za hodinu mi volá cizí číslo, snažím se to ignorovat. Za pět minut někdo klepe na dveře a zas mi zvoní telefon. Rozhodnu se, že to nakonec zvednu. Je to Richard a už je prý u dveří. Nakonec mu teda odemknu, ale přivítám ho kyselým obličejem. „promiň, že ruším, asi ze mě nemáš moc velkou radost.“

„Nemám“ suše odvětím.

„tak doufám, že to se mnou nějak přežiješ, budu dělat, že jsem duch“ navrhuje.

„hmmm duchu, tak já jdu k sobě a ty si dělej, co chceš, už to tu znáš“. Jdu k sobě do pokoje a zabijim čas koukáním na facebook. Vyruší mě až potřeba čůrat. Jdu tedy na záchod, když otevřu dveře tak nachytám nahého Richarda, jak zrovna vylézá ze sprchy. Okamžitě ztuhnu a nevím, co mám dělat. Nemůžu se pohnout, moje oči mu jezdí po celém těle, až se fascinovaně zastaví na rozkroku. Soukám ze sebe něco jako promiň. Pořád civím na jeho péro a nemůžu se odtrhnout. S ním to vůbec nic neudělá. Jen se usměje a řekne „jsem přeci duch, takže nemůžeš nic vidět a kdyby si přeci jen něco viděla, tak co.. Máma říkala, že už s tím máš zkušenosti“. Otáčím se a mizím ve dveřích. Vůbec mě nenapadlo, že tam bude. Sakra, proč máme koupelnu spojenou s vanou. Co když to řekne mámě, to bude trapas. Jdu do pokoje. Čurání mě úplně přešlo. Lehnu si na postel a cítím se trapně. Po chvíli trapnost začne vytlačovat vzpomínka na nahého Richarda. Ten měl vyrýsované tělo a to péro, už chápu mámu proč s ním je. Chytrej zrovna není, ale ta výbava, to je něco. Začala jsem si představovat, jak to spolu dělají, ale nejednou místo mámy jsem já. Snažím se tu představu zapudit, ale čím víc se snažím, tím víc mě to ovládá. Za to, co mi poslední roky máma provádí, by si zasloužila odplatu. Najednou se mi v hlavě začal rýsovat plán. Šla jsem znovu na záchod a cestou zpět jsem se ještě jednou šla omluvit Richardovi. Ten seděl v křesle, kolem sebe jen ručník a koukal na fotbal. Ještě jednou se mu omluvím „hele promiň za ten incident, já jsem tě tam nečekala. Prosím neříkej to mámě, cítila bych se trapně“.

„nic tak hrozného se nestalo, já se za sebe nestydím a ty se nemáš za co omlouvat. Mámě nic neřeknu. Neboj“ utěšil mě.

„Ok, děkuji.“

„nepřipijeme si na to“ nabídl Richard.

„na co?“ nevěděla jsem.

„na to, že si spolu poprvé povídáme“.

„tak ok a taky na to, že nic neřekneš“ dodala jsem. Nalil dva panáky a vypili jsme je.

„ještě do druhé nohy, přeci nebudeme kulhat“ řekl a nalil další. Dopila jsem to a vrátila jsem se k sobě do pokoje. Povzbuzená alkoholem, jsem se dala do svého plánu. Vzala jsem si na sebe krátkou mini sukni, kalhotky jsem si pro jistotu nevzala. Přiléhavé skoro průsvitné tričko, aby byli vidět moje hezké prsíčka. Udělala jsem si dva culíky, abych vypadala jako holčička z pornofilmů. Na nohy jsem natáhla dlouhé bílé sportovní podkolenky – úplná roztleskávačka. Chtěla jsem se mámě pomstít. Tohle oblečení musí zabrat na každého chlapa. Ta bude vzteky bez sebe. Oplatím jí veškerou její šikanu. Ještě, že mi nalil ty dva panáky, dodali mi odvahu, jinak nevím, jestli bych to zvládla. Cítila jsem se volná a bezstarostná.

Naběhla jsem do obýváku, kde seděl na gauči pořád jen v ručníku. Když mě viděl, nevěděl, co má dělat. Nedala jsem mu na vybranou. Ihned jsem si před něj klekla, shodila z něj ručník a dala si do pusy jeho péro. „co to děláš“ vypadlo z něj a nevěřícně koukal. Nevěděl, jak se má zachovat, chtěl mě odstrčit, ale zároveň byl tak překvapený, že nevěděl jak to udělat.

Vytáhla jsem si ho z pusy a řekla „kouřím ti péro“

„ale to nemůžeš, co na to Zuzka“

„Na mámu seru, teď si užiju, já. Ty hezky seď a drž“ nechápala jsem, kde se to ve mně vzalo. Ty slova ani nebyli moje, to asi ten alkohol. Nebyla jsem moc zvyklá pít. Vzala jsem mu ho do pusy a sála. Zůstal poslušně sedět. Byla jsem překvapená, jak to jde lehce. Nejdříve byl gumový, ale s každým zásunem do mojí pusinky rostl pořád víc. Cítila jsem, jak ve mně roste. Jak je pořád tvrdší. Cítila jsem každou jeho žilku, jak se napíná. Koukala jsem mu přitom do očí a užívala si ten nechápající pohled. „co to dělám, to bude průser“ mumlal si pro sebe.

„nebude, já mámě nic neřeknu, bude to naše tajemství“ pevně jsem mu ho chytla a začala si s ním plácat o tváře. Byl tak masivní. Lízala jsem mu každý jeho kousek a užívala si to. To kdyby viděla máma. Zarazila jsem mu obličej do jeho koulí a začala mu je poslušně lízat. Měl je tak velké, cítila jsem je na celém obličeji. Sála jsem mu je a čichala, jak krásně voní. Najednou sáhl pro dalšího panáka, nalil si ho a kopl ho do sebe. Já jsem ho během toho pořád kouřila a nedala mu chvíli oddechu. On si tím asi dodával odvahu, protože mě potom chytil za moje culíky a začal mě narážet na svého ptáka. Už se nejspíše rozhodl, že to taky chce a začal spolupracovat. Nechala jsem se jeho přírazy vést. Jen jsem měla otevřenou pusu a užívala jsem si, jak mi vjíždí do krku. Měla jsem ho plnou pusinku. Poprvé jsme měla staršího kluka, který má už hodně zkušeností, tak jsem se podvolila a nechala ho, ať si se mnou dělá, co chce.

„tak ok, koledovala sis o to už dlouho, teď dostaneš co proto, ale jestli se to dozví máma, tak ti udělám ze života peklo! Rozumíš“. Vytáhl mi ho z pusy, ještě se jednou zeptal. „rozumíš“

„ano. Rozumím.“ Souhlasila jsem. Stoupl si, pořád mě držel za culíky a já měla zase v puse jeho péro. Klečela jsem před ním. „teď hezky drž“ přikázal. Začal mi tvrdě šukat pusinku. Dávila jsem se, tak velkého ptáka jsem v sobě ještě neměla. Kluci, který jsem dříve kouřila, tak jen leželi a nic nedělali. Nechávali všechno na mě. Richard to do mě rval, jak kdyby byl zbíječka. Dusila jsem se. Začala jsem kuckat a létali ze mě sliny. „To si chtěla zažít, pořádného ptáka? Teď ho máš a nechápeš co?“ křičel na mě Richard a já to opravdu nechápala. Na druhou stranu se mi líbilo, jak si se mnou začal dělat, co chce. Už jsem se těšila, až to bude dělat do mě. Najednou mě odhodil jak hadr na gauč. A trochu hrubě na mě začal mluvit „Tak co, chceš píchat?“ zeptal se. Nevěděla jsem, co se děje. Ještě jsem se vzpamatovávala z toho, jak mi ho rval do krku. „tak odpověz chceš?!“ zopakoval.

„Chci“.

„jenže to budeš muset hezky poprosit“

„prosím hezky“

„takhle se neprosí, musíš mi říct, jak moc to chceš“

Nevěděla jsem, co mám, dělat a trochu jsem se styděla říkat takové věci. Vzala jsem flašku na stole a lokla si, co nejvíc to šlo.

„prosím moc to chci, už mě hezky ošukej. Chci tvoje tvrdý péro cejtit v sobě. Udělej mi to jako mámě“

Protože chodím do baletu, tak jsem si dala nohy za hlavu a začala si hladit kundičku. „tak prosím nenech mě čekat, jsem nadržená, udělej mi to, moje pipinka čeká“

To ho překvapilo „teda ty umíš věci, to si nechám líbit“

Nečekal ani chvíli a klekl si a začal mě lízat kundičku. Už, už jsem skoro měla orgasmus, ale chvilku před vrcholem přestal. „ještě tě trochu potrápím“ začal mi jezdit svým obřím žaludem přes klitoris. Bylo to ještě lepší než jazykem. Občas do mě kousek zajel. Byl dost velký a trochu to bolelo, ale chtěla jsem ho v sobě. Líbil se mi ten tlak. Plivl si na ruku a sliny si rozetřel po žaludu a znovu to zkoušel. Měla jsem jí už pěkně vlhkou a chtěla jsem ho uvnitř.

„Tak už ho do mě vraž, chci tě cítit v sobě“. Žadonila jsem. Začal ho do mě tvrdě rvát. Připadal jsem si jak naražená na kopí. Jeho péro do mě hezky zajíždělo. Bylo to super a to byl teprve v půlce. Chtěla jsem víc, chtěla jsem vědět, jak je moje kundička hluboká. Začala jsem sténat. „šukej mě“ Hlavu jsem měla v ráji a v kundičce probíhalo peklo. Úplně mi hořela, cítila jsem ho až v břiše. Nechtěla jsem, aby to někdy přestalo. Normálně při sexu jsem ticho, ale tohle bylo živočišné a já jsem u toho byla pěkně hlasitá. Držel mě pod krkem a cítila jsem se jako jeho oběť. Lehce mě rukou tiskl, měl jí tak silnou. Jezdila jsem mu po svalech a cítila, jak se hezky napínají. Byl jako zvíře. Ty svaly mě moc rajcovaly, líbilo se být ovládaná a poddajná. Byl tak velký. Oproti mně byl jako monstrum. Nechala jsem se sebou dělat co chtěl. Naše těla o sebe hezky narážela a já cítila jeho velké koule, jak mě pleskají přes zadek. Dostala jsem orgasmus, jaký jsem předtím nikdy neměla. Hned to na mě poznal a trochu zpomalil. Musela jsem si dát nohy už normálně. Obtočila jsem si je kolem jeho těla, abych ho ještě víc cítila. Snažil se v rytmu mojich návalů orgasmu do mě přirážet. Víc mi stiskl krk, já jsem mačkala jeho ruce a chtěla jsem je rozdrtit. Byli tak velké. Kundička se mi svírala v křečích, ale on jí dokázal vždy prorazit a způsobit mi ještě větší rozkoš. Tekla jsem jak nikdy. Oba jsme zhluboka dýchali a nemohli jsme popadnout dech. Když jsem se trochu uklidnila, začala jsem ho líbat. Naše jazyky se spojily v jeden orgán a jezdili něžně po sobě. Strčil mi jazyk hluboko do pusy a já jsem mu ho začala sát, jako by to bylo péro. Představovala jsem si, že je to další pták. Můj orgasmus pořád neodcházel, byla jsem pořád hrozně nadržená. Těšila jsem se na jeho sperma. Chtěl jsem cítit, jak jeho pero ve mně pulsuje a stříká do mě. Chtěla jsem ho ochutnat.

„Otoč se zezadu a hezky se mi nastav“. Přikázal. Klekla jsem si na gauč, rukama jsem se opřela o opěradlo a nastavila mu kundičku. Přistoupil ke mně zezadu a jemně si mě nasadil na svůj žalud a pak do mě vší silou přirazil. Bylo to neuvěřitelné, jak do mě vjel. Cítila jsem tlak v celém těle. Znovu ho vytáhl a zase ho do mě vrazil. Cítila jsem, jak do mě proniká. Připadala jsem si jako by mě nabodával na meč, ale chtěla jsem víc. Chtěla jsem, ať ve mně zůstane a hezky mě šuká.

„tak už mi ho tam dej a hezky se udělej“ žadonila jsem.

Chytil mě za moje culíky a začal mi to dělat tvrdě zezadu. Trochu to bolelo, ale ta bolest se mi líbila, vyvolávala ve mně ještě větší vášeň. Přirážela jsem do protipohybu. Byla jsem úplně zpocená. Cítila jsem, jak mi pot teče po zádech. Naše těla po sobě hezky klouzala. On do mě narážel a to plácání se rozléhalo po celém pokoji, jeho koule mi naráželi na poštěváček, byli tak velké, těšila jsem se, až mě vystříká. Chytil si mě jednou rukou za vlasy a začal mi dráždit zadeček. To mi předtím ještě nikdo nedělal. Měla jsem z toho trochu strach, ale od něj to bylo moc příjemné. Dělal to hezky jemně. Pomalu se svým palcem dostával hloub. Měla jsem ho pěkně těsný, ale po chvíli se mu to povedlo. Palcem mi jezdil v zadečku a do kundičky mi pořád narážel svým pérem. Netušila jsem, že se mi to bude líbit. Moje obě dírky dostávali co proto. Po chvíli prst vyndal a zase mě chytil pod krkem. Teď mě ale tiskl na sebe, takže jsem se o něj hezky třela zádama. Mačkal mi moje zpocená prsa. Cítila jsem jeho svaly na sobě, byl jako zvíře, hezky po sobě klouzaly. Natočil mi hlavu a spojili jsme se jazyky. Vystrčila jsem ho, co to šlo, a lízali jsme se. Bylo to nádherné a živočišné, už jsem se těšila na jeho sperma. Začala jsem ho povzbuzovat, ať už se udělá.

„hezky mě mrdáš, jsem tvoje holčička a potřebuju vystříkat“

„Ty ho máš tvrdého a ty tvoje svaly“

„chci, aby si se mi udělal na obličej“

„Chci cejtit tvoje horké sperma“

„Chci vědět, jak chutnáš“

Cítila jsem, jak ještě víc tvrdl a začal zrychlovat tempo.

„vyšukej svojí holčičku, táááákkk“

„mrdej měěě“

Bušil to do mě s neskutečnou razancí. Najednou ho vytáhl, já jsem si automaticky klekla před něj a začal to na mě stříkat. Pár kapek mi dopadlo na obličej a zbytek jsem se snažila zachytávat do pusy. Jeho sperma chutnalo moc dobře. Měla jsem ho plnou pusu. Nepolkla jsem ho. Chtěla jsem si ho vychutnat. Když konečně přestal stříkat, tak jsem otevřela pusinku a ukázala jsem mu, kolik toho mám. „hodná holčička a teď to hezky spapej“ řekl. Vše jsem poslušně spolykala. Potom jsme si sedli na gauč a ještě se trochu mazli. Zjistila jsem, že je to vlastně příjemnej týpek. Když byla půlnoc, šla jsem raději do svého pokoje, protože měla přijít máma. Nemohla jsem usnout, protože jsem furt musela myslet na to, co se stalo. Nešla jsem se ani umýt. Pořád jsem na sobě cítila Richardův pot a sperma. Byla jsem furt vzrušená. Moc se mi to líbilo a ráda bych si to zopakovala, ale když to zjistí máma, tak mě zabije.

Máma přišla kolem jedné. Vzbudilo mě, jak se vedle s Richardem baví. Oba se chichotali, takže to vypadalo, že nic nepoznala. Slyšela jsem sprchu a pak zvuky z máminého pokoje. Zase to spolu dělali. Nechápala jsem, kde Richard bere takovou výdrž a bylo mi líto, že nejsem na místě mámy. Postel bušila o stěnu a máma nahlas sténala. Začala jsem si to dělat rukou a představovala jsem si, jeho svaly a jeho ptáka. Udělala jsem se ještě několikrát, dokud vedle nebylo ticho. Nakonec to bylo lepší než jít na koncert.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *